Shoutbox 0 nowych PW 


13 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> Coś wyjątkowego do 250tysi
Honada
post Mon, 16 Apr 2018 - 11:41
Post #41


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





Jeśli dobrze poszukasz, to za 250-270 tys. zł kupisz prawie nowego, z gwarancją Shelby Mustanga GT350. 533 KM, płaski wał korbowy (mega wrażenia w trakcie jazdy), tylny napęd i podwozie, dzięki któremu tym autem można spokojnie uderzać na tor wyścigowy. Osiągi myślę, że dobre : 3,9 s do setki, 0-200 km/h w 12,6 s. Są z tyłu fotele, całkiem znośnie dla dzieci do 10 lat.

Przykładowy egzemplarz za 270 tys. zł.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 16 Apr 2018 - 11:41
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Vrumm
post Mon, 16 Apr 2018 - 11:42
Post #42


User
Dołączył: Sat, 14 April 2018





Ale macie racje.Rozpracowaliście mnie;)Ja mniej więcej wiem czego chcę ale liczyłem na to że powiecie"stary gdzie bmw do porsche-dwa światy.Bierz porszaka bez dwóch zdań.
Albo, Gelenda to auto ponad inne .Uniwersalne i nigdy się nie znudzi bo jak już się najeździsz osobowym to tym jeszcze weźniesz kocyk i pojedziesz na łąkę.

Liczyłem też po cichu że powiecie M2 za kilka lat będzie tak samo cool jak dziś i nigdy nie będą tanieć tak jak pozostałe modele. (Lub coś w tym stylu;))
Nie stać mnie na wszystko .Liczę też kasę dlatego niezłym kąskiem jest perspektywa 5lat bez wydawania na przeglądy,klocki,tarczę...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vrumm
post Mon, 16 Apr 2018 - 11:46
Post #43


User
Dołączył: Sat, 14 April 2018





CYTAT(Honada @ Mon, 16 Apr 2018 - 11:41) *
Jeśli dobrze poszukasz, to za 250-270 tys. zł kupisz prawie nowego, z gwarancją Shelby Mustanga GT350. 533 KM, płaski wał korbowy (mega wrażenia w trakcie jazdy), tylny napęd i podwozie, dzięki któremu tym autem można spokojnie uderzać na tor wyścigowy. Osiągi myślę, że dobre : 3,9 s do setki, 0-200 km/h w 12,6 s. Są z tyłu fotele, całkiem znośnie dla dzieci do 10 lat.

Przykładowy egzemplarz za 270 tys. zł.



Problem z mustangiem to ja mam taki że znajomego 20letni syn ma takiego i chyba głupio bym się czuł jako rówiešnik podobnych zainteresowań...jeśli dobrze mnie rozumiesz.
To auto skierowane raczej dla młodszych odbiorców.
Niemniej jest super
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honada
post Mon, 16 Apr 2018 - 12:15
Post #44


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





Jesteś pewny co do tego młodego wieku właściciela Mustanga? wink.gif
http://dailydriver.pl/nowosci/wydarzenia/t...z-silnikiem-v8/

Wiesz, ile ludzi, tyle opinii co oczywiście szanuję. Ale w polskich realiach to raczej młodzież prędzej spotkasz w BMW niż Shelby/Fordzie Mustangu wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vrumm
post Mon, 16 Apr 2018 - 13:15
Post #45


User
Dołączył: Sat, 14 April 2018





W usa mustangiem jeżdżą studenci.

W autach cenię sobie analogowość.Ręczny,manual,bezpośredność prowadzenia,Dzwięk.Coś jak kiedyś.
W M2 " każdy przejechany kilometr poprawia umiejętności kierowcy i sprawia, że ten zespół – maszyny i człowieka – jest coraz skuteczniejszy. Taka właśnie jest motoryzacja w klasycznym wydaniu."

Z porsche zaś mam taki problem ,o ile nie przeszkadza mi bardzo prowadzenie po mieście które będzie duużo gorsze od bmw to ma przypiętą łatkę bogacza na pokaz,szpanu i takiego blichtru.Mówią że jak chcesz aby ludzie przestali się w końcu pytać co robisz zawodowo to kup sobie porsche i coś w tym jest.Kłopot w tym że ja chyba nie najlepiej czuję w takim klimacie.
Lubię kontakt z ludzmi ,napić się piwa pod sklepem etc. a to auto zawsze powodowało zazdrość i nienawiść.
Oczywiście można mieć to w d... ale prawdę mówiąc nie prowadzi się tak fajnie jak wygląda.M2 zaś wygląda zwyczajnie ale jazda tym samochodem to jak randka z zajebistą laską
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Driftman
post Mon, 16 Apr 2018 - 13:20
Post #46


Forum Homee
Dołączył: Mon, 29 January 2007
Skąd: Z Mercedesów i Hond





Ja cały czasz żyję latami 90' Kocham te auta i pojechał bym:

Supra zrobiona na grubasie wink.gif
Rx7 kocham kocham kocham
Skyline R32 GTR lub R34 GTR
Oraz auto z którym miałem okazję obcować
Honda NSX

Uwielbiam też amerykańskie klasyki
Camaro 69'
Cuda
Chellenger
Charger
Itp zrobione na grubasie wink.gif

Dla mnie wybór jest prosty smile.gif


--------------------
SONDA powstania działu Elektryka/Elektronika/Strojenie/Kodowanie/Logowanie/Diagnostyka
(Prosze wklejac link bez pierwszego znaku _)
_http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=155892&hl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek1234
post Mon, 16 Apr 2018 - 13:41
Post #47


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





CYTAT(Joker @ Mon, 16 Apr 2018 - 12:34) *
Maciek1234 - mi właśnie chodziło o to, że wybór jest trudny.... wink.gif

e tam trudny, autor chciałby M2, Honada kupiłby Mustanga Shelby, Driftman coś japońskiego z lat 90-tych lub amerykańskiego klasyka. Każdy ma jakiś zakres upodobań i marzenia motoryzacyjne.


--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jakub1t
post Mon, 16 Apr 2018 - 13:46
Post #48


Forum Killer
Dołączył: Thu, 12 April 2007
Skąd: Karczew





Pewnie nie starczy, ale może Audi r8 v10. Jeździłem trochę jako pasażer spiderem. Całkiem wygodne auto. Nawet na naszych dziurawy drogach. Polna droga też nie straszna. Dźwięk silnika bardzo fajny.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vrumm
post Mon, 16 Apr 2018 - 13:49
Post #49


User
Dołączył: Sat, 14 April 2018





CYTAT(jakub1t @ Mon, 16 Apr 2018 - 13:46) *
Pewnie nie starczy, ale może Audi r8 v10. Jeździłem trochę jako pasażer spiderem. Całkiem wygodne auto. Nawet na naszych dziurawy drogach. Polna droga też nie straszna. Dźwięk silnika bardzo fajny.


Tam coś ze skrzynią było nie halo?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hexx #2
post Mon, 16 Apr 2018 - 14:17
Post #50


Forum Homee
Dołączył: Tue, 07 November 2017





CYTAT(Maciek1234 @ Mon, 16 Apr 2018 - 11:17) *
a ktoś inny po prostu kupi Kię Stinger 3,3 biggrin.gif

to auto mojej żony
naprawdę dobre kobiece auto smile.gif

sobie kupiłem 6 litrów i V12 wink.gif
tylko dlatego, że jeszcze nie miałem nigdy nie miałem auta z takim silnikiem

auto fajne..
ale amerykańskie V8 maja jednak "to coś" i kiedyś wrócę do tego typu aut
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nbkbtw
post Mon, 16 Apr 2018 - 15:00
Post #51


Rookie
Dołączył: Thu, 22 September 2016





CYTAT(hexx #2 @ Mon, 16 Apr 2018 - 14:17) *
to auto mojej żony
naprawdę dobre kobiece auto smile.gif

sobie kupiłem 6 litrów i V12 wink.gif
tylko dlatego, że jeszcze nie miałem nigdy nie miałem auta z takim silnikiem

auto fajne..
ale amerykańskie V8 maja jednak "to coś" i kiedyś wrócę do tego typu aut


Pochwal się hexxx w takim wypadku co zanabyles ?

Eot
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hexx #2
post Mon, 16 Apr 2018 - 15:14
Post #52


Forum Homee
Dołączył: Tue, 07 November 2017





.. a takie coś.
Niestety, jeszcze przez 2-3 tygodnie nie będzie w pełni sprawne.
Problem z elektroniką silnika i skrzyni.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vrumm
post Mon, 16 Apr 2018 - 15:37
Post #53


User
Dołączył: Sat, 14 April 2018





Powiedzcie co ten koleś zrobił źle ?
http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualn...-z-kraweznikiem

Wydaje się że dodał za dużo gazu w momencie kiedy chciał wyprowadzić z poślizgu i za bardzo odbił kierą.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Joker
post Mon, 16 Apr 2018 - 16:38
Post #54


Forum Clubber
Dołączył: Mon, 24 March 2003





Odwrotnie moim zdaniem. Nie dodał za dużo gazu tylko właśnie odpuścił. Jak zeszperowane auto w taki sposób za mocno zrywa to właśnie nie puszczasz gazu tylko w pizdę i celujesz w drogę - na 90% wyszedł by z tego bo w cale go mocno nie złamało.

A nawyk prawie każdego, kto na szperze nie latał jest taki, że odpuszcza jak auto poniesie. Stąd tyle filmów na YT jak nie raz na prostej drodze rozwalają maszyny jak choć troszkę bokiem stawia.

EDIT: Miałem rację w 1:19 dokładnie słychać że odpuścił....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Mon, 16 Apr 2018 - 17:00
Post #55


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(Joker @ Mon, 16 Apr 2018 - 16:38) *
Odwrotnie moim zdaniem. Nie dodał za dużo gazu tylko właśnie odpuścił. Jak zeszperowane auto w taki sposób za mocno zrywa to właśnie nie puszczasz gazu tylko w pizdę i celujesz w drogę - na 90% wyszedł by z tego bo w cale go mocno nie złamało.

A nawyk prawie każdego, kto na szperze nie latał jest taki, że odpuszcza jak auto poniesie. Stąd tyle filmów na YT jak nie raz na prostej drodze rozwalają maszyny jak choć troszkę bokiem stawia.

EDIT: Miałem rację w 1:19 dokładnie słychać że odpuścił....

Moim zdaniem taki nawyk posiada 90% osób bo w niezaszperowanym RWD jak puścisz gaz i nie przegnieisz z kontrą to go wyprostujesz. W FWD dajesz w palnik i celujesz w droge licząc że dupa się posłucha.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jakub1t
post Mon, 16 Apr 2018 - 17:02
Post #56


Forum Killer
Dołączył: Thu, 12 April 2007
Skąd: Karczew





CYTAT(Vrumm @ Mon, 16 Apr 2018 - 13:49) *
Tam coś ze skrzynią było nie halo?

Były dwa rodzaje jedno i dwu sprzęgłowe , starsze są jedno sprzęgłowe . I chyba takim jeździłem 2012 rocznik . Ogólnie sprzęgło wymagało regulacji kompem i to wszystko , ale przebieg też nie duży więc nie wiem co się dzieje w bardziej wyeksploatowanych egzemplarzach . Ale ogólnie jako auto do dawania radości z jazdy jest bardzo fajne , porównanie mam z różnymi innymi audi s i rs . Tamte to takie zwykłe dupowozy przy r8 .
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Joker
post Mon, 16 Apr 2018 - 18:25
Post #57


Forum Clubber
Dołączył: Mon, 24 March 2003





CYTAT(MisioLBN @ Mon, 16 Apr 2018 - 17:00) *
Moim zdaniem taki nawyk posiada 90% osób bo w niezaszperowanym RWD jak puścisz gaz i nie przegnieisz z kontrą to go wyprostujesz.

Owszem - tego trzeba się wyuczyć. Wiem, że jak zacząłem upalać swoje M3 E92 to miałem na początku blokadę z waleniem ogniem jak niesie....a później weszło w krew wink.gif

EOT.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Vrumm
post Mon, 16 Apr 2018 - 18:35
Post #58


User
Dołączył: Sat, 14 April 2018





W subaru pierwszy śnieg pojechałem zmienić opony.Wulkanizator powiedział że w subaru można jeździć na letnich w zimę taki ma napęd.
Wyjechałem od niego na zimowych oponach pewny siebie pierwsza krzyżówka ja skręcam a samochód jedzie prosto.
Później zakumałem żeby gaz dodawać dopiero przy wychodzeniu z zakrętu .Fakt na prostych kołach rozpędzał się jak dzik ale żeby w poślizgu godawać gazu to by się to źle skończyło.
W Porsche stawianie kontry i gaz przy dociążonym tyle to była bajka lepsza jak w bmw rwd.
Bmw z awd jest do dupy.Czuć dopięcia czuć komputer.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ju-by
post Mon, 16 Apr 2018 - 19:42
Post #59


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 11 June 2003
Skąd: Warszawa





Porsche Cayman 981 GTS
Go to the top of the page
 
+Quote Post
WLD_Wlodi
post Mon, 16 Apr 2018 - 19:55
Post #60


Frequent User
Dołączył: Sat, 26 May 2012





CYTAT
Z porsche zaś mam taki problem ,o ile nie przeszkadza mi bardzo prowadzenie po mieście które będzie duużo gorsze od bmw to ma przypiętą łatkę bogacza na pokaz,szpanu i takiego blichtru.Mówią że jak chcesz aby ludzie przestali się w końcu pytać co robisz zawodowo to kup sobie porsche i coś w tym jest.Kłopot w tym że ja chyba nie najlepiej czuję w takim klimacie.
Lubię kontakt z ludzmi ,napić się piwa pod sklepem etc. a to auto zawsze powodowało zazdrość i nienawiść.
Oczywiście można mieć to w d... ale prawdę mówiąc nie prowadzi się tak fajnie jak wygląda.M2 zaś wygląda zwyczajnie ale jazda tym samochodem to jak randka z zajebistą laską

Kup CLS 63 albo G klase i oklej ją w czarny mat albo jakąś najbrzydszą okleine jaka tylko jest. Pod sklepem może nie zauważą że to auto za 5 zer.


A tak na serio, to rozbieżność masz zbyt dużą żeby cokolwiek tutaj doradzić.


Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 18 April 2024 - 08:04