Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> King of Poland - Drag Race Cup - / AMAZING RACE 21 maj Biała Podlaska, Najlepsze wyścigi na 1/4 mili, drift, time attack, stance i stunt
AmazingEvents
post Thu, 20 Apr 2017 - 16:19
Post #1


User
Dołączył: Fri, 20 September 2013







Już 21 maja zapraszamy na kolejną imprezę pod nazwą AMAZING RACE.
Organizowanie 3 rok z rzędu imprezy na najwyższym poziomie pozwala Nam mówić, że jest to największa i najlepsza impreza w Polsce pod wieloma względami.

Dążymy do perfekcji i właśnie dlatego zakupiliśmy WŁASNY sprzęt pomiarowy do 1/4 mili na najwyższym poziomie, a dzięki temu też postanowaliśmy zorganizować cały cykl wyścigów na 1/4 mili.
Dostępne pomiary:
RT
60ft
1/8 mili
V na 1/8 mili
1/4 mili
V na 1/4 mili
Te parametry sprawiają, że jest to najdokładniejszy sprzęt w Polsce.
Do tego wiele ważnych informacji na Time Slipie sprawi, że nie będzie on odbiegał od Europejskiej czołówki.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do wspierania Nas w dalszym rozwoju, aby Polska scena Drag Racingu też miała się czym pochwalić i do udziału w Naszych zawodach.



Po wielu konsultacjach z zawodnikami ustaliliśmy najlepszy możliwy podział na klasy.



Dodatkowo utworzyliśmy klasę i zawody King of the Kings rozgrywane systemem pucharowym na koniec każdej rundy.

Więcej szczegółów:
- REJESTRACJA na cały cykl z GRATISAMI,
- rejestracja na najbliższą rundę
- przedsprzedaż biletów w promocyjnej cenie
- regulamin zawodów
http://amazingevents.pl/events/


Na naszej imprezie zobaczycie też wiele innych atrakcji m.in.
- zawody driftingowe organizowane przez PRODRIFT,
- zawody Time Attack na torze o długości ok 4km,
- pokazy stuntu motocyklowego
- zawody CAR AUDIO (DB DRAG)
- strefa SATNCE
- STREFA CLASSIC
i wiele innych atrakcji

ZAPRASZAMY !!

Wydarzenie -> https://www.facebook.com/events/260975871021539/?fref=ts

Fanpage King of Poland -> https://www.facebook.com/KingOfPL/



--------------------
www.amazingevents.pl - imprezy motoryzacyjne, pomiar czasu i nie tylko....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 20 Apr 2017 - 16:19
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
specu
post Wed, 17 May 2017 - 07:15
Post #2


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 16 August 2005
Skąd: W-wa





Zapisywać się. To już tę niedzielę


--------------------
ET 11.58s Mistrz Polski FWD NA 2011r, 2014r, 2015r. 2016r. 2017r. Puchar Polski & King of Poland
Powered by Niuton & Re5pect.pl & Penrite.pl & Syr Garage
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bolus1
post Wed, 17 May 2017 - 07:46
Post #3


Super User
Dołączył: Sun, 15 June 2014





Będzie lista zawodników?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szefo444
post Wed, 17 May 2017 - 21:07
Post #4


Frequent User
Dołączył: Tue, 02 February 2010





Wstępna jest na fb na wydarzeniu.


--------------------
Punto GT 1.4 Turbo
Biała Podlaska 31.05.2014 VII Zlot CKPL 1/4 mili Czas 13.577 ET
Punto GT 1.8 Turbo
Biała Podlaska 02.10.2016 King Of Poland 1/4 mili Czas 12.600 ET
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jacek6804
post Wed, 17 May 2017 - 21:32
Post #5


Super User
Dołączył: Tue, 21 January 2014





Nie mam dostępu do fb, a nie widze regulaminu na stronie. Czy do klasy drag FWD T klasyfikuje się auto po swapie silnika i z modyfikowanymi łapami?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[Yossarian]
post Fri, 19 May 2017 - 08:37
Post #6


Forum Killer
Dołączył: Wed, 19 August 2009
Skąd: Białystok





Tu masz regulamin: http://amazingevents.pl/static/pdf/regulamin_kop.pdf


--------------------
_http://autobezsens.blogspot.com/ <- nudne gadanie o niczym
Drive like lightning, crash like thunder
Civic fk2 R18A2 + Civic EG B16
było: E36 4d M44B19 - "(b)awaria", Astra F GSi 16v - "Disastra"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Barejka
post Sun, 21 May 2017 - 22:24
Post #7


Super User
Dołączył: Sat, 06 September 2014
Skąd: Siedlce





byłem jako widz, ale czasy z kosmosu to raz start po 12 żeby każdy zrobił 1-2 starty w eliminacji to kabaret. Później koło 15 godziny okazało się że trzeba powtórzyć is nowa wszystko. Porażka najbardziej żenujące zawody na jakich byłem od kilku lat, amazing events nie polecam wogole brać udziału w imprezach które organizują
Go to the top of the page
 
+Quote Post
WojtekB
post Sun, 21 May 2017 - 22:46
Post #8


Rookie
Dołączył: Wed, 02 November 2016





Czyli pierwsze przejazdy wogóle nie są brane pod uwage? No to miło...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Świstak GTI
post Sun, 21 May 2017 - 22:47
Post #9


User
Dołączył: Mon, 24 October 2005
Skąd: Mińsk Maz





Zawody podwórkowe, polecam dzieciom jeśli tak ma wyglądać cały cykl tych zawodów w tym roku. Zero profesjonalizmu niestety
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olozwirski
post Mon, 22 May 2017 - 09:40
Post #10


Forum Homee
Dołączył: Tue, 22 August 2006
Skąd: WKZ





Aż tak źle?


--------------------
golf mkI 4x4
golf mkII V8
audi A2 R36
polo 86C XX w budowie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
barthezz2
post Mon, 22 May 2017 - 13:26
Post #11


Super User
Dołączył: Tue, 23 February 2010
Skąd: Gdynia





CYTAT(olozwirski @ Mon, 22 May 2017 - 08:40) *
Aż tak źle?


Jezdze od 7lat na zawody i były to najgorsze zawody na jakich byłem o ile można nazwać to zawodami bo do rozdania nagrod nikt nie znal swoich czasow bo "najlepszy sprzet pomiarowy w polsce" pokazywał takie kwiatki ze nie wiadomo o co chodzi. Ja na szczescie mialem racelogica i swoje czasy znam ale zrobic. Do tego 6h łacznie obsowy z nieznanych przyczyn i zero informacji co i dlaczego i Brak finałów a czasy z pierwszej czesci znikły ( i teraz jak ktos zrobil dobry czas w pierwszej czesci a w drugiej nie zrobił juz był pokrzywdzony) organizator obiecal ze na nastepnych zawodach ci ktorzy startowali wczoraj maja za darmo tylkp pytanie czy ktos kto był wczoraj do końca bedzie chcial jeszcze przyjechać bo ja na pewno nie.

Do tego ja zaplacilem za wszystkie rundy z gory takze czekam na przelew tych 100zl ale przy wydanych 1500 na ten piknik i tak wiele nie zmienia.


--------------------
Seat Ibiza 6L 1.9TDI ASZ 404KM/705NM +Metanol+NX - ET@12,19
Golf 4 1.9TDI 250KM/450NM

www.facebook.com/Hamownia-Drogowa-Dynomet-Tr%C3%B3jmiasto-235835676754774/timeline?ref=page_internal
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Toldi
post Mon, 22 May 2017 - 14:20
Post #12


Forum Homee
Dołączył: Fri, 20 August 2004
Skąd: Warszawa / Mokotów





Dlatego ja na ten cykl imprez nie jezdze bo spodziewalem sie ze wlasnie tak bedzie :/


--------------------
Sociedad Espanola Automoviles de Turismo
był: Toledo T.U.R.B.O 1.8 20VT GT28R
VW Golf VII R Tornado Red 400/500 - Mistrz Polski Street AWD 2016
Audi RS4 B8 450HP
Go to the top of the page
 
+Quote Post
yapko
post Mon, 22 May 2017 - 17:07
Post #13


Frequent User
Dołączył: Thu, 14 August 2008
Skąd: wołomin





polecam naszą galerie zdjęć :
https://web.facebook.com/pg/DragRacingPolsk...440081549386124

Ten sezon jest chyba bardziej przełomowy niż kiedy upadło SSS


--------------------
https://www.facebook.com/yapkoteam?ref=hl - polub mój funpage
Nissan Sunny SR20DET et 12,339
1 miejsce FWD Turbo 2013
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fiodor
post Mon, 22 May 2017 - 19:44
Post #14


Super User
Dołączył: Mon, 17 September 2012





Już 21 maja zapraszamy na kolejną imprezę pod nazwą AMAZING RACE.
Organizowanie 3 rok z rzędu imprezy na najwyższym poziomie pozwala Nam mówić, że jest to największa i najlepsza impreza w Polsce pod wieloma względami.

Dążymy do perfekcji i właśnie dlatego zakupiliśmy WŁASNY sprzęt pomiarowy do 1/4 mili na najwyższym poziomie, a dzięki temu też postanowaliśmy zorganizować cały cykl wyścigów na 1/4 mili.


--------------------
ibiza ALH 305/544
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LexusISFCCSR
post Mon, 22 May 2017 - 22:25
Post #15


Rookie
Dołączył: Thu, 18 December 2014
Skąd: Olsztyn





Chciałbym podzielić się z Wami swoja opinią na temat tego co się wydarzyło. Jezdze juz kilka lat na różne zawody 1/4 mili organizowane przez różne firmy i to co przezylem dzis to byla najgorzej zorganizowana cwiara w zyciu (organizacja to chyba za duze slowo). Wstajemy rano, ogladamy pogode, ogarniamy sie na szybkosci, aby zdarzyc zrobic chociaz jakies przejazdy eliminacyjne przed nadejsciem burzy. Przyjezdzam o 9, wita mnie "mila" Pani, ktora spoglada na fotel pasazera gdzie siedzi moja Zona. Ch..j ze deklarowalem, ze bede z osoba towarzyszaca/mechanikiem. W silniku mi Zona nie grzebie, ale potrzebowalem pomocy przy czynnosciach typu czyszczenie laczy z kamieni czy polaniu wody. Pani stwierdzila, ze to zaden mechanik tylko turysta i zaczela urzadzac sobie egazmin dla Zony z mechaniki pojazdu, aby koniecznie zainkasowac zasrane 20 zlotych. Zadala pytanie Zonie "Co to jest Cooler?" -wiec Pani odpowiadam zdjeciem w linku http://mullo.pl/product/image/8506/seasons..._e_mullo_21.jpg . Chyba Pani na bramie chciala blysnac pytajac o Icka, no ale coz zdarzaja sie i takie fuckupy. Mam nadzieje ze to pierwszy i ostatni raz ktokolwiek z pracujacych bedzie mi tu przeprowadzal wywiady, egzaminy czy to jest moj mechanik czy nie. (Nastepnym razem bedzie mniej kulturalnie) Wracajac do meritum. Wjezdzam - Pustkowie, jakies lepki chodza po torze- totalny rozpizdziaj. Godzina 10 wszystko w proszku. Mysle z kolegami- dobra zdarza sie godzina poslizgu zaraz polecimy modlac sie o to zeby nie jeb... z chmur. W koncu! Po 3 godzinach sterczenia cos sie ruszylo. Wszystko fajnie, gdyby nie bledy pomiarowe i brak jakiejkolwiek informacji o czasach eliminacyjnych. Dzieki Bogu byla ze mna Zona, ktora jest dobra z matmy i szybko obliczala czas calkowity minus czas reakcji. I tak z tego wychodzily jakies farmazony. Mysle, ok poczekamy na obiecane timeslipy. Minelo nastepne 2 godziny i co sie okazalo? Czasowki wsiakly, nie ma! Szybko szybko dawajcie dwa przejazdy eliminacyjne. Jestem mega ciekawy, gdybyscie mieli odrobine mniej szczescia i by zawitala zapowiadana wczesniej ulewa po tych 3 przejazdach widmo...bysmy musieli z filmow czasy spisywac. Oczywiscie finaly, polfinaly sie nie odbyly. W zamian czekalismy kolejne 3 h na to, az zlicza wszystko do kupy. Tak na dobra sprawe kazdy z nas przejechal oficjalnie 2 przejazdy. Rozdanie nagrod? To juz w ogole dramat i wstyd. Przeciez mozna bylo przygotowac sprzet pomiarowy od samego rana jak robia to wszyscy, nauczyc sie programu do pomiarow. Z rozmow miedzy chlopakami od pomiarow wynikalo, ze sa kompletnie zieloni i wszystko robia na zasadzie prob i bledow. Jest mi bardzo przykro, jestem zawiedziony i nawet dla darmowej drugiej rundy nie widze sensu przyjezdzac i sie uzerac z jakas egzaminatorka na bramie i jezdzic jakies durne czasy na tym sprzecie pomiarowym. Wychodze z zalozenia, ze pierwsze wrazenie jest najwazniejsze. Pozdrawiam i zycze powodzenia.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lukfk
post Tue, 23 May 2017 - 23:16
Post #16


Super User
Dołączył: Mon, 23 September 2013





No "organizacja" była gruba, :-) Panie i Panowie z Amazing Events,mam nadzieje że wnioski zostaną wyciągnięte i to co wydarzyło się w Niedziele już więcej się nie powtórzy , jeżeli 2 runda będzie wyglądać podobnie to chyba niema się co bawić w tego typu zawody.

Pisze do mnie Falco z Niemieckiej Draglisty ,że gratuluje rekordu i żebym przesłał foto timeslipa to aktualizuje mi czasy na stronie, no i co ja mam mu odpisać ...?Że na imprezie która nazywa się King of Poland ,system pomiarowy nie jest skonfigurowany z drukarką...

Jeżeli sprzęt pomiarowy jest rozkładany w dzień zawodów o godzinie 10 to niema prawa się udać...Nikt tu żadnych cudów nie oczekuje, chcemy przyjechać, zrobić kilka przejazdów,kto się dostanie to pół finały ,finały i do domu o normalnej porze , bo niektórzy przyjechali po 600 kilosów w jedną strone
Zawodnicy starają się żeby iść cały czas do przodu jeżeli chodzi o czasy, każdego kosztuje to sporo serca i pieniędzy , wymagamy również trochę zaangażowania i profesjonalizmu od organizatora, i tu pytanie czy wam zależy czy nie, bo jeżeli ma być to robione na "sztukę" to szkoda naszego wspólnego czasu...

A impreza sama w sobie pod względem komercyjnym chyba się udała, ludzi było zdecydowanie więcej niż na Pucharze Polski, może też dla tego że pogoda była lepsza, gdyby nie ta masakra z 1/4 mili, pewnie byli byśmy teraz wszyscy w innych nastrojach,no ale jest jak jest


--------------------
W0 LNES4 1000hp+ 0-100 2,3s 100-200 4,1s 9s car www.facebook.com/s4turbo
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AmazingEvents
post Wed, 24 May 2017 - 13:57
Post #17


User
Dołączył: Fri, 20 September 2013





Panie i Panowie,
Nie pozostaje Nam nic innego jak przeprosić Was za tą sytuację, która miała miejsce.
Mamy tego pełną świadomość. Krzywdzące jest tylko to, że wg niektórych to najgorsze zawody, bo osobiście byliśmy na gorszych w zeszłym sezonie i wielu z Was też.
Nie ma jednak co się przyrównywać do najgorszych, a trzeba dążyć do najlepszych i taki jest Nasz cel.
Mamy mało czasu, ale obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań aby się to nie powtórzyło więcej, a jeżeli będą do tego czasu problemy ze sprzętem to poinformujemy o tym odpowiednio wcześniej.
Był to pierwszy Nasz pomiar, a wiadomo, że nigdy nie da się przetestować sprzętu jeżdżąc w kółko tymi samymi autami.
Sprzęt pomiarowy otrzymaliśmy na tyle późno, że nie wychwyciliśmy błędów, które wyszły na imprezie.
Dziękujemy za słowa wsparcie otrzymane od tych zawodników po imprezie, którzy nadal w Nas wierzą.
Na zakup sprzętu do 1/4 zdecydowaliśmy się z jednego prostego względu, na 6 wcześniejszych imprez na innym wynajmowanym sprzęcie 3x było coś nie tak.
Mamy nadzieję, że uda Nam się wyeliminować jak najszybciej usterki i sami będziecie mogli przyznać, że jest to najlepszy sprzęt pomiarowy w Polsce.

Pozdrawiamy


--------------------
www.amazingevents.pl - imprezy motoryzacyjne, pomiar czasu i nie tylko....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pleśniak
post Wed, 24 May 2017 - 19:32
Post #18


User
Dołączył: Sun, 27 July 2008
Skąd: Południe Stolycy





CYTAT(AmazingEvents @ Wed, 24 May 2017 - 13:57) *
(...)
Był to pierwszy Nasz pomiar, a wiadomo, że nigdy nie da się przetestować sprzętu jeżdżąc w kółko tymi samymi autami.
Sprzęt pomiarowy otrzymaliśmy na tyle późno, że nie wychwyciliśmy błędów, które wyszły na imprezie.
Dziękujemy za słowa wsparcie otrzymane od tych zawodników po imprezie, którzy nadal w Nas wierzą.
Na zakup sprzętu do 1/4 zdecydowaliśmy się z jednego prostego względu, na 6 wcześniejszych imprez na innym wynajmowanym sprzęcie 3x było coś nie tak.
Mamy nadzieję, że uda Nam się wyeliminować jak najszybciej usterki i sami będziecie mogli przyznać, że jest to najlepszy sprzęt pomiarowy w Polsce.
Pozdrawiamy


Róbcie niezależny backup czasów, jeśli nie znacie sprzętu. Nie było tego rozwiązania teraz?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wetunio
post Thu, 25 May 2017 - 16:20
Post #19


Rookie
Dołączył: Wed, 24 May 2017
Skąd: olsztyn





na takie imprezy w tym roku chyba nie bede mial czasu ...


--------------------
_Kamagra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Przemek_speedbik...
post Thu, 25 May 2017 - 22:37
Post #20


User
Dołączył: Mon, 10 March 2014





Zawiodła technika i co zrobisz? Komu na zawodach nie padło coś w aucie/motocyklu? Też tam byłem, też jestem zawiedziony, ale rozumiem. Jak się coś robi pierwszy raz to wychodzą choroby wieku dziecięcego. A to że przyznał się i przeprosił, to jakiś ewenement na polskiej scenie gdzie nikt za nic nie odpowiada.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 29 March 2024 - 15:32