Shoutbox 0 nowych PW 


5 Stron V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Focus RS vs ?
mile
post Wed, 17 Jan 2018 - 08:45
Post #41


Forum Killer
Dołączył: Thu, 02 December 2004
Skąd: Warszawa





CYTAT
Połowa Leonów Cupra w ogłoszeniach ma wspomnienie o wymienianych silnikach na gwarancji, więc rzeczywiście świetnie silniki.


Rzuć jakimś linkiem, bo tak patrzę po otomoto i nie widzę tych padniętych silników za bardzo.


--------------------
Zamiast na siłę ulepszać samochód lepiej ulepszyć kierowcę...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 17 Jan 2018 - 08:45
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Aval
post Wed, 17 Jan 2018 - 09:02
Post #42


Forum Killer
Dołączył: Fri, 16 September 2011
Skąd: Warszawa





Bzdura z tymi ogłoszeniami wink.gif

Nie ma ani jednego takiego ogłoszenia, akurat rozglądam się za Cuprą i przeglądałem wszystko co jest na Allegro/Otomoto.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
h8r
post Wed, 17 Jan 2018 - 10:18
Post #43


Super User
Dołączył: Fri, 12 February 2010
Skąd: Warszawa





W dzisiejszych czasach zdaje się nie ma już niezniszczalnych samochodów, zwłaszcza jak mówimy o sportowych używanych nawet okazjonalnie potrafią się popsuć. Ford twierdzi, że rozwiązał problem, pół roku może być za krótko, żeby to potwierdzić, ale dosyć tanio oferuje gwarancję przedłużoną do 7 lat.


--------------------
mała rzecz, a cieszy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
feels3
post Wed, 17 Jan 2018 - 10:28
Post #44


User
Dołączył: Mon, 25 July 2016





CYTAT(gucior @ Tue, 16 Jan 2018 - 17:53) *
Golf 7r


Rka? Nudne auto, co najwyżej do ścigania się z pod świateł.

Jeśli już Golfa to GTI Clubsport, najlepiej wersja S jakby wpadła.

Co do szybkości na torze to Rka też szału nie robi, moje 300-330 konne (zależnie jaki program miałem) GTI nigdy z Rką na torze nie przegrało, z RSem zresztą też tongue.gif (nooo były dwa razy marginalnie szybsze, ale na semi a ja na drogowych, więc generalnie nie były)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kompot
post Wed, 17 Jan 2018 - 21:32
Post #45


Forum Clubber
Dołączył: Thu, 17 February 2005





CYTAT(mile @ Wed, 17 Jan 2018 - 07:45) *
Rzuć jakimś linkiem, bo tak patrzę po otomoto i nie widzę tych padniętych silników za bardzo.

+1
Jaki jest powód uszkodzeń silnika?


--------------------
E90 330d LCI
BTG 9:49 (IS200)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomek evo
post Thu, 18 Jan 2018 - 10:33
Post #46


Forum Killer
Dołączył: Thu, 19 August 2004
Skąd: Sosnowiec





Prawda jest taka, ze za TSI (TFSI) ciągnie się smród straszliwy ale nowsze silniki jakoś problemów nie mają, a nawet jeśli są to problemy raczej incydentalne "jak wszędzie".


--------------------
sygnatury komercyjne są dostępne dla kont PRO
Go to the top of the page
 
+Quote Post
xero
post Thu, 18 Jan 2018 - 13:31
Post #47


User
Dołączył: Tue, 07 December 2010





ludzie zapier... 7R po 400-500 koni i jakoś nikt się nie skarży, że coś klęka. Zachęcam do dołączeniu do grupy na fb i zapytanie właścicieli z pierwszej ręki.


--------------------
Ford Fiesta ST150 Race Car
Go to the top of the page
 
+Quote Post
greenhorn
post Thu, 18 Jan 2018 - 14:01
Post #48


Super User
Dołączył: Sat, 21 June 2003





Z wymienionych aut latałem tylko 7R i mocno polecam. Jako cichciemny DD nie rozbijający budżetu - ideał. Nawet w serii.


--------------------
7:39,9
2:35,8
1:37,9
Go to the top of the page
 
+Quote Post
1bizkit
post Thu, 18 Jan 2018 - 14:01
Post #49


User
Dołączył: Wed, 08 July 2015
Skąd: Orzesze





Focusa nigdy nie miałem ale zawsze się podobał. Wzbudza więcej emocji niż reszta.
R-ka dobra i sprawdzona ale niestety nudna.
S3 cena jak za A45 a rewelacji nie ma. A45 pojawiło się teraz jak grzyby po deszczu.
Jechałem ostatnio M2 oraz M135i z napędem na 4 i oba samochody mi się bardzo spodobały.

Jakbym miał taki dylemat to bym wolał poszukać roczną RS3. Wszystkie nowoczesne samochody maja wady i zalety ale ten model daję po prostu satysfakcje.


--------------------
VW Scirocco CAWB 313HP 460NM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hexx #2
post Thu, 18 Jan 2018 - 15:07
Post #50


Forum Homee
Dołączył: Tue, 07 November 2017





W żadnym z wymienionych aut nie masz możliwości ingerencji w sposób działania napędu... w Fordzie taka możliwość jest.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Thu, 18 Jan 2018 - 15:40
Post #51


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





W STI jest taka możliwość.


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hexx #2
post Thu, 18 Jan 2018 - 16:01
Post #52


Forum Homee
Dołączył: Tue, 07 November 2017





owszem
ale nie w Mercu, Seacie, VW, BMW czy Audi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
exocet
post Thu, 18 Jan 2018 - 18:24
Post #53


Super User
Dołączył: Sat, 30 January 2010
Skąd: Warszawa





BMW to rwd albo rwd z dołączanym przodem, więc to nie jest aż tak istotne. A jak ktoś chce to pewnie można ogarnąć program sterownika napędu


--------------------
...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_gucior_*
post Thu, 18 Jan 2018 - 20:07
Post #54









QUOTE (hexx #2 @ Tue, 16 Jan 2018 - 21:00) *
a jak jest jego konkurencja ?
bo jak rozumiem, można nią pojechać na kręty tor szutrowy... smile.gif


Ty tak pierdolisz ze przekraczasz wszelkie granice, zreszta kolejny raz, pokaz mi choc jednego speca ktory tym nowym RSem pojedzie na te twoje wydumane szutry zeby wypiaskowac lakier zrobiony z wody i gownolitu. Na tych szutrach specu to jaka opone zqlozysz na 350mm hamulec? Czy bedziesz do tego nowego wozu zakladal maly hamulec na szuter i mala felge zeby "se polatac"?
Nikt inny niepotrafi uzywac tak bzdurnych argumentow aby bronic swoich bzdurnych teorii. Brak hamulca recznego w wajsze to wada? Bo sie pod remiza nie zakrecisz? Skad ty sie urwales? Wiesz ze czasem mozesz nie odezwac sie w kazdym temacie? Szczegolnie jak nie miales zadnego z tych aut i gowno wiesz?

Wszystkie te auta wymienione w watku to bulwarowki przy czym jedynie 45amg w rekach dobrego drivera pokazalo ze jest cos warte, reszta to pieprzenie takich zjebow jak ty

Golf R nudny - kolejny gruby argument, lepsza wyprute fwd, wyjatkowo fajne. To forum jest coraz pelniejsze idiotow o radykalnie durnych pogladach. Kilkanascie lat i dno siega dna
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tom-Lee
post Thu, 18 Jan 2018 - 20:09
Post #55


Forum Killer
Dołączył: Thu, 04 May 2017
Skąd: Krk





Gucior - hamuj bajere, ok? Chyba Cię ponosi troszeczkę. To, ze ktoś ma taki a nie inny pogląd nie znaczy, ze trzeba jechać po kimś jak po szmacie. Trzymajmy jakiś poziom.

Pytałem gdzieś wcześniej, jak oceniasz S3 vs Gofer R?


--------------------
IXgen-TypeR K20C
M240iX
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hexx #2
post Thu, 18 Jan 2018 - 20:27
Post #56


Forum Homee
Dołączył: Tue, 07 November 2017





Gucior... poluzuj gumkę, bo chyba ci odcina dopływ krwi do mózgu ...

Nikt nie będzie zakładał żadnych opon.
Nikt nie będzie zmieniał felg
Nikt nie będzie modyfikował auta
Nikt też nie będzie "szlifował lakieru".... bo nikt nie będzie się ścigać... ogarniasz to ? Przejechanie kilku bezpiecznych zakrętów (dla auta i kierowcy) na różnych ustawieniach napędów to nie ściganie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_gucior_*
post Thu, 18 Jan 2018 - 20:34
Post #57









Nie gadam z toba bo poziom twojej glupoty i durnych teorii przekracza wszelkie granice.

15 lat jestem na tym forum i jestes 100% kwintesencja aktualnego stanu tego forum. Klakier ktory nie ma pojecia a wszedzie glos zabiera.
Wnioskuje o bana dla siebue, wiecej tu nie zajrze bo oczy zachodza mi kazdym kolejnym razem krwia jak widze jaki jest aktualny poziom wymiany mysli

Go to the top of the page
 
+Quote Post
hexx #2
post Thu, 18 Jan 2018 - 20:38
Post #58


Forum Homee
Dołączył: Tue, 07 November 2017





Jasne. Proponowanie w miejsce Focusa RS'a Golfa to jest dobra teoria.
Weź ochłoń.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tom-Lee
post Thu, 18 Jan 2018 - 21:36
Post #59


Forum Killer
Dołączył: Thu, 04 May 2017
Skąd: Krk





CYTAT(gucior @ Thu, 18 Jan 2018 - 20:34) *
Nie gadam z toba bo poziom twojej glupoty i durnych teorii przekracza wszelkie granice.

15 lat jestem na tym forum i jestes 100% kwintesencja aktualnego stanu tego forum. Klakier ktory nie ma pojecia a wszedzie glos zabiera.
Wnioskuje o bana dla siebue, wiecej tu nie zajrze bo oczy zachodza mi kazdym kolejnym razem krwia jak widze jaki jest aktualny poziom wymiany mysli


Kolego Gucior. Nie napiszesz ale przeczytasz. Hajs Ci mózg odebrał. Już wielu takich widziałem. Kiedyś sam do tego dojdziesz, a może i nie. EOT.


--------------------
IXgen-TypeR K20C
M240iX
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krisss
post Thu, 18 Jan 2018 - 22:07
Post #60


Frequent User
Dołączył: Wed, 15 June 2005
Skąd: Rzeszów





CYTAT(Tom-Lee @ Thu, 18 Jan 2018 - 21:36) *
Kolego Gucior. Nie napiszesz ale przeczytasz. Hajs Ci mózg odebrał. Już wielu takich widziałem. Kiedyś sam do tego dojdziesz, a może i nie. EOT.

Kolego, weź Ty się tak nie afiszuj ze swoimi problemami.

Gucior ma bardzo dużo racji. Forum staje się pełne zasłyszanych opinii z Auto Świata i od "szwagra". Golf nudny, połowa aut z TSI/TFSI jest po gwarancyjnej wymianie silnika itd. Dobrze, że moje TSI tego nie czyta, bo też by pewnie sobie padło. A póki co zapierdala "ciut" więcej niż 185 po autostradach i ma się całkiem dobrze i nie bierze wiadra oleju. A to "chujowe" DSG nie chce wymiany oleju co 15 tys. km. tylko robi swoje. I nie jestem jedyny w takiej sytuacji.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Stron V  < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tuesday, 16 April 2024 - 18:29