Shoutbox 0 nowych PW 


8 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Szukam Pracy, Dam pracę itp
Michal_R
post Mon, 28 Jan 2013 - 18:48
Post #41


Frequent User
Dołączył: Sat, 26 September 2009
Skąd: Tłuszcz/Warszawa





I ja sie przypominam. Wiecej o mnie na pierwszej stronie smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 28 Jan 2013 - 18:48
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
specnaz14
post Mon, 28 Jan 2013 - 20:11
Post #42


Forum Killer
Dołączył: Sun, 03 December 2006





Na terenie trojmiasta najlepiej Gdynia.
Obojetnie jaka robota magazynier, dostawca, "kierowca", pomocnik w warsztacie.
Prawko kat.B i uprawnienia na wozki widlowe:). I ogormna chec do pojecia jakiej kolwiek pracy:)
Gdyby ktoś potrzebował to chetnie sie zatrudnie:)
Pozdroo
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CZUCZU
post Sun, 10 Feb 2013 - 20:32
Post #43


Moderator
Dołączył: Thu, 21 August 2003
Skąd: Stalowa Wola





Handlowiec z 10 letnim stażem szuka pracy na południu Polski.
Ph, sprzedaż w firmie itp: branża przemysłowa, ścierna, oraz fotowoltaika i energia solarna. Kontakt na pw.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
karolas123
post Wed, 20 Feb 2013 - 19:42
Post #44


Frequent User
Dołączył: Sat, 01 May 2010
Skąd: Łomża





Technik mechatronik, student drugiego roku automatyki i robotyki szuka pracy. Pasjonuje sie autami wiec w zakresie mechaniki mam praktyke bo sam cos tam kreciłem, wymieniałem skrzynie silniki, tak samo z maszynami rolniczymi. Ogarniam bardzo dobrze skuterki piły spalinowe, znam sie na sterownikach plc, a i przy tokarce stałem. Umiem rysowac w Autocadzie, ogarniam cały pakiet office, umiem lutować, jak i sam coś elektronicznego sklecic. Potrafie diagnozować grupę vag. Interesuje mnie kazda praca na terenie Białegostoku.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mabrothrax
post Wed, 27 Feb 2013 - 14:26
Post #45


User
Dołączył: Mon, 19 November 2012





Człowiek z zacięciem motoryzacyjnym zatrudni się w charakterze pomocy do warsztatu na terenie Lublina. Na przyuczenie i takie tam. Jeśli ktoś miałby chęci to zapraszam do kontaktu.


--------------------
20VT Quattro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bincool
post Wed, 13 Mar 2013 - 21:46
Post #46


User
Dołączył: Tue, 20 March 2012
Skąd: Rzeszów





Witam
Poszukuje pracy związanej z motoryzacją, mam już kilkuletnie doświaczenie w pracy w warsztacie samochodowym i obsługą wszelkich możliwych urządzeń diagnostycznych, elektronarzędzi też się nie boję.Posiadam prawo jazdy kat. B oraz oprawnienia SEP 1kV angielski w stopniu dobrym . W okolicach Rzeszowa lub wyjazd za granice.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mazdzia
post Thu, 11 Apr 2013 - 12:12
Post #47


Rookie
Dołączył: Thu, 11 April 2013





cze, technik informatyk, prawie inżynier informatyki z łodzi (piszę pracę inż), barman, interesujący się SEO marketingiem, social media, i wieloma dziwnymi rzeczami, z bogatą ścieżką rozwoju od montera klimatyzacji po przedstawiciela handlowego poszukuje pracy, otwarty na nowe doznania i doświadczenia smile.gif
wszelkie propozycje i info proszę wysyłać na adres: taus@interia.eu
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Badur
post Sat, 20 Apr 2013 - 11:26
Post #48


User
Dołączył: Sun, 04 October 2009
Skąd: Gliwice





Witam.

Poszukuję pracy o charakterze motoryzacyjnym, w województwie śląskim, najlepiej okolice Gliwic. Mam ok 3-4 letnie doświadczenie w mechanice samochodowej. Dojazd do Zabrza, Katowic i innych okolocznych Miast nie stanowi problemu.
Mam bardzo dużo zapału i chęci rozwoju.

Pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Czacza
post Sun, 21 Apr 2013 - 09:47
Post #49


Forum Killer
Dołączył: Mon, 22 March 2004
Skąd: Żory





CYTAT(Badur @ Sat, 20 Apr 2013 - 11:26) *
Witam.

Poszukuję pracy o charakterze motoryzacyjnym, w województwie śląskim, najlepiej okolice Gliwic. Mam ok 3-4 letnie doświadczenie w mechanice samochodowej. Dojazd do Zabrza, Katowic i innych okolocznych Miast nie stanowi problemu.
Mam bardzo dużo zapału i chęci rozwoju.

Pozdrawiam


Jak się zwalniałem z roboty rok temu to szukali w Gliwicach mechanika do: BMW Gazda, Nissan, Poltruck... to tak na szybko. Tam akurat było nieźle, jeśli coś umiesz, chcesz robić i nie masz jakichś niezwykłych oczekiwań.


--------------------
Tire smoke and coffee. Breakfast of champions
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tomash91
post Thu, 25 Apr 2013 - 16:05
Post #50


Rookie
Dołączył: Wed, 19 September 2007
Skąd: WWL





Młody chłopak poszukuje pracy na weekendy związanej z transportem.
3 lata doświadczenia w transporcie do 3.5t i przy zaopatrzeniu (Hotel/Restauracja/Stolarka Aluminiowa).
Chętnie podejmę się wyjazdu na Polskę jako kierowca na samochód służbowy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
arczar
post Thu, 25 Apr 2013 - 20:28
Post #51


User
Dołączył: Wed, 20 June 2007
Skąd: Śląsk





Aktualnie PH z doświadczeniem w branży teleinformatycznej chętnie zmieni pracę(woj. łódzkie) na...fizyczną w postaci kierowcy, budowlańca lub pracownika technicznego(z wykształcenia technik elektryk). Główna cecha - dokładność. Wynika z tego, że mogę też:

- oklejać auta
- jechać za granice malować domy
- etc.

Kontakt: arczar@gmail.com

P.S. możliwy status studenta
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jazz
post Sat, 04 May 2013 - 21:38
Post #52


User
Dołączył: Mon, 21 June 2010





Podbijam moje ogłoszenie

Za chwilę będę mgr. inż. i trzeba znaleźć jakąś pracę. Najchętniej jako mechanik/pomocnik mechanika (tunera) na początek i najchętniej poza Polską. Może być Norwegia, Szwecja, Finlandia, Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Belgia, Irlandia, Austria i Szwajcaria. Po Angielsku dogadam się bez problemu, po Niemiecku na tematy związane z budową silników i ogólnie aut raczej też nie powinno być problemów (studia zagraniczne przez 1 semestr na samochodówce). Doświadczenie? Mam na koncie jednego swap'a i grzebanie przy autach swoich i znajomych (również diagnostyka komputerowa FES, czy Bosch KTS i podłączyłem jednego DET III), co nie zmienia faktu, że jeszcze dużo przede mną. Jednocześnie może być praca na produkcji, magazynie itp (uprawnienia na wózki widłowe posiadam), Jakiekolwiek namiary na pracę również mile widziane. CV wyślę na konkretną ofertę. Kontakt PW.

P.S. Może być też serwis komputerów, bo tutaj też mam trochę wiedzy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ryczko100
post Thu, 30 May 2013 - 01:05
Post #53


Super User
Dołączył: Fri, 23 October 2009
Skąd: Warszawa





Poszukujemy pomocnika/stazysty dla starszego mechanika. Pelen etat 8h, umowa o dzielo.
Niezbedna podstawowa wiedza mechaniczna, mile widziana wiedza z zakresu BMW. Zainteresowane osoby proszone o kontakt PW.
Warszawa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
rennen
post Tue, 11 Jun 2013 - 17:26
Post #54


I live here !
Dołączył: Mon, 14 October 2002
Skąd: Faaker See ;)





Akurat nie mam z firmą KW nic wspólnego, ale może to ogłoszenie okazać się dla niektórych z was bardzo interesujące:





--------------------
'93 e36 325i - kolejna próba :)
'94 e34 v8
Go to the top of the page
 
+Quote Post
spector
post Tue, 02 Jul 2013 - 10:55
Post #55


Frequent User
Dołączył: Fri, 12 August 2011
Skąd: Radość.





Kawaler, lat 23, wykształcenie średnie techniczne - Technik Mechanik.
Szukam pracy na noce, oferuje sumienność, zdolność logicznego myślenia i duży zasób zdolności manualnych.
3 lata bezszkodowej jazdy, 200kkm za kierownicą, Europa Środkowa zjeżdżona wzdłuż i w poprzek. Regularne podróże krajową 7ką Wwa - Gda.
Ponad rok pracy na budowie, więc praca fizyczna nie jest mi straszna. Nie należe do wybrednych i szanuje robote której się podejmuję wink.gif
Dyspozycyjność 4 - 5 nocy w tygodniu, od 21 do rana.
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Ewentualny kontakt PW lub tel. 517 670 Cztery62.
Pozdrawiam, Marcin.


--------------------
Żadne hobby, daj mi spokój i sam dorośnij.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Andrzej87
post Tue, 02 Jul 2013 - 12:03
Post #56


Super User
Dołączył: Mon, 13 October 2008





Szukam pracy w Warszawie lub bliskich okolicach na wschód od Warszawy.

Od 5 lat sam naprawiam i modernizuję swoje BMW E36 diesel i benzyna. Założyłem klimatyzację i inne wyposażenie, zmieniłem zawieszenie, hamulce, cały napęd, zrobiłem SWAPA plus typowo eksploatacyjne czynności. Umiem posługiwać się INPĄ, TIS i bardzo dobrze znam ETK. Znam dobrze budowę samochodów, niektórych co do śrubki.
Nauczyłem się podstawowego diagnozowania usterek i podstaw mechaniki. Posiadam podstawowe klucze i narzędzia. Ponadto: jestem dokładny, uczciwy i odpowiedzialny, mam chęci do pracy zwłaszcza przy BMW. Ta marka to moja pasja. Nie mam wykształcenia technicznego, ale mam zmysł techniczny, chęci do pracy i nauki. Jestem dyspozycyjny na pełny etat i więcej, bardzo dobrze znam Warszawę i okolicę. Znam obsługę allegro i mam doświadczenie w sprzedaży części przez Internet. Umiem prowadzić duże dostawczaki(Iveco 35C15 itp.). Mogę pracować jak pomoc mechanika, kierowca, sprzedawca w dziale części, prowadzić sklep internetowy i inne podobne związane z motoryzacją.

Poważne oferty proszę kierować na nr 511006617 lub andrzejromanowski@o2.pl .


--------------------
Sprzedam części do E36, E39.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jazz
post Sat, 13 Jul 2013 - 22:57
Post #57


User
Dołączył: Mon, 21 June 2010





Aktualizacja. Szukam Pracy jako Operator/Programisata CNC Jestem obecnie w trakcie kursu. W trakcie kursu pracuję na Sinumerik 810/840 oraz frezarce ze starowaniem FANUC.Mam wykształcenie wyższe techniczne - magister inżynier wydziału mechanicznego z 5,0 na dyplomie.Język angielski B2, niemiecki A2 Lokalizacja miejsca pracy nie ma większego znaczenia. Może być Polska, może być cała UE. Nie mam żadnych nałogów, nie piję alkoholu, nie palę itd. W sumie jedyny nałóg to benzyna we krwi tongue.gif Kontakt PW lub tomasz.jazwinski@hotmail.com, Kompletną aplikację prześlę zainteresownym na email.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Patee
post Tue, 06 Aug 2013 - 09:34
Post #58


Super User
Dołączył: Thu, 23 October 2003
Skąd: Białystok





Sorry, będzie kopiuj-wklej.
Proszę wysyłać na maila praca@lpgtech.pl lub PW do mnie.

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY




Region: Polska północno-zachodnia

(województwa zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, część wielkopolskiego)

oraz

Region: Polska północno-wschodnia

(województwa podlaskie, lubelskie, warmińsko-mazurskie, część mazowieckiego)







OPIS STANOWISKA

- budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

- rozwój sprzedaży w powierzonym regionie

- doradztwo w zakresie produktów LPGTECH

- współpraca przy organizowaniu szkoleń i warsztatów

- tworzenie świadomości marki firmy

- realizowanie planów sprzedaży, okresowe raportowanie




WYMAGANIA

- doświadczenie w branży motoryzacyjnej – warunek konieczny

- znajomość branży AutoGas będzie dodatkowym atutem

- wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne

- komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne

- gotowość do odbywania podróży służbowych i pracy w terenie

- umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu

- prawo jazdy kat.B




OFERUJEMY:

- interesującą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie

- atrakcyjne warunki finansowe i motywacyjny system wynagradzania

- zatrudnienie w formie umowy o pracę

- szkolenia produktowe i handlowe, warsztaty

- możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń

- niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód służbowy



--------------------
Renault Talisman Grandtour TCe200 EDC
Honda S2000 AP1 - płakałem jak sprzedawałem
Go to the top of the page
 
+Quote Post
arcziwys
post Wed, 07 Aug 2013 - 12:58
Post #59


User
Dołączył: Sat, 09 April 2011
Skąd: Siedlce





Witam. Zastanawiałem się czy tu o tym pisać, ale co mi tam tongue.gif. Ponieważ jakiś czas temu sam straciłem pracę jako elektronik, to do głowy przychodziły mi różne pomysły. Np jeden z nich to taki, że może jest jakiś chętny do ew współpacy, otwarcia ew warsztatu itp. Napewno osoba musi mieć wiedzę i doświadczenie w zakresie napraw mechaniki pojazdowej i naprawde ogarniać temat. Posiadam trochę kasy i dwa budynki ktore mozna do tego celu przystosowac. Sam lubię majsterkować, jestem pasjonatem motoryzajci i szybki samochodów. Mieszkam w Nowych Iganiach obok Siedlec woj Mazowieckie. Reszta do dogadania.
Pozdrawiam
arcziwys@wp.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jagus
post Wed, 07 Aug 2013 - 19:30
Post #60


Super User
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: pomorze





Czy ktoś ma znajomości w UK i może pomóc w znalezieniu pracy?
Aktualnie jestem od kilku dni w Londynie i szukam pracy jako kierowca CE. wymieniłem prawko na UK. Mam 2 lata doświadczenia na chłodniach w Europie (głównie Francja-Paryż). Posiadam kurs na przewóz rzeczy (UK CPC), mam kartę tachografu.


--------------------
najwazniejsze aby nasze dzieci mialy bogatych rodzicow
Go to the top of the page
 
+Quote Post

8 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 20:33