Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Jakiego vana wybrac za 50 tys ??
Sarna1
post Sun, 09 Mar 2003 - 03:12
Post #1


Super User
Dołączył: Sat, 23 November 2002
Skąd: Słupsk





Witam Panowie ponownie - brat pozbywa sie swojego dieselka - AstryII DI 16V - powieksza sie mu rodzina - szuka teraz dieselka wielkosci Sharana - doradzcie jesli to mozliwe na co ma sie zdecydowac dysponujac kwota ok 50 tys (Alhambra,Galaxy,Sharan....) oczywisce chodzi o autka TDI ktore moglyby byc chipowane


Z gory dzieki za jakies podpowiedzi


--------------------
S3,
A4
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 09 Mar 2003 - 03:12
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
RUfi
post Sun, 09 Mar 2003 - 09:08
Post #2


Forum Clubber
Dołączył: Sat, 26 October 2002
Skąd: WWA





Szczerze mówiac , to pomiędzy tymi samochodami nie ma praktycznie żadnej róznicy, do Forda nawet VW'a silniki pakuja myslę, że Seat będzie najtańszy więc ja bym brał seata, ale ja nie jestem obiektywny, bo sam śmigam seatem, natomiast na http://www.mobile.de/, znalazłem parę ofert do 50 tys tyle,że większośc to te alhambry z 90 KM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master/s
post Sun, 09 Mar 2003 - 11:44
Post #3


Forum Clubber
Dołączył: Mon, 11 November 2002
Skąd: Wawa





CYTAT("RUfi":3o67g9dn)
Szczerze mówiac , to pomiędzy tymi samochodami nie ma praktycznie żadnej róznicy, do Forda nawet VW'a silniki pakuja myslę, że Seat będzie najtańszy więc ja bym brał seata, ale ja nie jestem obiektywny, bo sam śmigam seatem, natomiast na http://www.mobile.de/, znalazłem parę ofert do 50 tys tyle,że większośc to te alhambry z 90 KM



Może to wygodne autka---ale naprawić w nich coś --- nie życzę nikomu. Zapytajcie innych kolegów którzy naprawiają


--------------------
http://www.tdi-tuning.pl
Profesjonalny Chiptuning. Hamownia Podwoziowa Maha LPS3000 4x4
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oziatko
post Sun, 09 Mar 2003 - 12:03
Post #4


Forum Killer
Dołączył: Mon, 13 January 2003
Skąd: Szczecin





z naprawami rzeczywiscie czasami bywa ciezko.
jesli chodzi o to Alhambra,Galaxy,Sharan to na pierwszy rzut oka widac ze zewnetrznie nie wiele sie roznia...chyba sma te same silniki pakowane...
pozatym po co czipowac cos takiego?tzn...ja mam takie odczucie.
dla mnie to tak jakby czipowac wielkiego landcruisera.


--------------------
byle dalej do przodu i nie rozbic samochodu
patrz ten koles w sejczencie, smieje sie, padnie na pierwszym zakrecie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sarna1
post Sun, 09 Mar 2003 - 12:06
Post #5


Super User
Dołączył: Sat, 23 November 2002
Skąd: Słupsk





nie mowie ostatecznie o tych 3ech modelach samochodu - potrzebuje autka tej klasy najlepiej z silnikiem TDI badz jakimkolwiek innym o zblizonych parametrach - byle nie Oplowskie DI . Nie znam sie na Dieslach wiec prosze o rade - a moze wiecie kto chce opchnac takie autko w dobrym stanie ??


--------------------
S3,
A4
Go to the top of the page
 
+Quote Post
amg73
post Sun, 09 Mar 2003 - 13:05
Post #6


Frequent User
Dołączył: Wed, 29 January 2003
Skąd: Tychy





CYTAT("oziatko":53f6aky5)
z naprawami rzeczywiscie czasami bywa ciezko.
jesli chodzi o to Alhambra,Galaxy,Sharan to na pierwszy rzut oka widac ze zewnetrznie nie wiele sie roznia...chyba sma te same silniki pakowane...
pozatym po co czipowac cos takiego?tzn...ja mam takie odczucie.
dla mnie to tak jakby czipowac wielkiego landcruisera.



hmm.. a dlaczego niby by nie chipowac LC??coz z tego ze wielki?? zawsze sie przyda te pare konikow wiecej pod machą pamietam jak mialem LC90 z silnikiem 125KM to straszny mol byl kiedy sie zdecydowalem na motarz chipa to niestety trafil sie klient i sie sprzedalo ale za tydzien odbieram tego 163KM i wiem ze pierwsza rzecza jaka zz nim zrobie to pojade mu chipa zalozyzc, w porownaniu z seria znacznie mu osiagi poprawia (przynajmniej tak pisza w chiptronicu) wiadomo ze przecinak to niebedzie ale zawsze cos.....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
oziatko
post Sun, 09 Mar 2003 - 13:19
Post #7


Forum Killer
Dołączył: Mon, 13 January 2003
Skąd: Szczecin





chodzilo mi wlasnie o to ze to przecinaki raczej nie beda.a poprawa osiagow to fakt.zauwazyliscie chyba ze jak ktos pisze w prospektach o czipach to zawsze jest mowa o tym ze to daje poczucie bezpieczesnstwa i dobre mozliwosci wyprzedzania.nikt nie mowi o innych sprawach dla nas waznych


--------------------
byle dalej do przodu i nie rozbic samochodu
patrz ten koles w sejczencie, smieje sie, padnie na pierwszym zakrecie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RUfi
post Sun, 09 Mar 2003 - 13:27
Post #8


Forum Clubber
Dołączył: Sat, 26 October 2002
Skąd: WWA





Pewnie , w takich duzych samochodach , nie chodzi o to by mieć niesamowite osiagi do setki, ale o to by wyprzedzanie na polskich drogach było sprawniejsze i zarazem bezpieczniejsze
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sunday, 28 April 2024 - 12:08