Shoutbox 0 nowych PW 


9 Stron V  « < 7 8 9  
Reply to this topicStart new topic
> Zdroworozsądkowy wybór, Potrzebuje gaśnicy
K@rol
post Wed, 28 Jun 2017 - 18:48
Post #161


Forum Killer
Dołączył: Sat, 03 December 2005





jak ma byc tanie rwd i rozwojowe to moze Volvo 940?

Pisal autor tematu,ze jakis kolega kupil e30 w dieslu i jezdzi i sie nie psuje, to chyba tez powinno
https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-seria-9...k-ID6yVIAr.html

https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-seria-9...t-ID6yXF9F.html

to?
https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-seria-9...a-ID6yN6C5.html

moze taka 9setka nie glupia? wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 28 Jun 2017 - 18:48
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
flatron66
post Wed, 28 Jun 2017 - 19:57
Post #162


User
Dołączył: Tue, 26 August 2014





Oto to. Na daily się nadaje. Pancerne auto. Silniki ogarnięte pod względem tuningu. Tylko porajdować nie porajdujesz w przyszłości, bo za duże.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BlackDaro
post Wed, 28 Jun 2017 - 22:04
Post #163


Frequent User
Dołączył: Thu, 19 January 2017
Skąd: CBR





Ale @uj paskudny wink.gif
Co nie zmienia faktu, że jakaś alternatywa to jest smile.gif


--------------------
seryjny Peugeot 206 s16 (136KM) LPG
60ft 2,5 ET 16,0 Olsztyn 2017 -->
--> _https://youtu.be/sxLbR_329kw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
latajacy_nielot
post Thu, 29 Jun 2017 - 10:04
Post #164


User
Dołączył: Fri, 24 March 2017





BlackDaro- zdania nie zmieniam, ale gdybym faktycznie był gotów zejść z segmentu to rozważyłbym Focusa i 206. Te auta nie bardzo chcą się starzeć, a jeśli już to robią to godnie.

Pod blokiem stoją dwa Focusy. Sedany. Jeden zwykły czarny, drugi ta amerykańska wersja. Fajne autka. Podobają mi się.

Szczerze przyznam, choć trochę głupio.. jako małe auto (nie jako auto w ogóle, lecz jako małe auto) to starsze Aveo jest dla mnie ładne. Fajny pyszczek, zegary w tubach, beżowa opcja tapicerki (czy raczej plastików).

Z tym że jest jeden problem- potrzebuję auto w 4/5 drzwiach. O tyle o ile Focus w sedanie wygląda możliwie to Aveo już nie.

Hatchbacka z 5 drzwiami naprawdę nie chcę. Bardzo nie podobają mi się takie auta. Hatch w 5 drzwiach jakiego bym zaakceptował to Delta Integrale xD Nooo ew poliftowa AR 147, ale jak wiadomo to nie ten budżet.

K@rol- kolega nie ma diesla w E30. Ma 1.8 w benzynie, potocznie nazywany bocianem bo na wolnych obrotach robi kleklekle, te silniki tak mają. Wiadomo że nie IS. To 1.8 jeszcze ma pasek a nie łańcuszek.

Volvo serii 900- za duże, to już zbyt duże.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek1234
post Thu, 29 Jun 2017 - 10:12
Post #165


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





CYTAT(K@rol @ Wed, 28 Jun 2017 - 19:48) *
jak ma byc tanie rwd i rozwojowe to moze Volvo 940?
już się zaczyna typowe bicie piany. Bo teraz zacznie się festiwal wymieniania aut - gruzów za 5k: Mercedes C, Omega, Audi 80, Sierra, Mondeo. Wystarczy przejść na dowolne złomowisko z karteczką, wypisać swoje znaleziska, po czym wrócić na forum i dalej mieszać autorowi w głowie.

Ma swojego św. Graala - E36, niech się ruszy na świeże powietrze, niech zacznie szukać, niech się dzieli swoimi spostrzeżeniami - to by było ciekawe.

Natomiast wymienianie aut lat 90-tych, które kiedyś było obiektem westchnień, do niczego nie prowadzi. Każdy z nas takich aut potrafi wymienić z pięćdziesiąt, jak nie sto.


--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
latajacy_nielot
post Thu, 29 Jun 2017 - 10:18
Post #166


User
Dołączył: Fri, 24 March 2017





Skody potrzebuję jeszcze na wyjazd urlopowy, bo wiem że zrobi konkretny dystans bez niespodzianki. Także sprzedaż sprzedaż ruszy po 20 lipca tongue.gif

Poszukiwania chcę rozpocząć z pieniędzmi w kieszeni. Tak w razie czego. Trzeba będzie jeszcze trochę poczekać na spostrzeżenia smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
K@rol
post Thu, 29 Jun 2017 - 10:19
Post #167


Forum Killer
Dołączył: Sat, 03 December 2005





Bicie piany to jest od drugiej strony tematu (ktory zreszta powinien znajdowac sie w dziale ''kupujemy samochod eksplatacyjny''),a moja propozycja wpisuje sie w kryteria wyszukiwania autora. Moj post chyba jednak wiecej wniosl do tematu niz Twoj wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jakub1t
post Thu, 29 Jun 2017 - 15:36
Post #168


Forum Killer
Dołączył: Thu, 12 April 2007
Skąd: Karczew





Oj chyba te silniki sprawne tak nie mają w e30. Wałek i popychacze pewnie do wymiany. Sam kupiłem kiedyś jako bazę do swap taka 318 klekoczaca to vmax 150 km ☺
Go to the top of the page
 
+Quote Post
latajacy_nielot
post Thu, 10 Aug 2017 - 11:19
Post #169


User
Dołączył: Fri, 24 March 2017





Nie znalazłem NIC godnego uwagi. Przynajmniej do tej pory. Na ogłoszenia BMW już nie patrzę, szkoda nerwów.

Civic VI gen nie byłby zły gdyby nie te tuningi zasrane. Niemodzonego przez jakiegoś onanistę prawie nie da się znaleźć.

Zacząłem się rozglądać za w miarę wyposażonym i zadbanym Mondeo Mk 2. Nieśmiało spoglądam też na Cougary bo w zasadzie cenowo wyglądają podobnie, konstrukcyjnie to prawie mondeo. Noo i na Astry G też spoglądam ale tylko Bertonka jakoś znośnie wygląda.

Ogółem ciężko jest, jak przepowiadaliście. Nie poddaję się jednak i coś tu w końcu wrzucę, jak pisałem wink.gif


A tak w ogóle to dlaczego Cougar (jak to Kickster powiedział) jest tani jak ocet?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sadek
post Thu, 10 Aug 2017 - 16:47
Post #170


Frequent User
Dołączył: Thu, 21 December 2006
Skąd: Warszawa





CYTAT(latajacy_nielot @ Thu, 10 Aug 2017 - 11:19) *
A tak w ogóle to dlaczego Cougar (jak to Kickster powiedział) jest tani jak ocet?


A tak w ogóle to przestań oglądać Kickstera. Kto to w ogóle jest, żeby go cytować? Chyba konkurencja dla drugiego ograniczonego fana czerech kółek.


--------------------
wiem
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BlackDaro
post Fri, 11 Aug 2017 - 23:28
Post #171


Frequent User
Dołączył: Thu, 19 January 2017
Skąd: CBR





Kilka stron produkowaliśmy sie i każdy (no prawie każdy biggrin.gif ) pisał Ci, że tak będzie.
Aż chciałoby sie powiedzieć ,,a nie mówiłem"...

To co, jedziemy od nowa z tematem cool.gif
Po raz kolejny zmieniła Ci sie koncepcja he he.
Mondeo mk2 bez rdzy będzie ciężko, cougar to problem z późniejszą odsprzedażą (dlatego takie tanie), a dobra bertona swoje kosztuje, tak więc znowu nic nie kupisz...

I nie oglądaj już więcej tych internetowych pajaców, bo od tego może sie popierdolić w głowie tak samo, jak od wiadomości tvp wink.gif


--------------------
seryjny Peugeot 206 s16 (136KM) LPG
60ft 2,5 ET 16,0 Olsztyn 2017 -->
--> _https://youtu.be/sxLbR_329kw
Go to the top of the page
 
+Quote Post
K@rol
post Sat, 12 Aug 2017 - 10:33
Post #172


Forum Killer
Dołączył: Sat, 03 December 2005





Mondeo Mk2 jest dobrym autem z 1.8, 2.0 pb tylko znalezc niezgnity egzemplarz jest niemozliwe.

v6 pli duzo i nie trzyma mocy, kiedys widzialem wykres z hamowni 2.5 v6 mialo 115 koni, mniej od mierznego wczesniej zdrowego 1.8 biggrin.gif laugh.gif laugh.gif bo IMRC padniete bylo.


Ogolnie to kombinujesz za mocno, wez zostaw sobie ta Fabie i dozbieraj kasy...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
latajacy_nielot
post Sat, 08 Dec 2018 - 22:42
Post #173


User
Dołączył: Fri, 24 March 2017





Kupiłem przedwczoraj E36 316 za śmieszne pieniądze. Do zrobienia przody progów, dół drzwi kierowcy, pasuje kierownice obszyć skórą i sprawić żeby schowek zamykał się równo. Zero tuningów, modyfikacji, wszystko jak z fabryki. Przebieg jak i cała historia auta udokumentowana od momentu wyjazdu z polskiego salonu. Przed zakupem solidnie obczajona na stacji diagnostycznej. Nie bita nigdy. Jestem czwartym właścicielem. Napisałem że śmieszne pieniądze z uwagi na stan choć każdy znajomy co usłyszał za ile kupuję 1.6 poradził mi jebnąć się w głowę. Wiem, że to śmieszne ale jestem tak szczęśliwy, że chyba zaraz się zesram. Plan- utrzymać ją na zawsze w perfekt serii, obchodzić się jak z jajkiem i czasem na placu równym jak stół bilardowy pokrtym świeżym puchem pozamiatać dupą. W końcu posiadanie BMW jakiegokolwiek i niepolatanie bokami jest jak bycie w związku bez seksu. Piszę ten post w zasadzie tylko po to żeby zamknąć temat i pokazać ile czasu musi minąć zanim znajdzie się tego typu auto w faktycznie dobrym stanie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

9 Stron V  « < 7 8 9
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 19:14