Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> T-Rock, Karoq, Corolla Cross
flapjck1
post Wed, 25 Oct 2023 - 09:19
Post #21


Forum Homee
Dołączył: Tue, 14 November 2006





to troche jak u mnie, ja sie napinam porownuje kombinuje a zona wzieła mazde cx-30 bo czerwona smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 25 Oct 2023 - 09:19
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Sarna1
post Wed, 25 Oct 2023 - 18:38
Post #22


Super User
Dołączył: Sat, 23 November 2002
Skąd: Słupsk





@Honada.
To fakt że nowe octavie walą matrixem lewej lampy po oczach. Coś tam jest zjebane bo one nawet w dzień w deszczu podnoszą lewą lampę. W karoq problemu nie ma.

@Łukasik,
Świetny wybór, polift jest ładny i fajny w środku. Jak będzie wypchany to później łatwiej się sprzeda niż golas smile.gif


--------------------
S3,
A4
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Łukasik
post Thu, 26 Oct 2023 - 18:07
Post #23


Frequent User
Dołączył: Mon, 18 April 2005





CYTAT(flapjck1 @ Wed, 25 Oct 2023 - 09:19) *
to troche jak u mnie, ja sie napinam porownuje kombinuje a zona wzieła mazde cx-30 bo czerwona smile.gif


laugh.gif choć jeden mnie rozumie hehe

CYTAT(exocet @ Tue, 24 Oct 2023 - 22:10) *
Takie pytanie: skoro rodzice mają w dupie co tam będzie w wyposażeniu, to po co brali dopchanego pod korek?
A propos wyposażenia, nigdy nie byłem fanem tych wszystkich asystentów kierowcy, ale w Cuprze Born Front Assist naprawdę spoko działa i ciężko się potem przesiąść do auta bez tego systemu.


Odpowiedziałeś sobie sam na pytanie... wink.gif nigdy nie korzystali to mam nadzieje ze się przekonają... druga strona medalu to systemy bezpieczeństwa... nie ma co się oszukiwać młodsi nie będą a refleks będzie się pogarszał... może przegiąłem z konfiguracja ale podejrzewam ze to ich ostatnie auto wiec niech maja...

Jestem w szoku... dziś byłem ogarnąć temat auta w rozliczeniu... 6 letni ix20 idzie za 50kpln biggrin.gif świat upadł na głowę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
exocet
post Thu, 26 Oct 2023 - 21:05
Post #24


Super User
Dołączył: Sat, 30 January 2010
Skąd: Warszawa





CYTAT(Łukasik @ Thu, 26 Oct 2023 - 18:07) *
Odpowiedziałeś sobie sam na pytanie... wink.gif nigdy nie korzystali to mam nadzieje ze się przekonają... druga strona medalu to systemy bezpieczeństwa... nie ma co się oszukiwać młodsi nie będą a refleks będzie się pogarszał... może przegiąłem z konfiguracja ale podejrzewam ze to ich ostatnie auto wiec niech maja...

No nie do końca, zwróciłem tylko uwagę, ze Front Assist działa świetnie ( bo zakładam, że będzie i że działa tak samo jak w elektryku). Ostatnio dla odmiany zrobiłem 2kkm BMW g30 i tam te wspomagacze działały dużo gorzej.
A co do wypasu to brałem samochód jaki był, mając wybór raczej bym nie dopłacił. Zastanawia mnie po co brać samochód dopchnięty pod korek jak po prostu nie będzie się z tego korzystać.


--------------------
...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ju-by
post Sat, 28 Oct 2023 - 08:49
Post #25


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 11 June 2003
Skąd: Warszawa





CYTAT(exocet @ Thu, 26 Oct 2023 - 22:05) *
A co do wypasu to brałem samochód jaki był, mając wybór raczej bym nie dopłacił. Zastanawia mnie po co brać samochód dopchnięty pod korek jak po prostu nie będzie się z tego korzystać.


Zeby sasiedzi dostali wylewu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Łukasik
post Wed, 01 Nov 2023 - 10:26
Post #26


Frequent User
Dołączył: Mon, 18 April 2005





CYTAT(exocet @ Thu, 26 Oct 2023 - 21:05) *
No nie do końca, zwróciłem tylko uwagę, ze Front Assist działa świetnie ( bo zakładam, że będzie i że działa tak samo jak w elektryku). Ostatnio dla odmiany zrobiłem 2kkm BMW g30 i tam te wspomagacze działały dużo gorzej.
A co do wypasu to brałem samochód jaki był, mając wybór raczej bym nie dopłacił. Zastanawia mnie po co brać samochód dopchnięty pod korek jak po prostu nie będzie się z tego korzystać.


Licze na to ze gdy będą mieli ułatwiacze to będą z tego korzystali. To tak jak z szybszym samochodem, po co jak ten wolny jest wystarczający... a potem refleksja... jak ja mogłem jeździć takim żółwiem...

Co do wylewu sąsiadów... vw w dodatku mikroskopijnej wielkości nie zrobi wow
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Łukasik
post Mon, 12 Feb 2024 - 20:28
Post #27


Frequent User
Dołączył: Mon, 18 April 2005





W czwartek zjechał z lawety, jak dla dwóch emerytów to chyba aż nadto. Wszystkim dziękuje za podpowiedzi. wink.gif

https://zapodaj.net/plik-VU3JDYIc95

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sarna1
post Sat, 17 Feb 2024 - 09:32
Post #28


Super User
Dołączył: Sat, 23 November 2002
Skąd: Słupsk





Gratulacje wink.gif. Udane Walentynki


--------------------
S3,
A4
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomek evo
post Mon, 19 Feb 2024 - 21:19
Post #29


Forum Killer
Dołączył: Thu, 19 August 2004
Skąd: Sosnowiec





Sportage/ Tucson


--------------------
sygnatury komercyjne są dostępne dla kont PRO
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 27 April 2024 - 14:21