Shoutbox 0 nowych PW 


3 Stron V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> BMW e36 323ti compact (ew. sedan, coupe), do powiedzmy ok. 10 tys
Rogal7
post Sun, 20 Oct 2013 - 20:53
Post #1


User
Dołączył: Sun, 17 February 2008
Skąd: Warszawa





Witam,

Interesuję mnie zakup takiego kompakta i mam kilka pytań. To moje pierwsze BMW które chciałbym nabyć, na co zwrócić uwagę?
1. Czy każde e36 rdzewieje, czy tylko powypadkowe?
2. Czy faktycznie compact ma jakieś defekt do driftu? Z3 jest krótsze i jakos nie ma problemu.
3. Czy do uzyskanie takiego efektu
http://www.youtube.com/watch?v=SUJ8vJ27JAw
wystrczy kolektor + wtryski + wydech i strojenie ?
Jaki jest mniej więcej koszt wrzucenia tego wszystkiego?

TA SZTUKA TO PODOBNO PADAKA wychodzi rdza a gościu katował auto na gazie, NIE WARTA OGLĄDANIA!!!
http://otomoto.pl/bmw-323-compact-C30840957.html
TA SZTUKA TO PODOBNO PADAKA wychodzi rdza a gościu katował auto na gazie, NIE WARTA OGLĄDANIA!!!

i druga sztuka, ale tu cena na gotowo to chyba ok. 12.000 dobrze myślę?
http://otomoto.pl/bmw-323-323-ti-compact-m-C30968512.html

Bardzo chętnie nabyłbym również coupe, ale czy to da się nabyć do 10.000zł ?


--------------------
BMW 323i coupe, seryjna szpera 25% :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 20 Oct 2013 - 20:53
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
matteusz
post Sun, 20 Oct 2013 - 21:00
Post #2


Forum Homee
Dołączył: Thu, 18 September 2008
Skąd: Tarnobrzeg/Warszawa





Każde e36 rdzewieje. Dlaczego po demontażu gazu miałby pękać wał i o jakim wale w ogóle mowa? huh.gif


--------------------
'84 Opel Kadett V6 powered by Transplantz Best ET 14.975 VAG Racing 2014 - bo tak
'97 BMW 328i 233KM/282Nm by 109-Performance - na co dzień
'00 Honda Integra Type R W1 PROFI 248KM/215Nm by strojenia.pl - na tor
'05 Renault Megane RS225 274KM/383Nm powered by ECUmajster - na weekend
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rogal7
post Sun, 20 Oct 2013 - 21:04
Post #3


User
Dołączył: Sun, 17 February 2008
Skąd: Warszawa





szczerze to dla mnie to bzdura, ale słyszałem taką opinie i chciałem znaleźć zaprzeczenie tego chodzilo o cały blok silnika chyba a nie o wał nawet smile.gif więc rozumiem, że ro bzdura smile.gif


--------------------
BMW 323i coupe, seryjna szpera 25% :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krisu_K13TL
post Sun, 20 Oct 2013 - 22:01
Post #4


Super User
Dołączył: Sun, 04 August 2013
Skąd: Kraków





Miałem 323ti, polecam, super samochód, ale gdybym miał kupować ponownie wolałbym coupe lub sedana, największa zaleta compacta to to, że był najdłużej produkowany, więc jest szansa na w miarę zdrową sztukę- wada do latania bokami nie jest to najlepszy wybór, konstrukcji tylniego zawieszenia też nie uznałbym za zalete, belka z tyłu i brak możliwości ustawienia geometrii (trzeba przerabiać tylni zawias, żeby była taka możliwość).

Jeśli się uprzesz, żeby kupić compacta, to jedź na zbieżność, żeby zobaczyć w jakim stanie jest tylni zawias.

Mój compact miał tylko kolektor m50 i na dziurawym wydechu szedł drzwi w drzwi z 328 e36, pomimo super-wypasu- szyber, 4airbag, klima, hak, grzane stołki.

Miałem wywalony cały tył a i tak ważył 1260kg...


--------------------
Było: e36 323ti, e36 328iT, e46 325ti, e39 m5
Jest: e81 n54b30a
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinko
post Sun, 20 Oct 2013 - 22:45
Post #5


Forum Killer
Dołączył: Mon, 18 April 2011
Skąd: Gdańsk





Do 10tys. kupisz sedana, lepiej się prowadzi od compacta i jest więcej części do niego.
Ja jeżdżę na codzień 328i coupe, poprzednio miałem 320i coupe. 328i jak najbardziej polecam, jedyne wady w e36 w moim uznaniu to rdza i skrzypiące wnętrze.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rogal7
post Mon, 21 Oct 2013 - 07:55
Post #6


User
Dołączył: Sun, 17 February 2008
Skąd: Warszawa





Krisu > na Twojego compacta właśnie się czaiłem, ale moja golfina dopiero na dniach się może sprzeda :/
czyli jednak ogólnie widzę, że compact nie jest jednak taki fajny jak myślałem. Chociaż to będzie dopiero moje pierwsze RWD, więc jeszcze go nie odrzucam bo nie potrzebuję jakiegoś kosmosu na start, ale dużo bardziej wolalbym takie auto:
http://allegro.pl/show_item.php?item=3620806963
tylko ciągle nie do końca wiem ile jest wszystkich opłat przy takim cudzie?


--------------------
BMW 323i coupe, seryjna szpera 25% :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinko
post Mon, 21 Oct 2013 - 11:25
Post #7


Forum Killer
Dołączył: Mon, 18 April 2011
Skąd: Gdańsk





akcyza 20%, opłata recyklingowa 500zł, tłumaczenia 100-200zł, blachy 2xx zł

masz tutaj vin tego e36:

Typ
Wartość
VIN WBABF71090EP47367
Kod typu BF71
Typ 323I (EUR)
E series E36 (2)
Seria 3
Typ COUPE
Sterowniczy LL
Drzwi 2
Silnik M52
Przemieszczenie 2.50
Moc 125
Jechać HECK
Transmisja MECH
Kolor AVUSBLAU METALLIC (276)
Tapicerka STOFF Amaretta BOA / BOA / AVUSBLAU (E7AV)
Prod.date 08/06/1997
Zamknąć Opcje
Kod
Opis (interfejs)
Opis (EPC)
S243A AIRBAG FUER Beifahrer Poduszka powietrzna dla pasażera
S255A SPORT-Lederlenkrad Skórzana kierownica sportowa
S269A LM Raeder / RADIALSTYLING BMW lekkie felgi aluminiowe, radial mówił 32
S305A FERNBEDIENUNG F.ZENTRALVERIEGELUNG Zdalne sterowanie centralnym zamkiem
S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Usunięta, napis modelu
S423A FUSSMATTEN IN welurowy Welur maty podłogowe
S428A Warndreieck Trójkąt ostrzegawczy i apteczka
S431A Innenspiegel, Automatisch ABBLENDEND Lusterko wewnętrzne z automatyczną dip
S441A RAUCHERPAKET Pakiet palący
S481A Sportsitze FUER Fahrer / Beifahrer Seat Sport
S494A Sitzheizung FUER Fahrer / Beifahrer Podgrzwanie fotela kierowcy / pasażera
S498A KOPFSTUETZEN IM FOND Zagłówki mechanicznie regulowany tylny
S510A LEUCHTWEITENREGELUNG ABBLENDLICHT Celem kontroli pionowa reflektorów
S520A Nebelscheinwerfer Światła przeciwmgielne
S528A Automatische Umluft CONTROLL (AUC) AUTOMATYCZNA AIR FLOW
Kod
Opis (interfejs)
Opis (EPC)
S534A KLIMAAUTOMATIK Automatyczna klimatyzacja
S556A Außentemperaturanzeige Wskaźnik temperatury na zewnątrz
S668A RADIO BMW REVERSE RDS Radio BMW Rewers RDS
S704A M Sportfahrwerk Sportowe zawieszenie M
S715A M AERODYNAMIKPAKET M Pakiet aerodynamiczny
S719A SPORT EDITION Sports Edition
S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt
S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Białe światła kierunkowskazów
L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy / Austria
S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Lista sprzedawców Europa
S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR On-board literatura, German
P971A EXCLUSIV PAKET Ekskluzywny pakiet
Zamknąć Standardowe wyposażenie
Kod
Opis (interfejs)
Opis (EPC)
S214A AUT.STABIL.-CONTROL + TRAKTION (ASC + T) Automatyczna kontrola stabilności (ASC + T)
S246A LENKSAEULENVERSTELLUNG MECHANISCH Regul. kolumna kierownicy
S410A Fensterheber, ELEKTRISCH VORN Podnośniki szyb, przednie elektryczne
S465A DURCHLADESYSTEM Poprzez System załadunku
S548A KILOMETERTACHO Kilometr speedo
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krisu_K13TL
post Mon, 21 Oct 2013 - 15:03
Post #8


Super User
Dołączył: Sun, 04 August 2013
Skąd: Kraków





Compact jest fajny! Mój na zawieszeniu h&r prowadził się wyśmienicie, w zakrętach przy dochodzeniu do granicy tył zaczynał się wiercić, ale ogólnie samochód rewelka. Co do latania bokami to powiem tak- bardziej doświadczeni koledzy mówili mi, że dlatego narzekam na compacta, że miałem zbyt dobre opony na tyle do mocy jaką dysponowałem, gdybym jeździł na śmieciowych oponach to każde rondo moje, ale ja wolałem mieć trudno na suchym, ale za to ze spokojem śmigać żwawo nawet w ostrym deszczu.

Poza tym w tym silniku obowiązkowo kolektor z m50, w moim przypadku auto zaczęło jechać jakby ktoś mi wsadził 2.8, dużo lepiej z dołu i idealnie dokręcał się do samej góry, wcześniej powyżej 6k rpm wkręcał się leniwie, po kolektorze to się zmieniło na ogromny plus.

Teraz rozważam albo e39v8, albo e36 sedana z m54b30.. A compacta wzięła pierwsza osoba, która przyjechała bez specjalnych targów, sprawdzili go w centrum bmw na Balickiej i gość skwitował tak- żeby wszystkie samochody były w takim stanie, a e36 to nigdy tak zdrowego nie widzieliśmy. I tu jest największa zaleta compacta- nawet 323ti zazwyczaj ma lżejsze życie niż inne e36, więc łatwiej o zdrową sztukę, bo ''remizowe'' towarzystwo katowników nigdy sobie nie kupi ''gorszego'' bmw biggrin.gif


--------------------
Było: e36 323ti, e36 328iT, e46 325ti, e39 m5
Jest: e81 n54b30a
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rogal7
post Mon, 21 Oct 2013 - 19:04
Post #9


User
Dołączył: Sun, 17 February 2008
Skąd: Warszawa





Dzięki Panowie za odpowiedzi!

kinko> Czyli takie coupe to lekko 13tys a pewno jeszcze jakieś oleje i filtry to z 14 a to już trochę kosmos jak dla mnie za 97r

Krisu> czyli dla takiego gościa, który chcę popróbować swoich sił w RWD, ale nie jakieś palenie gumy tylko chcę po prostu zobaczyć czy nadaję się do driftu to compact się nadaję ?
Ile kosztowały Cię zawieszenie, kolektor m50 i czy wtryski też się opłaca przekładać z 2.8?
I czy to auto faktycznie ma koło dwumasowe? smile.gif czy ewentualne wstawienie sztywnego koła mocno psuję skrzynie?
No i właśnie dlatego też chcę trochę compacta bo to taki babski model, a mi się bardzo podoba, ale dzięki opinii mniej zajechany smile.gif

martwi mnie to, że te sedany/coupe do 10 tys to max 96-97r i naprawdę w stanach kosmicznych a compact jest 99r troszkę świeższe jednak i wygląd zazwyczaj neutralny.


--------------------
BMW 323i coupe, seryjna szpera 25% :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
matteusz
post Mon, 21 Oct 2013 - 19:37
Post #10


Forum Homee
Dołączył: Thu, 18 September 2008
Skąd: Tarnobrzeg/Warszawa





Cena moim zdaniem całkiem normalna za takie auto, kolega ostatnio dał prawie 15k z opłatami za 323ia. Oleje i filtry będziesz musiał wymienić niezależnie czy auto ma 16 lat czy rok, poza tym raczej trudno Ci będzie trafić na e36 z 2005 roku, a nie ukrywajmy że czy to będzie '97 czy '99 to w 2013 roku nie ma żadnego znaczenia. Koło zamachowe jest dwumasowe. IMO coupe 323/328 do 10k to proszenie się o kłopoty, jakiegoś sedana powinno się udać trafić, może nie z M-Pakietem i w "full opcji", ale coś przyzwoitego masz szansę znaleźć. Ogólnie zdrowe e36 to już ciężki temat i chyba rzeczywiście najłatwiej będzie znaleźć jakiegoś compacta.


--------------------
'84 Opel Kadett V6 powered by Transplantz Best ET 14.975 VAG Racing 2014 - bo tak
'97 BMW 328i 233KM/282Nm by 109-Performance - na co dzień
'00 Honda Integra Type R W1 PROFI 248KM/215Nm by strojenia.pl - na tor
'05 Renault Megane RS225 274KM/383Nm powered by ECUmajster - na weekend
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krisu_K13TL
post Mon, 21 Oct 2013 - 21:56
Post #11


Super User
Dołączył: Sun, 04 August 2013
Skąd: Kraków





CYTAT(Rogal7 @ Mon, 21 Oct 2013 - 19:04) *
Dzięki Panowie za odpowiedzi!

kinko> Czyli takie coupe to lekko 13tys a pewno jeszcze jakieś oleje i filtry to z 14 a to już trochę kosmos jak dla mnie za 97r

Krisu> czyli dla takiego gościa, który chcę popróbować swoich sił w RWD, ale nie jakieś palenie gumy tylko chcę po prostu zobaczyć czy nadaję się do driftu to compact się nadaję ?
Ile kosztowały Cię zawieszenie, kolektor m50 i czy wtryski też się opłaca przekładać z 2.8?
I czy to auto faktycznie ma koło dwumasowe? smile.gif czy ewentualne wstawienie sztywnego koła mocno psuję skrzynie?
No i właśnie dlatego też chcę trochę compacta bo to taki babski model, a mi się bardzo podoba, ale dzięki opinii mniej zajechany smile.gif


Nadaje się, tylko szmaciane opony na tył i ogień, wiadomo, że przez krótki tył troszkę trudniej, ale daje rade, a frajda ogromna smile.gif

Dwumas tak jak kolega pisał jest, wtryski z 2.8 nie wiem, podobno warto wstawić barany i poprawić wydech+ program, podobno to dużo daje w podforum bmw, jest temat o b28, a to jeśli chodzi o modzenie praktycznie to samo

U mnie wyglądało to tak- kupiłem za 9,5k (od 1wł. w pl), pierwszy duuży serwis- 2k, zawieszenie 3k (h&r cup kit, którego będę polecał zawsze i wszędzie+ nowe poduszki, zbieżność, etc), kolektor m50 przerobiony 650pln, opony 1,3k, recaro 1,5k, szpera w sumie 3k, ale miałem ogromny nie fart z tym i długo by opowiadać, można lepszą i za 700pln, w sumie nie licząc ubezpieczenia i mojego pecha z dyframi wyszłoby 17-18k, ale wtedy samochód skręca, hamuje i przyspiesza elegancko i jest z nim masa frajdy.. Sprzedałem za 11 bez recaro, więc była okazja w ch**.

Jako osoba, która widziała bardzo dużo e36 wystawionych na sprzedaż mogę Ci polecić zacząć poszukiwania od najdroższych egzemplarzy na alle i schodzić w dół, bo patrzenie od dołu to strata czasu i pieniędzy na oglądanie trupów.. smile.gif


--------------------
Było: e36 323ti, e36 328iT, e46 325ti, e39 m5
Jest: e81 n54b30a
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinko
post Mon, 21 Oct 2013 - 21:57
Post #12


Forum Killer
Dołączył: Mon, 18 April 2011
Skąd: Gdańsk





Szukaj sedana bez m-paku, a może uda się znaleźć nie zajechane 328i. Ja nie zliczyłem ile zrobiłem km w poszukiwaniu zdrowego 328i coupe z m pakiem i dobrym wyposażeniem. Koniec końców głoszenie się pojawiło o 23:00, od razu telefon i o 14:00 już miałem 350km zrobione po nią happy.gif.
Oleju musisz kupić 7L, do tego filtry no razem jakieś 400zł. Z zawieszeniem problemów nie ma wielkich. Ma być proste, vanos ma być ciuchy, nie zniechęcaj się jakimiś tam bąbelkami na błotnikach, najważniejsze są progi ( choć i tak do zrobienia) i przede wszystkim podłoga. Często rozklejają się boczki i podsufitki, ustawienia nawiewu się psują, ale to nie jest żaden dramat.
Compact kwestia gustu, mi e36 podoba się tylko w coupe i touringu. Zaloguj się na bmw3er, bmw-sport; tam ludzie często wystawiają auta w dobrym stanie. Jeśli wycieczka do niemiec nie jest Ci straszna to przeglądaj też mobile i autoscouta, ale tam też nie ma nic za darmo i do ceny dochodzi 20-30%. Jak masz kupić ulepa to lepiej na spokojnie poczekaj i dozbieraj pieniędzy, a na pewno zaowocuje to fajnym autem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
makaveli
post Mon, 21 Oct 2013 - 22:15
Post #13


Forum Killer
Dołączył: Sun, 25 July 2004
Skąd: radzymin





i nie patrz tak bardzo na wiek auta, a na jego stan. moje 320i z 92roku było/jest w stanie lepszym niż 90% e36 mlodszych o 6lat.
jak kupisz zdrowy, nie pordzewiały egzemplarza, zafunduj mu porządne zabezpieczenie.


--------------------
e36 320iA coupe -> 329iT by SLG - 400+
e36 325i convertible
golf
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rogal7
post Wed, 23 Oct 2013 - 19:45
Post #14


User
Dołączył: Sun, 17 February 2008
Skąd: Warszawa





Ponownie dzięki za odpowiedzi!

Krisu > no nie moge odżałować Twojego compacta, ale cóż stało się smile.gif na początek chyba zatrzymam się na kolektorze z m50

kinko> staram się oglądać też 328i, ale 323 mi pasi najbardziej bo jest robione od 96r a jednak zależy mi na wieku auta. Ot takie moje schorzenie. Fora przeglądam oczywiście, ale większość aut 92-95r. Za granicę nie mam jak ruszyć niestety

makaveli> wiem, że 92 nie raz jest lepsze niż 97 rok, ale jakoś nadal będę obstawał przy tym, że chcę młodsze auto

znalazłem taką sztukę i powiem, że jest super bo z zew i wew dla mnie perfekt.
http://otomoto.pl/bmw-323-323-ti-compact-m-C30968512.html
Tylko tak liczę, że jeżeli nie było by nic serwioswego do zrobienia to ile taki przód? 1500zł?
opłaty podobno już tylko rejestracja 250zł.

edit:
Oczywiście, wiem, że z fotek to wróżenie dlatego jadę w sobotę obejrzeć, ale gdyby było tylko to co wiać, czyli nerki + maska + plastiki to dobrze myślę z ceną ?
Za jaką cenę warto go wziąć ?


--------------------
BMW 323i coupe, seryjna szpera 25% :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jankes6
post Wed, 23 Oct 2013 - 20:21
Post #15


Super User
Dołączył: Thu, 19 November 2009
Skąd: Warszawa





Na pewno zakrzalbym czy sa poduszki...a pewnie i tak wyjdzie.wiecej jak poltora.z.rejestracja itd itp a przebieg to i tak mozna sobie dowolny wymyslec..moj znajomy usilowal sprzedac 328 ti bezwypadkowe ze.szpera.npwym.sprzeglem itp itd za.13 kola.to w koncu sie wkur.. wsadzil 1.6 i dopiero poszlo za niska cene bo tak to zero zainteresowania takzeuzbroilbym sie w troszke cierpliwosci i poczekal szczegolnie ze zima idzie(oczywiscie byl to swap)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Krisu_K13TL
post Wed, 23 Oct 2013 - 21:25
Post #16


Super User
Dołączył: Sun, 04 August 2013
Skąd: Kraków





Ten z aukcji wcześniej był na lepszej feldze- m-contour i za 8,5k. Zaje*** felgi, wrzucił kiepskie styling 18 i to w 16 calach, a do tego podniósł cenę... Logika handlarzy.. Przebieg coś koło 250k było w poprzednim ogłoszeniu.. Jeśli nie było nic wcześniej robione i nie znajdziesz nigdzie szpachli i rdzy to 8-8,5k byłoby chyba przystępną ceną..

Tak jak pisałem- ja za mojego- pełna seria bez m-pak'a, na którym mi nie zależało dałem 9,5k, więc ten z pełną skórą i m-pakietem w świetnym kolorze w tej cenie byłby bardzo ok smile.gif


--------------------
Było: e36 323ti, e36 328iT, e46 325ti, e39 m5
Jest: e81 n54b30a
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rogal7
post Wed, 23 Oct 2013 - 22:38
Post #17


User
Dołączył: Sun, 17 February 2008
Skąd: Warszawa





to przez telefon twierdził, że na fakturze są 17tki wpisane, ale w szwajcari już je zabrali. Czyli ten niebieski compact wcześniej był za 8,5k ? smile.gif
jak dobrze popisać na forum smile.gif no to auto warto wziąć za 8-8,5 ale z felgami to pewno był wart sam w sobie jakieś 7 tysi... beznadzieja :/


--------------------
BMW 323i coupe, seryjna szpera 25% :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rogal7
post Thu, 24 Oct 2013 - 18:42
Post #18


User
Dołączył: Sun, 17 February 2008
Skąd: Warszawa





wróciła i ta beemka
http://tablica.pl/oferta/bmw-323ti-cosmos-...html#fcc6f48503

ogólnie nie wygląda źle, te skóry mi trochę nie podchodzą, ale co tam, tylko są 3 ogniska rdzy przy kierunkowskazie i na klapie bagażnika lajt, ale jest też pod szybą na tylnim nadkolu, czy to oznacza, że na pewno był tam walony, da się to jakoś usunąć, warto oglądać mam tam 150km?


--------------------
BMW 323i coupe, seryjna szpera 25% :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinko
post Thu, 24 Oct 2013 - 20:16
Post #19


Forum Killer
Dołączył: Mon, 18 April 2011
Skąd: Gdańsk





Daj jej vin, bo mi to wygląda na jeden wielki szczep części z różnych parafii (fotele inne niż boczki, jakieś wieśniackie mieszki lewarka i ręcznego, gałka z e46, brak m pakietu są tylko lusterka, listwy i kierownica). Ciekaw jestem co to za zawieszenie "KW" i jaki ma przebieg.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rogal7
post Thu, 24 Oct 2013 - 20:57
Post #20


User
Dołączył: Sun, 17 February 2008
Skąd: Warszawa





VIN miał mi jutro koleś dosłać, ale widzę że nie ma po co ... czyli jednak jest tak, że jak fotele mieszek i ręczny w jednym kolorze to pod schowkiem i boczki też ? czyli to jest jakiś ulep bo jak z nim gadałem drugi raz to maska też ma jakąś reparturkę? nawet nie wiem co to jest...

to pozostają dwie 323ti, które mają jakikolwiek sens:
paskudny kolor i prawie drzwi też mi wyglądają jak odstająco-malowane ?
http://tablica.pl/oferta/bmw-323ti-wew-m-p...html#44bc4d30bc

i cena ala handlarz czyli sprzedałem felgi za ok. 1000zł to cena auta też 1000zł w górę...
http://otomoto.pl/bmw-323-323-ti-compact-m-C30968512.html

nawet znalazłem to jego stare ogłoszenie jeszcze
http://webcache.googleusercontent.com/sear...lient=firefox-a

dlaczego zakup samochodu w tym kraju jest jak próbowanie zajść w ciąże przez anal ... ?


--------------------
BMW 323i coupe, seryjna szpera 25% :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Monday, 29 April 2024 - 07:28