Shoutbox 0 nowych PW 


3 Stron V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Madness2000.pl, Największa impreza moto w Polsce
JarekK
post Tue, 11 Mar 2008 - 23:50
Post #21


Forum Killer
Dołączył: Sun, 15 December 2002
Skąd: Tychy/Kraków





UPDATE:
Nowa strona (na nowym serwerze) już jest. W tej chwili ostatnie informacje są uzupełniane ale jest już dostępna dla wszystkich.
Adres to jak dotychczas www.madness2000.pl

Staramy się ją testować pod kątem błędów w różnych przeglądarkach ale wszelkie uwagi są mile widziane na maila żeby nie zaśmiecać forum.

Do moderatorów: Nie musicie wywalać info o tym że nowa strona już działa, bo to wnosi coś nowego do tematu - kilka osób miało nam za złe że poprzednia strona jest do bani. Chcemy poinformaować, że już to naprawiliśmy - mamy taką nadzieję.

Jeśli posty zostały wywalone z innego powodu to proszę o choćby krótkie info na PW lub e-mail żeby nie robić tu bałaganu. Sam napisałbym to na PW ale nie ma już informacji kto jest tu moderatorem.


--------------------
Every weapon needs a master.
JKRacing.pl - Chiptuning VOLVO, Saab, Ford, BMW, Mercedes i innych marek.
Tychy. Poszukujemy nowych przedstawicieli!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 11 Mar 2008 - 23:50
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Krystian
post Wed, 19 Mar 2008 - 11:04
Post #22


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 11 October 2002
Skąd: z Reguły





taka moja uwaga drobna:
Jarek w dziale ORGANIZATOR o Tobie jest napisane: "właściciel firmy JK Racing, zajmującej się zwiększaniem mocy samochodów głównie poprzez chipy"
Jak dla mnie brzmi to trochę mało profesjonalnie i za bardzo po allegrowemu dry.gif
nie lepiej coś w stylu: "modyfikację elektroniczną" ?


--------------------
///M
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JarekK
post Wed, 19 Mar 2008 - 12:11
Post #23


Forum Killer
Dołączył: Sun, 15 December 2002
Skąd: Tychy/Kraków





Też nie lubię tego określenia. Zawsze staram się to jakoś ładnie ująć ale niestety dla "reszty świata" (czyt. osób poza tym forum), modyfikacja elektroniczna to coś bliżej nieokreślonego a chip to chip sad.gif Na mojej stronie starałem się nie używać słowa chip, i często odbieram telefony w stylu "czy te modyfikacje elektroniczne dają podobne rezultaty co chip czy raczej jak box?".... już się przyzwyczaiłem ale takie realia.

Tekst na stronie Madness2000 pisał Radek - zaraz to poprawię jakoś... dzięki.


--------------------
Every weapon needs a master.
JKRacing.pl - Chiptuning VOLVO, Saab, Ford, BMW, Mercedes i innych marek.
Tychy. Poszukujemy nowych przedstawicieli!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
darksmile
post Fri, 21 Mar 2008 - 11:31
Post #24


Forum Clubber
Dołączył: Thu, 14 November 2002
Skąd: Milanówek/WWA





CYTAT(Krystian @ Wed, 19 Mar 2008 - 11:04) *
"właściciel firmy JK Racing, zajmującej się zwiększaniem mocy samochodów głównie poprzez chipy"



to "głównie poprzez" tez jakoś takie drewniane
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szaba
post Sat, 22 Mar 2008 - 09:59
Post #25


Forum Killer
Dołączył: Thu, 17 February 2005
Skąd: Katowice





Na wstępie to proszę się nie obrażać....
Wybacz, ale jak czytam listę tych samochodów, widzę cenę a do tego zapewnienia, że impreza będzie "super" to nachodzą mnie wątpliwości... Jeszcze nigdy w Tychach nikt nic porządnego nie zorganizował, więc jak To faktycznie będzie taka impreza jak zapowiadasz, to będziesz wiódł prym i wtedy czapki z głów.


--------------------
Szabana_Design
Go to the top of the page
 
+Quote Post
madness2000
post Sat, 22 Mar 2008 - 21:09
Post #26


User
Dołączył: Sat, 17 November 2007
Skąd: Tychy





Nie jest to żadna obraza. To co napisałeś jest jedynie dowodem, że nie masz pojęcia o tym co dzieje się w Tychach.
Każde miasto zadzrości nam tego co jesteśmy w stanie zaproponować fanom motoryzacji przez cały rok.
Systematycznie odbywają się rajdy dla amatorów, raz w roku mamy el. PPZM. Organizujemy najlepsze zloty tuningowe.
Myślę, że dla wielu z was impreza będzie ogromnym zaskoczeniem. Wypracowaliśmy sobie świetny system organizacyjny w każdym mieście co pozwoli nam na dopracowanie imprezy do perfekcji.

Widzę, że jesteś z Katowic.. moze zrobisz mały OT i napiszesz mi co takiego dzieje się w Kato jeżeli piszesz ze u nas nikt nic fajnego nie organizuje ? Dla mnie nie sztuką jest zorganizowanie wystawy samochodów na zamkniętym terenie patrz. hala, parking hipermarketu, lotnisko. Zamknięcie ulicy w centrum miasta to jest wyzwanie organizacyjne, na które stać kilka miast w Polsce... w tym Tychy.

Pozdrawiam
Radek
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szaba
post Sat, 22 Mar 2008 - 23:48
Post #27


Forum Killer
Dołączył: Thu, 17 February 2005
Skąd: Katowice





Od 15 lat mieszkam w Tychach i tutaj prowadzę swoją działalność. W Katowicach mam jedynie siedzibe firmy..więc wiem o czym mówie. Przenoszę rozmowę na PW. nie będziemy robić OT.


--------------------
Szabana_Design
Go to the top of the page
 
+Quote Post
madness2000
post Tue, 08 Apr 2008 - 18:29
Post #28


User
Dołączył: Sat, 17 November 2007
Skąd: Tychy





Główną nagrodą w Madness2000 będzie wyjazd na tor Silverstone na testy samochodow wyścigowych. 30 okrążeń różnego rodzaju wyścigówkami , po zapoznaniu z torem zwycięzca będzie miał możliwośc przejechac 10 okrążeń za sterami bolidu Formuły 1 !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KEIL
post Tue, 08 Apr 2008 - 18:52
Post #29


User
Dołączył: Fri, 27 April 2007
Skąd: Kraków





wow ale gratka dobrze, ze to nie 1 kwietnia


--------------------
kiedyś było...Megane3RS #RB7
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Venom
post Thu, 10 Apr 2008 - 19:22
Post #30


User
Dołączył: Mon, 02 July 2007





Są jeszcze wolne miejsca?
Możesz sprecyzować kto wygrywa?
Ten, który dojedzie pierwszy do mety, czy ten, który zdobędzie najwięcej punktów za zadania?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
madness2000
post Thu, 10 Apr 2008 - 20:38
Post #31


User
Dołączył: Sat, 17 November 2007
Skąd: Tychy





Tak sa jeszcze miejsca.
Zwycieza ten który zdobedzie najwiecej punktow.
Oceniamy konkurencje, długosc imprezowania, wytrwalośc. Jezeli ktos dostarczy nam fajny materiał filmowy z pokładu swojego samochodu rowniez otrzyma dodatkowe punkty. Cala lista rzeczy punktowanych w naszej imprezie bedzie dostepna dla uczestnikow.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Venom
post Thu, 10 Apr 2008 - 21:04
Post #32


User
Dołączył: Mon, 02 July 2007





Jeszcze kilka pytań:
Do kiedy można się zapisywać?
Do kiedy należy dokonać wpłaty?
Nie mam pewności jakim samochodem pojadę - lada dzień mam się zająć ściąganiem Chevy Corvette z USA i nie wiem czy do startu się wyrobię z rejestracją i innymi peirdołkami. Czy na kartę zgłoszeniową mam wpisać Vetkę, czy auto zapasowe - Fiat Siena 1.6?
Czy można zabrać ze sobą pasażera który nie zapłaci za start, lecz jednocześnie nie będzie korzystał z imprez i noclegów?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
madness2000
post Thu, 10 Apr 2008 - 21:24
Post #33


User
Dołączył: Sat, 17 November 2007
Skąd: Tychy





CYTAT(Venom @ Thu, 10 Apr 2008 - 21:04) *
Jeszcze kilka pytań:
Do kiedy można się zapisywać?
Do kiedy należy dokonać wpłaty?
Nie mam pewności jakim samochodem pojadę - lada dzień mam się zająć ściąganiem Chevy Corvette z USA i nie wiem czy do startu się wyrobię z rejestracją i innymi peirdołkami. Czy na kartę zgłoszeniową mam wpisać Vetkę, czy auto zapasowe - Fiat Siena 1.6?
Czy można zabrać ze sobą pasażera który nie zapłaci za start, lecz jednocześnie nie będzie korzystał z imprez i noclegów?

Mozna sie zapisywac do wyczerpania limitu załóg czyli juz niedlugo.
Wplaty nalezy dokonac do 10 maja
Pisujesz Vette jedziesz Vette lub innym samochodem po wczesniejszych ustaleniach z nami. Jezeli mowimy o fiacie Siena to odpada.
Co do pasażera... jaki jest sens zabierania osoby do samochodu, której bedziesz musial w kazdym miejscu powiedziec ze tutaj nie wejdzie ? dry.gif
nie chcemy sytuacji, w której musimy kogos kto przyjechal samochodem wypraszac z miejsca przewidzianego tylko dla uczestnikow wiec taka opcja odpada.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
madness2000
post Thu, 08 May 2008 - 22:26
Post #34


User
Dołączył: Sat, 17 November 2007
Skąd: Tychy





Zapraszamy na nową stronę Madness2000. Jest to wersja która do samej imprezy będzie tylko unowocześniana. Mamy nadzieje, że wszystkim się będzie podobac. Zapraszam do udziału, mozna się zapisywac tylko do 15 maja, zostało kilka miejsc do max. limitu
www.madness2000.pl

Pozdrawiam
Radek
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zawichur
post Wed, 21 May 2008 - 12:53
Post #35


User
Dołączył: Wed, 19 September 2007
Skąd: Warszawa





zapowiada się niezła impreza! Już nie mogę sie doczekać smile.gif biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ExoticCars.pl
post Tue, 10 Jun 2008 - 09:40
Post #36


Frequent User
Dołączył: Wed, 13 February 2008
Skąd: Sosnowiec





http://www.autogen.pl/news-85-madness-2000...w-tym-roku.html


--------------------
_ExoticCars.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zawichur
post Tue, 10 Jun 2008 - 11:38
Post #37


User
Dołączył: Wed, 19 September 2007
Skąd: Warszawa





CYTAT(madness2000 @ Thu, 08 May 2008 - 21:26) *
Zapraszamy na nową stronę Madness2000. Jest to wersja która do samej imprezy będzie tylko unowocześniana. Mamy nadzieje, że wszystkim się będzie podobac. Zapraszam do udziału, mozna się zapisywac tylko do 15 maja, zostało kilka miejsc do max. limitu
www.madness2000.pl

Pozdrawiam
Radek


i jak tam przygotowania Radek...?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JJacek
post Tue, 10 Jun 2008 - 12:37
Post #38


Forum Killer
Dołączył: Thu, 13 April 2006





CYTAT(zawichur @ Tue, 10 Jun 2008 - 11:38) *
i jak tam przygotowania Radek...?


Może warto przeczytać co inni dają w linkach:
CYTAT
Zapowiadana od kilku miesięcy także przez nasz serwis wielka impreza pod tytułem Madness 2000 niestety nie odbędzie się z powodów finansowych. To, czego nie będziemy mogli zobaczyć w tym roku ma jednak już w przyszłym sezonie pojawić się w formacie europejskim.

W tegorocznej, pierwszej edycji Madness 2000 miało wystartować około 70 aut a wśród nich takie pojazdy jak Lamborghini Murcielago LP640, Ferrari 599 GTB Fiorano, najnowsze Audi RS6, Ultima GTR a nawet Bugatti Veyron. Załogi przemierzając trasę Tychy - Katowice - Wrocław - Poznań - Gdańsk - Warszawa - Kraków - Tychy (około 2000 kilometrów) miały zmierzyć się w takich konkurencjach jak sprint na ćwierć mili, paintball czy zmagania na quadach.

Organizator już teraz zapowiada, że przyszłoroczne Madness 2000 jest bardziej niż pewne. Jego trasa ma przebiegać przez całą Europę!

Go to the top of the page
 
+Quote Post
zawichur
post Tue, 10 Jun 2008 - 12:57
Post #39


User
Dołączył: Wed, 19 September 2007
Skąd: Warszawa





przeczytałem i celowo zadałem to pytanie...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pingu
post Tue, 10 Jun 2008 - 13:19
Post #40


Forum Killer
Dołączył: Fri, 01 November 2002
Skąd: Stalowa Wola





a strona internetowa juz nie dziala


a ja mam takie pytanko po co pchacie sie w impreze europejska jak w polsce nie udalo wam sie jej zorganizowac?


--------------------
www.CENTRUM-FELGI.pl
Felusie: ATS, EXCLUSIVE LINE, MAK, ALUTEC, TSW, TSR, AUTEC, BORBET, CW, PRO LINE, RIAL, RONAL, BROCK, RcDESIGN, ANZIO, KAHN DESIGN, BREYTON, ANTERA, MOMO, OXIGIN, CARMANI, STILAUTO, RONDELL, CMS, SPEEDLINE, TENZO R, DOTZ, DRAG, AEZ, ROTA, ENZO, DEZENT...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 27 April 2024 - 08:47