Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Skoda Octavia II FL 320KM 400+Nm DSG Compsport Stage 3, Promocja na weekend: 25tys zamiast 29tys
kmrspl
post Wed, 11 Jul 2018 - 21:45
Post #1


Rookie
Dołączył: Mon, 09 July 2018





PROMOCJA NA WEEKEND 25 TYS ZAMIAST 29. M2 czeka na odbiór, Skoda mnie blokuje... dry.gif


Witam, auto za czasów pierwszego właściciela (ja jestem drugim) miało tutaj swój temat:
http://www.racingforum.pl/White-Octavia-RS-t72687.html

link do ogłoszenia olx: https://www.olx.pl/oferta/skoda-octavia-rs-...D5-IDwGx6P.html

NOWA cena: 25000 PLN

kontakt do mnie: 883965006

opis z olx'a dla leniwych:
Oferuję na sprzedaż Skodę Octavię RS, benzyna, skrzynia biegów DSG.

Auto posiada modyfikację Stage 3 firmy Compsport przez co generuje ponad 320KM i ponad 400Nm - w połączeniu z dwusprzęgłową skrzynią biegów i relatywnie niską masą przekłada się to na niesamowite osiągi pod względem przyspieszenia.

Auto posiada pełne możliwe wyposażenie bez nawigacji i podgrzewanej tylnej kanapy.

Dodatkowo wydech MgMotorsport, zawieszenie gwintowane Weitec, felgi Japan Racing 18" (obecnie model JR21 czyli inny niż na zdjęciach, jednak też w kolorze czarnym), grill akcesoryjny "plaster miodu" (posiadam też oryginalny). Opony zimowe oraz letnie, oba komplety 18".

Jestem drugim właścicielem, auto było zakupione przez pierwszego właściciela w polskim salonie, przebieg jest w 100% prawdziwy i w pełni udokumentowany.

Okazyjna cena wynika z mankamentu skrzyni biegów, który w tym aucie jest już od kilku lat (problem pojawił się jeszcze za czasów pierwszego właściciela), auto jest w moich rękach od 4 lub 5 lat, nadszedł czas na zmiany stąd decyzja o sprzedaży. Wspomniany "mankament" skrzyni biegów polega na delikatnym poszarpywaniu bezpośrednio podczas ruszania - po ruszeniu skrzynia dalej pracuje już perfekcyjnie, zmienia biegi błyskawicznie, nigdy nie zdarzyło jej się "zawiesić". Okazyjna cena daje margines do naprawy/wymiany skrzyni. Nic nie wskazuje na to żeby skrzynia całkowicie przestała działać bo jak wspomniałem jej specyficzny problem ciągnie się już od bardzo dawna więc decyzja co do niej należy do przyszłego właściciela.

Auto użytkowane na codzień, posiada ubezpieczenie do końca roku i przegląd do początku przyszłego roku. Na ten moment do przemieszczania się nie wymaga wkładu finansowego, jednak przyszły właściciel może rozważyć pewne poprawki lakiernicze (gdzieniegdzie pojawiają się ogniska korozji, można wymienić podstawowe elementy gumowe zawieszenia, podjąć decyzję co do skrzyni) i ogólnie zadbać po swojemu o auto.

Silnik pracuje perfekcyjnie, nie zużywa oleju. Olej wymieniany co 10tys kilometrów.

Zdjęcia wnętrza zapożyczone ze strony producenta, jednak wyposażenie jest takie jak na zdjęciach, jedyna różnica polega na tym, że auto posiada pełne czarne skóry, bez tego jasnego środka.

Zapraszam do kontaktu i oględzin.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 11 Jul 2018 - 21:45
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 29 March 2024 - 02:21