Shoutbox 0 nowych PW 


 
Closed TopicStart new topic
> Ceramizer?
WAT
post Fri, 07 Apr 2006 - 18:36
Post #1


User
Dołączył: Thu, 06 April 2006
Skąd: Wawa/Ostrołęka





Zwiększa dynamike silnika do 10% ? Działa to ?? Moim zdaniem jeśli połowa z tego co piszą jest prawdą to jest to dobry pomysł dla ropniaków. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=97090020
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 07 Apr 2006 - 18:36
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Adamu
post Fri, 07 Apr 2006 - 18:46
Post #2


Rookie
Dołączył: Sat, 17 December 2005
Skąd: Wa-wa/Suwałki





CYTAT
Po osiągnięciu celu - pokonaniu w sumie 509 km test został zakończony.
Wciąż sprawny i funkcjonujący silnik zdemontowano i przekazano do dalszych badań.

Podczas testu pojazd zasilany był LPG, co tym bardziej pogłębiało ekstremalne warunki pracy silnika.

Podczas całego testu temperatura silnika nie przekraczała normy, tj. 90 oC.

Jazda odbywała się zarówno w mieście jak i poza miastem.
W jeździe poza miastem pojazd przemieszczał się ze średnią prędkością 80 km/h.

Test przeprowadzono w obecności wielu pracowników Zawodowej Straży Pożarnej z Przasnysza.

Wyniki testów dowodzą skuteczności działania ceramizerów Auto-Repair.

Dobre to jest

Jeżeli masz sprawne auto i jeździsz na dobrym oleju, paliwie to nie wlewaj tam takich udziwnień bo prędzej zaszkodzi niż pomoże... Jeżeli to jest takie lux to i tak zawiera się w oleju jako uszlachetniacz...


--------------------
320TD compact
Go to the top of the page
 
+Quote Post
VMAX
post Sat, 08 Apr 2006 - 13:05
Post #3


User
Dołączył: Sat, 08 April 2006
Skąd: T.G.





Mylisz sie Adamu,w stanach ceramiki uzywa sie przy tuningu silników,jest to pokrycie elementów silnika warstwą ceramiki,nie jest to zaden motodoktor wiec nie ma prawa zaszkodzic,stosuje ceramizer juz długo i u mnie działa tak jak opisuje to producent.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
WAT
post Sat, 08 Apr 2006 - 13:18
Post #4


User
Dołączył: Thu, 06 April 2006
Skąd: Wawa/Ostrołęka





Mówienie, że znajduje się to w oleju przypomina mi rozmowy z luźdzmi ktorzy nie maja pojecia o chiptuningu i reagują w ten sposob, ze "skoro jest to takie dobre to czemu odrazu w fabryce tak tych silników nie ustawią".
VMAX ale powaznie wzrosła Ci tak znacząco dynamika??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
VMAX
post Sat, 08 Apr 2006 - 13:39
Post #5


User
Dołączył: Sat, 08 April 2006
Skąd: T.G.





Niewiem jak z dynamiką bo tego nie sprawdzałem a po drugie to automat,ale kompresja znacznie sie zwiększyła.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Adamu
post Sat, 08 Apr 2006 - 15:21
Post #6


Rookie
Dołączył: Sat, 17 December 2005
Skąd: Wa-wa/Suwałki





CYTAT
Zmniejsza zużycie paliwa od 3 do 15%.

Zwiększa dynamikę silnika do 10%.

(to chyba lepiej to kupić niż modyfikować ECU )

CYTAT
Podwyższa i wyrównuje ciśnienie sprężania w cylindrach.

Eliminuje suche starty i ułatwia rozruch (szczególnie zimą).

Wydłuża o min 50% przebiegi między wymianami oleju.

W przypadku awaryjnego wycieku oleju, wytworzona warstwa ceramiczno-metalowa umożliwia kontynuację jazdy (nawet ponad 500 km - zobacz poniżej TEST nr 3 - 500 km jazdy bez oleju w silniku)


Bardzo interesujące wycieknie tobie olej to jedź spokojnie 500km do domu i nawet temperatura nie wzrośnie.

Sorki ale przypomina mi to zakupy MANGO podobnie jak nazwa AUTO-REPAIR i z opisu wyraźnie wskazuje na produkt ala motodoktor, nie chce się sprzeczać, chodzi mi bardziej o poważność tego typu produktu a szczególnie jego opisu niż o same właściwości ceramiki....
WAT ja nie widze problemu jak kupisz to zmahaj auto przed i pewien czas po zalaniu i będzie obiektywny dowód bo z tego co piszą hamownia musiałaby pokazać różnicę.


--------------------
320TD compact
Go to the top of the page
 
+Quote Post
VMAX
post Sat, 08 Apr 2006 - 15:59
Post #7


User
Dołączył: Sat, 08 April 2006
Skąd: T.G.





No i tu cie chyba zaskocze,testy były przeprowadzane na hamowni Chojnacki i wyniki były bardzo zadowalające.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Feluke
post Sun, 09 Apr 2006 - 18:16
Post #8


Moderator
Dołączył: Sat, 03 January 2004
Skąd: Warszawa





CYTAT("VMAX":nagxf14j)
No i tu cie chyba zaskocze,testy były przeprowadzane na hamowni Chojnacki i wyniki były bardzo zadowalające.

ROTFL

Podjade swoim klekotem o zadziwiajacej mocy 67hp i jak wypluje mi hamownia wynik w granicach 100hp to tez mam wierzyc? Wszystko zelazy od tego jak sie wklepiej jakis tam parametr hamowni a wyniki moga wyjsc z kosmosu.

To zupelnie jak z magnetyzerami, niby daja dosc duzo i potwierdzone wynikami z hamowni ale jak ktos inny chce to przetestowac to odrazu rzucaja sie ze wyniki nie sa niezalezne, ze stronniczosc albo ze lobby stacji paliwowych.
CYTAT
Zastępuje w większości przypadków naprawy, zmniejszając koszty w porównaniu z tradycyjnym remontem 5 do 8 krotnie.

Oj tak, zupelnie jak wbijanie jajka do cieknacej chlodnicy.

VMAX w stanach uzywaja POWLOK ceramicznych a nie proszku ceramicznego zmieszanego z olejem i to specjalnie jest nanoszony a nie natryskiwany w warsztacie u pana Mietka.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
VMAX
post Sun, 09 Apr 2006 - 18:48
Post #9


User
Dołączył: Sat, 08 April 2006
Skąd: T.G.





Po wlaniu ceramizera zwiekszyła sie kompresja w silniku u mnie,tylko tyle napisze.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Owko
post Mon, 10 Apr 2006 - 23:34
Post #10


don padre
Dołączył: Thu, 18 September 2003
Skąd: officially Boat.





CYTAT("VMAX":1mrvgsdp)
No i tu cie chyba zaskocze,testy były przeprowadzane na hamowni Chojnacki i wyniki były bardzo zadowalające.


no to uprzejmie proszę o wykresy przed i po, a ja zainwestuję 0,69zł i zadzwonię do pana Jacka, żeby zapytać, czy jego zdaniem inwestować w ceramizer. Stoi?

ponieważ któryś z kolegów modów nie miał tyle cierpliwości, co ja, wyślij mi proszę wykresy na PW, otworzymy


--------------------
Giulia/i3/S40/e36

'Who controls the past controls the future. Who controls the present controls the past'.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Monday, 29 April 2024 - 00:17