Shoutbox 0 nowych PW 


14 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Tanie sprawdzone Fotele Kubełkowe jakie?
Sputnik
post Tue, 10 Nov 2009 - 17:30
Post #41


Super User
Dołączył: Fri, 01 July 2005
Skąd: Wrocław





RC będzie dobry dla 185cm/95kg ?


--------------------
QUATTRO ist fur sissies
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 10 Nov 2009 - 17:30
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Ictus
post Tue, 10 Nov 2009 - 18:12
Post #42


FotoPstryk
Dołączył: Wed, 02 March 2005
Skąd: Olsztyn





bedzie
pozatym mirco sie "rozpychaja" z czasem


--------------------
www.slubfotki.pl - Najszybszy fotograf ślubny
www.ictus.cba.pl - fajne fotki motoryzacyjne
Go to the top of the page
 
+Quote Post
plasma555
post Mon, 18 Oct 2010 - 19:50
Post #43


Forum Killer
Dołączył: Sun, 04 March 2007
Skąd: Zakopane





Chciałem odgrzać kotleta!

Będę kupował dla siebie Mirco i chciałbym do siebie jakiś dobrać. Mam ok 178cm i 92kg wagi. Czy Mirco S2 daje rady czy lepiej już brać XL ? Jak wrażenia po pewnym czasie użytkowania ?



Pozdrawiam!
Jasiek


ps. obiło mi sie o uszy że niktóre modele mają dziwne przetłoczenia na wysokości łokcia co koliduje przy jeździ i po pewnym czasie drażni, to prawda ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cowboy
post Mon, 18 Oct 2010 - 20:33
Post #44


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





mam bardzo podobne gabaryty i zakupiłem S3

http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal...02/1261890287_3


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ictus
post Mon, 18 Oct 2010 - 22:00
Post #45


FotoPstryk
Dołączył: Wed, 02 March 2005
Skąd: Olsztyn





jakbys przymierzal sie gdzies to wez pod uwage ze mirco dosc wyraznie sie "rozszerzaja" po jakims czasie


--------------------
www.slubfotki.pl - Najszybszy fotograf ślubny
www.ictus.cba.pl - fajne fotki motoryzacyjne
Go to the top of the page
 
+Quote Post
plasma555
post Mon, 18 Oct 2010 - 22:56
Post #46


Forum Killer
Dołączył: Sun, 04 March 2007
Skąd: Zakopane





cowboy a nie są na Ciebie za ciasne w dupsku ? Bo słyszałem że trochę tak. XL nie był lepszy ? Jak Ci się w nim jeździ ? Nie bijesz łokcie w przetłoczenia pod pachą przy zmianie biegów czy manwrowaniu ? Rozbiły Ci się ?

Ictus, właśnie mam nadzieje. Waham się jeszcze nad XL bo się boję że będzie za ciasno ...


Jak trzymanie foteli ? Wycierają się ? Jak z wsiadaniem i wysiadaniem ?




Pzdr!
Jasiek
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ictus
post Tue, 19 Oct 2010 - 07:39
Post #47


FotoPstryk
Dołączył: Wed, 02 March 2005
Skąd: Olsztyn





ja mam juz 2 lata w dupowozie i jest git z wytrzymaloscia materialu


--------------------
www.slubfotki.pl - Najszybszy fotograf ślubny
www.ictus.cba.pl - fajne fotki motoryzacyjne
Go to the top of the page
 
+Quote Post
plasma555
post Tue, 19 Oct 2010 - 09:03
Post #48


Forum Killer
Dołączył: Sun, 04 March 2007
Skąd: Zakopane





Super! To będą Mirco na 100% .. kwestia tylko modelu bo z moją posturą to ciężko mi coś dobrać, a ciężko się gdziekolwiek do nich przymierzyć ... ;/
Go to the top of the page
 
+Quote Post
noelnx
post Wed, 20 Oct 2010 - 08:23
Post #49


User
Dołączył: Tue, 10 February 2009





ja mam 187cm wzrostu i 95kg wagi - byłem na miejscu i przymierzałem sie do wszystkich - xl dla mnie idealny - jeżdze w niem juz 1,5 roku i teraz wziołem drógi taki sam a tamten powedruje na miejsce pasażera.Przy twoich gabarytach polecam XL.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
plasma555
post Wed, 20 Oct 2010 - 10:01
Post #50


Forum Killer
Dołączył: Sun, 04 March 2007
Skąd: Zakopane





noelnx dzięki za info! Jest jednak problem taki że Ty jesteś wyższy o niemal 10cm...na wysokość masz dobrze? W biodrach nie masz za luźno ? S3 jak wypada przy XL ? Który jeszcze zapamiętałem że był dobry ? Pytam bo nie chciałbym żeby okazało się nagle że jest za mało miejsca albo że po pół roku będę latał w nim bo się rozbije na boki ...


Pzdr smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AdamuS_81
post Wed, 20 Oct 2010 - 19:25
Post #51


User
Dołączył: Sun, 18 January 2009
Skąd: Warszawa





przymierzam się do mirco s2, 181cm 75kg więc kij od szczotki tongue.gif, bardzo się rozbijają?, nie chce po miesiącu czy dwóch zmieniać fotela więc chętnie posłucham waszych spostrzeżeń
Go to the top of the page
 
+Quote Post
noelnx
post Wed, 20 Oct 2010 - 23:50
Post #52


User
Dołączył: Tue, 10 February 2009





panowie - nic sie nie rozbija - nie wiem skąd sie wzieła taka opinia,ja powiem tak - nie jestm otyły ani chudy jak patyk - poprostu standart - jak dla mnie xl - w s3 poprostu nie wchodze wszedzie - na wysokośc, ale równiez w biodrach itd. ja ci polecam xl a gdy stwierdzisz ze jest za duzy to dokupisz sobie s3 a xl przełożysz dla pasazera i przynajmniej bedziesz mógł zabrac mame,tete lub babcie bo bedziesz miał pewnośc ze wejdzie.

ps.Mam kolege który jest niższy odemnie o jakies 7cm i xl tez mu spasił idealnie.Gdybys był w żorach przypadkiem ;p to podskocz i sobie przymierzysz u mnie...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sev
post Thu, 21 Oct 2010 - 06:09
Post #53


Super User
Dołączył: Tue, 01 December 2009
Skąd: Wrocław





Ja mam S3 a mierzę 182 i ważę 92kg ale waga nie ma znaczenia do szerokości tyłka, ten u mnie jest niezmienny biggrin.gif.

Problem był właśnie z szerokością w tyłku i w plecach. Przymierzyłem się pierwszym razem do Bimarco Cobra II i w tyłku ok, wysokość ok, ale w ramionach jak dla mnie było za wąsko. Kolega u którego mierzyłem podobny wagowo i wzrostowo ale szczuplejszy w plecach.

Przymierzyłem sie do S3 i... jak na mnie robiony! W klatce mam 110 w obwodzie.

W praniu wyszło że przelotki na szelki mogły by być powiedzmy 3-5cm wyżej niż są ale tragedii nie ma.

Tak więc nie sugeruj się tylko szerokością siedziska. To jak w plecach będzie trzymać i nie przeszkadzać jest równie ważne.


--------------------
Project FiA 6Y20VT - v 1.5
Go to the top of the page
 
+Quote Post
plasma555
post Thu, 21 Oct 2010 - 09:50
Post #54


Forum Killer
Dołączył: Sun, 04 March 2007
Skąd: Zakopane





Sev to widzę że mamy podobne gabaryty, no może w klatce trochę u mnie jest więcej ale te kilka cm nie powinny zrobić różnicę. W przyszłym tygodni będę siedział w S2, S3 a jak się uda to w XL bo się okazało że ma je ktoś tutaj w KRK to się odezwę co i jak smile.gif





Pzdr!
Jasiek
Go to the top of the page
 
+Quote Post
noodl3s
post Thu, 21 Oct 2010 - 19:16
Post #55


User
Dołączył: Tue, 14 December 2004
Skąd: Lublin





CYTAT(AdamuS_81 @ Wed, 20 Oct 2010 - 19:25) *
przymierzam się do mirco s2, 181cm 75kg więc kij od szczotki tongue.gif, bardzo się rozbijają?, nie chce po miesiącu czy dwóch zmieniać fotela więc chętnie posłucham waszych spostrzeżeń

Też mam ok 182 i 74 kg wagi - wziąłem s2 i szczerze powiedziawszy to tak na pierwszy rzut oka (bo fotel jeszcze nie siedzi w aucie) jest ok. W nogach jest dość wąski, ale np. dla mnie mógłby być bardziej wąski przy plecach (tak co najmniej z 1 cm) i bardziej głęboki. Przy tych moich 182 cm jak siedzę to otwory na szelki zaczynają się z 0.5 cm poniżej barków. W tej chwili nie wiem czy nie brałbym modelu RC. Ale prawda jest taka, że dopóki nie usiądziesz dopóty nie będziesz miał 100% pewności


--------------------
Best ET- 14.5
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cowboy
post Thu, 21 Oct 2010 - 19:35
Post #56


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





CYTAT(plasma555 @ Thu, 21 Oct 2010 - 09:50) *
Sev to widzę że mamy podobne gabaryty, no może w klatce trochę u mnie jest więcej ale te kilka cm nie powinny zrobić różnicę. W przyszłym tygodni będę siedział w S2, S3 a jak się uda to w XL bo się okazało że ma je ktoś tutaj w KRK to się odezwę co i jak smile.gif


no to masz pewnie cos jak ja wink.gif mnie jest cisano w moich S3 ale jeszcze nie jeździłem ;( wiec nie wiem jak bedzie za jakis czas... dupa wchodzi ciasno, na plegarach tez nie ma luzu... mysle ze jak sie ciutke rozejdzie to bedzie idealnie, tak więc IMO bierz te S3


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
AdamuS_81
post Fri, 22 Oct 2010 - 00:33
Post #57


User
Dołączył: Sun, 18 January 2009
Skąd: Warszawa





noodl3s namieszałeś mi trochę wink.gif, widzę że zanim podejmę jakąkolwiek decyzje muszę się przymierzyć
Go to the top of the page
 
+Quote Post
plasma555
post Fri, 22 Oct 2010 - 23:39
Post #58


Forum Killer
Dołączył: Sun, 04 March 2007
Skąd: Zakopane





Póki co S3 i XL wydają się najlepsze! Ciekawe jak się będzie siedziećwink.gif mam nadzieje ze nie utkne w nim dupakiem;P

a jakie pasy macie? 3" 4pkt ? Do jazdy na codzień pasy ori a na pojezdzawki szelki.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ictus
post Sun, 24 Oct 2010 - 00:19
Post #59


FotoPstryk
Dołączył: Wed, 02 March 2005
Skąd: Olsztyn





z pasow moge smialo polecic RAcingi... w dupowozie jak i w rajdowce sprawuja sie gites


--------------------
www.slubfotki.pl - Najszybszy fotograf ślubny
www.ictus.cba.pl - fajne fotki motoryzacyjne
Go to the top of the page
 
+Quote Post
plasma555
post Sun, 24 Oct 2010 - 12:48
Post #60


Forum Killer
Dołączył: Sun, 04 March 2007
Skąd: Zakopane





Racingi są podobno spoko, też to słyszałem. Z tego co się orientują to też robią 3" 4pkt więc super smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

14 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 15:52