Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Miejski samochód z automatem
MuMineQ
post Tue, 07 Jul 2015 - 13:05
Post #1


Frequent User
Dołączył: Fri, 08 April 2005
Skąd: Gorzów Wlkp.





Witam,

muszę kupić coś do kulania się:

- Klima
- Automat
- Nie musi mieć 5 furtek
- Najlepiej japoniec
- Wolę benzynę niż diesla, nie uperam się jednak

Budżet to 2000 funtów (UK, fura RHD).

To co do tej pory rozważałem to Honda Jazz 1.3/1.4 albo Civic 7 generacji ze starą dobrą D-serią 1.6 (chociaż kobieta mówi że woli coś mniejszego).
Samicy podoba się jej też HR-V ale w tym budżecie to tylko FWD (nie wiem czy to wada czy zaleta w tym wyapdku) i silnik bez VTEC'a, czyli muł trochę.

Nie mam kompletnie pojęcia o samochodach z lat 2000-2005 a z tego co widzę na ebay'u to w takim przedziale wiekowym się poruszamy.

Co z Yarisem, Coltem, Micrą? Czy w którymś z tych modeli automat jest wielką miną?

Samochód raz czy dwa razy w roku musi zrobić 1500km w jedną stronę autostradą a potem wrócić więc wolałbym żeby był w stanie lecieć 130km/h bez zbędnych emocji. Wspominam o tym bo ojciec miał matiza... tam się tak nie dało.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 07 Jul 2015 - 13:05
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
the Hitcher
post Tue, 07 Jul 2015 - 14:38
Post #2


Super User
Dołączył: Thu, 04 September 2008
Skąd: Łódź





jazz to jakaś kompletna porażka.

swift chyba najlepszy będzie, o innych sie nie wypowiadam bo nie znam za bardzo. i automat w swifcie występuje.

nie mam wiekszego pojecia o rynku UK, ale 2k funtów i roczniki 2000-2005???? nie przesadzasz, w takcih rocznikach to chyba az tyle funciakow nie potrzeba


--------------------
V8
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MuMineQ
post Tue, 07 Jul 2015 - 15:13
Post #3


Frequent User
Dołączył: Fri, 08 April 2005
Skąd: Gorzów Wlkp.





CYTAT(the Hitcher @ Tue, 07 Jul 2015 - 13:38) *
jazz to jakaś kompletna porażka.

swift chyba najlepszy będzie, o innych sie nie wypowiadam bo nie znam za bardzo. i automat w swifcie występuje.

nie mam wiekszego pojecia o rynku UK, ale 2k funtów i roczniki 2000-2005???? nie przesadzasz, w takcih rocznikach to chyba az tyle funciakow nie potrzeba


Jest jakiś tam wybór w przedziale 900 do 1500, 2000 to jest max jaki mogę wydać ale niekoniecznie chcę. Ogólnie to nie siedziałem za długo bo wolę najpierw poczytać opinię ludzi niż przedzierać się w ciemno przez te ogłoszenia.

Jazz taka lipa? Pełno tutaj tego jeździ więc założyłem że dobry sprzęt.

PS. Nie widzę zbytnio swiftów, są ignisy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mariano89
post Tue, 07 Jul 2015 - 18:05
Post #4


Rookie
Dołączył: Tue, 20 January 2015
Skąd: Glasgow





Popatrz sobie na ogłoszenia w Szkocji jeśli nie masz jakoś strasznie daleko, bo tam auta tańsze znacznie smile.gif jazzami jeżdżą same stare baby. Swift fajne auto
Go to the top of the page
 
+Quote Post
caro
post Tue, 07 Jul 2015 - 18:13
Post #5


Forum Killer
Dołączył: Mon, 03 May 2004





Ignisem 1,3 spokojnie można latać 130 km/h przez dłuższy czas. Tyle że pali wtedy około 9 litrów a z automatem pewnie ciut więcej.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
K@rol
post Tue, 07 Jul 2015 - 22:24
Post #6


Forum Killer
Dołączył: Sat, 03 December 2005





Dobre auto swoje kosztuje. Przeciez dobrego za darmo nikt nie odda.
To music byc koniecznie Japoniec?


Mialem niedawno Civica 92' 1.5 automata 3 furtki od drugiego wlasciciela z ori przebiegiem 45.000 bez rdzy,spodobalby ci sie tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Monday, 29 April 2024 - 16:33