Shoutbox 0 nowych PW 


13 Stron V  « < 8 9 10 11 12 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Małe, zwinne, perspektywiczne, torowe auto
h8r
post Wed, 24 Mar 2021 - 19:02
Post #181


Super User
Dołączył: Fri, 12 February 2010
Skąd: Warszawa





CYTAT(jackkpl @ Wed, 24 Mar 2021 - 18:38) *
Gdyby gubił nagle 0-1, to żaden kierowca by nie był w stanie jechać na takiej oponie na limicie.

Nigdzie nie napisałem, że którakolwiek opona działa 0-1, ale to że pojechać na takiej oponie na limicie jest trudniej choćby z tego powodu, że ten limit jest wyższy. I wstawiony przez Ciebie link i cytat, który ja wkleiłem tylko to potwierdza. Choćby dlatego panowania nad autem początkujących kierowców uczy się na płytach poślizgowych, bo tam z kolei ten limit jest dużo niżej, ma się więcej czasu na reakcję i wyrobienie prawidłowych nawyków. Co też już drugi raz piszę, więc dało się domyśleć. Żadne mity, żadne straszenia.


--------------------
mała rzecz, a cieszy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 24 Mar 2021 - 19:02
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Type-R
post Wed, 24 Mar 2021 - 19:12
Post #182


Super User
Dołączył: Fri, 03 February 2006





CYTAT(jackkpl @ Wed, 24 Mar 2021 - 18:38) *
Nie chcę się sprzeczać. Moim zdaniem wykresy mówią same za siebie i używasz złych terminów. Pisząc, że slick puszcza straszysz ludzi, że nie opanują samochodu i się rozwalą. Slick tak jak zwykła opona, gubi przyczepność progresywnie, ale nachylenie wykresu jest bardziej strome (powiedzmy, że jak przegniesz w zakręcie, to zamiast 95% masz 90% maks siły bocznej). Gdyby gubił nagle 0-1, to żaden kierowca by nie był w stanie jechać na takiej oponie na limicie.
A co do hamulców, to po jednej sesji na torowych klockach musisz chłodzić, a na seryjnym po pół sesji byś musiał chłodzić i zjechać, bo samochód by już nie hamował. Taka różnica smile.gif.


Jak się gra w szachy z gołębiem? biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Wed, 24 Mar 2021 - 19:19
Post #183


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(h8r @ Wed, 24 Mar 2021 - 19:02) *
Nigdzie nie napisałem, że którakolwiek opona działa 0-1, ale to że pojechać na takiej oponie na limicie jest trudniej choćby z tego powodu, że ten limit jest wyższy. I wstawiony przez Ciebie link i cytat, który ja wkleiłem tylko to potwierdza. Choćby dlatego panowania nad autem początkujących kierowców uczy się na płytach poślizgowych, bo tam z kolei ten limit jest dużo niżej, ma się więcej czasu na reakcję i wyrobienie prawidłowych nawyków. Co też już drugi raz piszę, więc dało się domyśleć. Żadne mity, żadne straszenia.

Miałem wrażenie (a nie mogę tego znaleźć), że napisałeś, że slick puszcza. Jeśli nie, to przepraszam, źle zrozumiałem.
Co do przyczepności opon to moim zdaniem każdy kierowca zrobi lepszy czas na slicku, niż na cywilu niezależnie od umiejętności. Tak samo jak każdy kierowca zrobi lepszy czas na suchym, niż w deszczu.

A odnośnie Andrzeja samochodu i gubienia przyczepności, to po prostu chciał wyjść kozakiem z zakrętu i się nie udało wink.gif.
Seryjny lotus na przeciętnym semi slicku


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Wed, 24 Mar 2021 - 22:58
Post #184


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





Ale poboczny wątek z tymi slickami smile.gif pociągnę jeszcze może trochę przewrotnie, ale może nie wcale : mają większy limit przyczepności (zagrzane i dobrane do warunków) - więc , jadąc poniżej od tego limitu , więc bezpieczniej - i tak można jechać tak samo szybko lub szybciej niż na cywilnej oponie - na jej limicie - czyli niebezpieczniej.


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzejsr
post Thu, 25 Mar 2021 - 01:22
Post #185


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 24 March 2015





A jeszcze co do hamulców. Drogę typu cywilne auto jak najbardziej można wydłużyć zakładając po prostu sportowe klocki na trackday a na codzien znów cywilne. Tylko powoli robi się więcej zamieszania niż zabranie auta torowego cywilnym na przyczepie. Koła, narzędzia do zmiany , klocki narzędzia do zmiany, wyrzucanie i zakładanie z powrotem montaż kanapy koła zapasowego itd, zdejmowanie tablic ( wink.gif żart dla rozładowania atmosfery nie złośliwość wink.gif ) .
Dodatkowo auto odrębne ma tą zaletę że zawsze jest coś do zrobienia ( nie że naprawy ale ot takie tam rzeczy) . A to dobre jest dla zdrowia psychicznego. Cywilne szybko osiągnie poziom taki że cokolwiek do zrobienia to już grube przeróbki. Bo linie przejazdu to się szybko łapie i jest stop w czasach, cała zabawa później się zaczyna.
Ale cywilne daje szansę zobaczyć czy chce się dalej w tej sposób zabawiać. Mój ulubiony instruktor Ross Bentley mawia Hey , have fun! Czymkolwiek można dodać.
Byle nie zamykać się z góry na żadne opcje.


--------------------
Alfa Romeo 156 Cup 2.0 TS
Westfield SEiW Aerorace 2.0 --> aswestfield.wordpress.com
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mystek
post Thu, 25 Mar 2021 - 09:09
Post #186


Super User
Dołączył: Sat, 24 September 2016
Skąd: Kraków





#Jack - "oh, snap!" - typowe zawołanie kierowców Toyoty MR2 i pewnie innych lekkich, krótkich wozów MR. Sam osobiście 2 razy rozwaliłem swoją Toyotę, 2 razy w deszczu. Raz na ulicy, raz na torze.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HappyEnforcer
post Thu, 22 Apr 2021 - 12:49
Post #187


User
Dołączył: Tue, 05 January 2021





Cześć przepraszam wszystkich za brak aktywności ale uznałem, że lepiej skupić się na objezdzaniu samochodów, które chcę kupić niż na czytaniu odpowiedzi w stylu: "było milion razy", "autor jeszcze niedawno pytał o Boxtera- i przesmiewcze- więc pewnie go stać", czy kolejne wnioski że szklanej kuli o "auto 100% na tor I pewnie 100% na ulicę "....
I mój ulubiony smile.gif
"Jak ktoś musi pisać na forum i pytać to raczej nie szuka auta w 100% na tor, bo nie ma pojęcia z czym to się wiąże. Wejście w oklatkowane auto na slicku do nauki jazdy na torze to skok na głęboką wodę."

Jakby jazda na slicku była czymś nie do ogarnięcia... jeździłem przygotowanymi samochodami nie raz i nie dwa, a pytam bo Interesowała mnie opinią ludzi bardziej doświadczonych ode mnie. Tu jednak co drugi to mistrz świata a każdy pytający jest traktowany jak koleś z zielonym listkiem na szybie.

Ja nie wiem skąd tyle złośliwości w ludziach smile.gif.

Tak interesował mnie nawet Lotus Elise Super Sport, nie tylko Boxster ale uznałem uczciwie, że jestem za cienki w uszach na jazdę takim autem po torze bo nie wykorzystam jego potencjału i będzie mi zwyczajnie bardzo szkoda ewentualnie uszkodzić takie auto.

Tak więc wszystkim, którzy się merytorycznie wypowiedzieli szczerze dziękuję.

Dla zainteresowanych kupiłem Megane 2 R26 wystrojone na 280 koni I to jest to czego szukałem, jest obłędny
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Thu, 22 Apr 2021 - 13:04
Post #188


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



CYTAT(HappyEnforcer @ Thu, 22 Apr 2021 - 12:49) *
Cześć przepraszam wszystkich za brak aktywności ale uznałem, że lepiej skupić się na objezdzaniu samochodów, które chcę kupić niż na czytaniu odpowiedzi w stylu: "było milion razy", "autor jeszcze niedawno pytał o Boxtera- i przesmiewcze- więc pewnie go stać", czy kolejne wnioski że szklanej kuli o "auto 100% na tor I pewnie 100% na ulicę "....
Ja nie wiem skąd tyle złośliwości w ludziach smile.gif.

Tak interesował mnie nawet Lotus Elise Super Sport, nie tylko Boxster ale uznałem uczciwie, że jestem za cienki w uszach na jazdę takim autem po torze bo nie wykorzystam jego potencjału i będzie mi zwyczajnie bardzo szkoda ewentualnie uszkodzić takie auto.

Tak więc wszystkim, którzy się merytorycznie wypowiedzieli szczerze dziękuję.

Dla zainteresowanych kupiłem Megane 2 R26 wystrojone na 280 koni I to jest to czego szukałem, jest obłędny

pośrednio sam jesteś sobie winien bo:

1. Nie przyggotowałeś się i nie przeglądnąłeś tematów z takim samym pytaniem
2. Wrzuciłeś tematy - pytania, nie podjąłeś dyskusji i się zwinąłeś a teraz wracasz niejako wrzucając tych którzy napisali Ci prawdę do jednego wora z Tobą

Niefajnie że zwrócenie Tobie uwagi na rzeczy wydawało by się oczywiste u dorosłych ludzi mylisz ze zwykłą złośliwością. Natomiast jeszcze bardziej niefajne jest to że osoby które najpierw czegoś poszukają a potem na ten temat podyskutują są już prawdopodobnie na tym świecie mniejszością i ta dysproporcja prawdopodobnie nigdy nie obierze już kierunku przeciwnego.

CO do Megane - rozumiem że nie kupiłeś ELise ani torowego Boxtera bo za wysokie progi natomiast Megane jest tak dobre że samo szybko pojedzie po zakrętach....a może nie rozumiem...


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HappyEnforcer
post Thu, 22 Apr 2021 - 13:12
Post #189


User
Dołączył: Tue, 05 January 2021





Nie będę dyskutował na temat czy to była złośliwość czy nie bo nie widzę chęci "zwrócenia uwagi" w zdaniach, które przytoczyłem tylko zwykłą uszczypliwość. Nie zabierałem głosu bo byłem zajęty zarówno szukaniem jak i sprawami zawodowymi.
Nie fajne to jest pisanie dyrdymałów nie na temat, a gdybym znalazł odpowiedź na swoje pytanie we wcześniejszych postach to na bank bym nie pytał.

Natomiast bardzo serdecznie dziękuję każdemu kto tu się wypowiedział merytorycznie, wrzucając czasówki, swoje spostrzeżenia itd.

"CO do Megane - rozumiem że nie kupiłeś ELise ani torowego Boxtera bo za wysokie progi natomiast Megane jest tak dobre że samo szybko pojedzie po zakrętach....a może nie rozumiem..."
No właśnie nie rozumiesz, a ja nie chcę się wciągać w kolejna kłótnie w tym wątku. Mnie się wydaje, że dość jasno napisałem, że zająłem się objezdzaniem interesujących mnie aut I skoro wybrałem to, to chyba najbardziej mi leżało

"Natomiast jeszcze bardziej niefajne jest to że osoby które najpierw czegoś poszukają a potem na ten temat podyskutują są już prawdopodobnie na tym świecie mniejszością i ta dysproporcja prawdopodobnie nigdy nie obierze już kierunku przeciwnego"

A może problem leży po drugiej stronie? Ludzie nie chcą już brać udziału w "dyskusji" bo po raz kolejny dochodzi na tym forum do takich złośliwości, braku merytoryki i gadaniny o niczym? Kij ma dwa końce
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Thu, 22 Apr 2021 - 14:03
Post #190


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



Widzisz - to jest forum. Nie biuro realizujące zlecenia i poszukujące odpowiedzi na pytania za ciężo zarobione pieniądze.
Tu ludzie tż pracują mają swoje zajęcia a mimo tego postanowili udzielić Ci odpowiedzi, podsunęli pomysły, podali przeciw i za, wywiązała się z tgo całkiem fajna dyskusja.
Ale Ty nie miałeś czasu.


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Thu, 22 Apr 2021 - 14:23
Post #191


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(HappyEnforcer @ Thu, 22 Apr 2021 - 13:12) *
Nie będę dyskutował na temat czy to była złośliwość czy nie bo nie widzę chęci "zwrócenia uwagi" w zdaniach, które przytoczyłem tylko zwykłą uszczypliwość. Nie zabierałem głosu bo byłem zajęty zarówno szukaniem jak i sprawami zawodowymi.
Nie fajne to jest pisanie dyrdymałów nie na temat, a gdybym znalazł odpowiedź na swoje pytanie we wcześniejszych postach to na bank bym nie pytał.

Natomiast bardzo serdecznie dziękuję każdemu kto tu się wypowiedział merytorycznie, wrzucając czasówki, swoje spostrzeżenia itd.

"CO do Megane - rozumiem że nie kupiłeś ELise ani torowego Boxtera bo za wysokie progi natomiast Megane jest tak dobre że samo szybko pojedzie po zakrętach....a może nie rozumiem..."
No właśnie nie rozumiesz, a ja nie chcę się wciągać w kolejna kłótnie w tym wątku. Mnie się wydaje, że dość jasno napisałem, że zająłem się objezdzaniem interesujących mnie aut I skoro wybrałem to, to chyba najbardziej mi leżało

"Natomiast jeszcze bardziej niefajne jest to że osoby które najpierw czegoś poszukają a potem na ten temat podyskutują są już prawdopodobnie na tym świecie mniejszością i ta dysproporcja prawdopodobnie nigdy nie obierze już kierunku przeciwnego"

A może problem leży po drugiej stronie? Ludzie nie chcą już brać udziału w "dyskusji" bo po raz kolejny dochodzi na tym forum do takich złośliwości, braku merytoryki i gadaniny o niczym? Kij ma dwa końce

Na forum dyskusja bardzo łatwo schodzi na tematy poboczne. Szczególnie wtedy, gdy autor tematu przez miesiąc nie ma czasu się udzielać.
Pomyśl, czy za to, że zawróciłeś innym głowę (tworząc temat) i sam to olałeś nie wypadało by po prostu napisać po ludzku "przepraszam i dziękuję". Dzieci uczymy tych zwrotów, a jako dorośli chyba zapominamy te nauki...
Przykre jest, że jeździłeś tyloma samochodami,a nie miałeś 5 minut czasu, żeby opisać wrażenia z jazdy. Oczekujesz od innych dzielenia się informacjami, a sam prezentujesz jaką postawę?
To tyle z moich obserwacji. Miłego użytkowania samochodu.


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HappyEnforcer
post Thu, 22 Apr 2021 - 14:27
Post #192


User
Dołączył: Tue, 05 January 2021





No nie miałem.... I gdyby koledzy tutaj nie mieli to zapewne też nie udzielili by odpowiedzi... a Ty widzę, że tylko szukasz spiny i niestety duża część ludzi tutaj wchodzi albo się z kimś posprzeczać albo komuś przygadać. Szkoda bo takie zachowanie zniechęca do udziału w dyskusji, tak jak zniechęcilo mnie... najgorsze jest to, że rykoszetem obrywają fajni ludzie, którzy naprawdę weszli coś doradzić.

Jackkpl

"Pomyśl, czy za to, że zawróciłeś innym głowę (tworząc temat) i sam to olałeś nie wypadało by po prostu napisać po ludzku "przepraszam i dziękuję""

Może przeczytaj parę postów wyżej moją wypowiedź zanim napiszesz w moim kierunku coś takiego i jak "stereotypowy użytkownik" tego forum znowu zwrócisz komuś uwagę samemu nie wysilając się w zastanowieniu czy to co napisałeś ma jakiekolwiek podstawy. Bo w pierwszym poście napisałem i przepraszam i dziękuję
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Thu, 22 Apr 2021 - 14:44
Post #193


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



to może byłoby fajnie napisać jakie auta obejrzałeś, ich plusy i minusy i dlaczego finalnie Megane ? To byłaby merytoryczna wypowiedź której nikt nie miałby CI za złe. Ba - pomógłbyś innym którzy mieli podobny problem. To lepsze niż wytykanie Ci zośliwości w temacie na 10 stron i to osobom które jednak bądź co bądź napisały tu sporo merytorycznych informacji.


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Thu, 22 Apr 2021 - 14:44
Post #194


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(HappyEnforcer @ Thu, 22 Apr 2021 - 14:27) *
Jackkpl

"Pomyśl, czy za to, że zawróciłeś innym głowę (tworząc temat) i sam to olałeś nie wypadało by po prostu napisać po ludzku "przepraszam i dziękuję""

Może przeczytaj parę postów wyżej moją wypowiedź zanim palniesz coś takiego i jak "stereotypowy użytkownik" tego forum znowu zwrócisz komuś uwagę samemu nie wysilając się w zastanowieniu czy to co napisałeś ma jakiekolwiek podstawy. Bo w pierwszym poście napisałem i przepraszam i dziękuję


Fajnie ,że napisałeś przepraszam i dziękuję. Nie uważam jednak, że jesteś w pozycji, żeby krytykować kogokolwiek. A dlaczego nie jesteś w takiej pozycji? A dlatego, że nie dałeś nic od siebie.
Możesz to zmienić opisując samochody, które testowałeś i dzieląc się opinią na ich temat. Dopóki tego nie zrobisz, zachowujesz się jak ten "stereotypowy" użytkownik, który założył konto ,żeby szukać spiny i pokazać innym, że wie lepiej.
To tyle OT z mojej strony. Jeszcze raz miłego użytkowania samochodu.


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HappyEnforcer
post Thu, 22 Apr 2021 - 14:54
Post #195


User
Dołączył: Tue, 05 January 2021





Dziękuję. Fajnie, że napisałem "przepraszam I dziękuję " ale nie Fajnie, że Ty zamiast to przeczytać zacząłeś od "zwrócenia mi uwagi" i ani słowa o tym, że niesłusznie.
To jest właśnie problem tego forum, niedlugo bez nowych użytkowników będziecie sobie sami odpowiadać "było"...
Sorry ale jak zdaniem "społeczności forum" mówienie głośno o swoich spostrzeżeniach, które są krytyczne wobec starszych użytkowników forum jest wykroczeniem to proszę o usunięcie z grona użytkowników.

Szkoda mi jest najbardziej tych, którzy weszli tu coś naprawdę od siebie wnieść tak po koleżeńsku i tym osobom podziękowałem nie raz. Ale jak wchodzę na swój temat, gdzie przez 10 stron merytorycznych odpowiedzi jest stron 2 może 3 to Sorry ale nie miejcie pretensji, że nie biorę aktywnego udziału w dyskusji o niczym
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Thu, 22 Apr 2021 - 15:01
Post #196


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(HappyEnforcer @ Thu, 22 Apr 2021 - 14:54) *
Dziękuję

Jak byłem dla Ciebie niemiły, to przepraszam. Nie było to moją intencją.
Ostatnio parę ludzi takimi M2RS zaczęło jeździć i generalnie są to bardzo szybkie auta na torze. Nie są najszybsze, ale w niewielkim budżecie (chyba) nie mają konkurencji. Problem się robi, gdy takim autem chcemy szybko jechać na dużych torach (Silesia, Poznań) i trzeba dołożyć mocy. W ciepłe dni jest problem z chłodzeniem (Arek jeździł bez maski). Może Arek z Łodzi swoją Meganką odwiedzi Poznań i zobaczymy, ile to auto potrafi.


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HappyEnforcer
post Thu, 22 Apr 2021 - 15:07
Post #197


User
Dołączył: Tue, 05 January 2021





Ja też nie chciałem być dla Ciebie nie miły i nie odbieraj tego personalnie. Po prostu nie traktujcie nowych użytkowników w ten sposób bo to oni ożywiają trochę to forum.

No nie wiem ale Clio 3 Rs jest jeszcze słabsze a są zawodnicy, którzy potrafią wykręcić nim czasy na Poznaniu na prawdę nie do powstydzenia.
Ja się tym autem wcale nie podniecam i nie mówię tu przecież, że jest w czymś najlepsze ale na ciasnych torach robi robotę i dla mnie to był Best Buy w relacji osiągi/jakość/cena

W swoich poszukiwaniach akurat grupę kolegów od Megane z Łodzi miałem przyjemność spotkać, dużo cennych rad, podpowiedzi i zostałem miło przyjęty. Akurat z P. Arkiem noe miałem przyjemności się spotkać ale jego wyniki i ogólnie grupy z Łodzi mówią same za siebie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Thu, 22 Apr 2021 - 15:25
Post #198


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



CYTAT(HappyEnforcer @ Thu, 22 Apr 2021 - 14:54) *
Dziękuję. Fajnie, że napisałem "przepraszam I dziękuję " ale nie Fajnie, że Ty zamiast to przeczytać zacząłeś od "zwrócenia mi uwagi" i ani słowa o tym, że niesłusznie.
To jest właśnie problem tego forum, niedlugo bez nowych użytkowników będziecie sobie sami odpowiadać "było"...
Sorry ale jak zdaniem "społeczności forum" mówienie głośno o swoich spostrzeżeniach, które są krytyczne wobec starszych użytkowników forum jest wykroczeniem to proszę o usunięcie z grona użytkowników.

Szkoda mi jest najbardziej tych, którzy weszli tu coś naprawdę od siebie wnieść tak po koleżeńsku i tym osobom podziękowałem nie raz. Ale jak wchodzę na swój temat, gdzie przez 10 stron merytorycznych odpowiedzi jest stron 2 może 3 to Sorry ale nie miejcie pretensji, że nie biorę aktywnego udziału w dyskusji o niczym


Sądząc po tym co się dzieje na FB i zaczyna dziać się na forach nie ma strachu o to że nowi nie przyjdą. Przyjdą będą wrzucać pytania bez żadnych szczegółów, bez przygotowania, bez swoich spostrzeżeń, bez wcześniejszego przeszukania forum, potem nie udzielą się w dyskusji mimo że jak potem się dowiesz zaglądały tu ale nie spodobał im się poziom który według ich był niższy niż to co zaprezentowali sami sobą.
Potrafią namierzyć każdą grupę i każde forum żeby wrzucić tam swoje pytanie...i tu ich umiejętności się kończą,

Ty się bronisz, piszesz że jednak taki nie jesteś więc ja nadal jednak czekam aż opiszesz te autka które oglądałeś zamiast suchego "Kupiłem Megane - jest super, więcej nie napiszę bo czasu nie mam"


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HappyEnforcer
post Thu, 22 Apr 2021 - 15:29
Post #199


User
Dołączył: Tue, 05 January 2021





I nie napiszę bo nie zadałeś mi ani jednego konkretnego pytania, bo nic nie wniosłeś do mojego tematu poza tym, że mnie co chwilę atakujesz a sam nic mądrego nie napisałeś, ale upominanie mnie ze to ja źle zadałem pytanie już dla Ciebie problemem nie jest.

I przed niczym się nie bronię, nie dopowiadaj sobie ideologii
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kontrolm
post Thu, 22 Apr 2021 - 15:41
Post #200


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 09 March 2007
Skąd: Błonie

Ikona grupy



CYTAT(HappyEnforcer @ Thu, 22 Apr 2021 - 15:29) *
I nie napiszę bo nie zadałeś mi ani jednego konkretnego pytania, bo nic nie wniosłeś do mojego tematu poza tym, że mnie co chwilę atakujesz a sam nic mądrego nie napisałeś, ale upominanie mnie ze to ja źle zadałem pytanie już dla Ciebie problemem nie jest.

pisałem i to dosyć sporo, a że dla Ciebie nic mądrego.....
Pytanie które zadałem było bardzo konkretne - jakie auta obejrzałeś, ich plusy i minusy i dlaczego finalnie Megane.


--------------------
VEMS rozkminiłem do ostatniego rezystorka - chętnie pomogę
Go to the top of the page
 
+Quote Post

13 Stron V  « < 8 9 10 11 12 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wednesday, 24 April 2024 - 17:45