Shoutbox 0 nowych PW 


13 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Lancer Evo 9, wierny czarnuch ;)
Kajman
post Wed, 25 Feb 2015 - 21:03
Post #41


I live here !
Dołączył: Mon, 04 November 2002
Skąd: Bydgoszcz





Który? Mam ten z peta, bardzo rozbudowany, myślę czasem czy do CL nie założyć wink.gif


--------------------
Evo IX 545KM/689,W215 63AMG,Delta HPE HF Evo500,W245 Sport,W166 D6S, 635csi,Ritmo 130TC Abarth
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 25 Feb 2015 - 21:03
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
radar
post Wed, 25 Feb 2015 - 21:14
Post #42


Super User
Dołączył: Thu, 31 March 2005
Skąd: Bydgoszcz





CYTAT(Kajman @ Wed, 25 Feb 2015 - 21:03) *
Który? Mam ten z peta, bardzo rozbudowany, myślę czasem czy do CL nie założyć wink.gif


To ja muszę chyba iść do garażu trochę podłubać sprzęty, bo moje AMG z Twoim nie ma szans, a i Vetta przy obecnej mocy nie pogoni Evo sad.gif

Pytałem o nitro, bo pisałeś wcześniej, że masz jakiś zestaw być może na zbyciu..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kajman
post Wed, 25 Feb 2015 - 21:24
Post #43


I live here !
Dołączył: Mon, 04 November 2002
Skąd: Bydgoszcz





Tak, ten z peta, bardzo zaawansowany i fajny smile.gif
A co ty masz za amg? smile.gif


--------------------
Evo IX 545KM/689,W215 63AMG,Delta HPE HF Evo500,W245 Sport,W166 D6S, 635csi,Ritmo 130TC Abarth
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radar
post Wed, 25 Feb 2015 - 22:13
Post #44


Super User
Dołączył: Thu, 31 March 2005
Skąd: Bydgoszcz





CYTAT(Kajman @ Wed, 25 Feb 2015 - 21:24) *
Tak, ten z peta, bardzo zaawansowany i fajny smile.gif
A co ty masz za amg? smile.gif


Nigdy nie miałem nitro w aucie, więc w tym temacie jestem noga.. ale odkąd mam hamerykańskie V8 coraz częściej myślę o takim dodatku.

Nie ma się czym chwalić, bo moje AMG to stary dziadek E50.. jedyny jego plus to to, że wygląda na światłach jak zwykła taksówka smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kajman
post Wed, 25 Feb 2015 - 22:14
Post #45


I live here !
Dołączył: Mon, 04 November 2002
Skąd: Bydgoszcz





Masz prawdziwe E50? WOW, to nie jest często spotykane auto smile.gif Będze dobrze wyglądało z moim dziadkiem CL smile.gif
Nitro to tania, sprawna moc na zawołanie, spodoba ci się, mi nie, bo zaczniesz mnie łoić tongue.gif


--------------------
Evo IX 545KM/689,W215 63AMG,Delta HPE HF Evo500,W245 Sport,W166 D6S, 635csi,Ritmo 130TC Abarth
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radar
post Wed, 25 Feb 2015 - 22:23
Post #46


Super User
Dołączył: Thu, 31 March 2005
Skąd: Bydgoszcz





CYTAT(Kajman @ Wed, 25 Feb 2015 - 22:14) *
Masz prawdziwe E50? WOW, to nie jest często spotykane auto smile.gif Będze dobrze wyglądało z moim dziadkiem CL smile.gif
Nitro to tania, sprawna moc na zawołanie, spodoba ci się, mi nie, bo zaczniesz mnie łoić tongue.gif



No to wrócimy do tej rozmowy o podtlenku.. na pewno smile.gif

Tak, prawdziwe i oryginalne E50 Swiss Edition (czy jakoś tak).. mało ich jest faktycznie i pewnie dlatego tyle przepłaciłem jak go kupowałem wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kujtek
post Wed, 25 Feb 2015 - 23:43
Post #47


User
Dołączył: Fri, 08 November 2013





CYTAT(Kajman @ Wed, 25 Feb 2015 - 18:59) *
świetnie, znowu mi aurisa zaproponują w zastępstwo


na czas naprawy przysługuje ci auto o parametrach nie gorszych od auta naprawianego smile.gif
podzwoń po wypożyczalniach aut, przedstaw sytuację a oni doradzą co dalej zrobić bo dla nich to najlepszy zysk - auto zastępcze z oc sprawcy
na 99% oni się zajmą wyciągnięciem kasy z ubezpieczyciela dziadka


--------------------
VF1B532
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kajman
post Wed, 25 Feb 2015 - 23:45
Post #48


I live here !
Dołączył: Mon, 04 November 2002
Skąd: Bydgoszcz





Już widzę, jak mi załatwiają EX albo WRX STI wink.gif


--------------------
Evo IX 545KM/689,W215 63AMG,Delta HPE HF Evo500,W245 Sport,W166 D6S, 635csi,Ritmo 130TC Abarth
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pinin
post Thu, 26 Feb 2015 - 00:24
Post #49


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 24 November 2004
Skąd: Warszawa - Wawer





Co do tych parametrów to się tyczy klasy pojazdu. Więc oddając np. focusa dostaniesz innego kompakta.
W przypadku evo właśnie auris jest odpowiednikiem - bo lancer to kompakt. Takie życie niestety, nikt nie patrzy na silnik czy napęd, klasa ta sama więc wszystko się zgadza.
Jak wynajmiesz lepsze auto, to ubezpieczyciel po prostu odda kasę jak za wynajem odpowiedniego auta, resztę dopłacisz z własnej kieszeni - tak to wygląda w praktyce. I żeby uprzedzić - tak, pracowałem w warsztacie przy rozliczaniu szkód, wiem to z praktyki.


--------------------
| Pinin Racing | Warsaw Speed Team | Prorace | TheTechGuy |
'96 CaliforniaCento

www.facebook.com/dragracingsafety
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Fri, 27 Feb 2015 - 11:07
Post #50


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





Kajman ten zderzak wygląda jakbyś w zakręcie oponę przyciął na jakiś zawodach. Koszt naprawy nie powinien przekroczyć ceny jednego slicka na którym jeździsz. Nie rozumiem więc, skąd tyle płaczu jeszcze w aucie do upalania. Lepiej się przyzwyczaić do śladów na aucie bo jak będziesz cukierkiem śmigał po rundach, to nigdy wyniku nie będzie wink.gif


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bartek1986
post Fri, 27 Feb 2015 - 14:53
Post #51


User
Dołączył: Tue, 06 December 2011





A to nie można sobie dbać o upalarke i przywracać do fajnego stanu bo obcierkach na zawodach?
Myśle, że Kajman by miał inne podejście jakby obtarł lancera o opony na jakiś szybkim przejeździe, a nie jak jakiś ... wjeżdża w auto, które akurat jest porobione i sobie jeździe..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kajman
post Fri, 27 Feb 2015 - 15:45
Post #52


I live here !
Dołączył: Mon, 04 November 2002
Skąd: Bydgoszcz





Nie będzie obcierek, wyników nie będę robił kosztem auta, malowanie 5 elementów + lampa + zderzak to nie jest koszt jednego zestawu opon. To nie jest auto do upalania, nie robię z tego rajdówki tylko w pełni streetowe auto które ma cieszyć oko i dupohamownię smile.gif To że okazjonalnie na jakąś pojeżdżawkę pojadę tego nie zmienia, że jadę tak żeby nie dotykać i nawet nie być bliskim tego. Liczy się frajda z jazdy i auta, nie wynik smile.gif A jak wychodzi przyzwoity, to też się cieszę smile.gif


--------------------
Evo IX 545KM/689,W215 63AMG,Delta HPE HF Evo500,W245 Sport,W166 D6S, 635csi,Ritmo 130TC Abarth
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Fri, 27 Feb 2015 - 19:51
Post #53


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





Oczywiście Twój wybór. Dla mnie tak przygotowany Lancer jako streetowe auto pasuje jak pięść do oka wink.gif

CYTAT(Kajman @ Fri, 27 Feb 2015 - 15:45) *
Liczy się frajda z jazdy i auta, nie wynik smile.gif A jak wychodzi przyzwoity, to też się cieszę smile.gif

No właśnie tu pojawia się problem. Jak nie ma wyników- nie ma przyjemności. Tak to niestety działa, a jak ktoś mówi inaczej oszukuje samego siebie. Owszem frajda jest na samym poczatku, jak się poznaje auto, oswaja z mocą i wrażeniami. Ale to szybko mija. Zaraz znowu zaczyna czegoś brakować. Do tego dochodzi frustracja, że cię objeżdżają połowe słabsze samochody.
Musi być walka, rywalizacja, chęć bycia najlepszym, objechania wszystkich kogo się tylko da - to jest kop napędowy, który cię mobilizuje. W innym przypadku masz tylko krótki epizod życiowy, bez żadnej historii.


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Stf
post Fri, 27 Feb 2015 - 20:15
Post #54


Frequent User
Dołączył: Thu, 10 January 2008





CYTAT(Tommo @ Fri, 27 Feb 2015 - 19:51) *
Oczywiście Twój wybór. Dla mnie tak przygotowany Lancer jako streetowe auto pasuje jak pięść do oka wink.gif


No właśnie tu pojawia się problem. Jak nie ma wyników- nie ma przyjemności. Tak to niestety działa, a jak ktoś mówi inaczej oszukuje samego siebie. Owszem frajda jest na samym poczatku, jak się poznaje auto, oswaja z mocą i wrażeniami. Ale to szybko mija. Zaraz znowu zaczyna czegoś brakować. Do tego dochodzi frustracja, że cię objeżdżają połowe słabsze samochody.
Musi być walka, rywalizacja, chęć bycia najlepszym, objechania wszystkich kogo się tylko da - to jest kop napędowy, który cię mobilizuje. W innym przypadku masz tylko krótki epizod życiowy, bez żadnej historii.



Polać mu ! smile.gif

PS. Ależ to Evo podaje. Zaczynam mieć wątpliwości co do sensu jeżdżenia ośką.


--------------------
Nordschleife 7.34 BTG /// 1430kg@340KM _https://youtu.be/7it0StugULU
Tor Poznań 1:42 /// 1320kg@370KM _https://youtu.be/bQfTU5LYmNw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
radar
post Fri, 27 Feb 2015 - 20:34
Post #55


Super User
Dołączył: Thu, 31 March 2005
Skąd: Bydgoszcz





Każdy z Was ma rację.. ja też tak nie umiem, żeby odpuszczać w trosce o auto (parę drzew i band mogło by to potwierdzić) ale z drugiej strony w pełni rozumiem Kajmana, bo zmontował sobie bardzo fajne auto i po prostu nie ma ciśnienia na wyniki.

CYTAT(Tommo @ Fri, 27 Feb 2015 - 19:51) *
Oczywiście Twój wybór. Dla mnie tak przygotowany Lancer jako streetowe auto pasuje jak pięść do oka wink.gif


No właśnie tu pojawia się problem. Jak nie ma wyników- nie ma przyjemności. Tak to niestety działa, a jak ktoś mówi inaczej oszukuje samego siebie. Owszem frajda jest na samym poczatku, jak się poznaje auto, oswaja z mocą i wrażeniami. Ale to szybko mija. Zaraz znowu zaczyna czegoś brakować. Do tego dochodzi frustracja, że cię objeżdżają połowe słabsze samochody.
Musi być walka, rywalizacja, chęć bycia najlepszym, objechania wszystkich kogo się tylko da - to jest kop napędowy, który cię mobilizuje. W innym przypadku masz tylko krótki epizod życiowy, bez żadnej historii.


Spokojnie.. jak już namierze kolegę na ulicy to postaram się mu zapewnić "kop napędowy" tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kajman
post Fri, 27 Feb 2015 - 22:29
Post #56


I live here !
Dołączył: Mon, 04 November 2002
Skąd: Bydgoszcz





CYTAT(Tommo @ Fri, 27 Feb 2015 - 19:51) *
Oczywiście Twój wybór. Dla mnie tak przygotowany Lancer jako streetowe auto pasuje jak pięść do oka wink.gif


No właśnie tu pojawia się problem. Jak nie ma wyników- nie ma przyjemności. Tak to niestety działa, a jak ktoś mówi inaczej oszukuje samego siebie. Owszem frajda jest na samym poczatku, jak się poznaje auto, oswaja z mocą i wrażeniami. Ale to szybko mija. Zaraz znowu zaczyna czegoś brakować. Do tego dochodzi frustracja, że cię objeżdżają połowe słabsze samochody.
Musi być walka, rywalizacja, chęć bycia najlepszym, objechania wszystkich kogo się tylko da - to jest kop napędowy, który cię mobilizuje. W innym przypadku masz tylko krótki epizod życiowy, bez żadnej historii.

to nie tak, pitolisz trochę, mając kilka klasyków które sam doposażyłem i zapłaciłem mam inne zdanie, ty może młody jesteś i tylko wyniku chcesz albo nie dbasz o to jak wygląda auto. Ni mam zamaru objeżdzania czego się da, bo bym auto stroił na innym paliwie na inne moce i budował inaczej, mogę to zrobić, ale nie chcę świadomie, nie idę na maksymalny wynik smile.gif Wiem że zawsze jest szybszy driver, szybsze auto, przyjemnosć jest z jazdy tym co masz, mam dużo dość szybkich aut, dobrze się bawię prowadząc je i wiem co by mogło być jakby zrobić z nich auta bezkompromiwisowe, tylko po co? Mój epizod z samochodami trwa 21 lat i całkiem mi się podoba smile.gif Zrozum, że frajda jest z jazdy, nie tylko z wyników smile.gif


--------------------
Evo IX 545KM/689,W215 63AMG,Delta HPE HF Evo500,W245 Sport,W166 D6S, 635csi,Ritmo 130TC Abarth
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kajman
post Fri, 27 Feb 2015 - 22:35
Post #57


I live here !
Dołączył: Mon, 04 November 2002
Skąd: Bydgoszcz





CYTAT(Stf @ Fri, 27 Feb 2015 - 20:15) *
Polać mu ! smile.gif

PS. Ależ to Evo podaje. Zaczynam mieć wątpliwości co do sensu jeżdżenia ośką.


STf, Albo ty, albo Buni, obiecacie że nie uszkodzicie, to macie przejazd na bednarach tym autem i zobaczymy jak się wam jeździ streetowym samochodem ze streetowym zawiasem smile.gif Dla mnie jesteście mistrzami, więc bardzo to ciekawe jak wam to +200kg z dużym turbo bez podtrzymania i bez hydraulika przypasi wink.gif To auto to kompromis, i takie zawsze miało być smile.gif Za dużo kilometrów robię po ulicach dla funu.


--------------------
Evo IX 545KM/689,W215 63AMG,Delta HPE HF Evo500,W245 Sport,W166 D6S, 635csi,Ritmo 130TC Abarth
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ledziu
post Sat, 28 Feb 2015 - 10:34
Post #58


Forum Homee
Dołączył: Sun, 16 October 2011





CYTAT(Kajman @ Fri, 27 Feb 2015 - 22:29) *
to nie tak, pitolisz trochę, mając kilka klasyków które sam doposażyłem i zapłaciłem mam inne zdanie, ty może młody jesteś i tylko wyniku chcesz albo nie dbasz o to jak wygląda auto. Ni mam zamaru objeżdzania czego się da, bo bym auto stroił na innym paliwie na inne moce i budował inaczej, mogę to zrobić, ale nie chcę świadomie, nie idę na maksymalny wynik smile.gif Wiem że zawsze jest szybszy driver, szybsze auto, przyjemnosć jest z jazdy tym co masz, mam dużo dość szybkich aut, dobrze się bawię prowadząc je i wiem co by mogło być jakby zrobić z nich auta bezkompromiwisowe, tylko po co? Mój epizod z samochodami trwa 21 lat i całkiem mi się podoba smile.gif Zrozum, że frajda jest z jazdy, nie tylko z wyników smile.gif


Super podsumowanko... osoby która ma doświadczenie z posiadania mocy a nie pierd..lenia o niej...

Ogólnie EVO jest do tego żeby sprawiać frajdę i Ci co porównują to auto do jakiś ulepków własnej produkcji których złożenie jest opisane na tysiącu stron, mających srylion koni nie wiedzą o czym piszą bo zazwyczaj ich wiedza kończy się na głupkowatych 30sec. filmikach na jutubku albo na studiowaniu internetu.
Zresztą bywam na torach evo9 po ulicach też troszku jeżdżę i jedno co jest pewne e9 daje mi 100x więcej frajdy z jazdy niż 2x mocniejsze tuningowe wynalazki.
Już nie wspomnę o tym że uzyskanie stage1 zajmuje 1dzień ... no ale bez otoczki i bicia konia blink.gif


Go to the top of the page
 
+Quote Post
drag_op
post Sat, 28 Feb 2015 - 15:10
Post #59


Frequent User
Dołączył: Sat, 14 February 2009
Skąd: Oborniki Śląskie





A takie pytanie poza tematem waszych rozmów, ile to EVO robi 0-100?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kajman
post Sun, 01 Mar 2015 - 19:20
Post #60


I live here !
Dołączył: Mon, 04 November 2002
Skąd: Bydgoszcz





Do ciebie nic nie dociera. Idź dalej klepać czyjeś klasyki.


--------------------
Evo IX 545KM/689,W215 63AMG,Delta HPE HF Evo500,W245 Sport,W166 D6S, 635csi,Ritmo 130TC Abarth
Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 29 March 2024 - 12:06