Shoutbox 0 nowych PW 



175 Stron V   1 2 3 > »  Start new topic
> Diesel Power
    Nazwa tematu Odpowiedzi Autor tematu Wyświetleń Ostatnia akcja
No new  
Wymiana rozrządu w afn  * 12
Czy wymieniać dolne kółko i śrubę?
25 tvn 3 166 Thursday, 05 December 2019 - 19:37
Ostatni post: SYLWEK28
No New Posts  
1 czarny588 183 Thursday, 05 December 2019 - 13:42
Ostatni post: elspasoo
No New Posts  
Zmienna geometria czy ktoś dorobił?
Wleciała mucha, nietypowe turbo.
1 MS13 385 Monday, 02 December 2019 - 19:26
Ostatni post: axe_xa
No New Posts  
7 SYLWEK28 1 848 Sunday, 01 December 2019 - 13:21
Ostatni post: tdik
No New Posts  
10 DeMarian 997 Saturday, 30 November 2019 - 20:54
Ostatni post: latitude
No new  
21 pavoolon 2 705 Monday, 25 November 2019 - 21:03
Ostatni post: damianz
No New Posts  
3 Placebo 334 Monday, 25 November 2019 - 15:17
Ostatni post: G-CSheko
No New Posts  
0 Placebo 153 Sunday, 24 November 2019 - 07:46
Ostatni post: Placebo
No New Posts  
3 rudek123456 550 Friday, 22 November 2019 - 16:48
Ostatni post: mlody2788
No New Posts  
E60/E61 530D 231KM upgrade turbo.
Przyśpieszyć woła roboczego :)
9 GrzesiekK. 973 Monday, 18 November 2019 - 20:16
Ostatni post: lightman
No new  
6 965 matik 2 415 267 Sunday, 17 November 2019 - 08:31
Ostatni post: Pablo155
No New Posts  
Ibiza asz
Big turbo
7 Muciek88 975 Sunday, 10 November 2019 - 19:23
Ostatni post: tomek 1980
No New Posts  
N47D20 vs B47D20
różnice?
5 lazik 1 102 Monday, 04 November 2019 - 19:17
Ostatni post: prez_s
No New Posts  
BMW 740xd G11
czy warto chipować?
3 Adik G 869 Sunday, 03 November 2019 - 12:33
Ostatni post: fzhut
No New Posts  
3 kazip 637 Wednesday, 23 October 2019 - 08:41
Ostatni post: kazip
No New Posts  
0 tvn 341 Monday, 14 October 2019 - 15:22
Ostatni post: tvn
No New Posts  
0 SYLWEK28 597 Friday, 11 October 2019 - 10:23
Ostatni post: SYLWEK28
No new  
Silnik nadtarty po remoncie BMW N47,po 1 godzinie.  * 12
Szlif walu 0.25mm. Czyerocylindrowy diesel z rozrzadem z tylu.
39 osiemnastocylindrowiec 4 656 Tuesday, 08 October 2019 - 14:40
Ostatni post: lightman
No New Posts  
7 Tokar4wd 888 Sunday, 06 October 2019 - 16:40
Ostatni post: lukas313
No New Posts  
Hybryda od Peruna do BMW 3.0d
Czy użytkuje ktoś lub ma jakieś doświadczenia?
0 tvn 556 Thursday, 03 October 2019 - 18:21
Ostatni post: tvn
No New Posts  
0 Tokar4wd 328 Wednesday, 02 October 2019 - 07:26
Ostatni post: Tokar4wd
No New Posts  
7 wiotki 936 Saturday, 21 September 2019 - 14:37
Ostatni post: Mis
No New Posts  
7 czerpan 1 002 Friday, 20 September 2019 - 23:52
Ostatni post: czerpan
No new  
36 jankes6 4 209 Friday, 20 September 2019 - 00:10
Ostatni post: kamil7s
No new  
748 sadam55 199 263 Friday, 13 September 2019 - 08:19
Ostatni post: korpek
No new  
Kia Sportage 2018 2.0 185 hp
Ktoś ma jakieś konstruktywne informacje ?
19 Pablo155 2 142 Wednesday, 11 September 2019 - 11:53
Ostatni post: rybakmj
No New Posts  
5 PanPatryk 827 Friday, 06 September 2019 - 21:49
Ostatni post: PanPatryk
No new  
volvo s40 2.0D
Co można z tym zrobić
16 Rezor 2 840 Tuesday, 03 September 2019 - 09:27
Ostatni post: MrTea
No New Posts  
Wieksze turbo dmucha mniej, paczemu ?
GT1749V ---> GTB1752V (boost w dol)
6 damianz 2 002 Sunday, 25 August 2019 - 20:51
Ostatni post: SYLWEK28
No New Posts  
3 Deleon 903 Wednesday, 07 August 2019 - 19:43
Ostatni post: Deleon
175 Stron V   1 2 3 > »  Start new topic
New Posts  Nowe odpowiedzi
No New Posts  Brak nowych odpowiedzi
Hot topic  Popularny temat (Nowe)
No new  Popularny temat (Brak nowych) 
Poll  Sonda (Nowe)
No new votes  Sonda (Brak nowych)
Closed  Zamknięty temat
Moved  Przeniesiony temat
 



Zapamiętaj ustawienia

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 07 December 2019 - 17:55