Shoutbox 0 nowych PW 



169 Stron V   1 2 3 > »  Start new topic
> Diesel Power
    Nazwa tematu Odpowiedzi Autor tematu Wyświetleń Ostatnia akcja
Ważne tematy
No New Posts Pinned
1 Lysy 15 003 Friday, 24 March 2006 - 12:01
Ostatni post: darksmile
Tematy forum
No new  
472 sadam55 127 159 Wczoraj, 16:03
Ostatni post: Tomasz76
No New Posts  
3 Mateusz1560 535 Wczoraj, 09:44
Ostatni post: maciek06
No new  
5 449 matik 2 102 023 Tuesday, 22 August 2017 - 22:26
Ostatni post: Rafal87
No New Posts  
1.6 hdi rozwalil sie motor
W budce peugeot partner
5 andriei 730 Monday, 21 August 2017 - 14:18
Ostatni post: DSTurbo
No new  
847 Piotrus 195 941 Sunday, 20 August 2017 - 21:42
Ostatni post: andriei
No new  
18 deejey! 2 899 Sunday, 20 August 2017 - 19:30
Ostatni post: Wito_13
No New Posts  
GTB2260vk do 1.9jtd
Kto i za ile podejmie się montażu tej turbiny w 1.9 jtdm 16V ??
3 156_sw 591 Thursday, 17 August 2017 - 09:15
Ostatni post: CINEK_
No New Posts  
3 bartpa 323 Tuesday, 15 August 2017 - 14:10
Ostatni post: G-CSheko
No new  
1.9 TDI + HF160% + BIG TURBO + NITRO 4xx (sama ropa)  * 123
Chyba pierwsze 4xx z samej ropy w 1.9 TDI
52 Synek 6 237 Sunday, 13 August 2017 - 01:09
Ostatni post: tomek 1980
No New Posts  
0 Młody c20let 294 Saturday, 12 August 2017 - 10:28
Ostatni post: Młody c20let
No new  
119 MB w124 42 863 Thursday, 10 August 2017 - 22:13
Ostatni post: lukasz9023
No New Posts  
2 lukasz9023 475 Thursday, 10 August 2017 - 13:12
Ostatni post: lukasz9023
No New Posts  
4 Damianch 879 Tuesday, 08 August 2017 - 18:59
Ostatni post: Damianch
No New Posts  
0 Damianch 145 Tuesday, 08 August 2017 - 18:57
Ostatni post: Damianch
No New Posts  
Chłodnica oleju 1.9 jtd 16v
Jaka chłodnica oleju zamiast serii ?
10 156_sw 620 Monday, 07 August 2017 - 10:58
Ostatni post: 156_sw
No New Posts  
0 gregory137 288 Friday, 04 August 2017 - 21:12
Ostatni post: gregory137
No New Posts  
0 Lukasz24815 275 Friday, 04 August 2017 - 13:45
Ostatni post: Lukasz24815
No new  
16 various 1 189 Monday, 31 July 2017 - 10:08
Ostatni post: @agresja
No new  
Sprzęglo 1.9 jtd 16V  * 123
Sprzeglo ok 450Nm
53 156_sw 5 721 Saturday, 29 July 2017 - 12:40
Ostatni post: tomek 1980
No new  
64 Michale76 3 229 Monday, 24 July 2017 - 22:54
Ostatni post: tomek 1980
No New Posts  
1 CarMatiu 849 Saturday, 22 July 2017 - 20:06
Ostatni post: Gromo
No New Posts  
1 RobertGTI 701 Friday, 21 July 2017 - 08:03
Ostatni post: zaprzal
No New Posts  
8 nbkbtw 1 209 Thursday, 20 July 2017 - 13:03
Ostatni post: nbkbtw
No New Posts  
0 Paweł#G 285 Tuesday, 18 July 2017 - 16:33
Ostatni post: Paweł#G
No new  
141 bugija 23 613 Sunday, 16 July 2017 - 20:32
Ostatni post: bugija
No New Posts  
Sharan 1.9tdi AUY wysokie spalanie
Przy synchronizacji na 0 spalił mi 10L.
1 Michał x 468 Saturday, 15 July 2017 - 22:54
Ostatni post: tomek 1980
No new  
1.8 tddi na mechanicznej pompie  * 12
Czy idzie zrobić i co można ugrać
36 Dziku 5 580 Tuesday, 11 July 2017 - 21:21
Ostatni post: tomek 1980
No new  
58 Master/s 20 732 Sunday, 09 July 2017 - 20:40
Ostatni post: jaszczurtd
No new  
14 mariusz0704 2 368 Monday, 03 July 2017 - 11:40
Ostatni post: michalkazun
169 Stron V   1 2 3 > »  Start new topic
New Posts  Nowe odpowiedzi
No New Posts  Brak nowych odpowiedzi
Hot topic  Popularny temat (Nowe)
No new  Popularny temat (Brak nowych) 
Poll  Sonda (Nowe)
No new votes  Sonda (Brak nowych)
Closed  Zamknięty temat
Moved  Przeniesiony temat
 



Zapamiętaj ustawienia

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 24 August 2017 - 01:20