Shoutbox 0 nowych PW 


351 Stron V  « < 246 247 248 249 250 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Robert Kubica, kariera i dyskusje na ten temat.
GIB
post Wed, 21 Nov 2018 - 21:44
Post #4941


Forum Homee
Dołączył: Thu, 10 January 2008
Skąd: Warszawa WJ





Hexx coś dawno nie pisał...


--------------------
cztery koła i silnik
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 21 Nov 2018 - 21:44
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Łukasik
post Wed, 21 Nov 2018 - 21:53
Post #4942


Frequent User
Dołączył: Mon, 18 April 2005





chyba uczy się szczekać...


Go to the top of the page
 
+Quote Post
tomek evo
post Wed, 21 Nov 2018 - 22:43
Post #4943


Forum Killer
Dołączył: Thu, 19 August 2004
Skąd: Sosnowiec





CYTAT(PioterW @ Wed, 21 Nov 2018 - 21:43) *
Jaki jest +- koszt takiego wyjazdu na Monzę?


Trudno tak jednoznacznie odpowiedzieć ale raczej minimum trzeba zakładać jakieś 1000,00 zł (przy wyjątkowo dobrych wiatrach) a bardziej komfortowo założyć kwotę ok. 2000,00 zł. Śpiąc w namiocie na polu namiotowym sporo oszczędzamy na noclegach ale i tak trzeba swoje wydać na jedzenie i jakieś inne używki. Bilet na greena starczy a koszt to ok. 100 euro wiec bardzo tanio. Jak się zbierze ekipa to najlepsza opcja bus na minimum 7 osób i wtedy kupę gratów można wziąć ze sobą. Jak na pole namiotowe to sobie nie wyobrażam targania wszystkiego do samolotu. Hotel trzeba rezerwować dużo wcześniej i te lepsze i w lepszej lokalizacji są z reguły bardzo drogie.


--------------------
sygnatury komercyjne są dostępne dla kont PRO
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_adams_
post Thu, 22 Nov 2018 - 00:33
Post #4944


Forum Killer
Dołączył: Thu, 17 December 2009
Skąd: Kruszwica





Koszt bardzo mocno zależy od tego czym chce się jechać i co zobaczyć, a co za tym idzie ile chcesz wydać. Na torze podczas weekendu GP WSZYSTKO jest drogie. Nie wiem jakie w ogóle są ceny we Włoszech, ale fajne miejsce na trybunie to 300-350e - biletów jeszcze nie ma ale zawsze były tańsze od np Silverstone. Hungaro i Spa jeszcze w promocji:

https://www.gpticketshop.com/pl/f1.html
https://www.hungaroinfo.com/formel1/tickets_all_pl.htm

Ja np. nie wyobrażam sobie lecieć samolotem i oglądać wyścig z trawki. Pół biedy jak jedzie się autem, bo można zabrać jakiś ekwipunek pomocniczy, ale z Greena i tak mało widać. Trzeba być na torze ze 2 dni wcześniej i obczaić i zająć dobre miejsca, bo w niedz. nie ma na to szans. Na torze warto być w niedz od rana, więc w sob ostrożnie z baletami tongue.gif
Porsche fajnie grzmi i dużo się dzieje, warto zobaczyć.

Myślę że na Monzę w 2os 5k to minimum, Tomek chyba zbyt optymistycznie.


--------------------
Życie jest rumakiem który nie znosi tchórzliwego jeźdźca.

B6 1.8T@GT28RS>B9 2.0T Allroad
Punto Evo 1.4T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PioterW
post Thu, 22 Nov 2018 - 01:03
Post #4945


Administrator
Dołączył: Wed, 17 August 2005
Skąd: go brać, skąd go brać?





Panowie, dzięki za info.
CYTAT(Łukasik @ Wed, 21 Nov 2018 - 21:53) *
chyba uczy się szczekać...

Myślę, że "frakcja wątpiących" też się cieszy, więc nie ma co wypominać... będziemy pamiętać i tyle wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cowboy
post Thu, 22 Nov 2018 - 10:02
Post #4946


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





CYTAT
„To wspniałe uczucie, wiele emocji, wiele pracy. Wspaniale wrócić. Cieszę się że ustawię swón samochód na prostej startowej w Australii” RK


CYTAT
To był ciężki sezon, ale jestem gotowy, aby wprowadzić z Georgem zespół tam, gdzie jego miejsce.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
yotomeczek
post Thu, 22 Nov 2018 - 10:02
Post #4947


Forum Killer
Dołączył: Fri, 28 November 2008





To co odpalamy szampany smile.gif
Williams Martini Racing is delighted to announce Robert Kubica will complete the team’s driver line-up for 2019, partnering George Russell in the 2019 FIA Formula One World Championship.
Claire Williams ładnie o naszym Robercie: https://youtu.be/rN5bFVNH7Tw
https://www.williamsf1.com/racing/news/2018...gGcCqvkM0MHTJRc


--------------------
Nie ma takiego okrucieństwa, do którego nie posunie się rząd, kiedy braknie mu pieniędzy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo
post Thu, 22 Nov 2018 - 10:13
Post #4948


Audi. Turbo. quattro.
Dołączył: Sat, 12 October 2002
Skąd: Opalenica





aż im serwer nie wytrzymał biggrin.gif


--------------------
Audi Coupe S2 @ GT3071R
400KM 440Nm and the life goes on...
--Audi way of life--
Suzuki V-Strom DL1000
www.AudiKlub.org
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Skyline
post Thu, 22 Nov 2018 - 10:16
Post #4949


Frequent User
Dołączył: Mon, 12 May 2003
Skąd: L





Dziś przyznam się, że się napiję cool.gif nie wierzyłem, serio, zwątpiłem. F1 oglądam regularnie od 1997 roku, ale to co się teraz dzieje na necie to masakra (komentarze) laugh.gif tysiące znachorów laugh.gif laugh.gif laugh.gif dać głupiemu pieniądze to stanie się jeszcze głupszy, tak samo z internetem... rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cowboy
post Thu, 22 Nov 2018 - 10:27
Post #4950


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





Piękny filmik
Williams pod wrażeniem pracy i profesjonalizmu Roberta
coś mi sie wydaję że juz od kilku miesiecy pracują wyłacznie nad bolidem na 2019 rok
zero poprawek w FW41 i ten dobry humor Roberta od kilku miesięcy
W sumie mega skłąd młody Russel i doswiadczoiny Kubica który debiutuje po raz drugi

https://twitter.com/WilliamsRacing/status/1...533828704464898


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Śledziu
post Thu, 22 Nov 2018 - 10:34
Post #4951


Frequent User
Dołączył: Wed, 12 March 2003
Skąd: Gdańsk





Fantastyczna wiadomość !


--------------------
Śledziu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cowboy
post Thu, 22 Nov 2018 - 10:35
Post #4952


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





CYTAT
"Po pierwsze, bardzo chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomogli mi podczas trudnego okresu mojego życia w ciągu kilku ostatnich lat. To była pełna wyzwań podróż by wrócić do stawki Formuły 1, ale to, co wydawało się niemal niemożliwe, teraz stało się możliwe. Jestem podekscytowany tym, że będę na starcie sezonu Formuły 1 w 2019 roku. Na pewno to była długa droga by dotrzeć do tego punktu. Tym ogłoszeniem kończy się jedno wyzwanie, a zaczyna drugie czyli praca z Williamsem na torze. Nie będzie łatwo, ale ciężka praca i poświęcenie - zarówno moje, jak i George`a sprawią, że spróbujemy pomóc zespołowi być w lepszej formie i podnieść pozycję w stawce. Ten rok był trudny, ale wiele się nauczyłem i chciałbym podziękować Sir Frankowi Williamsowi i Claire za tę szansę. Powrót do stawki Formuły 1 w przyszłym sezonie będzie jednym z największych wyzwań mojego życia i jestem pewien, że ciężka praca i poświęcenie będą w stanie zmotywować zespół by osiągać dobre rzeczy wspólnie. Dziękuję ponownie wszystkim, którzy mnie wspierali i wierzyli we mnie. Będę znów w stawce za kierownicą bolidu Formuły 1 i nie mogę doczekać się ponownego ścigania" - powiedział Robert Kubica w oficjalnym komunikacie prasowym Williamsa.


CYTAT
"Jestem zaszczycona, że mogę ogłosić, iż Robert Kubica awansuje na rolę kierowcy wyścigowego i będzie partnerem George`a w sezonie 2019. Wszyscy w Williamsie byliśmy od razu pod wrażeniem tego, co osiągnął i mieliśmy szacunek dla jego siły charakteru i uporu w powrocie do Formuły 1. Podczas tego sezonu jego poświęcenie dla zespołu i praca sprawiły, że stał się szanowanym członkiem rodziny Williamsa. Ma niesamowity poziom determinacji i wtłacza we wszystkich ducha walki. Dla nas jego zatrudnienie jest ważne w kontekście powrotu na czoło stawki. Jestem dumna, że będziemy mieli miks doświadczenia i młodości w sezonie 2019 i czekamy na to, co pokażą na torze. Chciałabym również podziękować Lance`owi i Sergeyowi za ich pracę podczas tego trudnego sezonu. Życzymy im wszystkiego najlepszego w przyszłości" - powiedziała Claire Williams.


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
specnaz14
post Thu, 22 Nov 2018 - 10:42
Post #4953


Forum Killer
Dołączył: Sun, 03 December 2006





Piękna sprawa po prostu piękna:) a teraz czy może podpowie ktoś na której trybunie na Hungaroringu warto posadzić tyłek? Jakos tak patrze i nie mogę się zdecydować.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_adams_
post Thu, 22 Nov 2018 - 10:43
Post #4954


Forum Killer
Dołączył: Thu, 17 December 2009
Skąd: Kruszwica





Każdy miał jakieś wątpliwości, bo tylko najbliższe otoczenie wiedziało na co naprawdę go stać.

Williams przekonał się w trakcie sezonu do Roberta widząc jak dobrze gada z bolidem i inżynierami i jak bardzo pracuje. Chyba niewielu kierowców w stawce pod tym kątem może mu dorównać, a już na pewno żaden z młodzików z worem siana. Ten weekend w Eleven trzeba nagrać cały.

Teraz będzie widać na torach F1 również flagi Williamsa cool.gif Polscy kibice dadzą radę.


--------------------
Życie jest rumakiem który nie znosi tchórzliwego jeźdźca.

B6 1.8T@GT28RS>B9 2.0T Allroad
Punto Evo 1.4T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cowboy
post Thu, 22 Nov 2018 - 10:50
Post #4955


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





Claire :
CYTAT
„Robert wniesie swoją inteligencję w kokpicie... ciągle naciska... dzwoni o drugiej w nocy z lotniska aby mówić, co należy robić...”


Plan Williamsa na testy opon po GP Abu Zabi:
wtorek rano Russell
wtorek po południu Kubica
środa rano Kubica
środa po południu Russell


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
markzo
post Thu, 22 Nov 2018 - 10:55
Post #4956


Super User
Dołączył: Sun, 22 June 2008
Skąd: Rzeszów





Na to czekalismy tyle lat!!! Trzeba wykupic abonament w Eleven i jakos doczekac do GP Australii...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wombat
post Thu, 22 Nov 2018 - 11:02
Post #4957


Forum Clubber
Dołączył: Sun, 16 February 2003
Skąd: Wawa Ursus





Z przyjemnością stwierdzam że się pomyliłem w szacunkach i odszczekuje spod stołu:


HAU HAU HAU!

Myśle _adams_ że tu zadziałały troche inne mechanizmy.
Inna sprawa że od czasu kiedy tak myślałem (że nie bedzie szansy na powrót - nawet rok temu) zdarzyło się wiele rzeczy o których nie było mowy. Przecież w zeszłym roku też był świetny Kubica taki sam jak dziś i szły za nim pieniądze a jednak to nie wystarczyło - a na 100% wiedzili na co go stać i rówie łatwo to było sprawdzić (myśle nawet że sprawdzili).. ALE JEDNAK.

Natomiast myślę że teraz sytuacja sie zmieniła o dwie rzeczy:
- Morawiecki wypływa na taśmach z tym że generalnie był zadowolony z wypadku bo jego bank nie musi wykładać kasy - wiec teraz jest wybielanie wizerunku premiera i Orlen (czyli państwo) wykłada zgodnie z deklaracją tyle kasy ile potrzeba (sądze nawet że więcej i innymi kanałami niż ogłoszona oficjalnie kwota - po prostu ile trzeba). Myśle niestety że to było kluczowe. Ale bardzo dobrze bo jak kasa z Orlenu ma gdzieś wypływać to akurat to jest doskonały cel.
- Wiliamsowi odbiły się czkawką wszystkie chytre zabiegi z zeszłego roku. Kase owszem - wzieli - ale zespół nie znaczył nic. Młode wilki się nie sprawdziły, bolid nie fruwał i kasa nie pomogła - a na to liczyli. Do tego w kontekście wszystkich startów teamu nie mówiło się o wynikach tylko o tym " a jak by pojechał Kubica". Tracili na każdym froncie.

Wiec teraz dostali kase i mają za sponsora nie firme ale naród, poprawiają sobie notowania medialne i zapewne pojedzie ktoś potencjalnie lepszy niż ich młodzi wilcy - wiec mogą liczyć na jakieś wyniki. Jest im potrzebny jakieś SUKCES.. JAKIKOLWIEK. Williams po słabym roku ma po prostu mało do stracenia (już) a wiele może potencjalnie zyskać i teraz są w stanie Kubice zaakceptować - stoją pod ścianą.


--------------------
____________________________________________
Dizlem - lamusie, możesz wozić se mamusie...
Wombat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
greenhorn
post Thu, 22 Nov 2018 - 11:10
Post #4958


Super User
Dołączył: Sat, 21 June 2003





Świetne wieści!
Jeśli ktoś się nie orientuje, to F1 można u nas oglądać również bezpośrednio z platformy f1tv.formula1.com - wszystkie weekendy wyścigowe w całości live + dostęp do ogromnego archiwum.
Można oglądać na żywo na dowolnym urządzeniu, albo w dowolnym czasie odtworzyć całą transmisję dowolnego weekendu. Cena - koło 80 EUR za rok ztcp.


--------------------
7:39,9
2:35,8
1:37,9
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mha
post Thu, 22 Nov 2018 - 11:13
Post #4959


Super User
Dołączył: Thu, 14 December 2006
Skąd: z kosmosu





Fenomenalny dzień, tyle lat na niego czekałem.
Niesamowita historia na naszych oczach.
Trzeba tankować na orlenie cool.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
yotomeczek
post Thu, 22 Nov 2018 - 11:18
Post #4960


Forum Killer
Dołączył: Fri, 28 November 2008





Williams
"Our website is now back up and running - apologies for any inconvenience caused. We had an unusually high volume of web traffic this morning... "


--------------------
Nie ma takiego okrucieństwa, do którego nie posunie się rząd, kiedy braknie mu pieniędzy
Go to the top of the page
 
+Quote Post

351 Stron V  « < 246 247 248 249 250 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 26 April 2024 - 18:06