Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Potwierdzenie przebiegu auta z DE
bird13
post Thu, 10 Mar 2022 - 18:29
Post #1


User
Dołączył: Sat, 14 June 2014





Na stronie historiapojazdu gov pl nie ma żadnych konkretów tylko odesłanie do płatnego raportu autodna.
Ma ktoś możliwość sprawdzić przebieg lub pokierować mnie jak to zrobić? Kupiłem auto od handlarza, stare 2000r. Toyota , przebieg podejrzanie niski patrząc na stan auta a przy liczniku świeżo ruszane śrubki.Umowę bede pisał na niemca ale patrząc się na to jak w Polsce teraz walczą z cofaniem przebiegów wolał bym się nie wsadzić na minę że Heniek z Józkiem cofnęli przebieg a ja się z tym przebiegiem na pierwszym przeglądzie sam zadenuncjuję. Nie wiem jakie możliwości są teraz urzędowo sprawdzać przebiegi a mi bez różnicy ile to auto będzie miało przebiegu. I dziękuję za rady typu "zrób pół bańki będziesz miał pewność "
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 10 Mar 2022 - 18:29
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Nanab
post Thu, 10 Mar 2022 - 20:07
Post #2


Frequent User
Dołączył: Tue, 28 December 2021





Nie martw się, ta "walka z cofaniem" to przepisy zrobione właśnie dla handlarzy cofających liczniki żeby im ułatwić robotę, jak było coś cofane to można to ogarnąć legalnie i bez problemów. Bać się mogą najwyżej uczciwi ludzie którzy nie cofają. Zanim zarejestrujesz możesz sobie nawet skręcić do zera. Jak już po rejestracji to nadal możesz cofać legalnie, tylko trzeba odpalić państwu dolę z tej operacji-idziesz na skp i dokonujesz "zgłoszenia wymiany licznika", płacisz chyba 5 dych haraczu, dyktujesz nowy przebieg i diagnosta wpisuje w cepik.
W tej sytuacji zostawiasz jak jest, ew. zmieniasz na inne cyferki wg. uznania i tyle będzie wpisane przy rejestracji.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinko
post Fri, 11 Mar 2022 - 09:37
Post #3


Forum Killer
Dołączył: Mon, 18 April 2011
Skąd: Gdańsk





Odżałuj parę złotych i kup raport. Tutaj masz link do 20% rabatu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bird13
post Sat, 12 Mar 2022 - 02:10
Post #4


User
Dołączył: Sat, 14 June 2014





CYTAT(kinko @ Fri, 11 Mar 2022 - 09:37) *
Odżałuj parę złotych i kup raport. Tutaj masz link do 20% rabatu.


1 wpis z 2014r wink.gif nic mi to nie dało.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ledziu
post Sat, 12 Mar 2022 - 07:53
Post #5


Forum Homee
Dołączył: Sun, 16 October 2011





W ASO jak było coś gwarancyjnego robione to powinna być jakaś wzmianka. Sam serwis nie wyjdzie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Monday, 29 April 2024 - 13:39