Shoutbox 0 nowych PW 


6 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> W co gracie? Jaka konsole kupic?, Wyscigi wyscigi wyscigi :)
subek
post Mon, 13 Nov 2017 - 21:18
Post #21


Forum Killer
Dołączył: Tue, 29 October 2002
Skąd: Wlkp.





Jak nie żal wydać więcej to bierz One X, lepsza grafika nawet bez 4K, a jak w przyszłości zmienisz TV to już będzie pełen wypas.


--------------------
BMW
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 13 Nov 2017 - 21:18
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Rezor
post Mon, 13 Nov 2017 - 21:49
Post #22


Forum Killer
Dołączył: Mon, 26 October 2015





Nie warto kupować OneX. Zanim telewizor zmieni na nowszy to już kolejna generacja wyjdzie. A znaczącej różnicy, szczególnie w wyścigach nie zobaczy. Już lepiej jak kasę dołoży do lepszej kierownicy


--------------------
Projekt: Mustang SN95 '94 coupe 302W 280KM
Daily: 300C '05 Wagon 5.7 AWD 360KM
Praca: Rimac <TBD>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
subek
post Tue, 14 Nov 2017 - 08:46
Post #23


Forum Killer
Dołączył: Tue, 29 October 2002
Skąd: Wlkp.





Różnica jest duża, nie wiem jak w FHD ale w 4k opad szczęki. Jak nie żal trochę dołożyć to bym się nie zastanawiał. Do nowej generacji jeszcze kilka lat poczekamy.


--------------------
BMW
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rezor
post Tue, 14 Nov 2017 - 11:04
Post #24


Forum Killer
Dołączył: Mon, 26 October 2015





Dokładnie 2 lata. Nintendo już wydało nową konsole, MS i Sony wypuściły wersję slim i mocniejsze wydania obecnych konsol. Biorąc pod uwagę wcześniejsze cykle wydawania nowych generacji konsol to kwestia 2-3 lat. Szkoda kasy...


--------------------
Projekt: Mustang SN95 '94 coupe 302W 280KM
Daily: 300C '05 Wagon 5.7 AWD 360KM
Praca: Rimac <TBD>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
specnaz14
post Tue, 14 Nov 2017 - 11:32
Post #25


Forum Killer
Dołączył: Sun, 03 December 2006





Nintendo od czasow wii niema co brac pod uwage jako wyznacznik nowej generacji. Musieli teraz wypuscic switcha bo wiiu sie kompletnie nie sprzedawalo.
Ale faktem jest że jesli nie planuje sie przesiadki na tv 4k z hdrem to bez sensu doplacac do xboxa oneX.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
subek
post Tue, 14 Nov 2017 - 12:00
Post #26


Forum Killer
Dołączył: Tue, 29 October 2002
Skąd: Wlkp.





CYTAT(Rezor @ Tue, 14 Nov 2017 - 11:04) *
Dokładnie 2 lata. Nintendo już wydało nową konsole, MS i Sony wypuściły wersję slim i mocniejsze wydania obecnych konsol. Biorąc pod uwagę wcześniejsze cykle wydawania nowych generacji konsol to kwestia 2-3 lat. Szkoda kasy...


Poprzednią generacje bez pół generacji tłukli osiem lat, aktualna jest cztery lata na rynku i dodatkowo wypuścili wzmocnione sprzęty, na 2020 w ogóle bym się nie nastawiał na nextgena. Cztery lata od aktualnej półgeneracji z palcem w dupie poczekamy wink.gif Nintendo nie bierz pod uwagę bo to inny target, a Wii U było porażką.


--------------------
BMW
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sarna1
post Tue, 14 Nov 2017 - 23:06
Post #27


Super User
Dołączył: Sat, 23 November 2002
Skąd: Słupsk





Bierz X. Ja mam i na 4k wymiata. A stara plazme wstaw na Olx smile.gif albo do sypialni.


--------------------
S3,
A4
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GnieznoGniezno
post Wed, 15 Nov 2017 - 21:24
Post #28


User
Dołączył: Fri, 04 September 2015





Ona nie jest stara wink.gif ostatni model panasonica sprzed 3lat po kalibracji u mnie w domu, we full hd zaden lcd led nie ma podejscia nawet model tegoroczny rolleyes.gif uprzedzajac pytania nie nie zmieniam tv - mam inne priorytety
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honada
post Wed, 15 Nov 2017 - 22:49
Post #29


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





Co do Forzy 7 to mnie nie podeszło to, że tor Nurburgring jest tak słabo odwzorowany. Jadąc autem w kokpicie widać jak mocno różni się ta trasa od tej rzeczywistej. W GT Sport jest doskonale pod tym względem, choć zachowanie auta jakieś mega realne nie jest. Project Cars lepiej wypada pod tym względem. Lepszym wyborem jest Assetto Corsa, dobra kiera i fotel.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
drag_op
post Wed, 13 Dec 2017 - 14:44
Post #30


Frequent User
Dołączył: Sat, 14 February 2009
Skąd: Oborniki Śląskie





Tak na szybkiego, którą kierownicę, ewentualnie jaki set kierownica + shifter warto teraz kupić?
Do 1500pln można coś sensownego wyrwać? Co będzie najlepsze w tej kasie?
Może ktoś ma jakiś komplecik najlepiej już ze stojakiem i chce się pozbyć w rozsądnych pieniądzach?


--------------------
`05 Renault Sport Megane 225 5d
Go to the top of the page
 
+Quote Post
volski1
post Wed, 13 Dec 2017 - 15:57
Post #31


Frequent User
Dołączył: Fri, 18 January 2008





CYTAT(Honada @ Wed, 15 Nov 2017 - 22:49) *
Co do Forzy 7 to mnie nie podeszło to, że tor Nurburgring jest tak słabo odwzorowany. Jadąc autem w kokpicie widać jak mocno różni się ta trasa od tej rzeczywistej. W GT Sport jest doskonale pod tym względem, choć zachowanie auta jakieś mega realne nie jest. Project Cars lepiej wypada pod tym względem. Lepszym wyborem jest Assetto Corsa, dobra kiera i fotel.

Napisz jeszcze tylko do jakiej to ma być konsoli ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
specnaz14
post Wed, 13 Dec 2017 - 16:25
Post #32


Forum Killer
Dołączył: Sun, 03 December 2006





T300 tylko chyba shifter trzeba dokupic osobno.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gajos
post Thu, 14 Dec 2017 - 11:08
Post #33


User
Dołączył: Sun, 02 January 2005
Skąd: Gdynia





Ja ostatnio kupiłem T150 RS Pro ( 3 pedały ) za 999pln do tego zastanawiam się jeszcze nad shifterem th8a ( ok 600pln).
Jak szukałem kierownicy dla siebie to trafiłem na opinie że, T300 potrafią wracać na reklamacje.
Co do T150 to jak dla mnie ok, tylko koło kierownicy mogło by być grubsze - zaznaczam tylko, że to moja pierwsza kierownica więc ekspertem nie jestem wink.gif

Pzdr.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Raceboy
post Thu, 14 Dec 2017 - 14:23
Post #34


Moderator
Dołączył: Sat, 19 November 2005
Skąd: From Hell





Ok, więc mogę porównać Gran Turismo Sport na PS4 z Forzą 7 ma Xbox One, w moim przypadku wersja S.

Przygodę z konsolami zacząłem od PS2, gdzie łupałem niemiłosiernie w Gran Turismo 4. Potem była Xbox360 i Forza Motorsport 4, następnie Xbox One i Forza Motorsport 6.
Gdy w końcu wydano najnowsze Gran Turismo, pierwsze zresztą na PS4, sprzedałem Xboxa by kupić PlayStation, właśnie dla tej gry.
Myślałem, że po tak długim projektowaniu, tylu testach i debiucie GT na PS4 będzie totalna petarda która wyrwie mnie z butów i zostawi mnie z otwartą paszczą w wielkim 'WOOOW'.
No, mam znów Xboxa i Forzę 7.

Przechodząc do opisu.

GT Sport rozczarowuje tak bardzo, że to aż niedorzeczne, rozum maniaka gier samochodowych nie ogarnia jak po tylu latach pracy można wypuścić tak mega słabą grę.
Prowadzenie aut jest bardzo mizerne, auta prowadzą się jak klocki drewniane, kompletnie nie ma odczucia symulatora, Forza Horizon 3 wymaga więcej.
Dzwięk samochodów nigdy nie był mocną stroną serii Gran Turismo, ale w dobie takich produkcji jak Forza, Project Cars itd mogli się postarać. Auta brzmią po prostu słabo.
Ilość aut. To dramat. W Forzie ponad 700, w tym takie rodzynki, że można je tylko oglądać i oglądać. W GT lekko ponad 100, przy czym połowa to jakieś koncepty z dupy. Dodatkowe pseudorajdy z fizyką jazdy mydła w wannie i autami typu GT-R R35 do rajdów czy Mustang.
Torów też o połowę mniej.
Gra fajnie wygląda graficznie, tu się nie można przyczepić, dopóki nie porówna się jej bezpośrednio z Forzą 7 czy Project Cars 2.
Robienie licencji to jest śmiech na sali, poznawanie torów w zadaniach też (można pojechać okrążenie na złoto i potem trzeba zdawać poszczególne zakręty...lol). I ta wkurwiająca muzyczka po zdobyciu złota, grrr.
Jedyny plus w stosunku do Forzy to możliwość włączenia znaczników na zakrętach. Nad apexami i szczytami pojawiają się markery gdzie celować przodem, ułatwia to naukę a nie wkurza jak namalowana 'ścieżka' na asfalcie w Forzie. Aaa, można też spersonalizować strój kierowcy (np. czerwony kombinezon i żółty kask w zielonymi akcentami wink.gif )

Forza 7 to z kolei majstersztyk. Prowadzenie petarda, zmienne warunki pogodowe, wyścigi w nocy, w deszczu (ah ten aquaplaning), liczba aut, torów, możliwość personalizacji aut, wyzwania, ciężarówki, buggy, trucki, narracja zawodowych kierowców (np. Ken Block i ten jego teksański akcent), ścieżka dźwiękowa, auta brzmią po prostu świetnie i ogólnie ma się wrażenie, że Forza 7 to lider, a GT Sport zostało w epoce PS2 z ładną grafiką.

Polecam porównać bezpośrednio te dwa tytuły, bo przez pierwsze 20 minut można się zachwycić GT z racji grafiki i 'wklejeniu' aut w faktyczne zdjęcia obiektów. Ale potem czar pryska i zostaje się z tytułem, który ma tak zmarnowany potencjał, że nawet nie wiadomo jak to nazwać. Z Forzą 7 jest inaczej. Ta gra jest tak rozbudowana, że na początku wręcz onieśmiela. Dopiero potem człowiek się oswaja i ją po prostu kocha. No i Xbox ONE S 500GB kosztuje już 800zł i daje 4K i HDR, czego nie daje PS4, tylko PS4Pro, ale to już konkurent dla Xboxa One X, który rozwala PS4 Pro na łopatki. X kosztuje jednak znacznie więcej niż XBOX One S, który daje w sumie to samo smile.gif Warto szukać Xboxa ONE S 1TB, bo same instalki gier i ich update zajmuje kilkaset GB pamięci. Na PS4 lepiej kupić Project Cars 2. Serio.

Aaaa, jeszcze coś. Pad (i nie chodzi o manekina z Belwederu).
Jeśli jesteś fizjonomii dorosłego mężczyzny i jesteś przy tym proporcjonalnie zbudowany (masz normalne dłonie, a nie rączki dziewczynki), a nie trzynastolatka aspirującego do przyszłej pracy w położnictwie, to kontroler Xboxa jest znacznie wygodniejszy- jest większy. Pad z PS mi osobiście nie pasuje, bo mam wrażenie, że zaprojektowany został dla azjatyckiego nastolatka.


--------------------
"We are made of emotions(...)It's only a question of finding the way to experience them." - Ayrton Senna
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rezor
post Thu, 14 Dec 2017 - 17:21
Post #35


Forum Killer
Dołączył: Mon, 26 October 2015





Podpisuje się pod powyższym rękami i nogami. Sam jestem bardziej "fanbojem" Sony czy nintendo ale nie po rundce Forza'y 5 w Media Markt na XOne kupiłem Xa tylko dla Forzy. Czekałem dosć długo na kolejne GT ale strasznie mnie rozczarowało, a Asseto Corsa czy Project Cars jest też dostępne na Xa. Co do padów: te od Xa mają też dodatkowy bajer w postaci wibracji triggerów od gazu i hamulca. "Czuć na palcach" Abs czy brak trakcji wink.gif


--------------------
Projekt: Mustang SN95 '94 coupe 302W 280KM
Daily: 300C '05 Wagon 5.7 AWD 360KM
Praca: Rimac <TBD>
Go to the top of the page
 
+Quote Post
G-Rad
post Thu, 14 Dec 2017 - 17:26
Post #36


Forum Killer
Dołączył: Sun, 29 February 2004
Skąd: Pjaseczno





gt sport po premierze bylo słabe, obecnie jest patch 1.08 ktory poprawia wiele rzeczy i juz jezdzi sie przyjemnie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
siewcu
post Fri, 15 Dec 2017 - 13:31
Post #37


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 04 December 2007
Skąd: Wrocław





Ja ostatnio kupiłem AC z pełnym zestawem DLC za 204 zł chyba, bo promocja na Steamie była i sobie prezent urodzinowy machnąłem. W AC wychodzi jak bardzo gra jest wymagająca i po GT6 nie umie się w ogóle jeździć biggrin.gif


--------------------
www.time4rally.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
[Yossarian]
post Fri, 15 Dec 2017 - 13:42
Post #38


Forum Killer
Dołączył: Wed, 19 August 2009
Skąd: Białystok





To, ze jakaś gra jest trudna nie znaczy że jest realistyczna. Patrz choćby słynne Richard Burns Rally, które choć mega wymagające nijak się ma do jazdy samochodem wink.gif


--------------------
_http://autobezsens.blogspot.com/ <- nudne gadanie o niczym
Drive like lightning, crash like thunder
Civic fk2 R18A2 + Civic EG B16
było: E36 4d M44B19 - "(b)awaria", Astra F GSi 16v - "Disastra"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Biniu
post Fri, 15 Dec 2017 - 14:39
Post #39


User
Dołączył: Tue, 14 November 2017





Właśnie. Jakbyście porównali Asseto corsa, Dirt rally, GT6 i project cars? Mam opcję pożyczyć od kuzyna na miesiąc kierke z pedałami i shifterem pod ps4 tylko musiałbym sobie ogarnąć jakaś grę smile.gif
Zależy mi na jak najlepiej odwzorowanej fizyce. Pierdoły typu realność dźwięku czy torów, albo grafika mnie nie rajcuja.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
siewcu
post Fri, 15 Dec 2017 - 15:50
Post #40


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 04 December 2007
Skąd: Wrocław





Jak wsiadłem do prawdziwego R35 to mi się skojarzyło bardziej z GT6 niż z AC wink.gif


--------------------
www.time4rally.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post

6 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tuesday, 23 April 2024 - 19:58