Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Rozpórki kielichów
Nando-e28
post Fri, 17 May 2019 - 13:53
Post #1


Rookie
Dołączył: Wed, 10 October 2018





Witam. Mam dwie rozporki do wyboru. Jednoczęściowa oraz taka łączona na dwie śruby. Która będzie lepsza? Czy ta druga przez to, że ma łączenie nie będzie mniej sztywna? Rozumiem, że podczas montażu trzeba podnieść auto do góry. Dowiedziałem się, że po montażu przydało by się pojechać na geometrie. To prawda? Niech się ktoś mądrzejszy wypowie. Pozdrawiam smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 17 May 2019 - 13:53
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
MadeInPoland
post Fri, 17 May 2019 - 15:02
Post #2


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





Pytanie czy te rozpórki faktycznie rozpierają kielichy czy są przykręcane od góry do kielichów śrubami m6 lub m8 jak w wersji tuning wizualny?


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Nando-e28
post Fri, 17 May 2019 - 16:07
Post #3


Rookie
Dołączył: Wed, 10 October 2018





Trudno mi powiedzieć. Są to wersję bez śruby rzymskiej. Staffa lub swagier bo o nich mowa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flatron66
post Fri, 17 May 2019 - 16:15
Post #4


User
Dołączył: Tue, 26 August 2014





To ja się podepnę. Jak montować oba typy? (Ze śrubą rzymską i bez). Na opuszczonym, na podniesionym, ile tej śruby trzeba rozkręcić?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nomad66
post Sat, 18 May 2019 - 11:55
Post #5


Forum Killer
Dołączył: Tue, 17 March 2015





Miałem w e36 rozpórkę na śrubę rzymską, jak montowałem na podniesionym aucie to na opuszczonym po zdjęciu brakowało ok 5-6mm żeby założyć. W połączeniu z x-brace z cabrio przód był sztywniutki wink.gif Ja robiłem tak, że na podniesionym aucie rozkręcałem w palcach śrubę rzymską tak żeby rozpórka pasowała na śruby na kielichach, kontrowałem, zakręcałem nakrętki i opuszczałem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 19 April 2024 - 00:50