Shoutbox 0 nowych PW 


90 Stron V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Closed TopicStart new topic
> F1 sezon 2020 i 2021
Misior
post Fri, 13 Apr 2018 - 10:18
Post #81


Forum Homee
Dołączył: Fri, 10 March 2006
Skąd: Małopolska





CYTAT(cowboy @ Mon, 09 Apr 2018 - 10:04) *
ciekawe co mówi papa Stroll do Paddego wink.gif



Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 13 Apr 2018 - 10:18
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
_adams_
post Fri, 13 Apr 2018 - 11:02
Post #82


Forum Killer
Dołączył: Thu, 17 December 2009
Skąd: Kruszwica





Gdyby tak patrzeć na wysokość od poziomu gruntu to u Adolfa chyba jednak więcej... wszak Jarek niski jest.


A na poważnie: fajnie się słucha Sokoła na treningach, daje ciekawe anegdoty o których już się nie pamięta.


--------------------
Życie jest rumakiem który nie znosi tchórzliwego jeźdźca.

B6 1.8T@GT28RS>B9 2.0T Allroad
Punto Evo 1.4T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cowboy
post Sat, 14 Apr 2018 - 10:45
Post #83


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





szkoda Kimiego, znowu minimalnie przegrał PP, jakies tysieczne
mam nadzieje ze Ferrari pozwoli mu kiedyś wygrać wink.gif
stary ale jary 38 lat i w koncu mu boild chyba podpasował, wtedy potrafi byc bezbłędny
Ferrari z pierwszego rzędu, moze być ciekawie
czyżby 3 z rzedu zwycięstwo Vettela wink.gif ?


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Linarr
post Sat, 14 Apr 2018 - 11:21
Post #84


Forum Killer
Dołączył: Sun, 25 January 2015
Skąd: Żyrardów





dadzą mu wygrać jak już vettel zdobędzie tytuł.. albo będzie miał problemy i nie będzie na podium
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honada
post Sat, 14 Apr 2018 - 21:46
Post #85


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





Pytanko mam, macie jakiś link do streamu F1?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Blaid
post Sat, 14 Apr 2018 - 22:11
Post #86


Super User
Dołączył: Tue, 08 May 2007
Skąd: Mielec





Nie wiem czy to dopuszczalne więc nie wkleję linku, podpowiem tylko, że dobre efekty daje wpisanie w popularną wyszukiwarkę frazy "mecze na żywo" i kliknięcie w pierwszy organiczny wynik wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honada
post Sat, 14 Apr 2018 - 22:31
Post #87


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





Bóg z Tobą smile.gif Podziękował wink.gif

PS. ogarnąłem. Chyba wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cowboy
post Sun, 15 Apr 2018 - 09:15
Post #88


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





mega ciekawy wyscig!!


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Biniu
post Sun, 15 Apr 2018 - 09:31
Post #89


User
Dołączył: Tue, 14 November 2017





Faktycznie wyścig super. Działo się. Miałem jeszcze nadzieję, że Raikkonen da radę na końcu łyknąć Bottasa smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honada
post Sun, 15 Apr 2018 - 09:32
Post #90


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





No w końcu wyścig F1, w którym oczy się nie zamykały w końcówce. Dzięki Blaid wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Messik
post Sun, 15 Apr 2018 - 09:38
Post #91


Frequent User
Dołączył: Fri, 28 September 2012





Ktoś ostatnio twierdził że Ferrari ma dobra taktykę laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cowboy
post Sun, 15 Apr 2018 - 09:54
Post #92


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





bo ma.... ale tylko dla Vettela wink.gif
Raikkonen jest wyrobnikiem i jego taktyka ma pomagać Vettelowi

Brawo Riccardo!
https://www.instagram.com/p/BhlXKagh3ci/?taken-by=f1


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Messik
post Sun, 15 Apr 2018 - 10:43
Post #93


Frequent User
Dołączył: Fri, 28 September 2012





BOT zmienial na 19 a VET nie na 21?

Skoro było za późno żeby zmienić VET to mogli chociaż RAI, ale tam ewidentnie mają problemy żeby zrobić coś więcej (patrz redbull)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cowboy
post Sun, 15 Apr 2018 - 20:08
Post #94


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





"Każde miejsce poza pierwszym jest słabe" - Robert Kubica

"Każde miejsce poza ostatnim jest dobre" - Sergiey Sirotkin

wink.gif biggrin.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_adams_
post Mon, 16 Apr 2018 - 07:00
Post #95


Forum Killer
Dołączył: Thu, 17 December 2009
Skąd: Kruszwica





Red Bull (i Ricciardo) pokazał jak to się robi. Na szczęście dla Daniela Max przeszarżował zanim doszło do walki z nim o P1.

Hamilton miał słuszne uwagi do zespołu, przecież każdy widział co leżało na torze i kwestią czasu był SC.

A Ferrari zwyczajnie pokpiło sprawę po zjeździe Bottasa a potem już na siłę trzymali Kimiego jako hamulcowego. Kimi jest szybki jak nie musi atakować, jazda za innym bolidem mu zupełnie nie leży.

Dawno nie było takiego wyścigu, nawet misiek Alonso przypomniał sobie o walce z czołówką. W Baku też powinno być ciekawie!


--------------------
Życie jest rumakiem który nie znosi tchórzliwego jeźdźca.

B6 1.8T@GT28RS>B9 2.0T Allroad
Punto Evo 1.4T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomek evo
post Mon, 16 Apr 2018 - 13:34
Post #96


Forum Killer
Dołączył: Thu, 19 August 2004
Skąd: Sosnowiec





Daniel pokazał jak się wyprzedza nie robiąc innym (i sobie) kuku. Max dojrzeje i ma ogromny potencjał ale na dzień dzisiejszy brakuje mu dojrzałości i wyrachowania i może sobie pluć w brodę bo gdyby zachował zimna krew to byłby triumfatorem. Hamilton z kłopotami a Vettel do spółki z Ferrari skopali sobie wyścig i przy okazji o mało co Kimiemu, któremu pomógł SC. Williamsy pierwszy w miarę udany (a raczej nie-beznadziejny) weekend ale gdyby młode Byczki nie narozrabiały to było ciut gorzej. Puki co w wyścigu 3-0 dla Strolla, choć to Sirotkin do wyścigu robił lepsze wrażenie. Stroll ma beznadziejne tempo kwalifikacyjne (dostawał regularnie od Massy średnio ok 0,7 sek) ale w wyścigu było/jest wyraźnie lepiej. Sirotkin powinien powoli zacząć regularnie być szybszym od Strolla nie tylko w qualu ale też w wyścigu jeśli nie chce zostać zaszufladkowany jako pay-driver i kiedykolwiek znaleźć miejsce w stawce nie dzięki kasie ale umiejętnościom. Wyścig mega


--------------------
sygnatury komercyjne są dostępne dla kont PRO
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cowboy
post Fri, 20 Apr 2018 - 20:07
Post #97


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





moze mi ktoś wytlumaczuć o co chodzi wink.gif ?

CYTAT
Claire Williams: Nie możemy zrzucać winy na finanse, z kierowcami pracujemy

Szefowa ekipy z Grove jest świadoma, że inne zespoły, dysponując podobnym budżetem jak Williams, były w stanie wykonać lepszą pracę przed sezonem 2018. Uważa, że problemem nie są ani pieniądze, ani kierowcy, z którymi podejmowana jest kompleksowa praca. Obszerny wywiad z szefową Williamsa opublikował portal racefans.net.

Wczoraj opublikowane zostały wypowiedzi Claire Williams dotyczące finansów Williamsa w całym wywiadzie skupiano się również na formie bolidu i pracy z kierowcami.

"Oczywiście, wchodziliśmy w ten sezon wierząc, że uda nam się odwrócić stan rzeczy. Może to problem zarządzania oczekiwaniami. To duża organizacja, jest 600 osób pracujących w naszym zespole Formuły 1. Oczywiście mamy problemy, które mogą być związane z zespołem - czy to wyższego czy niższego szczebla, ale musimy znaleźć te problemy".

Jak mówi Claire Williams, nie można bezpośrednio zrzucić winy na sytuację finansową firmy.

"Bardzo łatwo byłoby zrzucić winę za brak formy na finanse. Ale zespoły wokół nas pracują na tym samym budżecie czy podobnym, a były w stanie zrobić lepszą pracę niż my. Niestety. Problemy zaczynają się w domu, zawsze tak jest. Nie zamierzam jednak prać brudów publicznie.

Williams nie jest również zwolennikiem systemu prowadzenia zespołu, używanego przez Haasa czy Force India.

- To coś, na co nie piszemy się w Williamsie i zawsze tak było. Czujemy, że jesteśmy w pełni konstruktorem, kompleksowym. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że projektujemy, budujemy i rozwijamy nasz samochód w pełni w naszej fabryce. Jest bardzo, bardzo mało źródeł zewnętrznych. Czy to właściwe podejście w tych czasach w Formule 1? Może nie, ale jesteśmy w takim punkcie obecnie i musimy z tym pracować" - mówi Williams.

Szefowa zespołu z Grove uważa, że Formuła 1 bardzo zmieniła się w ostatnim czasie i dotyczy to również Williamsa.

"Jesteśmy zupełnie inną organizacją niż za czasów Franka (Williamsa) i Patricka (Heada). Myślę, że tak musi być i chyba wszystkie zespoły się zmieniły. Może to też z racji osobowości, z którymi się teraz pracuje w zespole, ekipy są zaangażowane na innym poziomie i w innych obszarach.

"Ważne jest, by pielęgnować swój talent. Nie można go tylko wykorzystywać, teraz trzeba go budować. Trzeba zwiększać swoje zdolności, budować własną estymę i pewność siebie. Robiąc to, można osiągnąć więcej. Psychologia sporotowa zanotowała znaczny wzrost w ciągu ostatniej dekady i nie była ona dostępna szefom zespołów 20 lat temu. Wszyscy znamy korzyści z rozwijania swojego talentu niż tylko bazowania na nim w nadziei, że to on zrobi całą robotę".

W jaki zatem sposób Williams chce osiągnąć te lepsze wyniki i rozwijać talent swoich kierowców?

"Komunikacją. Trzeba dać im właściwe narzędzia, czy to psychologów sportowych czy dodatkowych trenerów poza torem, który będą działać w wielu różnych postaciach. Ma się zatem cały program i trzeba upewnić się, że kierowcy mają to kompleksowe podejście. Dbamy o to, by rozmawiać z nimi i zapewnić im poczucie, że ich opinia jest szanowana i że są ważni. Ale jednocześnie oni muszą czuć się jedną z części zespołu, która nie jest inna od nikogo innego, że każdy ma w zespole swoje miejsce".

Claire podkreśla, że czasy i kierowcy również są już inni.

"Widziałam dziś kierowców wyścigowych, ćwiczących jogę na basenie i jeżeli ktoś powiedziałby mi, że Nigel Mansel w latach 80-tych ćwiczy jogę na basenie, to dostałaby zawału serca. Myślę, że to wspaniałe to ludzka natura, które ewoluuje, a wszystko czego chcemy, to lepsza wersja siebie. I są sposoby by to osiągnąć".




--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dzikidaniel
post Fri, 20 Apr 2018 - 20:54
Post #98


Frequent User
Dołączył: Mon, 20 August 2007





Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę i dupowatych kierowców bez feedbacku. Szkoda czasu na te dyrdymały z Williamsa...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_adams_
post Sun, 22 Apr 2018 - 12:48
Post #99


Forum Killer
Dołączył: Thu, 17 December 2009
Skąd: Kruszwica





Pani Claire nadal nie kuma lub nie chce przyznać że dali za kasę bolid zupełnemu głąbowi który w ogóle go nie czuje laugh.gif

Co można innego napisać o kierowcy wyścigowym który nie potrafi zapalić laczka? Co on jest w stanie przekazać inżynierom będąc na torze i jaki oni mają z niego pożytek?


--------------------
Życie jest rumakiem który nie znosi tchórzliwego jeźdźca.

B6 1.8T@GT28RS>B9 2.0T Allroad
Punto Evo 1.4T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomek evo
post Mon, 23 Apr 2018 - 10:22
Post #100


Forum Killer
Dołączył: Thu, 19 August 2004
Skąd: Sosnowiec





Ciekawy jest ten fragment :
"Niestety. Problemy zaczynają się w domu, zawsze tak jest. Nie zamierzam jednak prać brudów publicznie."
Coś czuje, że tam jest niezły burdel. Lowe oficjalnie przyznał, ze brak doświadczenia kierowców stanowi problem. Coś mi się wydaje, ze tam zaczyna się szukanie winnych obecnej sytuacji i od samego początku w kierownictwie są rozbieżności. Dla mnie to ten przekaz jest zupełnie niespójny. Miał być chyba skierowany na zewnątrz aby nieco uspokoić partnerów i inwestorów i powinien brzmieć "wiemy co trzeba poprawić i nad tym pracujemy, jesteśmy optymistami co do dalszej części sezonu bla bla bla" a dla mnie osobiście wyszło "mamy problemy i ni .h.ja nie wiemy co z tym zrobić". Williams musi robić dobrą minę do złej gry bo bardzo możliwe, że będą ten super-duet kierowców trzymać w kolejnym sezonie (Sirotkin lub jego zamiennik mają "opłacone" 2 sezony a gdzie pójdzie Stroll jak tata nie kupi FI. ?).
Myślałem, że z Sirotkina będą "ludzie" i nadal mam taka nadzieję ale jak go czasami słucham to nie wiem z czego on jest taki zadowolony i zastanawiam się jakie ma ambicje w takim razie. Dostaje 3-0 od gościa, który jest jednym z najsłabszych w stawce (a wg. wielu najsłabszym) i bredzi o poprawie wszystkiego łącznie z silnikiem i oponami blink.gif . Niech na początek zacznie regularnie lać Strolla bo to chyba jest w jego zasięgu.


--------------------
sygnatury komercyjne są dostępne dla kont PRO
Go to the top of the page
 
+Quote Post

90 Stron V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 19 April 2024 - 22:42