Shoutbox 0 nowych PW 


432 Stron V  « < 385 386 387 388 389 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Dowcip. REWELKA !, [uwagi odn. zamieszczania w pierwszym poście]
wymiot
post Mon, 19 Aug 2019 - 19:21
Post #7721


Frequent User
Dołączył: Sat, 23 March 2013





CYTAT(ju-by @ Mon, 19 Aug 2019 - 15:27) *
No właśnie i Tiger i Z.Łomnik strasznie seplenią, ale to chyba też wynika z pomysłu na kanał. W myśl zasady im gorzej tym lepiej.

Kurde moja dziewczyna mi mowi caly czas to samo... "wez zacznij prowadzic vloga z warsztatu..." przeciez jestem brzydki, mam wade wymowy... nadaje sie na gwiazde youtuba.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 19 Aug 2019 - 19:21
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
ju-by
post Mon, 19 Aug 2019 - 19:32
Post #7722


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 11 June 2003
Skąd: Warszawa





CYTAT(wymiot @ Mon, 19 Aug 2019 - 20:21) *
Kurde moja dziewczyna mi mowi caly czas to samo... "wez zacznij prowadzic vloga z warsztatu..." przeciez jestem brzydki, mam wade wymowy... nadaje sie na gwiazde youtuba.


A ja się zastanawiam czy będzie Fame MMA Tiger vs. złomnik czy jednak za małe zasięgi?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wombat
post Mon, 19 Aug 2019 - 20:01
Post #7723


Forum Clubber
Dołączył: Sun, 16 February 2003
Skąd: Wawa Ursus





Nie wiem co to najeżdżasz na Złomnika.
Złomnik ma zajawke, pomysł na odcinek, niezłe poczucie humoru, stara sie do każdego odcinka jakoś merytorycznie przygotować. Może i sepleni ale dokładnie wie co chce wyseplenić i wg mnie jest zrozumiały.
Tutaj dali fajną fure, dolepili fajną dupe i na dokładke koleś który nie wie co chce powiedzieć i jak ma powiedzieć (mili tylko samochód i dupe i stwierdzili że to im wystarczy żeby cos nakręcić - no ale trzeba cos gadać). Taki TopGear dla uchodźców albo dla naćpanych.


--------------------
____________________________________________
Dizlem - lamusie, możesz wozić se mamusie...
Wombat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nomad66
post Mon, 19 Aug 2019 - 20:04
Post #7724


Forum Killer
Dołączył: Tue, 17 March 2015





myślę że gdyby nie było dupy i samochodu nikt by tego nie oglądał biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maaaad
post Mon, 19 Aug 2019 - 20:10
Post #7725


Forum Killer
Dołączył: Wed, 26 November 2008





CYTAT(ju-by @ Mon, 19 Aug 2019 - 15:24) *
Moim zdaniem nie należy oceniać ludzi po ich youtubowych kreacjach. I jeden i drugi jest w pewnym sensie produktem, jeden został wykreowany na lamusa, drugi na debila. Widocznie to się dobrze monetaryzuje. Nie sądzę aby w życiu poza Youtube zachowywali się w ten sposób. Świąt nie mógł upaść tak nisko :-) Oba kanały doskonale pasują do tematu dowcip.

Złomnik to satyra, a ten drugi to ch... wie co - ani to śmieszne, ani fajne. A co do produktów - są produkty lepsze, są i gorsze. Co widać po proporcjach lubię/nie lubię.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
16vg60
post Mon, 19 Aug 2019 - 20:12
Post #7726


Forum Killer
Dołączył: Sat, 11 June 2011
Skąd: lublin





Samochód jest nudny i najmniej ciekawy,typ to.jakis narko-alkon ,taki wytwór obecnych spier... czasów


--------------------
GOLF MK4 R32 OEM-niuu toys
RS4 B5 SPORTEC -family cars
S3 8l ABT ,BAM ,Imola Gelb -wife car
GOLF MK2 RALLYE R32 4M...-toys
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Mon, 19 Aug 2019 - 20:28
Post #7727


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





Naprawdę nie zauważasz diametralnych różnic między twórczością obu youtuberów? Fakt, obaj mają specyficzny sposób bycia ale u zlomnika mamy treść, mamy merytoryczną wiedzę, często zupełnie nieznana i ciekawą. U tego pajaca jest czysty i niezmącony debilizm, który ma z założenia bawić widza. Mnie nie bawi, bardziej irytuje.


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ju-by
post Tue, 20 Aug 2019 - 08:06
Post #7728


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 11 June 2003
Skąd: Warszawa





CYTAT(Tommo @ Mon, 19 Aug 2019 - 21:28) *
Naprawdę nie zauważasz diametralnych różnic między twórczością obu youtuberów? Fakt, obaj mają specyficzny sposób bycia ale u zlomnika mamy treść, mamy merytoryczną wiedzę, często zupełnie nieznana i ciekawą. U tego pajaca jest czysty i niezmącony debilizm, który ma z założenia bawić widza. Mnie nie bawi, bardziej irytuje.


Widzę zasadniczą różnicę w doborze aut i w szczegółach kreacji "hosta". Jednak zasada jest bardzo podobna : klikalnosc nie ma się brać z merytoryki tylko "innosci" (nie wiem jak ująć to na tyle delikatnie aby nie urazić Tigera ani złomnika) prowadzących.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
skrzatbz
post Tue, 20 Aug 2019 - 08:23
Post #7729


Frequent User
Dołączył: Sun, 08 August 2010
Skąd: Busko Zdrój





ja nie wiem czy ty nie widzisz, czy nie chcesz widzieć że tajger jest chory na umyśle? To nie jest jego sposób na klikalność, tylko po prostu chłop jest cofnięty. Podobnie jak jego żona..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anwi
post Tue, 20 Aug 2019 - 08:26
Post #7730


Frequent User
Dołączył: Sat, 14 November 2009





wiecie co? ale bzdury piszecie, może ograniczcie się do pw, a tu po prostu wrzućcie coś ciekawego.......




--------------------
Elise s2 2zzge 880kg
Miata NC 2.5 1100kg
Galant 2.5V6 AWD SingleT
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PMT
post Tue, 20 Aug 2019 - 08:32
Post #7731


User
Dołączył: Sun, 08 June 2008
Skąd: Warszawa





CYTAT(ju-by @ Tue, 20 Aug 2019 - 08:06) *
Widzę zasadniczą różnicę w doborze aut i w szczegółach kreacji "hosta". Jednak zasada jest bardzo podobna : klikalnosc nie ma się brać z merytoryki tylko "innosci" (nie wiem jak ująć to na tyle delikatnie aby nie urazić Tigera ani złomnika) prowadzących.


Nie chcesz urazić prowadzących, w poprzednim poście pisząc, że jeden jest wykreowany na lamusa, drugi na debila laugh.gif
Wyczuwam trolling smile.gif

Klikalność? Monetyzacja? smile.gif Kanał Złomnika na YT to jak sądzę jego hobby, a zarabia gdzie indziej, chociażby prowadząc Autoblog pod imieniem i nazwiskiem (https://spidersweb.pl/autoblog/author/zlomnik/).

A jak już jesteśmy przy takich kanałach to dawno nikt nie wrzucał Wazzapa biggrin.gif (28 minuta)
https://youtu.be/LivhdEiYZ2M
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ju-by
post Tue, 20 Aug 2019 - 08:49
Post #7732


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 11 June 2003
Skąd: Warszawa





CYTAT(skrzatbz @ Tue, 20 Aug 2019 - 09:23) *
ja nie wiem czy ty nie widzisz, czy nie chcesz widzieć że tajger jest chory na umyśle? To nie jest jego sposób na klikalność, tylko po prostu chłop jest cofnięty. Podobnie jak jego żona..


Nie wiem czy to ich sposób na klikalnosc czy ktoś im te kreacje wymyślił (vide Lord Kruszwil i inne gwiazdy Youtube). Założenia są podobne. Nie wiem też czy Tajger/złomnik są tacy jak na swoich kanałach w życiu codziennym (jeśli tak to ich wykorzystywanie do zarabiania jest słabe). Wiem, że tego typu "inność" (kreacja na debila/lamusa) dobrze się dzisiaj sprzedaje, podobnie jak z niezrozumiałych powodów ludzie chcą oglądać Bonusa BGC na Fame MMA. Dalej nie wnikam, przez chwilę oba te kanały są śmieszne, łączy je także fakt, że nie da się obejrzeć całego odcinka na raz. Przynajmniej ja nie umiem, może jestem za stary na toczenie beki tak długo. Nie wiem, z mojej strony EOT.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cowboy
post Tue, 20 Aug 2019 - 10:34
Post #7733


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





ju-by zakoncz juz te swoje wywody
złomink prowadzi ciekawy blog
kanał złomnik ma 84 tys subskrypcji a ten cały tiger 950
merytorycznie nawet nie da sie tego porównać wiec jak nie lubisz złomnika to nie musisz sie tu uzewnętrzniac, to nie jest temat od tego
na tym prosze o zaprzestanie dyskusji kto bardziej sepleni


--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pietrek.L
post Tue, 20 Aug 2019 - 18:16
Post #7734


Forum Killer
Dołączył: Sun, 08 July 2012
Skąd: Mordor (W-ch) / Opole





CYTAT(ju-by @ Tue, 20 Aug 2019 - 08:49) *
Nie wiem czy to ich sposób na klikalnosc czy ktoś im te kreacje wymyślił (vide Lord Kruszwil i inne gwiazdy Youtube). Założenia są podobne. Nie wiem też czy Tajger/złomnik są tacy jak na swoich kanałach w życiu codziennym (jeśli tak to ich wykorzystywanie do zarabiania jest słabe). Wiem, że tego typu "inność" (kreacja na debila/lamusa) dobrze się dzisiaj sprzedaje, podobnie jak z niezrozumiałych powodów ludzie chcą oglądać Bonusa BGC na Fame MMA. Dalej nie wnikam, przez chwilę oba te kanały są śmieszne, łączy je także fakt, że nie da się obejrzeć całego odcinka na raz. Przynajmniej ja nie umiem, może jestem za stary na toczenie beki tak długo. Nie wiem, z mojej strony EOT.



Tiger niestety w realu jest taki



--------------------
Viki`B powered by y/z16xe (ruda tańczy jak szalona :D )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Driftman
post Wed, 21 Aug 2019 - 05:16
Post #7735


Forum Homee
Dołączył: Mon, 29 January 2007
Skąd: Z Mercedesów i Hond





rewelka
https://togethermagazyn.pl/drifter-i-jego-tata/


--------------------
SONDA powstania działu Elektryka/Elektronika/Strojenie/Kodowanie/Logowanie/Diagnostyka
(Prosze wklejac link bez pierwszego znaku _)
_http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=155892&hl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honada
post Wed, 21 Aug 2019 - 08:07
Post #7736


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





Audi RS6 C8. Wygląda spoko, ale Klasa E od AMG jednak z lepsza motorownia

http://dailydriver.pl/nowosci/oto-nowe-aud...retna-tylna-os/

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Wed, 21 Aug 2019 - 08:57
Post #7737


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





Deska rozdzielcza rekompensuje drobne różnice w osiągach względem merca smile.gif


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
16vg60
post Wed, 21 Aug 2019 - 09:06
Post #7738


Forum Killer
Dołączył: Sat, 11 June 2011
Skąd: lublin





420mm na przodzie/370mm tył w stali,dobrze bedzie z czego tarcze podebrac tej srednicy biggrin.gif


--------------------
GOLF MK4 R32 OEM-niuu toys
RS4 B5 SPORTEC -family cars
S3 8l ABT ,BAM ,Imola Gelb -wife car
GOLF MK2 RALLYE R32 4M...-toys
Go to the top of the page
 
+Quote Post
yotomeczek
post Wed, 21 Aug 2019 - 09:21
Post #7739


Forum Killer
Dołączył: Fri, 28 November 2008





CYTAT(16vg60 @ Wed, 21 Aug 2019 - 09:06) *
420mm na przodzie/370mm tył w stali,dobrze bedzie z czego tarcze podebrac tej srednicy biggrin.gif


Przód 420mm też w stali, 440mm w ceramice (dużo lżejszej jak napisali)


--------------------
Nie ma takiego okrucieństwa, do którego nie posunie się rząd, kiedy braknie mu pieniędzy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
16vg60
post Wed, 21 Aug 2019 - 09:41
Post #7740


Forum Killer
Dołączył: Sat, 11 June 2011
Skąd: lublin





Toz tak napisałem smile.gif,set z rs6 c7 390/356 pp czasie jakis maly sie wydaje rolleyes.gif
Co do ceramiki 440mm ,niestety nie dla psa kielbasa biggrin.gif ,choc do rs4 juz zakladaja rolleyes.gif






--------------------
GOLF MK4 R32 OEM-niuu toys
RS4 B5 SPORTEC -family cars
S3 8l ABT ,BAM ,Imola Gelb -wife car
GOLF MK2 RALLYE R32 4M...-toys
Go to the top of the page
 
+Quote Post

432 Stron V  « < 385 386 387 388 389 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tuesday, 23 April 2024 - 17:05