Shoutbox 0 nowych PW 


9 Stron V  « < 7 8 9  
Reply to this topicStart new topic
> Hyundai i30 N 2.0 T-GDI 6MT (275 KM), kolejny mocny koreańczyk
szybciutki
post Tue, 16 Apr 2019 - 12:28
Post #161


Frequent User
Dołączył: Tue, 28 September 2010

Ikona grupy



Na wszystkie modele Audi mam 20% rabatu od dzisiaj, zapraszam do zamawiania.

Na zarzuty, że miałem za tanią ofertę wynajmu.. rolleyes.gif

Niskie ceny miesięczne biorą się z tego, że producent daje na dany model większy rabat niż wcześniej. Firmy finansujące korygują jego wartość rezydualną po około kwartale. Nie z tego powodu, że firma ma zamiar kasować 20 000zł za uszkodzenia przy zwrocie.

Ja nie chcesz dbać o samochód a przed zwrotem nie chce Ci się zgłosić szkód z polisy AC to nie bierz wynajmu tylko klasyczny leasing. Proste.

Tutaj jest dokładnie opisany zwrot pojazdu:

https://www.fmleasing.pl/wynajem-dlugotermi...acic-do-wynajmu

Spójrzcie na rynek niemiecki i porównajcie ceny do Polskich:

https://www.leasingtime.de/audi-a4-leasing

Tutaj inna strona

www.vehiculum.de

Tutaj chyba najwięcej ofert:

https://www.leasingmarkt.de/

Pozdro


--------------------
Nie odpowiadam na wiadomości prywatne, proszę o kontakt przez www.gurumotive.com :)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 16 Apr 2019 - 12:28
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Bio
post Fri, 03 May 2019 - 07:28
Post #162


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2008
Skąd: Bratislava





No to będzie ciekawiej

https://www.motor1.com/news/347518/hyundai-...-n-awd-testing/

Kolejny HH AWD? Jestem na tak wink.gif

+ Wygląda na to, że powinno się udać przeszczepić AWD z hyundaia Kona do I30.


--------------------
Blog Motoryzacyjny TorquedMad mind - tqmm.pl
FB: @torquedmadmind
Insta: @tqmmpl
Twitter: @tqmmpl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PiotrQ
post Wed, 06 Nov 2019 - 14:57
Post #163


Rookie
Dołączył: Wed, 06 November 2019





Witam, chciałbym odkopać ten wątek

Upatrzyłem sobie takiego Hyundaia i30N performance w leasingu i teraz mam pare pytań:
1. Jako to chyba pierwszy HH od koreańczyków to ciężko mi jest oszacowac utratę wartości auta po 4 latach. Z tego powodu się zastanawiam czy w leacingu iść w stronę niskiej raty czy niższego całkowitego kosztu leasingu.
2. Auto w tym segmencie najlepiej kupowac nowe czy w demówki lub używki (1-2lata) można się bezpiecznie pchać?
3. Jakie polecacie zewnętrzne firmy leasingowe?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szybciutki
post Sun, 22 Dec 2019 - 01:48
Post #164


Frequent User
Dołączył: Tue, 28 September 2010

Ikona grupy



CYTAT(PiotrQ @ Wed, 06 Nov 2019 - 14:57) *
Witam, chciałbym odkopać ten wątek

Upatrzyłem sobie takiego Hyundaia i30N performance w leasingu i teraz mam pare pytań:
1. Jako to chyba pierwszy HH od koreańczyków to ciężko mi jest oszacowac utratę wartości auta po 4 latach. Z tego powodu się zastanawiam czy w leacingu iść w stronę niskiej raty czy niższego całkowitego kosztu leasingu.
2. Auto w tym segmencie najlepiej kupowac nowe czy w demówki lub używki (1-2lata) można się bezpiecznie pchać?
3. Jakie polecacie zewnętrzne firmy leasingowe?



Hej Piotrze,

Od Twojego posta mija półtora miesiąca. Zakładam, że teamt nieaktualny, jednak odgrzeje kotleta dla potomności.

Finansowania fabryczne: BNP Paribas, opiszę je anegdotą:

"Kumpel robił tam cesje motocykla jak się rozwodził, ciagle robili problemy. Rok się z tym szarpał. Skończyło się tak ze motocykl zabrała małżonka. Historia jak z mody na sukces biggrin.gif A żeby być dosłownym to kochanek małżonki pod nieobecność kolegi podjął motocykl z garażu kolegi biggrin.gif"

Tak było. Tam nie ma czegoś takiego jak odpowiedzialność czy relacyjność.

1. Pytanie natury filozoficznej.
2. Hyundai i tak ma gwarancję 5 lat, więc demo można rozważyć. Ja jednak brałbym nówkę.
3. Kolejne pytanie natury filozoficznej.

Ja napiszę jak ja bym zrobił w tym przypadku.Samochód masz na gwarancji 5 lat.
Bierzesz leasing na 5 lat w strukturze:
- minimalna opłata wstępna (dając opłatę nie odzyskasz jej przy cesji)
- okres 60 miesięcy
- maksymalny wykup- 35%

To daje maksymalnie skorelowaną spłatę kapitału do utraty wartości.
Wątpię byś jeździł takim samochodem długlo.
Nie angażujesz swoich pieniędzy. Nie oczekujesz odstępnego.
Koniecznie musi mieć gwarancję.

Ważne aby finansujący podchodził do cesji bez problemu i tanio. Taki (mimo, że suma opłat była wysoka) był A***r Leasing. Cesja kosztowała tam 500zł i dało się sporo dogadać. Dało.. Niestety firma się upolityczniła. W lutym nie będzie tam nikogo kumatego. Wszyscy kumaci są już gdzie indziej. (szybciutki leaks XD)

Alternatywnie M Leasing. Tam wartość wykupu przy 5 latach to nawet 40% na odstępstwie.

Alternatywnie PKO- wykup to "tylko 30" po 5 latach.

JA bym i tak szedł w focusa ST. I30 N mimo performance'u jest IMO nie do przejścia wizerunkowo+ jest kompletnie niezbywalny na rynku wtórnym. Będzie tylko gorzej.


--------------------
Nie odpowiadam na wiadomości prywatne, proszę o kontakt przez www.gurumotive.com :)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomm22
post Sun, 22 Dec 2019 - 21:56
Post #165


Rookie
Dołączył: Thu, 21 December 2017





@szybciutki
czy moglbys cos napisac o rozjechanej wartosci RV dla bmw 4? Mam taka w leasingu i zastanawiam z czym to sie wiąże, leasingodawca źle przeliczył temat i ponosi stratę na finansowaniu?
Kolejna sprawa mówisz że masz 20% na audi, liczone od ceny z konfiguratora? Pytam bo wspolpracujac z korpo podpinalem sie pod rabat flotowy na A5 Sportback rzedu 22%,
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lagadula
post Mon, 23 Dec 2019 - 18:50
Post #166


Forum Homee
Dołączył: Fri, 11 May 2007
Skąd: Poznań





CYTAT(szybciutki @ Sun, 22 Dec 2019 - 01:48) *
Hej Piotrze,

Od Twojego posta mija półtora miesiąca. Zakładam, że teamt nieaktualny, jednak odgrzeje kotleta dla potomności.

Finansowania fabryczne: BNP Paribas, opiszę je anegdotą:

"Kumpel robił tam cesje motocykla jak się rozwodził, ciagle robili problemy. Rok się z tym szarpał. Skończyło się tak ze motocykl zabrała małżonka. Historia jak z mody na sukces biggrin.gif A żeby być dosłownym to kochanek małżonki pod nieobecność kolegi podjął motocykl z garażu kolegi biggrin.gif"

Tak było. Tam nie ma czegoś takiego jak odpowiedzialność czy relacyjność.

1. Pytanie natury filozoficznej.
2. Hyundai i tak ma gwarancję 5 lat, więc demo można rozważyć. Ja jednak brałbym nówkę.
3. Kolejne pytanie natury filozoficznej.

Ja napiszę jak ja bym zrobił w tym przypadku.Samochód masz na gwarancji 5 lat.
Bierzesz leasing na 5 lat w strukturze:
- minimalna opłata wstępna (dając opłatę nie odzyskasz jej przy cesji)
- okres 60 miesięcy
- maksymalny wykup- 35%

To daje maksymalnie skorelowaną spłatę kapitału do utraty wartości.
Wątpię byś jeździł takim samochodem długlo.
Nie angażujesz swoich pieniędzy. Nie oczekujesz odstępnego.
Koniecznie musi mieć gwarancję.

Ważne aby finansujący podchodził do cesji bez problemu i tanio. Taki (mimo, że suma opłat była wysoka) był A***r Leasing. Cesja kosztowała tam 500zł i dało się sporo dogadać. Dało.. Niestety firma się upolityczniła. W lutym nie będzie tam nikogo kumatego. Wszyscy kumaci są już gdzie indziej. (szybciutki leaks XD)

Alternatywnie M Leasing. Tam wartość wykupu przy 5 latach to nawet 40% na odstępstwie.

Alternatywnie PKO- wykup to "tylko 30" po 5 latach.

JA bym i tak szedł w focusa ST. I30 N mimo performance'u jest IMO nie do przejścia wizerunkowo+ jest kompletnie niezbywalny na rynku wtórnym. Będzie tylko gorzej.



Nie no, faktycznie. Zakup I30N to wizerunkowy strzał w stopę... Nikomu się mój wóz nie podoba. Nie chcą mnie na spotach i zlotach bo to hujdaj. Dramat. Chyba wpadnę w dragi. I jak ja go sprzedam....


--------------------
5L -> 5P // 30 6L 120
H 3P 20 1L # 80 4-P
Go to the top of the page
 
+Quote Post

9 Stron V  « < 7 8 9
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 14:52