Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Cylindersi.pl - prośba o opinie
mile
post Fri, 26 Jul 2019 - 23:06
Post #1


Forum Killer
Dołączył: Thu, 02 December 2004
Skąd: Warszawa





Czołem,

Szukam miejsca do wypożyczenia Mustanga GT, model bieżący, na dzień albo dwa. Ktoś miał do czynienia z firmą cylindersi.pl ? Kwestia ceny jest oczywista i to można porównać pomiędzy ofertami, interesuje mnie praktyczne podejście takich firm które wypożyczają sportowe fury, kruczki w regulaminach etc.

Jakby ktoś miał sprawdzoną alternatywę w Warszawie to też byłbym wdzięczny.

Dzięki !


--------------------
Zamiast na siłę ulepszać samochód lepiej ulepszyć kierowcę...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 26 Jul 2019 - 23:06
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
szybciutki
post Sat, 27 Jul 2019 - 21:08
Post #2


Frequent User
Dołączył: Tue, 28 September 2010

Ikona grupy



Siema.

Treść dotyczy ogólnie całej banży prywatnych małych wypożyczalni. NIE JEST ADRESOWANY DO FIRMY O KTÓRĄ PYTASZ.

Cyt. Białe Kołnierzyki:

CYTAT
Niektórym "cashbackowcom" kończą się chyba powoli opcje na spłatę leasingów - a oddać fajne auto trochę szkoda... Co więc robią? Prosty myk: wypożyczają sportowe auto w bardzo atrakcyjnej cenie, ale w umowie jest zawarte info, że po przekroczeniu określonego limitu prędkości pobierana od klienta kaucja nie jest mu zwracana. Limit jest ustalany na 145 - 150 km/h (z taki opcjami się spotkałem), a kaucje wynoszą 3 - 5 tys. PLN. No i potem przyjeżdża taki zadowolony klient zwrócić auto, a tu facet z obsługi bierze odczyt z GPS i mówi mu: no, żeś Pan przekroczył prędkość dopuszczalną w umowie, to zapomnij Pan o kaucji! Niektórzy walczą o swoje nie chcąc oddać auta, inni kapitulują... W każdym razie wystarczy trafić kilku takich klientów w miesiącu i biznes się kręci. Morał z tego taki, że marzenia potrafią niekiedy kosztować nadspodziewanie dużo - zwłaszcza, gdy nie czyta się umów i nie zna dobrze przepisów prawa. wink.gif


Komentarz:
CYTAT
Jest taka firma co działa w ten sposób tylko bardziej rozbudowany. Na maila jak się poprosi wysyłają umowę która jest bez wpisu o restrykcjach z maksymalną prędkością. Dopiero po przyjedzie na miejsce już jest uzupełniona i jak chcemy ja na spokojnie przeczytać to udają ze dzwoni telefon ze samochód musi jechać do serwisu i nie mogą go wypożyczyć...


Komentarz:
CYTAT
Umowa jest wysylana zainteresowanemu na maila- oczywiście w niej nie ma zapisu ze po przekroczeniu predkosci 145kmh kaucja przepada.
Po spotkaniu sie w umowionym miejscu chetny na wypozyczenie jest sprawdzany na szybko w jakiejs bazie.
Dostaje tez już znaną mu umowe do podpisania smile.gif jednak w tej już widnieje zapis o straceniu kaucji.
I teraz opcje sa dwie. Albo ktos przyjezdza na oddanie auta i ma oczy jak 5zl bo przepada mu kaucja.
Albo cos go tknelo i w trakcie jazdy przeczytal jeszcze raz umowe i przetrzymuje auto az gosciu zmieknie i odda kaucje.
Ale tak to jest jak doba za sportowy samochod kosztuje 300zl smile.gif


Źródło: https://www.facebook.com/groups/47251214653...25446191243335/







--------------------
Nie odpowiadam na wiadomości prywatne, proszę o kontakt przez www.gurumotive.com :)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
szybciutki
post Wed, 31 Jul 2019 - 20:49
Post #3


Frequent User
Dołączył: Tue, 28 September 2010

Ikona grupy



I jak Mile, udalo się ogarnąć?


--------------------
Nie odpowiadam na wiadomości prywatne, proszę o kontakt przez www.gurumotive.com :)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
mile
post Sat, 03 Aug 2019 - 07:36
Post #4


Forum Killer
Dołączył: Thu, 02 December 2004
Skąd: Warszawa





Tak, wszystko bez zastrzeżeń. Auto przy odbiorze dokładnie obfotografowane, sami zmierzyli głębokość bieżnika i wpisali do protokołu. Przy odbiorze nie było żadnych kłopotów i wynajdywania obtarć, odprysków itp. Ogólnie to polecam, ja nie miałem powodów do narzekania.


--------------------
Zamiast na siłę ulepszać samochód lepiej ulepszyć kierowcę...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Suloo
post Sun, 04 Aug 2019 - 01:13
Post #5


Rookie
Dołączył: Tue, 27 April 2010





Honada widocznie mieli potrzebe wymiany gum i szukali ch... do d... tak czasem bywa
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cylindersi
post Thu, 24 Oct 2019 - 15:52
Post #6


eMpowered
Dołączył: Wed, 23 October 2019






CYTAT(mile @ Sat, 03 Aug 2019 - 07:36) *
Tak, wszystko bez zastrzeżeń. Auto przy odbiorze dokładnie obfotografowane, sami zmierzyli głębokość bieżnika i wpisali do protokołu. Przy odbiorze nie było żadnych kłopotów i wynajdywania obtarć, odprysków itp. Ogólnie to polecam, ja nie miałem powodów do narzekania.


Dziękujemy za opinię - to jest właśnie sposób w który działamy chcąc pokazać, że ten biznes można robić w lepszy sposób niż inni.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tuesday, 16 April 2024 - 15:29