Shoutbox 0 nowych PW 

194 Stron V  « < 192 193 194  
Reply to this topicStart new topic
> Robert Kubica, kariera i dyskusje na ten temat.
Skyline
post Dzisiaj, 10:20
Post #3861

User

Robert to mój idol od małego, nie udzialałem sie żeby bana nie dostac, ani nic... Ale ludzie 33 lata, to jak piłkarz ktorego 7 lat nie było na boisku. Do tego jeszcze taki ktory by byl wczesniej ze 2 razy mistrzem swiata to by wszedl dla mediow a tak... F1 ogladam od 1996 roku i troche wiem na czym polega to i owo...
Tam fajnie by bylo widziec polaka ale 22-letniego... kasa to druga sprawa, bo najpierw musi byc swieza krew i za nim kasa. Z tego co wiem z pewnych zrodel to Wiliams spodziewal sie duzo wiekszej roznicy w czasach pomiedzy Robkiem a Ruskiem...
Go to the top of the page

+Quote Post
Wspieraj forum
post Dzisiaj, 10:20
Post #

Dotacja

Dotacja na forum

Quote Post
tomek evo
post Dzisiaj, 11:21
Post #3862

Forum Killer

Moim zdaniem ten wiek nie jest przeszkodą nie do pokonania. Starsi od niego jeździli i nadal jeżdżą w F1 i są bardzo konkurencyjni. Każdy organizm jest inny ale można przyjąć, że granicznym wiekiem jest ok 38 lat (mówił o tym chyba niedawno David Couldhard). Dla jednego będzie to 35 a dla drugiego 40. Czysta szybkość i refleks spada odrobinę szybciej za to kierowca wiele rzeczy nadrabia doświadczeniem i większą powtarzalnością. Problem jest taki, że tylko ci najlepsi albo przynajmniej bardzo dobrzy są w stanie się utrzymać w F1 mając ponad 33 lata na karku a wielu mistrzów kończy karierę szybciej będąc jeszcze niemal na szczycie (lub na samym szczycie jak Rosberg). Wynika to z wielu czynników m.in mniejszej motywacji po wielu sezonach oraz z faktu, że taki zawodnik już nic nowego nie pokarze i na wyższy poziom nie wejdzie i z tego powodu topowe zespoły biorą możliwie najlepszych lub z największym potencjałem a potencjalne miejsca w słabszych zespołach sa lub mniej atrakcyjne dla kogoś kto jeździł w bardzo konkurencyjnych bolidach lub też po prostu słabsze zespoły nie są w stanie zaproponować odpowiedniego wynagrodzenia takiemu zawodnikowi tylko wolą zatrudnić obiecującego młodziaka, który przyprowadzi w dodatku sponsora. Red Bull dawał szansę wielu zawodnika a potem lądowali oni w młodym wieku na bruku choć byli całkiem dobrzy np. Buemi, JEVerne, Algersuari czy choćby ostatnio Kwiat. Z kilkunastu zawodników Red Bulla tylko 4 zadomowiło się na dobre (Vette, Riccardo, Sainz, Verstappen). Czołowe zespoły interesuje tylko topowy zawodnik a czas na pokazanie swojej wyjątkowości jest niestety ograniczony.

--------------------
sygnatury komercyjne są dostępne dla kont PRO

+Quote Post

194 Stron V  « < 192 193 194
Reply to this topicStart new topic

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wednesday, 13 December 2017 - 11:52