Shoutbox 0 nowych PW 


11 Stron V  « < 9 10 11  
Closed TopicStart new topic
> Forum umiera ?
MadeInPoland
post Tue, 14 Dec 2021 - 15:22
Post #201


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





I robisz to zupelnie nietrafnie. Poczytaj o paranoi.
Faktem jest ze temat zniknal. I to nie pierwszy poruszajacy ten watek a w dziale off to wiele zostaje podejmowanych.
Ja nie narzucam nikomu niczego tak jak zylismy w erze precovid. Nie sa nam potrzebne zadne kolejne sztuczne podzialy na szczepiony czy nieszczepiony z paszportem czy bez. Ktos wrzucil temat ktorego zasieg i nadecie nie ma oparcia w rzeczywistosci i ktory jak sam widzisz dzieli spoleczenstwo.

Co do bojkotu i tego czy forum umiera to nie sadze ze temat covid i znikajace tematy maja rozwojowy charakter.


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 14 Dec 2021 - 15:22
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
jackkpl
post Tue, 14 Dec 2021 - 15:22
Post #202


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(Andrzejsr @ Tue, 14 Dec 2021 - 14:46) *
Opisuję objawy paranoi. Czy to jest obrazą czy insynuacje dot. pożytecznych idiotów ?

Forum będące nadzorowanym politycznie , czy przez nich, to chyba trzeba zbojkotować tak prawdę mówiąc.

Andrzej, zauważyłeś, że sam stawiasz tezy, a później z nimi dyskutujesz? smile.gif


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wombat
post Tue, 14 Dec 2021 - 15:22
Post #203


Forum Clubber
Dołączył: Sun, 16 February 2003
Skąd: Wawa Ursus





kładziecie solidny fundament pod skobel na następnym wątku biggrin.gif
podziwiam zapał w "uczeniu innych rozumu".

Ja tam dla własnego zdrowia psychicznego przyjąłem zasadę nie zabierania głosu w wątkach o szczepionkach, pandemii, wielkich spiskach i Kubicy. A czytam je też tylko niejako "z obowiązku". Ogromnym wysiłkiem też podarowywuje sobie dopisywanie w takich tematach po 2-3 latach "a nie mówiłem?" biggrin.gif.
Ale tak jest milej, lepiej, zdrowiej, czyściej. Polecam.



--------------------
____________________________________________
Dizlem - lamusie, możesz wozić se mamusie...
Wombat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Tue, 14 Dec 2021 - 15:28
Post #204


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





Tak bo najlepiej wogole nie brac glosu w sprawach ktore nas w szerokim zakresie dotycza chocby i poprzez zamykanie jazd na torze ale to tylko wierzcholek gory. Przeciez to takie nieistotne czy pozwola wyjsc z domu czy nie. Czy pozwola wyjechac na wakacje czy nie. Czy wpuszcza za granice czy nie. Czy pozwola pracowac czy nie. Blachostki. Kogo to obchodzi. Po co wogole sie odzywac.


--------------------
930kg+320KM+RWD+LSD+RaceTCS+lotus111r abs+semislick
1/4 2013r, 180KM: 13,806s
Tor Poznań 1m48,467s, Łódź 57,517s a052 przod, vr2 r7a(hl) tyl
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Tue, 14 Dec 2021 - 15:31
Post #205


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





CYTAT(MadeInPoland @ Tue, 14 Dec 2021 - 15:22) *
I robisz to zupelnie nietrafnie. Poczytaj o paranoi.
Faktem jest ze temat zniknal. I to nie pierwszy poruszajacy ten watek a w dziale off to wiele zostaje podejmowanych.
Ja nie narzucam nikomu niczego tak jak zylismy w erze precovid. Nie sa nam potrzebne zadne kolejne sztuczne podzialy na szczepiony czy nieszczepiony z paszportem czy bez. Ktos wrzucil temat ktorego zasieg i nadecie nie ma oparcia w rzeczywistosci i ktory jak sam widzisz dzieli spoleczenstwo.

Co do bojkotu i tego czy forum umiera to nie sadze ze temat covid i znikajace tematy maja rozwojowy charakter.


No jednak trafnie, urojenia to jedna z podstaw. Diagnozy nikomu nie stawiam, ale takie z kosmosu tezy jak czyjś nadzór nad takim forum , kierują w jej kierunku samoistnie.

A czy to nie _bardziej prawdopodobna_ przyczyna zamknięcia niż macka Ich - to co pogrubione powyżej ? bo chyba tak, choć nie czytam w myślach moderatorów.



--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Tue, 14 Dec 2021 - 15:47
Post #206


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





smile.gif kolejny spor chcesz otworzyc nt paranoi? Teraz jednak urojenia smile.gif czyli tematy nie zniknely? smile.gif

W prawie kazdym temacie od jakiegos czasu mnie podrywasz.
W przesmiewczy sposob odnosisz sie do jednostki chorobowej a dobrze wiemy oboje ze to ciezka choroba i osoby nia dotkniete zasluguja na szacunek jak kazde inne. I nikomu nie przystoi sobie z tego drwic a napewno nie lekarzowi.tak samo nie wypada nikomu wmawiac urojen zwazywszy publicznie na nic nie znaczacym forum z powodu braku argumentow w dyskusji lub w celu osmieszenia danej osoby. To co napisalem o operacji medialnej nie ma zadnego zwiazku z choroba a pozyteczni idioci to powszechnie znany fakt opisany dobrze przez historie wielu m. In. Spiskow ktore mialy miejsce w dziejach. Przez Ruskich zwani wrecz gownojadami. To czy obecne wydarzenia sa kolejnym gow.. Wrzuconym w jakims celu nie wiesz ani Ty ani ja. Mozemy sobie o tym tylko podyskutowac


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Tue, 14 Dec 2021 - 16:00
Post #207


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Obaj wiemy, że nie ma tu postaci zerojedynkowych i jak we wszystkim są różnie nasilone postacie z pogranicza.

"podrywam" stwierdzenia , nie osoby , które uważam za absurdalne. Czy to o czipie w szczepionce, czy o znikającej igle czy też o nadzorze politycznym tego forum.
I daruj sobie tłumaczenie mi historii i pewnych sformułowań, bo idąc tą drogą to naprawdę można mieć wątpliwości czemu i komu służą takie podsycające agresję i podziały, czy też zalecające oglądać się za siebie co krok, wypowiedzi jakie co jakiś czas wrzucasz.


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Tue, 14 Dec 2021 - 16:14
Post #208


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





To widzisz czujesz jakas misje co do absurdalnych stwierdzen. Nie wiem skad wnosisz o politycznym nadzorze jak sobie przeczytasz to ja napisalem ze fakt jest w mojej ocenie jednym z argumentow. A Ty nie piszesz o argumentach tylko kategorycznie stwierdzasz fakt rzekomego nadzoru. Masz jakies dowody czy nadzor jest czy go nie ma? Nie masz zadnego a mimo to postanawiasz walczyc z tematem. Lpg+tdi to ja jestem przeciwnikiem podzialu. Kazdy robi co chce ja nie wnikam ale jak sie przedstawia to imieniem a nie zamiast niego koszulka czarna czy teczowa.


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Tue, 14 Dec 2021 - 16:21
Post #209


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(Andrzejsr @ Tue, 14 Dec 2021 - 16:00) *
Obaj wiemy, że nie ma tu postaci zerojedynkowych i jak we wszystkim są różnie nasilone postacie z pogranicza.

"podrywam" stwierdzenia , nie osoby , które uważam za absurdalne. Czy to o czipie w szczepionce, czy o znikającej igle czy też o nadzorze politycznym tego forum.
I daruj sobie tłumaczenie mi historii i pewnych sformułowań, bo idąc tą drogą to naprawdę można mieć wątpliwości czemu i komu służą takie podsycające agresję i podziały, czy też zalecające oglądać się za siebie co krok, wypowiedzi jakie co jakiś czas wrzucasz.

Andrzej, "c.pa" w szczepionce to stary temat, nie warto go odgrzewać. Teraz jest nowszy, modniejszy, szczepionka w c.pie biggrin.gif
https://nypost.com/2021/11/09/brothel-offer...entive-program/


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Tue, 14 Dec 2021 - 16:33
Post #210


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Strona zablokowana, no ładnie, zaczęło się wcześniej niż przewidywania...

Stare tematy warto pamiętać, nie będzie internetu, trzeba pamiętać jak się bez niego żyło.




--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wombat
post Tue, 14 Dec 2021 - 17:50
Post #211


Forum Clubber
Dołączył: Sun, 16 February 2003
Skąd: Wawa Ursus





To ja osobiście zamknę ten temat. Myślę że wszystko zostało powiedziane. Strony przedstawiły swoje argumenty ale się wzajemnie nie przekonały i pozostały na swoich stanowiskach.
Niech leży archiwalnie.


--------------------
____________________________________________
Dizlem - lamusie, możesz wozić se mamusie...
Wombat
Go to the top of the page
 
+Quote Post

11 Stron V  « < 9 10 11
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 22:42