Shoutbox 0 nowych PW 


7 Stron V  « < 5 6 7  
Reply to this topicStart new topic
> Szybkie, małe, całoroczne do max. 75 tys. PLN
ari
post Mon, 02 Mar 2015 - 14:17
Post #121


Frequent User
Dołączył: Tue, 09 September 2014





Jeszcze trochę, a od lektury Waszych postów dopadnie mnie moralniak, że zdecydowałem się na GTi zamiast ST wink.gif

No, na szczęście wieści z francuskiego obozu też są dobre. Zrobiłem już 5 tys km (teraz ma 25k), po początkowym upalaniu do oporu przyszedł czas na docenienie komfortu jazdy na co dzień. Może powinienem ująć to słowo w mały cudzysłów, bo jednak potrafi nim trząść, a każda studzienka/wystająca szyna tramwajowa stanowi wrogi obiekt, niemniej jednak i tak jest lepiej niż zakładałem.

Odnośnie jazdy jako takiej - GTi jako niepozorna, mała kulka jest wyśmienitym narzędziem do temperowania racingowych zapędów samozwańczej szlachty polskich ulic w ich "superszybkich i prestiżowych" 530d/A6 3.0 TDI smile.gif


--------------------
208 GTi Blanc Nacré
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 02 Mar 2015 - 14:17
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Honada
post Mon, 02 Mar 2015 - 22:18
Post #122


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





CYTAT(ari @ Mon, 02 Mar 2015 - 14:17) *
Jeszcze trochę, a od lektury Waszych postów dopadnie mnie moralniak, że zdecydowałem się na GTi zamiast ST wink.gif

No, na szczęście wieści z francuskiego obozu też są dobre. Zrobiłem już 5 tys km (teraz ma 25k), po początkowym upalaniu do oporu przyszedł czas na docenienie komfortu jazdy na co dzień. Może powinienem ująć to słowo w mały cudzysłów, bo jednak potrafi nim trząść, a każda studzienka/wystająca szyna tramwajowa stanowi wrogi obiekt, niemniej jednak i tak jest lepiej niż zakładałem.


No 208 GTi to bardziej DailyDriver niż ostry hothatch jeśli uwzględnimy poziom komfortu. Fiesta ST ma jednak zdecydowanie twardszą tylną oś, która potrafi zmęczyc na kiepskich drogach. Na co dzień wygodniej będzie w Pugu, ale na torze lepsze wrażenia zapewnia ST. Trzeba dobrze przekalkulowac na czym nam bardziej zalezy.

Dziś oddałem 308 SW GT 1.6 THP 205 KM. To z kolei alternatywa dla Octavii RS kombi. Bardziej wygodna, nieco mniej sportowa (w prowadzeniu i wyposażeniu), ale też z ogromną listą zalet. Wybór trudny. Każdy musi sprawdzić co woli bardziej wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lagadula
post Wed, 04 Mar 2015 - 15:50
Post #123


Forum Homee
Dołączył: Fri, 11 May 2007
Skąd: Poznań





Demo Cee'd GT


--------------------
5L -> 5P // 30 6L 120
H 3P 20 1L # 80 4-P
Go to the top of the page
 
+Quote Post

7 Stron V  « < 5 6 7
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 27 April 2024 - 18:28