Shoutbox 0 nowych PW 


3 Stron V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> 50.000 na start. Kupujemy coś z wielkim silnikiem
Bugalon
post Fri, 22 Dec 2017 - 17:41
Post #41


Super User
Dołączył: Mon, 29 March 2010





A ja doloze jeszcze swoje 3 grosze do tematu.

Jeśli kombi nie jest "must have" to ja bym jeszcze wzial pod uwagę audi a8 d3 w12 lub vw phaeton w12. Szczególnie a8 d3 jest według mnie ciekawe bo jest aluminiowe ma 4x4 i przyzwoity 6-biegowy automat. Dźwięk tego silnika to jest dopiero miodek dla uszu. Według mnie to bardzo przyzwoity motor. Nawet w modelu poprzednim (d2) był bardzo dobry tylko ludzie je mordowali bo jeździli bez oleju (tam sucha miska była i sprawdzanie poziomu oleju okazało się za trudne dla przeciętnego zjadacza chleba)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 22 Dec 2017 - 17:41
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
lemur
post Fri, 22 Dec 2017 - 18:24
Post #42


Frequent User
Dołączył: Thu, 14 August 2003
Skąd: Klucze





w211 e55 było też kombi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
weede
post Fri, 22 Dec 2017 - 20:43
Post #43


Super User
Dołączył: Thu, 03 February 2005
Skąd: Bydgoszcz





CYTAT(Sioski @ Fri, 22 Dec 2017 - 01:33) *
I to jest odpowiedź na którą liczyłem. Będzie trochę czasu między świętami a sylwestrem to wezmę pod lupę ten samochód. Nie ukrywam że C55 AMG bardziej do mnie przemawia niż C32 AMG i nie chodzi o ujarzmianie wścieklizny (roześmiałem się na głos). Mam należyty szacunek do V8 :-) przejrzałem oferty i C55 jest aż jeden w sedanie do sprzedania. Także trzeba będzie się liczyć z koniecznością sprowadzenia sobie tego samemu od Niemców czy Szwajcarów. Dochodzi wydatek rzędu 10-12 tys na podatek i koszty rejestracji... Generalnie za dobrą zadbaną sztukę jestem w stanie to znieść.
Ogólnie odkąd się rozglądam zauwaażyłem spore różnice w cenach tych samochodów na rynku polskim i niemieckim. Za Odrą te samochody są o wiele droższe i zachodzę w głowę o co tu chodzi... Czy w Polsce same trupy czy tam zawyżone ceny, obstawiam pierwsze.
Wracając jeszcze do C55 AMG - widzę na youtube kilka sztuk ma po 600+ hp więc da się...:>

Edit: śliczny ten W211... Wnętrze bardzo mi się podoba. Ale to sedan i narazie za drogi dla mnie i tak :/


Dobra sztuka w PL to 55-60k i tyle moim zdaniem trzeba liczyć. Jesli jest taniej to albo komus sie bardzo spieszy albo wersja US po powodzi... Zdecydowanie lepiej kupic wersje EU bo wszystkie miały juz np. xenony co w wersji na stany nie jest takie oczywiste. Auto bardzo wdzięczne, stosunkowo kompaktowe i z wielkim charakterem dzięki silnikowi. Jest też tanie w utrzymaniu w stosunku do konkurencji (normalne zawieszenie, hamulec na zwykłej tarczy, silnik n/a). Szukaj 2006 rok bo auto miało liczne akcje serwisowe, a od tego rocznika już wszystko było uaktualnione w fabryce. C55 od 2006 mają też już fajne łopatki jak C63 i dalsze modele. Ja użytkuje od 2 lat i sobie chwale. Po programie i wydechu robię wysokie 4 do 100kmh.


--------------------
15" TOYOTA GT86 HKS Supercharger
23" Skoda Octavia IV
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Malisz
post Thu, 11 Jan 2018 - 13:03
Post #44


Frequent User
Dołączył: Sun, 03 November 2013
Skąd: Warszawa





E500 4 matic + automat? Widziałem kilka sztuk. Przedlifty mają pancerne M113, polifty niestety M273, ale za to 388KM. Jest kombi, jest V8, jest AWD i do 50 tys.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honada
post Thu, 11 Jan 2018 - 13:25
Post #45


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





CYTAT(Sioski @ Thu, 21 Dec 2017 - 16:11) *
Przede wszystkim nie kieruję się własnymi założeniami a wiedzą pozyskaną z różnych źródeł. Wolę uczyć się na błędach cudzych, nie swoich. Co do infiniti możliwe że mam nieaktualne informacje bo dziwią mnie słowa o tanich kosztach. Ani to zwykłe ani popularne. Jak często widujecie infiniti na drogach? Raz już tego samochodu nie kupiłem właśnie po tym jak w wielu różnych artykułach ten samochód był zachwalany jako niezawodny cud na kołach ale części...wszędzie była wzmianka o drogich i trudno dostępnych częściach. Ale było to kilka lat wstecz. Czyżby to się zmieniło? Zamierzam również samemu sprawdzić podzwonię poszukam posprawdzam ile co kosztuje na oryginałach. Btw - 3.7 trzyma cenę puki co, bo młode. Dlaczego nie FX50?


To czarne G37 x będzie do sprzedania. Przebieg chyba 70 tys. km w oryginale (nadwozie).


Silnik pancerny, kapitalnie brzmiący (na seryjnym wydechu), reakcja na gaz natychmiastowa i niespotykana już w dzisiejszych wozach tej klasy, bardzo bezpośredni, ciężko pracujący układ kierowniczy (jak w typowo sportowym wozie). Odstaje od BMW M5 poza oczywiście osiągami m.in. głośnością w kabinie powyżej 200 km/h, a komfort jazdy też nieco niższy i to mimo bardziej balonowych opon. Ale fan z jazdy jest naprawdę duży. Części relatywnie tanie bym powiedział. Kolega serwisuje cały czas w ASO i nie narzeka. Będzie sprzedawał bo chce kupić ... X5 M wink.gif Nie wiem kiedy, bo póki co nie pali mu się. Mogę popytać.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Frolik
post Tue, 16 Jan 2018 - 13:24
Post #46


Forum Homee
Dołączył: Wed, 05 September 2012
Skąd: Warszawa





Do tego można dodać znakomitą trwalosc i niezawodność, na prawdę wyższą niż europejskich konkurentów. W zasadzie każdy bezpośredni europejski konkurent ma jakies poważne FUCK-UPY, czego te auto jest w zasadzie pozbawione.
Jedynie pozostaje kwestia kontrowersyjnego wyglądu i niskiego prestiżu "na dzielni" nieznanego japońskiego plastiku względem legendarnych BMW czy Mercedesa...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinko
post Tue, 16 Jan 2018 - 19:31
Post #47


Forum Killer
Dołączył: Mon, 18 April 2011
Skąd: Gdańsk





Sorry za OT, ale nie mogę przejść obojętnie koło tego tematu.
Ja bym mógł jeździć nawet multiplą, bo jest brzydka i niczego nie udaje, za to Infinity pozuje na luksusowe auto, a wygląda passsskudnie, nie do przyjęcia wg. mnie.
Środek wygląda jak meblościanka pod starego triluxa...
Na prawdę polecam rozejrzeć się za M5 E39, E34 540i 6 manual, może nawet jakieś fajne klasyczne E38 lub jakiś fajny mercedes z dobrych lat.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 19 April 2024 - 03:06