Shoutbox 0 nowych PW 


 
Closed TopicStart new topic
> Infiniti m35h
kamosor
post Sun, 02 Oct 2011 - 22:48
Post #1


User
Dołączył: Wed, 24 June 2009
Skąd: Poznań





Często czytam rzadko piszę,pozostawiam to tym co mają większą wiedzę. Co za tym idzie prosiłbym o powstrzymanie się z wypowiedziami nic nie wnoszącymi do tematu.
Powoli przymierzam się do zmiany auta ,od dłuższego czasu moim typem były BM-ki 535d (07-po lifcie -09 ) lub 335i też po zmianach (z 1 turbiną ).
Dzisiaj ,korzystając z tego ,że Infiniti było na gościnnych występach w Poznaniu ,odbyłem wraz z żoną jazdę próbną.
Wrażenia: jakość w środku -byłem pod wrażeniem ,skóra w dotyku -nie dotykałem lepszej (no chyba że idę za potrzebą) ,brakowało mi kilku bajerów z BMW (brak hamulca postojowego, h.d. , automatycznego zmieniania świateł, i czegoś tam jeszcze ,nie ma możliwości nawet tego zamówić.
No i to co lubimy najbardziej silnik : ogólnie o"k ale jakoś tak przyśpieszenie nie za bardzo rzuciło mnie na kolana (choć moja kobieta była odmiennego zdania) (porównanie do F10 530d 245) ,niestety cały czas jeździłem na D nie na S (wstyd mi ,ale jakoś tak mi ta S-ka uleciała) .Nie jestem pilotem oblatywaczem jak co niektórzy tutaj ,ale zawias wydał mi się bardzo podobny do BMW (myślałem że będzie po amerykańsku ,ale było fajnie sztywno)
Spalanie : troszkę się naczytałem ,że niby tak mało ,a mnie wyszło 15 silnik spalinowy nawet podczas b. wolnego przyśpieszania szybko się załanczał ok. 40/h
Jednak ogólne wrażenia były bardzo pozytywne,psuje je głównie cena ok.280t bo jak hybryda to moim zdaniem tylko nowa.

Pytanie :czy ktoś miał okazję jeździć tym modelem ,a jeśli tak to jakie wrażenia w porównaniu do ....
Tylko proszę bez komentarzy typu,, biały jest super -kumpel ma na tapecie w ipodzie)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 02 Oct 2011 - 22:48
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Raceboy
post Mon, 03 Oct 2011 - 00:52
Post #2


Moderator
Dołączył: Sat, 19 November 2005
Skąd: From Hell





Nie to forum kolego.


--------------------
"We are made of emotions(...)It's only a question of finding the way to experience them." - Ayrton Senna
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Monday, 29 April 2024 - 01:52