Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Pierwszy samochód do KJS
leonARL
post Fri, 08 Jan 2021 - 14:54
Post #21


User
Dołączył: Sun, 14 April 2013








Czy Cooper (bez S ) jest aż tak nie nadającym się autem na początek przygody ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 08 Jan 2021 - 14:54
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
kontrolm
post Fri, 08 Jan 2021 - 15:00
Post #22


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



CYTAT(leonARL @ Fri, 08 Jan 2021 - 14:54) *
Czy Cooper (bez S ) jest aż tak nie nadającym się autem na początek przygody ?

Cooper świetne zawieszenie ale duże koła duża masa. a to wszystko w klasie megaszybkich megaprzyczepnych i lekkich civiców i niewiele wolniejszych P106/Saxo 16v.
Jak nie dasz tam mocy żeby to napędzić to objadę CIę moim 205 1.4 75KM i mówię to serio. ALbo Waldexy swoją Micrą 1.0 ;-)
Ale jeżeli masz to auto - to nie przejmuj się powyższym i upalaj - w końcu najważniejszy jest łącznik pedałów z kierownicą i jego doświadczenie.


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
leonARL
post Fri, 08 Jan 2021 - 15:15
Post #23


User
Dołączył: Sun, 14 April 2013





Nie mam. Ale jest to brane pod uwagę. Jak i kilka innych. A mini z nich w miarę najświeższy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Fri, 08 Jan 2021 - 15:22
Post #24


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



CYTAT(leonARL @ Fri, 08 Jan 2021 - 15:15) *
Nie mam. Ale jest to brane pod uwagę. Jak i kilka innych. A mini z nich w miarę najświeższy.


ta świeżość nie jest w tym momencie najważniejsza chyba że kupujesz coś co naprawdę jedzie ;-) Bo inaczej wppierdziel od starych trupów no i Meganek ;-)


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
leonARL
post Fri, 08 Jan 2021 - 15:30
Post #25


User
Dołączył: Sun, 14 April 2013





Właśnie, Megane 1. Mało tego, a przecież kiedyś tak popularne !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
InnyLogin
post Fri, 08 Jan 2021 - 15:49
Post #26


Super User
Dołączył: Thu, 02 April 2020





Jeździć tym co masz albo kupić gotowe. Będziesz miał klatkę, zawias i wszystko inne.
Jak bardzo chcesz coś kupić i robić to w twoim przypadku jak cała reszta osób radzi C2 bo masz i znasz.

Jakbym miał wybierać z tych co napisałeś to Mini od 05, albo najlepiej R56. Części przekładasz z Coopera S i masz szybkie, dobrze prowadzące się auto. Możesz zakupić Mini One ze śmieszną mocą i zrobić z niego Coopera za grosze...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Artanaro
post Fri, 08 Jan 2021 - 16:05
Post #27


Rookie
Dołączył: Thu, 07 January 2021





Panowie,

Bardzo dziękuje wam jeszcze raz za wszystkie rady! Wiem co robić i jak robić smile.gif

A w bonusie ciekawa historia która tyczy się tego taniego sejka który mam pod ręką do kupienia, finalnie zapadła decyzja o tym żeby go kupić. Ale nawet nie tyle co dla siebie bo ja bardziej napaliłem na moją C2 (po tej ilości dobrych opinii z waszej strony nawet jakoś lepiej jeździ sie do pracy) tongue.gif

Otóż mój 14 letni szwagier został zarażony przeze mnie wszystkim co ma silnik koła i silnik, wiec postanowił również spróbować swoich sił za kółkiem a nawet spróbować swoich sił w zdobyciu licencji B,C Junior. (nawet teściowa nie robiła problemów ;D:D)

Jak to dobrze wiedzieć że są jeszcze na tym świecie młode osoby które wolą odejść od kompa/telefonu i pójść do garażu żeby coś pomodzić biggrin.gif (wiec bardziej niż za swoje marzenia będę chyba kibicować młodziakowi)

I na koniec wszystkiego dobrego w nowym roku wszystkim! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tuesday, 16 April 2024 - 20:06