Shoutbox 0 nowych PW 


4 Stron V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Segment E lub F do tyrania 260KM+
MisioLBN
post Sun, 19 Jul 2015 - 09:33
Post #61


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





Bezpośredni wtrysk można spoko zagazować nawet V10 w a8. Byle to nie było BMW bo tych niema opcji gazowania. 6gen jeździ tylko na LPG nawet przy rozruchu ale jest baaardzo mało instalacji i raczej do nowych samochodów a nie 10 letnich dlatego polecam montaż 4 gen z dotryskiem PB. Na LPG Forum SebastianS z GZW ogarnia temat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 19 Jul 2015 - 09:33
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
HighMan
post Mon, 20 Jul 2015 - 01:33
Post #62


Super User
Dołączył: Mon, 03 November 2003
Skąd: W-wa/ Radom





CYTAT(MadeInPoland @ Sun, 19 Jul 2015 - 08:33) *
HighMan wiesz ile wtryskiwaczy ma ls460?

nie wiem, ale z checią sie dowiem
Jak znasz jakieś ciekowostki odnośnie tego auta, to śmiało pisz... smile.gif
Zauważyłem, że cenowo LS460 wyżej cenowo stoi niż BMW czy Audi. Sklasy nie porówywałem, bo w ogólnie nie rozważam jej.
dla roczników 2006-2007-2008 budżet 60 tys pln jest w pełni wystarczający na zadbany egzemplarz BMW, to w przypadku LS460 trzeba mieć 90-100 tys.....


Jeszcze pare słów o Phaetonie,
Znalazłem kilka opinii, tzw. krowi zachwyt, że to VW robiony na płycie Bentleya, że osobna fabryka, że składany ręcznie sposobem manufakturowym, że bez oszczędzania itp.
Lektura forów jednak ukazuje obraz auta, którego nie udało się dobrze wyprodukować - mam swoją teorie odnośnie lichej sprawności organizacji nawykłej do produkcji rzeczy tańszych.
Problemem częstym jest np. lejąca się woda podczas deszcz do stojącego auta smile.gif
Jedyne auto RWD które miało podobny problem mniej więcej, to była Omega w połowie lat 80tych, ale tam za sprawą liści podczas jesieni zatykających kratke odpływu. W Phaetonie zaś VW źle zrobił/wymyślił jakieś odprowadzenie wody rurkami pcv które sie rozłączają.
Problemem potężnym postawowym, jest zastosowanie złych końcówek, łączówek, przewodów do osprzętu.
Na ile znam bmw, to w klkunastoletnich autach bywało że przewód się ukruszył, zle wtyczki zawsze kontaktowały.
W Phaetonie tak nie jest, wtyczki gniją, styki śniedzieją.
W niespełna 10 letnich autach mam wtedy:
-awaria pracy wycieraczek,
-problemy z klapą tylną, otwieranie i zamykanie jej,
- podczas przyspieszania i zakrętów miganie świateł mijania,
-nagminne rozładowywanie akumulatora - elektronika myśli że klapa jest otwarta, i wszystkie moduły auta działają rozładowując akumulator - bmw ma jednak procedurę usypiania modułów i wyłączania ich, VW o tym nie pomyślał.
-problemy z odpaleniem auta - uwiezniony kluczyk w stacyjce, stroboskop na desce, przez moduł komfortu który sie zawilgaca od wody lejącej sie do kabiny a który jest pod nogami kierowcy, do tego ma słabe wtyczki i kable które śniedzieją.
-częste problemy z radiem i głównym kompem, wyłącza sie bez przyczny, rozgłaśnia na max, nie daje wyłączyć etc.

Ogólnie samochód jest jednym wielkim jeżdżącym nieszczęściem, a wiele sytuacji awaryjnych, że coś przestaje działać, jest zupełnie nieopracowanych, nieprzewidzianych, i np. podczas totalnego rozładowania akumulatora elektroniki (są dwa) i zaryglowania auta, kiedy z klucza otworzymy drzwi kierowcy i kiedy podepniemy pod plus i masę pod maską zewnętrzną baterią czy prostownik, to nic nam to nie da, nie ma ładowania, auto nie ożyje. Laweta wtedy, otwieranie bagażnika, i wyjęcie akumulatora.
Myślałem że może taki Phaeton będzie ok, ale wygląda to, że byłaby katastrofa


--------------------
Boogie

Sprzedam SkRzYnIe Manual 6-b z M5 e39 w super stanie, info na priv
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Mon, 20 Jul 2015 - 06:54
Post #63


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





16


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Mon, 20 Jul 2015 - 09:45
Post #64


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





CYTAT(MadeInPoland @ Sun, 19 Jul 2015 - 08:33) *
Tommo ile ls430 lub 460 badałeś? Napisz co takiego w nich było dyskwalifikującego.


Bardzo mało. Jedyne co pamiętam, to pająk na szybie i biadolenie właściciela jakie drogie są części oryginalne w ASO. Jeśli nie pamiętam, to znaczy, że było ok i bez większych niespodzianek. Gorzej z IS-ami, problemy z hamulcami, szczególnie tył, problem z reflektorami, sorry więcej nie pamiętam. Jeżeli chodzi o lepsze bryczki, to największy syf jest gdzie?...no wiadomo BMW smile.gif . Sprawdzajcie bardzo dokładnie co kupujecie.




--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Mon, 20 Jul 2015 - 13:07
Post #65


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(MadeInPoland @ Mon, 20 Jul 2015 - 06:54) *
16


Z czego 8 jest w głowicy i 8 w kolektorze. Nie umrą wszystkie na raz więc o co problem ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SajneK
post Mon, 20 Jul 2015 - 13:56
Post #66


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 04 February 2005
Skąd: Pruszków





LS460 w tym budżecie? To chyba niewykonalne...

Lexusy mają to coś, aktualnie jezdze kilka dni SC430 i nawet to jest mega komfortowe, ciche, wszystko pracuje bardzo płynnie, skrzynia jest mega "soft", silnik pracuje bardzo aksamitnie, jestem baaardzo pozytywnie zaskoczony. Szukaj LS`a 430, będziesz Pan zadowolony.


--------------------
Lexus IS200t
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wyrzyk
post Wed, 29 Jul 2015 - 23:16
Post #67


User
Dołączył: Mon, 02 April 2007
Skąd: Warszawa





Witam, nie chce wzbudzać niepotrzebnych emocji bo widzę ze gdzie rozmawia 2 Polaków tam są trzy opinie ... ale pytanie do autora tematu czy autko jakieś zostało zakupione ??

pozdrawiam


--------------------
<<Civic Type R 200+>> - 2007 - 2017 (było)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
crazy_ivan
post Thu, 30 Jul 2015 - 11:45
Post #68


User
Dołączył: Sun, 24 January 2010





CYTAT(HighMan @ Mon, 20 Jul 2015 - 01:33) *
Jeszcze pare słów o Phaetonie,
Znalazłem kilka opinii, tzw. krowi zachwyt, że to VW robiony na płycie Bentleya, że osobna fabryka, że składany ręcznie sposobem manufakturowym, że bez oszczędzania itp.
Lektura forów jednak ukazuje obraz auta, którego nie udało się dobrze wyprodukować - mam swoją teorie odnośnie lichej sprawności organizacji nawykłej do produkcji rzeczy tańszych.
Problemem częstym jest np. lejąca się woda podczas deszcz do stojącego auta smile.gif
(...)
Myślałem że może taki Phaeton będzie ok, ale wygląda to, że byłaby katastrofa


Osobiście uważam, że phaeton to całkiem niezłe auto. Nie doświadczyłem problemów z wodą (szok), czy innych wyżej wspomnianych, za to wygoda jazdy tym autem jest ogromna. Największym problemem jest ....serwis. ASO nie znają tych samochodów i naprawa czegokolwiek trwa wieki, zresztą bez gwarancji powodzenia wink.gif

Aha - gwoli ścisłości, to Bentley był budowany na VW wink.gif, a największym problemem w moim egzemplarzu jest skrzynia biegów.
Ogólnie auto oceniam na 4 gwiazdki wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HighMan
post Sat, 01 Aug 2015 - 11:12
Post #69


Super User
Dołączył: Mon, 03 November 2003
Skąd: W-wa/ Radom





CYTAT(crazy_ivan @ Thu, 30 Jul 2015 - 11:45) *
Osobiście uważam, że phaeton to całkiem niezłe auto. Nie doświadczyłem problemów z wodą (szok), czy innych wyżej wspomnianych, za to wygoda jazdy tym autem jest ogromna. Największym problemem jest ....serwis. ASO nie znają tych samochodów i naprawa czegokolwiek trwa wieki, zresztą bez gwarancji powodzenia wink.gif

Aha - gwoli ścisłości, to Bentley był budowany na VW wink.gif, a największym problemem w moim egzemplarzu jest skrzynia biegów.
Ogólnie auto oceniam na 4 gwiazdki wink.gif


O tych problemach Phaetona wyczytałem na forum VW, posiadacze non stop mają problem z rozładowanymi akumulatorami przez awarie instalacji.
Jeśli możesz coś wiecej napisać o tym aucie, dlaczego jest ok, to sie nie krępuj smile.gif
Dlczego masz problemy ze skrzynią ? masz V10 TDI ? nie chcesz kupić używki ?



--------------------
Boogie

Sprzedam SkRzYnIe Manual 6-b z M5 e39 w super stanie, info na priv
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Sat, 08 Aug 2015 - 10:06
Post #70


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





Przeglądam oferty LS460 i muszę stwierdzić, że te ceny są mocno nadmuchane. Sam rozglądam się za LS460 po pierwszym lifcie z podgrzewaną kierą, której nie ma w moim LS430 i tak myślę, że w kolejnym moim wozie będzie. Myślę, że 100kPLN na poliftowego AWD to realna cena zważywszy przeróżne okoliczności zakupu takiego pojazdu oraz fakt zniżki jaką otrzymałem od sprzedawcy przy zakupie LS430.


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stron V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Monday, 29 April 2024 - 18:27