Shoutbox 0 nowych PW 


116 Stron V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Koronawirus a motorsport. Co myślicie?
radzio_gsi
post Fri, 13 Mar 2020 - 15:34
Post #1


Forum Homee
Dołączył: Fri, 17 February 2006
Skąd: warszawa







--------------------
www.youtube.com/radzioFLATOUT
www.youtube.com/motoLAB
www.facebook.com/radzioFLATOUT
www.patronite.pl/radzioFLATOUT
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 13 Mar 2020 - 15:34
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
lightman
post Thu, 19 Mar 2020 - 20:24
Post #2


Forum Killer
Dołączył: Sun, 03 December 2006
Skąd: łódzkie





CYTAT(Driftman @ Thu, 19 Mar 2020 - 18:57) *
-nic tak jak wojna nie weryfikuje ludzkich potrzeb


Chyba to idzie w tym kierunku, dobrze to już było
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Fri, 20 Mar 2020 - 03:44
Post #3


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





CYTAT(Driftman @ Thu, 19 Mar 2020 - 18:57) *
Ja marcinku myślę, że to ściema


Ale co niby ma być tą ściemą?

Wirus który zabija ludzi jest ściemą?
Jakie znaczenie skąd się wziął ten Koronawirus,? skoro stanowi bezpośrednie zagrozenie, człowiek podejmuje kroki by je zminimalizować. To chyba oczywiste.

Nie rozumiem za bardzo co chciałeś zakomunikować.


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zrodlany
post Fri, 20 Mar 2020 - 05:22
Post #4


User
Dołączył: Thu, 04 April 2019





Wirus jak wirus, nie jeden jest nosicielem i sie o tym nie wie. Driftman ma racje.

Swoją drogą dziennie normalnie umiera we Włoszech 2000 ludzi + teraz odpowiedniu tych gdzie srednia wieku 83 lata, o czym my mówimy...

Kolejna sprawa... kaza durniom siedziec w domu i strasza, bo ja wychodze z zalozenia ze jak jest pandemia zarazony = trup i tak dalej... zarazony = trup.. a nie za przeproszeniem taki taniec... smiertelnosc to 1-3% wsrod zarazonych haha kurła to jadac do pracy mam wieksza ze gdzies przydzwonie lub ktos we mnie... komedia.

i na koniec... gdzie jest ONZ ?smile.gif))) nie wiem czy ktos pamieta, jak w Afryce jakis wirus sie pojawil, moment sie znalezli, helikoptery namioty, laboratoria, 2tyg-2 mies. po sprawie, szczepionka, ograniczyli sami... a no ONZ jest i ma sie dobrze, wystarczy wywiadow poszukac, ale media Ci tego nie pokaza bo janusz pomysli "ze coooooo?" a no to ze pada tam cytat "musimy zmniejszyc liczbe ludnosci zeby ziemia byla zdrowia" dziekuje dowidzenia.

zbyt długo zyje na tym swiecie zeby nie wiedziec co sie dzieje..... kiedys... niby wojna w Iraku a po rope poszli, jak sami sobie WTC zniszczyli... pozniej inne afery, odwracanie kota ogonem... a teraz jakies pajacowanie, ale 90% to łyka jak pelikan i stad własnie ten nowy porzadek...

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bio
post Fri, 20 Mar 2020 - 07:03
Post #5


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2008
Skąd: Bratislava





że tak tylko podsumuję teorie spiskowe:

biggrin.gif

Jeszcze brakuje czapek z folii aluminiowej, czegoś o płaskiej ziemi i szczepionkach biggrin.gif




"-nagle w chinach wszyscy wyzdrowieli"
To już blak elementarnej wiedzy ze szkoły podstawowej - 1szy albo drugi rok Biologi, gdzie uczy się o bakteriach, wirusach i jak "działają" pandemie i epidemie.

@zrodlany
A gdzie ONZ? Pomaga tam gdzie może. ONZ nie jest do pomocy dla staruszek w Niemczech, tylko dla krajów mających faktyczne problemy. Np.: Kenia. Polska należy do krajów wystarczająco rozwiniętych, żeby dać sobie radę. A w Europie nikogo nie obchodzi co się komuś stanie w Nigerii.

Abyś jednak wiedział co się dzieje, po prostu wejdź na stonę UN: https://news.un.org/en/events/un-news-cover...avirus-outbreak


--------------------
Blog Motoryzacyjny TorquedMad mind - tqmm.pl
FB: @torquedmadmind
Insta: @tqmmpl
Twitter: @tqmmpl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zrodlany
post Fri, 20 Mar 2020 - 07:12
Post #6


User
Dołączył: Thu, 04 April 2019





CYTAT(Bio @ Fri, 20 Mar 2020 - 07:03) *
że tak tylko podsumuję teorie spiskowe:

biggrin.gif


"-nagle w chinach wszyscy wyzdrowieli"

a to już blak elementarnej wiedzy ze szkoły podstawowej - 1szy albo drugi rok Biologi, gdzie uczy się o bakteriach i wirusach.



w największej teorii spiskowej to my zyjemy wink.gif im wiekszy zasieg ma tv tym wiecej bzdur sie wymysla wink.gif poczynajas od ladowania na ksiezycu wink.gif od wieków nam sie cos wmawia, religie na podobnych zasadach, wymysla profesorów, naukowców, specjalistów, ze co powiedza to swiete i kazdy wpatrzony jak w obraz, ale ludzie zapomnieli ze maja swój mozg i... rozum wink.gif z ktorego rzadko kiedy korzystaja, niestety smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Fri, 20 Mar 2020 - 07:30
Post #7


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





Muszę powiedzieć że ciężko się to czyta. Ale to też znak obecnych czasów w jakich żyjemy, gdzie z jednej strony człowiek jest w stanie stworzyć generator MHD a z drugiej coraz więcej ludzi wierzy w absurdalne teorie idące na przekór rozumnemu myśleniu.

Najgorsze w tym jest że w zasadzie nie sposób temu zaradzić. Jakiekolwiek dowody, autorytety, zdobyte przez lata doświadczenia etc. wywala się bez mrugnięcia do kosza. Nie ma dyskusji, nie ma refleksji, nie ma argumentów.

Spróbujcie zapytać ich o jakikolwiek dowód czy choćby wiarygodną tezę, która potwierdzi te bałamutne hipotezy. Nie ma żadnych. I to jest smutne...


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
moritz86
post Fri, 20 Mar 2020 - 07:34
Post #8


Forum Killer
Dołączył: Wed, 26 December 2012





CYTAT(Tommo @ Fri, 20 Mar 2020 - 07:30) *
Muszę powiedzieć że ciężko się to czyta. Ale to też znak obecnych czasów w jakich żyjemy, gdzie z jednej strony człowiek jest w stanie stworzyć generator MHD a z drugiej coraz więcej ludzi wierzy w absurdalne teorie idące na przekór rozumnemu myśleniu.

Najgorsze w tym jest że w zasadzie nie sposób temu zaradzić. Jakiekolwiek dowody, autorytety, zdobyte przez lata doświadczenia etc. wywala się bez mrugnięcia do kosza. Nie ma dyskusji, nie ma refleksji, nie ma argumentów.

Spróbujcie zapytać ich o jakikolwiek dowód czy choćby wiarygodną tezę, która potwierdzi te bałamutne hipotezy. Nie ma żadnych. I to jest smutne...


+1


--------------------
Był Peugeot 106 S16 Turbo - Tor Poznań 1.53:5
Jest BMW e36 Compact m54b25 + GTX3076 + 8hp50 by TajnyGarazBobra
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Damzzii
post Fri, 20 Mar 2020 - 07:37
Post #9


Super User
Dołączył: Thu, 27 February 2014





Ja tam nie wiem, ale plotka głosi że to wirus wymyślony przez ZUS, on najbardziej na tej pandemii zyska...

A tak zupełnie poważnie, wirus wirusem, ja się boję co będzie po nim, o kryzysie finansowym mówi się od dawna, większość ekonomistów/spekulantów zapowiadała go właśnie w okolicach 2020r i nagle pojawia się on, koronawirus, nie dość że zabija najsłabszych to jeszcze daje świetne usprawiedliwienia dla kryzysu, przypadek? Mało tego media sieją taką panikę jakby większość z nas miała go nie przeżyć, a realna śmiertelność nie jest wysoka.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mystek
post Fri, 20 Mar 2020 - 11:05
Post #10


Super User
Dołączył: Sat, 24 September 2016
Skąd: Kraków





Ja generalnie jestem podobnego zdania (choć może nie mam zdania co do NWO, po prostu nie czuję tego, nie potrafię sobie tego poskładać, za dużo czynników, szczegółów), że wirus wirusem, zginie kilkadziesiąt tysięcy ludzi, margines, statystyka (szczerze), najgorsze co będzie po nim (kryzys gospodarczy), już widać jak nasze państwo jest niewydolne (każą ludziom płacić za powrót do domu LOTem, ZUSu dla firm nie zamrożą, inflacja już blisko 5%, PiSy nie zmienią daty wyborów, bo czas działa na ich niekorzyść itp itd), nasze państwo to bankrut. Doją z ludzi ile się da, dziwię się, że ludzie jeszcze tego nie widzą (tzn dojenie widzą, ale nie wiedzą dlaczego tak się dzieje). Na naszych oczach resetuje się gospodarka (napompowana kredytami), nagle okazuje się, że przedsiębiorcy nie mają swoich własnych pieniędzy, że w zasadzie nikt nie ma swoich pieniędzy, wszystko jest na kredycie.

W skrócie, co taki wirusik objawił:

- zgłupienie 90% społeczeństwa (90% totalnie nie potrafi myśleć logicznie),
- życie jak w bajce - wszystko na kredytach, leasingach, pożyczkach,
- Polska jako państwo to bankrut (i pewnie nie tylko Polska),
- banki może póki co też kuleją, ale już wkrótce zaczną rosnąć w siłę (przypadek?),
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bio
post Fri, 20 Mar 2020 - 12:25
Post #11


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2008
Skąd: Bratislava





CYTAT(Driftman @ Fri, 20 Mar 2020 - 07:37) *
Człowieku jakiej wiedzy ? To była aluzja do tego że: Takie pierdolce mówią w telewizji publicznej. Moja wiedza niema z tą teorią nic wspólnego. To jest podane do publicznej wiadomości.
Mówią, że niema nowych zakażeń. Dla mnie to bzdura

20 zakażeń na dzień na całe Chiny to nic.
Szczególnie przy 1000+ wyleczonych.

Tam Pandemia jest w regresie - jak zawsze gdy znajdzie się dobrą kombinację leku i za pomocą ograniczeń swobód obywatelskich obniżyło rozprzestrzenianie się patogenów. Ta sama zasada działa od lat.

To jest brak wiedzy elementarnej, który dla Ciebie oznacza "cudne ozdrowienie w chinach". Dla mnie to naturalna kolej rzeczy po krokach jakie wykonali w Chinach w celu zapobiegania, minimalizacji strat i naprawie tego.

Ogólnie takie sianie fermentu jakie poszło powinno być usuwane...


CYTAT(mystek @ Fri, 20 Mar 2020 - 11:05) *
każą ludziom płacić za powrót do domu LOTem

A kto ma płacić?

CYTAT(mystek @ Fri, 20 Mar 2020 - 11:05) *
nasze państwo to bankrut. Doją z ludzi ile się da, dziwię się, że ludzie jeszcze tego nie widzą (tzn dojenie widzą, ale nie wiedzą dlaczego tak się dzieje).

O tym wiadomo akurat od chociażby momentu wprowadzenia 500+, a jak ktoś się interesuje ekonomią to wie o tym od dłuższego czasu.

I apropos dalszej cześci posta:
Jaka radość, że nie mam ani jednego kredytu biggrin.gif


--------------------
Blog Motoryzacyjny TorquedMad mind - tqmm.pl
FB: @torquedmadmind
Insta: @tqmmpl
Twitter: @tqmmpl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinko
post Fri, 20 Mar 2020 - 12:46
Post #12


Forum Killer
Dołączył: Mon, 18 April 2011
Skąd: Gdańsk





Poza tematem, korzystając z okazji.
Większość przeglądarek ma opcję sprawdzania pisowni, polecam sobie to aktywować, nasze posty nie będą tak razić po oczach.


Efekt, wszystkie błędy podkreślone na czerwono.


Jeśli nie wiesz jak poprawić dane słowo to naciśnij na nie prawym klawiszem myszki i zobacz podpowiedzi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Gusiew
post Fri, 20 Mar 2020 - 12:59
Post #13


Super User
Dołączył: Sat, 29 September 2007
Skąd: Łosice





CYTAT(Driftman @ Thu, 19 Mar 2020 - 18:57) *
Ja marcinku myślę, że to jest "Częściwo" ściema. Przykrywka do zmian które mają nastąpić i być na szybko wprowadzone.
Idealne warunki dla banku centralnego (sprawdźcie jakie państwa nie należą do banku centralnrgo) bo:
-wystraszeni ludzie zamkną usta
-zakaz zgromadzeń
-zajebisty powód do wprowadzenia rozliczeń bezgotówkowych. Utrudnienie szarej strefie prowadzenia interesów.
-nadzór finansowy nad waszym życiem. Niczym w Chinach.
-NOWY POŻĄDEK ŚWIATA... Poczytajcie wpisujcie googlajcie..
-dewaloryzacja pieniądza
-zmniejszenie długu publicznego przez zdenominowanie pieniądza.
-zredukowanie liczby osób przez zabicie ich
-zabicie emerytów-kasa
-telewizyjne pajace w maskach do szlifowania sufitów
-łatwiejsze narzucenie w takich warunkach ograniczeń na które normalnie ludzie w życiu by się nie zgodzili.
-nic tak jak wojna nie weryfikuje ludzkich potrzeb
-ograniczenie swobód obywatelskich
-zabicie osób chorych, niezaradnych, uzależnionych od czegoś lub kogoś.
-wpędzeni w biedę ludzie nie będą mieli czasu na jakieś strajkowania
-fauszowanie informacji
-ułatwione sterowanie "zasobem ludzkim"
-nagle w chinach wszyscy wyzdrowieli
-za chwilę w cudowny sposób pojawi się szczepionka
-przymusowe szczepienia -hajsy,hajsy hajsy do urzygu hajsu
-zdominowanie rynku przez wprowdzenie do obrotu rzeczy brakujących
-wirus jest selektywny. Zabija osłabione jednostki.
-przejęcie firm które zbankrutowały

I tak dalej !

Miliardeczy, rokefelerowie i inne hujostwo śmieje się do rozpuku. Założę się !

Możemy się umówić że będę to edytował bo jest tego od groma. Plan prawie niema minusów.

Skoro jest tak źle to powinno się zamykać wszystko po koleji. Możliwe że to nastąpi. Naród jest głupi jak but. Szlauchy chodzą po barach szukając wrażeń. Zobaczymy. To nie tak że ja wszystko wiem i jestem pewny wszystkich przemyśleń.

Motorsport się podniesie, ale jak wszystko w trochę innej formie. Potem niby wszystko wróci do normy po za kontrolą nad Tobą !



Do tej pory myślałem ze mój ojciec chory na Alzheimera tylko wymyśla takie teorie które nie maja żadnego poparcia w faktach ale jak widać nie jest jedyny. Badaliście się na Alzheimera ? Może to już czas? Internet a w szczególności Fb już od tych konspiracji i teoryjek to wytrzymać nie może. Jeszcze tym ludziom którzy siedzą w domu i nie maja zajęcia to się nie dziwie ale Wy macie prace i z tego co widać po forum wiedzę przynajmniej w swojej branży a dalej zamiast skopić się na pracy i najbliższych to teoretyzujcie o jakiś bredniach. Może i państwa będą chciały to wykorzystać i banki również. Ale to ze seniorzy w takich ilościach umierają we Włoszech to nie wiem jakiś specjalny lincz dla nich za 2 wojnę światowa? Czy może wszyscy Włosi są żydami? Ochłońcie..naprawdę takie bzdurzenie publicznie nic nie da.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek1234
post Fri, 20 Mar 2020 - 13:27
Post #14


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





CYTAT(zrodlany @ Fri, 20 Mar 2020 - 06:22) *
smiertelnosc to 1-3% wsrod zarazonych haha kurła to jadac do pracy mam wieksza ze gdzies przydzwonie lub ktos we mnie... komedia.
w Europie mieszka 700 milionów ludzi. 1-3% to jakieś 7 do 21 milionów ludzi. Czyli takie pół Polski do piachu... Jeśli dasz się rozhuśtać pandemii, to właśnie takie straty w ludziach będą, a pewnie i większe, bo w przypadku pandemii, z którą nic się nie robi, oprócz zarażonych, zginą również ludzie, dla których nie wystarczy lekarzy. Oprócz gigantycznych strat ludzkich i tak stanie gospodarka, bo jeśli wszyscy będą chorzy, to kto będzie pracował?

I właśnie dlatego pojawiają się apele, a niebawem nakazy zostania w domu, po to się wstrzymuje gospodarkę na 2-3 miesiące, by opanować pandemię, a potem mieć do czego wracać. Pieniądze jakoś się odrobi, życia drugiego nie dostaniesz, ani nie kupisz.

CYTAT(Bio @ Fri, 20 Mar 2020 - 08:03) *
że tak tylko podsumuję teorie spiskowe:

biggrin.gif

Jeszcze brakuje czapek z folii aluminiowej, czegoś o płaskiej ziemi i szczepionkach biggrin.gif
taa, teorie spiskowe zawsze na topie. Ziemia jest płaska, a rokefelerzy i miliarderzy utrzymują armię uzbrojonych po zęby strażników, by żaden śmiałek nie dotarł na kres naszego płaskiego dysku. Masoneria i Templariusze. A teraz nam fundują koronowirusa, by uzyskać ostateczną i ultymatywną kontrolę nad światem laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Jak słusznie zauważył Tommo, XXI wiek, ludzkość wymyśla zderzacze hadronów, a część ludzi i tak wierzy w teorie spiskowe.




--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
error.
post Fri, 20 Mar 2020 - 13:43
Post #15


Super User
Dołączył: Fri, 02 December 2016





Idealny czas dla wzmożonej pracy służb wywiadu i kontrwywiadu, służb wojskowych i podobnych. To jest teraz największe zagrożenie. Jak widać po niektórych postach ich praca daje pierwsze efekty, totalna dezinformacja i próba wywołania nadmiernego poczucia strachu, dzielenia społeczeństw.
O kwestiach medycznych niech wypowiadają się specjaliści, którzy mają o tym pojęcie. W Chinach nikt "nagle" nie wyzdrowiał, Chińczycy zdołali sobie z tym problemem mimo wszystko poradzić dosyć sprawnie - było to możliwe dzięki rozbudowanemu systemowi inwigilacji ludności, opartemu na detekcji twarzy. Dawało to możliwość kontroli nad kwarantanną, jak nigdzie indziej, ale należy pamiętać o jakim kraju mówimy. Co ciekawe Chińczycy już zaczęli część tych systemów sprzedawać w niektóre miejsca Afryki i Australii, a nawet sami Amerykanie wykazali zainteresowanie. wink.gif
W Europie takie podejście nie było możliwe, ze względów technicznych, jak i kulturowych. Doszedł do tego brak spójnej polityki UE w tej sprawie, co spowodowało izolacjonizm praktycznie wszystkich krajów i próby działania na własną rękę.

Z szumnego hasła New World Order jakkolwiek realnym zagrożeniem jest to, że ewentualnie ludzie dadzą sobie wcisnąć te chińskie systemy pod różnymi pretekstami oraz zwiększenie fiskalizmu poprzez zachętę do transferów bezgotówkowych, ale umówmy się - tam gdzie robi się prawdziwy hajs, nikt do nikogo nie przychodzi z walizkami pełnymi pieniędzy. wink.gif I w zasadzie tyle - reszta, o celowym zabijaniu słabych jednostek, celowym wypuszczeniu tego wirusa, przejęciach firm to już fantastyka/działanie wymienionych na początku służb. Kto miałby go wypuścić i po co? Chińczycy? Żeby przerwać swoje łańcuchy dostaw? Amerykanie, żeby wyprzedzić ich gospodarczo, ale dostać rykoszetem? Rosjanie? Ci wystawili swoje zapasy ropy na sprzedaż i brak zainteresowania na światowych rynkach, nikt nie chciał tego kupić. Ciężko mi uwierzyć w taką zaplanowaną akcję.

Natomiast na pewno ta sytuacja będzie katalizatorem zmian w gospodarce, ale w jakim kierunku - to zależy od wielu czynników. Ta sytuacja obnażyła nie tyle "życie na kredyt", co przede wszystkim uzależnienie Europy od Chińskich łańcuchów dostaw. W wypadku, gdy nie będą w stanie przez dłuższy czas ich odbudować mogą na tym zyskiwać ideowcy państw narodowych, silnych gospodarczo, dbający o wewnętrzny protekcjonizm. Czy tak się stanie i kto na tym skorzysta, a kto straci czas pokaże.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek1234
post Fri, 20 Mar 2020 - 14:05
Post #16


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





CYTAT(radzio_gsi @ Fri, 13 Mar 2020 - 16:34) *

a wracając do meritum (bo obejrzałem filmik) - w Polsce motorsport i tak był niszowy, koronowirus po prostu go dobije. Myślę, że zawodowy motorsport może się już zacząć pakować, bo większość sponsorów będzie dbała o swoje przetrwanie. 2-3 miesiące na zwolnionych obrotach dla dowolnego przedsiębiorstwa to bardzo poważne naruszenie rezerw finansowych. A wcale nie jest powiedziane, że to będzie trwało 2-3 miesiące. U Chińczyków po 4 miesiącach katorżniczej kwarantanny zyskują pozytywne efekty, a my siedzimy w domach niecały tydzień.

Amatorom też się dostanie, ale tutaj ludzie będą jeździli po prostu tańszym sprzętem. Może na dobre to wszystkim wyjdzie?


A na świecie - szczerze, to wątpię, by odbył się jakikolwiek wyścig F1 w tym roku. Nawet jeśli w lipcu/sierpniu zdusi się pandemię, to wątpię, by we wrześniu, czy październiku znalazł się odważny na organizację eventu na 150 tysięcy osób. Sezon 2020 pod względem sportowym, skończył się, zanim się w ogóle zaczął. Oby 2021 przebiegł normalnie.


--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zrodlany
post Fri, 20 Mar 2020 - 15:01
Post #17


User
Dołączył: Thu, 04 April 2019





CYTAT(Maciek1234 @ Fri, 20 Mar 2020 - 13:27) *
w Europie mieszka 700 milionów ludzi. 1-3% to jakieś 7 do 21 milionów ludzi. Czyli takie pół Polski do piachu... Jeśli dasz się rozhuśtać pandemii, to właśnie takie straty w ludziach będą, a pewnie i większe, bo w przypadku pandemii, z którą nic się nie robi, oprócz zarażonych, zginą również ludzie, dla których nie wystarczy lekarzy. Oprócz gigantycznych strat ludzkich i tak stanie gospodarka, bo jeśli wszyscy będą chorzy, to kto będzie pracował?

I właśnie dlatego pojawiają się apele, a niebawem nakazy zostania w domu, po to się wstrzymuje gospodarkę na 2-3 miesiące, by opanować pandemię, a potem mieć do czego wracać. Pieniądze jakoś się odrobi, życia drugiego nie dostaniesz, ani nie kupisz.

taa, teorie spiskowe zawsze na topie. Ziemia jest płaska, a rokefelerzy i miliarderzy utrzymują armię uzbrojonych po zęby strażników, by żaden śmiałek nie dotarł na kres naszego płaskiego dysku. Masoneria i Templariusze. A teraz nam fundują koronowirusa, by uzyskać ostateczną i ultymatywną kontrolę nad światem laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Jak słusznie zauważył Tommo, XXI wiek, ludzkość wymyśla zderzacze hadronów, a część ludzi i tak wierzy w teorie spiskowe.



Jak reset komputera... czasem trzeba go zrobić by wstał.
Dokładnie... XXI wiek a pewien stan umysłu powiela to co było powtarzane przez wieki... Sami w teori zyjecie którą wam wmówiono.

Swoją drogą przemyślany ten wirus... eliminuje chore osoby pod wzgledem zdrowia, a pozniej firmy pod wzgledem gospodarczym, takie tekturowe firmy... nie pogniewam sie na niego.

Widzę szamana w spódnicy z trawy... ja mówię fajna tradycja, religia.... Ty to widzisz mówisz co za przygłup.... widzę kleche w sukience ja mówię co za przygłup, Ty sie obrazasz i mówisz ze ja jestem głupi a to jest normalne, żeby go nie obrazac... tak to działa... swoja drogą podobno wiekszosc chca do Boga, maja taka mozliwosc, czego sie boją ? wink.gif

BTW: gospodarka, a niech znikna te wszystkie pseudbiznesmeny, kredyty, leasingi, zawsze sie zastanawialem jak mozna firme prowadzic, gdy nic nie jest Twoje na wlasnosc... gdzie kapital... i te inne wytwory.. bog wie co jeszcze, insta cholera wie jak to sie pisze... life is brutal.


edit: F1: podobno moze byc tylko 8 wyscigow, aby sezon byl zaliczony, a o reszcie, nie wspomne, przykro sad.gif liczylem na jakies trackdaye a poki co to zamrozone wszystko.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Fri, 20 Mar 2020 - 15:20
Post #18


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





CYTAT(Maciek1234 @ Fri, 20 Mar 2020 - 14:05) *
Amatorom też się dostanie, ale tutaj ludzie będą jeździli po prostu tańszym sprzętem. Może na dobre to wszystkim wyjdzie?

A na świecie - szczerze, to wątpię, by odbył się jakikolwiek wyścig F1 w tym roku. Nawet jeśli w lipcu/sierpniu zdusi się pandemię, to wątpię, by we wrześniu, czy październiku znalazł się odważny na organizację eventu na 150 tysięcy osób. Sezon 2020 pod względem sportowym, skończył się, zanim się w ogóle zaczął. Oby 2021 przebiegł normalnie.


Co do amatorów to o ile organizatorzy się nie przebranżowią i nie pozamykają swoich interesów... Już w zeszłym roku nie było kompletów uczestników na niektóre imprezy amatorskie, a teraz ? - na Drivecup 4 kwiecień na Jastrzębiu czyli nbajbardzie4j atrakcyjny obiekt, coś raptem 30 zgłoszeń, z czego może z 10 opłaconych.

A co do F1 to jakieś plotki czytałem że F1 się na symulatory i wirtualne ściganie przeniesie.
No ale ogólnie reklama to chyba pierwsze co się obcina w razie problemów finansowych, więc raczej dobrze to nie będzie i z motosportem i sprzedażą aut (może się okaże że 3,4,5 i więcej latki autka ochoczo wciąż potrafią jeździć i wcale nie trzeba zmieniać "bo taki super leasing tylko czeka żeby brać, czy mega korzystny wynajem, że niemal się na tym zarabia , taki korzystny").

A co do końców świata itp. - tak co kilkaset/kilkadziesiąt milionów lat są ciut gorsze wyginięcia, bez wpływu tajemniczych "ich" , czy w ogóle uważających się za mających jakikolwiek istotny wpływ na istnienie świata homo sapiens.



--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Fri, 20 Mar 2020 - 18:50
Post #19


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



źródlany weź się doedukuj jak się oblicza procenty a potem jeszcze raz policz sobie jak to wygląda we Włoszech bo jeżeli dziś jest zarażonych 47 tyś osób a prawie 4500 zmarło to z prostej matematyki wynika że jest to ponad 9.5% )i ten wskaźnik cały czas rośnie) przez takich pacanów co w dupie mieli zalecenie siedzienia na dupie. Umierają tam nie tylko starzy ale również młodzi którzy poprzez wielokrotny kontakt z wirusem osłabili swój system odpornościowyi tych będie przybywać coraz szybciej. W tej chwili wojskowe ciężarówki wywozą tam trupy bo lokalne zakłady pogrzebowe i cmentarze nie są w stanie przyjąć tak dużej ilość umarlaków.
Włochy klęczą i szybko się z tego nie podniosą.

I specjalnie dla nich chciałbym tylko powiedzieć że we Włoszech równo trzy tygodnie temu było 200 chorych i 5 zgonów prez wirusa. Nie przypomina Wam to jakichś cyferek ?

Czy Oni naprawdę myślą że zarażają i przenoszą wirusa osoby siedzące jak Bóg przykazał w domu ???
Zrozumcie w końcu że jak jedna osoba mówi Wam siedź w domu to może być to idiota, jak mówi Wam to 10 osób to jest to conajmniej dziwna banda świrów ale jak mówi Wam to cały świat motorsportu odwołując wszystkie imprezy sportowe w obawie o swoje zdrowie i życie to może czas zrozumieć że sprawa jest naprawdę poważna.
Bo Tobie może się uda ale osobom które zaraziłeś już niekoniecznie. Ilu takich "morderców"chodzi teraz po świecie i nigdy nie zostaną osądzeni ?

No dobra wyżyłem się trochę za mojego Burmistrza głąba który od jutra ponownie otworzył bazarek w naszym mieście z wąskimi alejkami ludzmi plującymi i kaszlącymi na siebie...będzie ubaw...


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zrodlany
post Fri, 20 Mar 2020 - 19:04
Post #20


User
Dołączył: Thu, 04 April 2019





CYTAT(kontrolm @ Fri, 20 Mar 2020 - 18:50) *
źródlany weź się doedukuj jak się oblicza procenty a potem jeszcze raz policz sobie jak to wygląda we Włoszech bo jeżeli dziś jest zarażonych 47 tyś osób a prawie 4500 zmarło to z prostej matematyki wynika że jest to ponad 9.5% )i ten wskaźnik cały czas rośnie) przez takich pacanów co w dupie mieli zalecenie siedzienia na dupie. Umierają tam nie tylko starzy ale również młodzi którzy poprzez wielokrotny kontakt z wirusem osłabili swój system odpornościowyi tych będie przybywać coraz szybciej. W tej chwili wojskowe ciężarówki wywozą tam trupy bo lokalne zakłady pogrzebowe i cmentarze nie są w stanie przyjąć tak dużej ilość umarlaków.
Włochy klęczą i szybko się z tego nie podniosą.

I specjalnie dla nich chciałbym tylko powiedzieć że we Włoszech równo trzy tygodnie temu było 200 chorych i 5 zgonów prez wirusa. Nie przypomina Wam to jakichś cyferek ?

Czy Oni naprawdę myślą że zarażają i przenoszą wirusa osoby siedzące jak Bóg przykazał w domu ???
Zrozumcie w końcu że jak jedna osoba mówi Wam siedź w domu to może być to idiota, jak mówi Wam to 10 osób to jest to conajmniej dziwna banda świrów ale jak mówi Wam to cały świat motorsportu odwołując wszystkie imprezy sportowe w obawie o swoje zdrowie i życie to może czas zrozumieć że sprawa jest naprawdę poważna.
Bo Tobie może się uda ale osobom które zaraziłeś już niekoniecznie. Ilu takich "morderców"chodzi teraz po świecie i nigdy nie zostaną osądzeni ?

No dobra wyżyłem się trochę za mojego Burmistrza głąba który od jutra ponownie otworzył bazarek w naszym mieście z wąskimi alejkami ludzmi plującymi i kaszlącymi na siebie...będzie ubaw...



dlaczego powtarzasz jak uboot "informacje dopuszczone" przez tych kto tym zarządza... o tych ciezarowkach, ktos z okna nagral i juz dopowiedziane... widziałem to...

czlowieku, selekcja naturalna, tak trudno pojąć ? nie rozumiesz, że tak ma być, żeby się czesci pozbyc ? zeby "planeta" i gospodarka wyzdrowiały ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post

116 Stron V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 16:16