Shoutbox 0 nowych PW 


4 Stron V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
> Busiarze mistrzowie lewego pasa, 100hp , 2 tony masy własnej plus przeładowanie
frezeer
post Thu, 05 Sep 2019 - 15:59
Post #1


User
Dołączył: Tue, 22 November 2016





Temat do luźnej dyskusji.
W pracy praktycznie cały dzien jeżdżę po Warszawie i w okolicach.
Krew mnie zalewa jak te tumany ze srajtasma na kokpicie chcą dorównać osobówka i jada lewym pasem.
Te kiblowozy są nie wiele szybsze od tirów ale ich kierowcy maja wielkie aspiracje bo przecież w dowodzie 100koni.
Zreszta nawet 180 nie pomoże bo to dalej mułowaty kibel który powinien jechac prawym pasem.
Czy tylko w naszym pięknym kraju nie kara sie tych szmaciarzy za blokowanie ruchu?
Najlepszy przykład to Polczynska. Tam wyścigi zasrancow to norma.
Jeden ma koni 100 a drugi 102. A Ty do 50 rozpędzaj się za nimi w minutę ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 05 Sep 2019 - 15:59
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
MisioLBN
post Thu, 05 Sep 2019 - 18:39
Post #2


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





Tak
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rwtnt
post Thu, 05 Sep 2019 - 18:46
Post #3


Forum Killer
Dołączył: Sat, 09 June 2012





Tak to jeden z nowotworów polskich ulic, tak jak i wyprzedzające się ciężarówki.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mis
post Thu, 05 Sep 2019 - 19:40
Post #4


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 07 January 2009
Skąd: Rzeszów





Odnośnie ciężarówek polecam obejrzeć:


--------------------
RS3 8V2 nardo limo pl 540HP 680NM
109-Performance
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cowboy
post Thu, 05 Sep 2019 - 20:53
Post #5


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





jak sie chłop przesiadł z Żuka albo Liblina z Andorią to bus 130HP jest rakieta wink.gif


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
16vg60
post Thu, 05 Sep 2019 - 21:56
Post #6


Forum Killer
Dołączył: Sat, 11 June 2011
Skąd: lublin





Na busy ,tiry itp.zamulaczy jest prawy pas skrajny awaryjny ,szkoda nerwów i zdrowia na wdychanie sadzy z jeba... disli ,polecam


--------------------
GOLF MK4 R32 OEM-niuu toys
RS4 B5 SPORTEC -family cars
S3 8l ABT ,BAM ,Imola Gelb -wife car
GOLF MK2 RALLYE R32 4M...-toys
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Fri, 06 Sep 2019 - 07:42
Post #7


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto







--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
error.
post Fri, 06 Sep 2019 - 07:44
Post #8


Super User
Dołączył: Fri, 02 December 2016





biuro@takomedia.pl

Kontakt do producenta serialu "Trudne sprawy"

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek1234
post Fri, 06 Sep 2019 - 08:01
Post #9


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





A co to za problem, chwilę poczekać, aż jeden z drugim się wyprzedzi? Cierpliwość to jedna z najważniejszych cech dobrego kierowcy.


--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bio
post Fri, 06 Sep 2019 - 08:20
Post #10


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2008
Skąd: Bratislava





CYTAT(16vg60 @ Thu, 05 Sep 2019 - 21:56) *
Na busy ,tiry itp.zamulaczy jest prawy pas skrajny awaryjny ,szkoda nerwów i zdrowia na wdychanie sadzy z jeba... disli ,polecam

Coraz lepiej argumentujesz stratę przez siebie prawa jazdy. Jak małą wyobraźnię trzeba mieć, żeby wyprzedzać pasem awaryjnym?

CYTAT(Maciek1234 @ Fri, 06 Sep 2019 - 08:01) *
A co to za problem, chwilę poczekać, aż jeden z drugim się wyprzedzi? Cierpliwość to jedna z najważniejszych cech dobrego kierowcy.

+1.
Sam ćwiczę sporo. Więcej cierpliwości = spokojniejsza jazda i człowiek mniej zmęczony po trasie.


--------------------
Blog Motoryzacyjny TorquedMad mind - tqmm.pl
FB: @torquedmadmind
Insta: @tqmmpl
Twitter: @tqmmpl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Fri, 06 Sep 2019 - 08:34
Post #11


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





Zaraz się dowiecie, że pomyliliście fora z szydełkowanie.pl


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
As_
post Fri, 06 Sep 2019 - 08:42
Post #12


Forum Killer
Dołączył: Sun, 17 February 2008
Skąd: W-wa





generalnie to do lewego pasa powinny mieć dostęp tylko samochody z forumową naklejką


--------------------
papierowe konie + oszukane 4x4
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_adams_
post Fri, 06 Sep 2019 - 08:59
Post #13


Forum Killer
Dołączył: Thu, 17 December 2009
Skąd: Kruszwica





Temat z dupy wzięty, można co najwyżej ponarzekać jak ktoś ma potrzebę się wyżalić na forum.

Nie jeżdżę po Wa - wie, ale po kraju czasem się zdarza jakiś dalszy wypad i wyprzedzanie się TIR-ów bywa irytujące, podobnie jak osobówki uparcie jadące lewym 140km/h, ale najbardziej wnerwiają idioci w służbowych skodach itp lawirujący od prawej do lewej skrajni myślący że mają bardzo szybki wóz wink.gif


--------------------
Życie jest rumakiem który nie znosi tchórzliwego jeźdźca.

B6 1.8T@GT28RS>B9 2.0T Allroad
Punto Evo 1.4T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek1234
post Fri, 06 Sep 2019 - 08:59
Post #14


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





CYTAT(Tommo @ Fri, 06 Sep 2019 - 09:34) *
Zaraz się dowiecie, że pomyliliście fora z szydełkowanie.pl
cierpliwość to cecha, która przydaje się w sporcie motorowym, na wszelkich zawodach, czy wyścigach.

Naprawdę masz problem, by przejechać te 2 minuty z prędkością 80kph? Jak zjedzie takie 'Safety Car' na prawy pas, to można przez chwilę całkiem bezpiecznie sprawdzić przyśpieszenie swojego auta laugh.gif Bojowo nastawieni kierowcy słabszych aut, boją się porażki po zjeździe 'Safety Cara' w postaci busa/tira, więc wolą zaryzykować wyprzedzanie pasem awaryjnym, wzniecając tumany kurzu i podrzucając duże ilości małych kamyczków (które potem trafiają w szybę innych aut) niż zostać w sposób prosty skillowany przez auto z poważniejszym silnikiem biggrin.gif

Tym bardziej, że tir/busiarz wyprzedzający innego tira/busiarza nie łamie żadnych przepisów, więc te utyskiwanie jest bezzasadne i świadczy o ignorancji biadolących.


--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo
post Fri, 06 Sep 2019 - 09:08
Post #15


Audi. Turbo. quattro.
Dołączył: Sat, 12 October 2002
Skąd: Opalenica





CYTAT(Maciek1234 @ Fri, 06 Sep 2019 - 08:59) *
...
Tym bardziej, że tir/busiarz wyprzedzający innego tira/busiarza nie łamie żadnych przepisów, więc te utyskiwanie jest bezzasadne i świadczy o ignorancji biadolących.


Jest w stanie złamać, nie zawsze, ale jest to możliwe, że złamie przepis.


--------------------
Audi Coupe S2 @ GT3071R
400KM 440Nm and the life goes on...
--Audi way of life--
Suzuki V-Strom DL1000
www.AudiKlub.org
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prez_s
post Fri, 06 Sep 2019 - 09:11
Post #16


Frequent User
Dołączył: Mon, 09 March 2009
Skąd: Warszawa





W osobówce jakoś mnie to nie razi - o ile ten bus/tir nie właduje mi się przed maskę w ostatniej chwili. Z kolei na motocyklu podejście mam zgoła odmienne i zaznaczam, że robiąc trasy nie jeżdżę szybko a i tak coraz częściej zdarzają mi się ordynarne zajechania.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Fri, 06 Sep 2019 - 09:59
Post #17


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





CYTAT(_adams_ @ Fri, 06 Sep 2019 - 08:59) *
Temat z dupy wzięty, można co najwyżej ponarzekać jak ktoś ma potrzebę się wyżalić na forum.

Nie jeżdżę po Wa - wie, ale po kraju czasem się zdarza jakiś dalszy wypad i wyprzedzanie się TIR-ów bywa irytujące, podobnie jak osobówki uparcie jadące lewym 140km/h, ale najbardziej wnerwiają idioci w służbowych skodach itp lawirujący od prawej do lewej skrajni myślący że mają bardzo szybki wóz wink.gif

Z ta jazda 140km/h to też troche przesada. Czasami mam ochotę przejechać trasę jak człowiek bez upalania 200+ bo jadę z żoną jest miło muzyka gra i chciał bym zapiąć tempomat na 140 i jechać ale się kurr... nieda. Jedziesz prawym 140 to co chwile ktoś jedzie 135 albo 120 albo 138.... no więc wyprzedzam, lewy pas i sobie jade ale widzę w lusterku że ktoś leci sporo więcej także żeby go nie hamować daje w palnik i za chwile mam 180 albo 200... noga z gazu prawy pas i rozpędem dojeżdżam do kolejnego który jedzie znowu 138 a ja mam jeszcze 150 bo niezdążylem zwolnić a nie bd hamować no to lewy ale na lewym cośjedzie wiec w palnik no i robi sie 200... dobra prawy i sie tocze ale przedmna sa 2 tiry patrze w lusterko i mam wybor daje w palnik zeby sie wbic przed samochodem na lewym albo hamuje i jade za tirami czekajac az mnie minie bo jak utrzymam swoja predkosc to mu ostro zajade droge... no i za chwile okazuje sie ze lece nonstop 160+... w takich sytuacjach najczesciej zapinam ten tempomat na okolice 160-180 i wtedy moge wyprzedzac lewym bez przyspieszania ale ekonomiczna czy spokojna jazda juz przepadla... W Polsce nie da sie jechać płynnie, poprostu niema bata... zwykła trasa to ciagle ograniczenia 50-70-90-50-30-70 i tak non stop... nie nadazasz wachlować temopomatem... wioska no to zwalniam do 50 i sobie pyrkam to mnie wyprzedzaja... wyjezdzam z wioski i wyprzedzam tych co mnie wyprzedzili bo jada 80 zamiast 90... i tak w kółko... Ostatnio w nocy jechalem na Lublin z wawy to wyszło mi spalanie 6,5L w 2.0 TFSI a wcale nie jechalem 50.... ale było PUSTO jechałęm całą droge płynnie, nie musialem wciskać w podłogę tylko moglem sie normalnie rozpędzać i spokojnie płynnie jechać.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
trbman
post Fri, 06 Sep 2019 - 10:01
Post #18


User
Dołączył: Wed, 08 October 2003
Skąd: Augustów





Cieszcie się że tiry jeżdżą po 90-93, a nie przepisowo 70 na jednopasmówkach i wyprzedzają maruderów jadących 70-80.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo
post Fri, 06 Sep 2019 - 10:07
Post #19


Audi. Turbo. quattro.
Dołączył: Sat, 12 October 2002
Skąd: Opalenica





no nie wiem właśnie, chyba bym wolał, żeby jeździły po te 70...


--------------------
Audi Coupe S2 @ GT3071R
400KM 440Nm and the life goes on...
--Audi way of life--
Suzuki V-Strom DL1000
www.AudiKlub.org
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek1234
post Fri, 06 Sep 2019 - 10:20
Post #20


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





CYTAT(MisioLBN @ Fri, 06 Sep 2019 - 10:59) *
Z ta jazda 140km/h to też troche przesada. Czasami mam ochotę przejechać trasę jak człowiek bez upalania 200+ bo jadę z żoną jest miło muzyka gra i chciał bym zapiąć tempomat na 140 i jechać ale się kurr... nieda. Jedziesz prawym 140 to co chwile ktoś jedzie 135 albo 120 albo 138.... no więc wyprzedzam, lewy pas i sobie jade ale widzę w lusterku że ktoś leci sporo więcej także żeby go nie hamować daje w palnik i za chwile mam 180 albo 200... noga z gazu prawy pas i rozpędem dojeżdżam do kolejnego który jedzie znowu 138 a ja mam jeszcze 150 bo niezdążylem zwolnić a nie bd hamować no to lewy ale na lewym cośjedzie wiec w palnik no i robi sie 200... dobra prawy i sie tocze ale przedmna sa 2 tiry patrze w lusterko i mam wybor daje w palnik zeby sie wbic przed samochodem na lewym albo hamuje i jade za tirami czekajac az mnie minie bo jak utrzymam swoja predkosc to mu ostro zajade droge... no i za chwile okazuje sie ze lece nonstop 160+... w takich sytuacjach najczesciej zapinam ten tempomat na okolice 160-180 i wtedy moge wyprzedzac lewym bez przyspieszania ale ekonomiczna czy spokojna jazda juz przepadla... W Polsce nie da sie jechać płynnie, poprostu niema bata... zwykła trasa to ciagle ograniczenia 50-70-90-50-30-70 i tak non stop... nie nadazasz wachlować temopomatem... wioska no to zwalniam do 50 i sobie pyrkam to mnie wyprzedzaja... wyjezdzam z wioski i wyprzedzam tych co mnie wyprzedzili bo jada 80 zamiast 90... i tak w kółko... Ostatnio w nocy jechalem na Lublin z wawy to wyszło mi spalanie 6,5L w 2.0 TFSI a wcale nie jechalem 50.... ale było PUSTO jechałęm całą droge płynnie, nie musialem wciskać w podłogę tylko moglem sie normalnie rozpędzać i spokojnie płynnie jechać.
kłania się temat o tym, dlaczego niektórzy mają wywalone na przepisy i ograniczenia, i dlaczego mandaty powinny być wyższe ...

Ktoś sobie sam ustala limity prędkości, czy w ogóle wybiera sobie, które przepisy stosować, a które nie, a na tym cierpi ogólna płynność ruchu drogowego - w konsekwencji zwykli kierowcy, którzy chcą płynnie i bezstresowo dotrzeć do celu, bez zbędnych przygód, czy korków, spowodowanych przez wypadki.




--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stron V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 18 April 2024 - 21:14