Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Falujace cisnienie na listwie, mocne szarpanie podczas przyspieszania 2.0 Cr Tdi
Deleon
post Sat, 20 Jul 2019 - 19:15
Post #1


Rookie
Dołączył: Wed, 03 July 2019





Witajcie! Mam problem z moim 2.0Tdi Cr 184Ps z 2017r 109kkm, przez okres trzech miesięcy miałem wpietego chipa(box) od Racechip, trzy miesiące śmigałem było ok do czasu aż zaczął pewnego razu przerywać /mocno szarpac podczas przyspieszania przy wcisnietym gazie do dechy od 140km/h wzwyż dzieje się tak na 5 jak i 6 biegu po dziś dzien... W między czasie wyrzuciłem tego boxa lecz problem nie ustał. Posprawdzałem podcisnienia, gruche, dolot czy szczelny, pozmienialem filtry w tym paliwa ale żadnych rezultatow aż w końcu zamówiłem urządzenie do diagnostyki błędów brak ale za to jak wszedłem na opcje sprawdzania wszelakich odczytów z czujników to zaniepokoiło mnie cisnienie na listwie wtryskowej której skakało od 200bar do 300bar na wolnych obrotach więc możliwe jest że uszkodzony jest czujnik bądź regulator cisnienia na listwie? Czy z pompą już cienko? Dodam że ten box był wpiety w instalację silnika - map sensor oraz właśnie w listwe wtryskowa od strony rozrządu. Tak więc problem z szarpaniem zdaje mi się leżeć po stronie układu paliwowego... tylko pytanie jak zdiagnozować ktory element układanki sie poddał. Dziękuję za jakąkolwiek pomoc czy też jakieś wzkazowki... Pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sat, 20 Jul 2019 - 19:15
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
lukas313
post Sun, 21 Jul 2019 - 12:20
Post #2


Super User
Dołączył: Tue, 06 November 2007
Skąd: Siem-ce śl.





Jeśli jesteś ze śląska to mogę ci udostępnić wszystkie części układu wtryskowego do zdiagnozowania która część jest w trakcie końca swojego żywota.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
nomad66
post Sun, 21 Jul 2019 - 15:00
Post #3


Forum Killer
Dołączył: Tue, 17 March 2015





a sprawdź ciśnienie przy bucie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Deleon
post Wed, 07 Aug 2019 - 19:43
Post #4


Rookie
Dołączył: Wed, 03 July 2019





A więc na dzień dzisiejszy wyskakuje od czasu do czasu Błąd p0544 - czujnik temp. spalin zaraz za turbo, czujnik wymieniony A błędami dalej sypie... jakieś pomysły? Bo ręce opadają, "kup vaga mówili..."
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 18:05