Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Miejskie auto - najem/abonament do 499 zł brutto
adamlass
post Thu, 04 Apr 2019 - 22:39
Post #21


Frequent User
Dołączył: Sat, 27 March 2010





A to wszystko jasne wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 04 Apr 2019 - 22:39
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
szybciutki
post Fri, 05 Apr 2019 - 22:47
Post #22


Frequent User
Dołączył: Tue, 28 September 2010

Ikona grupy



Nielegalny bo jest to roliczane na warunkach flotowych- firma w zamian za rabat zobowiązuje się do
nieodsprzedazy samochodu (szczególnie za granice ) conajmniej 6 miesięcy od odbioru..

W przypadku rentow - niewykrywalne .

Generalnie jeśli ktoś chce poznać prawdziwy obraz polskich rentow to zapraszam do kontaktu- mogę Wam ten folklor przybliżyć.

Ps. Ktoś z forum pisał do mnie w temacie czegoś miejskiego.

Z takich ofert które są realne to polecam Fiestę z gwarancją na 5 lat.

1.0 ecoboost 100km/ android auto/ podgrzewane fotele + szyba

60x 630 rata netto + wykup 16500 netto po 5 latach - bez opłaty wstępnej - zawsze łatwe do cesji

I to jest realny dill smile.gif


--------------------
Nie odpowiadam na wiadomości prywatne, proszę o kontakt przez www.gurumotive.com :)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
adamlass
post Sun, 07 Apr 2019 - 21:51
Post #23


Frequent User
Dołączył: Sat, 27 March 2010





szybciutki, chcę napisać PW. Opróżnij skrzynkę.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szybciutki
post Sat, 13 Apr 2019 - 01:35
Post #24


Frequent User
Dołączył: Tue, 28 September 2010

Ikona grupy



CYTAT(adamlass @ Sun, 07 Apr 2019 - 21:51) *
szybciutki, chcę napisać PW. Opróżnij skrzynkę.


Sorka- wyłapałem bana za nieopłacenie konta smile.gif

Skrzynka opróżniona.

Już jestem - zawsze polecam dzwonić na numer ze stopki- wdrażam dwa duże projekty i nie za bardzo ogarniam PW/sociale/leady które uciekają.

Pracujemy wraz z niezastąpionym @czarodziciel nad projektem, który pozwoli nam zawładnąć nad wszystkimi zapytaniami a Wam pokaże jak na tacy pełną ofertę najlepszych dilli, które faktycznie da się zrealizować a nie są tylko "łapaczami leadów"

Takich dilli, które są realne i możesz je polecić znajomym.

90% bieżącego rynku wynajmów długoterminowych to SCAM jak C**J.

Nie będę się tu rozpisywał bo nikt w sieci nie jest anonimowy. Ja działam aktywnie w branży jako broker i nie chcę palić sobie mostów- jeśli chcecie skonfrontować ofertę finansowania, którą dostaliście od pośrednika z rzeczywistością to zapraszam do kontaktu telefonicznego- mam pełen research rynku, chętnie pomogę każdemu z RF bo tu się wychowałem motoryzacyjnie. Praca brokera nie jest normowana prawnie. Są firmy, które kasują 5000zł za... podstawienie klientowi wniosku o finansowanie samochodu w finansowaniu fabrycznym- dostępnym dla każdego z ulicy smile.gif

Mało kto "dowozi" to co ofertuje.. Dzisiaj mogę o tym książkę napisać.

Ale co tam.. Wrzucę Wam jeden przykład. Żeby nie dać się złapać w skrypty producenta: Jest pewna Włoska marka samochodów. Nazwa zaczyna się na A a kończy się na O (dwuczłonowa). Nawiązali z pewną Amerykańską firmą finansującą (której nazwa zaczyna się na L a kończy się na n) współpracę strategiczną. Stąd powstał projekt który reklamuje sedana klasy D za tysiąc trzysta all inclusive oraz suva za niewiele ponad tysiąc sześćset złotych. Umowa na dwa sezony/ bez wkładu/ w cenie zarówno polisa jak i serwis. Zimówki po Twojej stronie albo 300 do raty. Oferta 10/10. Czego chcieć więcej? Realności. Plan tej umowy strategicznej opiewał na mniej niż 1000 sztuk rocznie. Zrobione do połowy marca. Teraz? Ja na decyzję na st**vio qv za dwa-siedem-0-0-0,- w tej ofercie czekam ponad miesiąc. Marketing na pełnej rozkręcony- człowiek od marketingu może spodziewać się premii. Ludzie chcą samochodów- czekają miesiącami na decyzje finansową. Wiecie, decyzję finansową to się kładzie w max 24 h - inaczej jasne jest że nie chcą tego sprzedawać. To jest przykład finansowania FABRYCZNEGO. Meksyk. I tak jest wszędzie. Nikt nie jest gotowy na biznes z małymi- o dziwo korpo mają dobre warunki. Nawet ja nie rozumiem dzisiaj naszego rynku mimo, że siedzę w tym 12h dziennie od 5 lat.



Gdyby nie RF to nie robiłbym tego co robię- dziękuję wszystkim którzy tworzą to miejsce- służę Wam pomocą smile.gif


--------------------
Nie odpowiadam na wiadomości prywatne, proszę o kontakt przez www.gurumotive.com :)

Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 10:48