Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> E91 320d/xd - prosba o opinie
mszczyrek
post Tue, 20 Jan 2015 - 08:42
Post #1


User
Dołączył: Mon, 07 June 2010





Witam,

Musze kupic samochod rodzinny, rozwazalem po raz pierwszy cos nowego, ale ciezko bedzie mi sie zmusic do jazdy zupelnie nudnym autem. Pomyslalem o 3 touring, na F31 mnie nie stac... Bede wdzieczny za opinie z uzytkowania takiego samochodu, najbardziej interesuje mnie ilosc miejsca w bagazniku (czy zmieszcza sie bagaze rodziny 2+1, wozek i inne pierdoly), oraz jak sprawdza sie automatyczna skrzynia biegow - trudno znalezc LCI xd w manualu.

Bylbym bardzo wdzieczny, gdyby ktos z Was mogl zmierzyc szerokosc bagaznika.

Pozdrawiam,
Michal
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 20 Jan 2015 - 08:42
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
kinko
post Tue, 20 Jan 2015 - 13:48
Post #2


Forum Killer
Dołączył: Mon, 18 April 2011
Skąd: Gdańsk





"szerokość między nadkolami to 93,5 cm, między schowkiem na trójkąt ostrzegawczy i apteczkę a schowkiem z siatka 114 cm. Długość od dolnej części siedzeń do belki przy klapie 94, wysokość pod roletą przy siedzeniach 39 cm (tam jest plastik i mechanizm rolety, wysokość przy klapie 43 cm"
Te auta są udane. Są problemy z rozrządami w silnikach n47, ale podobno teraz jest akcja serwisowa na nie smile.gif Przejedź się nim i zobacz dobrze środek, bo nie można go nazwać przepastnym ( ja mam ponad 2m i za mną to nawet dziecko nie usiądzie, ale to w każdym bmw oprócz 7er long)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mszczyrek
post Tue, 20 Jan 2015 - 14:01
Post #3


User
Dołączył: Mon, 07 June 2010





Wielkie dzięki! Wydaje mi się, że taki kufer wystarczy:)

Jeśli chodzi o miejsce w środku, oboje z żoną jesteśmy niscy więc to na pewno nie będzie problem - jeszcze chyba w żadnym samochodzie nie było nam za ciasno:)

Raz jeszcze dzięki!

Pozdrawiam,
Michał
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mszczyrek
post Thu, 26 Feb 2015 - 21:31
Post #4


User
Dołączył: Mon, 07 June 2010





Nic z tego! Skrzynka którą wożę ma 119 cm długości sad.gif W Hondzie Jazz się mieści sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sunday, 28 April 2024 - 04:40