Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Mercedes CLA 250, pojezdzi trochę?
L5turbo
post Sat, 21 Oct 2017 - 02:08
Post #1


Frequent User
Dołączył: Wed, 01 February 2006
Skąd: Białystok





Witam! Znajoma nakręciła się na taki model używany, 80kkm w automacie. Może macie jakieś informacje odnośnie bryczki. Najważniejsze, czy nie ma jakichs wiekszych bolączek i nie bedzie trzeba pompowac kasy. Jak z wytrzymałością silnika, skrzyni zawieszenia. Jakiego realnego spalania można się spodziewać po takim 2.0 turbo? Może jeszcze jakieś sugestie. Z góry dzięki!


--------------------
Audi 200 turbo quattro
Pastuch B5 2.8 "quattro"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sat, 21 Oct 2017 - 02:08
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
rysa
post Tue, 24 Oct 2017 - 00:23
Post #2


Frequent User
Dołączył: Fri, 15 February 2008
Skąd: ;)





spalanie z komputera Warszawa ciagle korki okolo 14-15 trasa od 7-8 w gore. Srednie z komputra po 11tys km od nowosci 11,2 l. Cla kombi 2.0 turbo 4matic. Na papierze wydaje sie ze jedzie. Wsiadasz jedziesz i rozczarowanie. Nie czuc nic.

Skrzynia dziala slabo w porownaniu do klasycznego 7g czy 9g ktore mialem w c klasach. Najwiekszy minus tego samochodu to wlasnie skrzynie. Reszta ujdzie. Naped oczywiscie fwd. Tyl dolaczany przy 4maticu.

Osobiscie wolalbym c klase z poczatku produkcji w205 nawet 180 benzyne. Czy nawet niezniszczalna w204.

Wszystko z wlasnego doswiadczenia.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_gucior_*
post Tue, 24 Oct 2017 - 18:21
Post #3









QUOTE (L5turbo @ Sat, 21 Oct 2017 - 03:08) *
Witam! Znajoma nakręciła się na taki model używany, 80kkm w automacie. Może macie jakieś informacje odnośnie bryczki. Najważniejsze, czy nie ma jakichs wiekszych bolączek i nie bedzie trzeba pompowac kasy. Jak z wytrzymałością silnika, skrzyni zawieszenia. Jakiego realnego spalania można się spodziewać po takim 2.0 turbo? Może jeszcze jakieś sugestie. Z góry dzięki!



to auto ma najgorszą skrzynię świata która morduje to auto.
moja żona to miala w 4m, mam nawet gdzieś w domu box'a z ECU performance do niego które dźwignęło moc do 260hp i jakoś to jechało wtedy przy czym ja wsiadałem do tego auta za karę mając jako alternatywę 45 amg.

spalanie realne to było 11 l /100 w mieście i między 7 a 9 w trasie w zależności od dynamiki.
w tym konkretnym cla chyba tylko parowały reflektory i jakiś filtr czy inne odpowietrzenie było wymieniane na gwarancji bo nie dało się go za specjalnie tankować bo cały czas odbijał pistolet, wymiana pomogła a auto zostało sprzedane przy przebiego 40k km i niespełna 3 latach w bardzo dobrych pieniądzach a kupił je pierwszy oglądający.
zresztą moje 45 amg też kupił pierwszy oglądający więc popyt na nie jest.

generalnie jak wersja z pakietem amg to prowadzi się to dobrze i co niespecjalnie typowe w MB nie psuło się prawie nic!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
L5turbo
post Mon, 30 Oct 2017 - 08:52
Post #4


Frequent User
Dołączył: Wed, 01 February 2006
Skąd: Białystok





Dzieki! Delikatnie się zmienilo i będzie CLA 220 184KM, ale 4matic.


--------------------
Audi 200 turbo quattro
Pastuch B5 2.8 "quattro"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rysa
post Sun, 05 Nov 2017 - 00:51
Post #5


Frequent User
Dołączył: Fri, 15 February 2008
Skąd: ;)





To samo. Nadal paskudna skrzynia. Jezdzilem 220 i 250. Porownywalem przesiadajac sie z 1 do 2. Roznicy wielkiej nie odczulem. 250 delikatnie szybsza. Pala podobnie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 21:22