Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Hyundai i20N
Honada
post Fri, 25 Jun 2021 - 15:23
Post #21


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





Problem jest taki, że kolega Toge pracuje w jakimś stopniu dla Hyundaia. Może marketing szeptany? Od pierwszego posta mam takie wrażenie, ale MOŻE się mylę wink.gif

Odnośnie Forda, to jakościowo może nie jest to jakaś "malina" i do takiej np. Hondy to jednak brakuje sporo, ale to też nie sypie się jakoś tak strasznie przez pierwsze 100 tys. km, a na kiepskie plastiki w aucie typu ST można przymknąć oko. Jeśli ktoś się nie żeni z autem, to będzie miał sporo przyjemności ze współżycia z Fiestą. Dla mnie auto wybitne pod względem charakteru i tego feelingu zza kierownicy. A silnik 3-cylindrowy bardziej podoba mi się niż poprzedni 4-cylindrowy z uwagi na charakterystykę, dźwiek pracy i wyraźnie niższą masę jaka spoczywa na przedniej osi. Ale w pełni rozumiem tych, którzy tego typu jednostek nie lubią. Chociaż najczęściej obawiają się ich ci, którzy nie mieli z nimi dłuższego kontaktu. Ile to podziała? Ciezko powiedzieć, ale wyważyć takiego silnika się nie da, wiec w teorii krócej niż 4-cylindrowy. Z drugiej strony 1.0 EB potrafią robić w służbówkach po 300 tys. km.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 25 Jun 2021 - 15:23
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Tōge
post Fri, 25 Jun 2021 - 17:14
Post #22


User
Dołączył: Tue, 01 June 2021
Skąd: z winkla





Pudło.Pracuję w energetyce.

Miałem niestety styczność z produktami Forda, nigdy więcej. Hyundai nigdy nie posiadałem. Teść ma i20 1.2 od nowości, jest bardzo zadowolony. Auto ma 6 lat, zero problemów.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honada
post Fri, 25 Jun 2021 - 19:06
Post #23


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





No powiedzmy, życie pokaże wink.gif

Swoją drogą w firmie jest Focus 1.6 TDi 2011 rok. 240 tys. km i prawie cały w oryginale (wymieniane drobnostki w zawieszeniu, łączniki, końcówki). Seryjny DPF, wtryski, turbo, sprzęgło i DKZ. nawet wydech nie dotykany. Amory i sprężyny seria. Klocki 4 razy zmieniane, tarcze 2 razy. Także z mojej perspektywy trudno się przyczepić. Ale auto jeździło głównie w trasy i do tego szybko. Więc się stale dogrzewało wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tōge
post Fri, 25 Jun 2021 - 20:47
Post #24


User
Dołączył: Tue, 01 June 2021
Skąd: z winkla





Lata temu przymierzałem się do zakupu używanej Fiesty ST. Dostałem jednak w tym czasie służbowe Mondeo i ten samochód plus Ka ówczesnej partnerki zniechęciły mnie do marki. Koniec końców padło na MCS.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tuesday, 16 April 2024 - 23:04