Shoutbox 0 nowych PW 


4 Stron V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Active Sound
Tommo
post Sat, 13 Jun 2020 - 09:01
Post #21


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





CYTAT(Wombat @ Fri, 12 Jun 2020 - 22:36) *
Tommo, to wszystko co piszesz to niemal racja. Oprócz tego że te udawane wydechy lub dźwieki innego samochodu (którego NIE KUPIŁEŚ) to rzeczy kompletnie zbędne. Substytut zajebistości dla klienta wytresowanego na wymienianie smartfona co rok.

Piszesz to w trosce o naszą planetę, która dźwiga coraz cięższy balast nadmiernego i zbędnego konsumpcjonizmu człowieka?Jeśli tak, to brakuje konsekwencji. Z punktu widzenia obciążenia ekologicznego, amerykańskie V8 użytkowane w miejskich korkach jest nieporównywalnie większym grzechem niż Fabia 1,4 z fejkowym wydechem.

Mnie to kompletnie nie bawi a częsta trochę irytuje. ALE jeśli komuś sprawia radość i da namiastkę spełnienie dziecięcego marzenia posiadania muscle cara a życie zweryfikowało je na poziom Passata TDI, to ja mu tego prawa odbierać nie będę.


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sat, 13 Jun 2020 - 09:01
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Misior
post Sat, 13 Jun 2020 - 12:02
Post #22


Forum Homee
Dołączył: Fri, 10 March 2006
Skąd: Małopolska





Panowie.
Jest popyt to i jest podaż. I na odwrót też.
Jakby ludzie nie chcieli kupować ściemowydechów to producent bo ich nie robił bo nikt nie będzie chciał dopłacić za taką opcję.
A skoro da sie to opylić za niemałe pieniądze to dlaczego nie?
Można też wykreować potrzebę posiadania czegoś i najpierw stworzyć produkt a potem wmówić nabywcy, że jest mu on potrzebny
Coś w tym jest co ktoś wyżej napisał. Zamawiając nowy samochód nie doposażysz go w jeden element, który Ci pasuje tylko musisz wziąć pakiet.
A większość co kupuje w leasing to sobie myśli - a co tam stówka do raty, to wezmę to i to i tamto a potem połowę rzeczy nie używa.

Dawniej też były tego typu zabiegi - mogłeś sobie kupić Mpakiet czy inny sline. Niestety samochód przez gadżety próbuje udawać inny niż jest. Ludzie za to płacą więc biznes się zgadza.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kirpek
post Sat, 13 Jun 2020 - 12:11
Post #23


Forum Killer
Dołączył: Wed, 03 August 2011
Skąd: Szczecin





Panowie, te bajery to widzimi się, kto chce niech bierze, ale dziś słyszałem jak na oreln wjeżdzało a6 które brzmiało jak v8 ale jak przejeżdzał blizej to z pod "powłoki" v8 slyszałem diesla. Tak tez mozna? Czy to tak faktycznie gadało?

W dieslu czy szalonym r3, podłożenie dźwięku mialby jakis sens, zeby to trajkotanie nie wkurzało. Ale chyba jak pamietam w ///m kach podkładali dźwięk w głośników, to jest patologia, kupowac sporotwe/usportowione auto wartości kamienicy i mieć dzwiek z głośników. Unojca w 640d chyba też jest.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MuMineQ
post Sat, 13 Jun 2020 - 15:41
Post #24


Frequent User
Dołączył: Fri, 08 April 2005
Skąd: Gorzów Wlkp.





CYTAT(kirpek @ Sat, 13 Jun 2020 - 12:11) *
Panowie, te bajery to widzimi się, kto chce niech bierze, ale dziś słyszałem jak na oreln wjeżdzało a6 które brzmiało jak v8 ale jak przejeżdzał blizej to z pod "powłoki" v8 slyszałem diesla. Tak tez mozna? Czy to tak faktycznie gadało?

W dieslu czy szalonym r3, podłożenie dźwięku mialby jakis sens, zeby to trajkotanie nie wkurzało. Ale chyba jak pamietam w ///m kach podkładali dźwięk w głośników, to jest patologia, kupowac sporotwe/usportowione auto wartości kamienicy i mieć dzwiek z głośników. Unojca w 640d chyba też jest.


Siedziałem w CLA AMG, pierwsza myśl "ale to dobrze gada"... potem zczaiłem, że to z głośników. AMG za kupę kasy i nie mogą dostroić wydechu żeby ładnie chodził, taniej i prościej dać muzyczkę :/
Go to the top of the page
 
+Quote Post
yotomeczek
post Sat, 13 Jun 2020 - 16:24
Post #25


Forum Killer
Dołączył: Fri, 28 November 2008





CYTAT(MuMineQ @ Sat, 13 Jun 2020 - 15:41) *
Siedziałem w CLA AMG, pierwsza myśl "ale to dobrze gada"... potem zczaiłem, że to z głośników. AMG za kupę kasy i nie mogą dostroić wydechu żeby ładnie chodził, taniej i prościej dać muzyczkę :/


Wszystko lipa w dzisiejszym świecie - same oszustwa w motoryzacji, bankach, alkohol bez procentów, papierosy bez tytoniu, kominek w TV, sex bez orgazmu, wszystko bez sensu. Młodzi to najchętniej z wirtuala by nie wychodzili - rośnie takie pokolenie jak z filmu Surogaci...
Rządzącym to na rękę - na odcince lecą z totalitaryzmem i będą mieć spokój po wsze czasy.


--------------------
Nie ma takiego okrucieństwa, do którego nie posunie się rząd, kiedy braknie mu pieniędzy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Driftman
post Sat, 13 Jun 2020 - 17:18
Post #26


Forum Homee
Dołączył: Mon, 29 January 2007
Skąd: Z Mercedesów i Hond





Wombat ja też nad tym ubolewam. Kiedyś tyle tandety nie było. Mój dziadek wychował mnie w przekonaniu że jak coś robimy to robimy to najlepiej jak się da. Dokładnie i porządnie.
Zobaczcie na jedzenie-sama chemia gdzie się tylko da.
Lody-moja babcia miała lodziarnie. Gotowała naturalne mleko, kupowała pewne sprawdzone jajka, świerze owoce, wiejską śmietanę, dobre wafle. Dzisiaj już ludzie nie będą mieli zielonego pojęcia co to prawdziwe lody.
Kiedyś jak kupiłem wranglery to chodziłem w nich aż dosłownie je o coś rozdarłem, ewentualnie z nich wyrosłem. Mam nawet na działce kilka takich starych ciuchów w dobrym stanie.
Samochody którymi strach jeździć.
Skaja w drogich autach zamiast skóry.
Psująca się elektronika np. poprzez zaprogramowane na cykle układy scalone.
Narzędzia które szybko się zagniatają..glina
Woda w plastiku który tam zostaje o czym ludzie nawet nie wiedzą.
Tandetne piwo bez chmielu..
Wszędzie plastik fantastik.
Chemia ta tańsza np mydła czy szampony z praktycznie samym potasem. Akurat ja nie kupuje ale wielu ludzi nie stać.
Chemiczne słodycze
Nawet Marlboro zeszło na psy..
Tyle się mówi o ekologi a produkowane masowo są jednorazówki które ledwo dociepią do końca gwarancji-marnowanie zasobów ziemskich i energii stało się normą.Czego nie dotniesz to praktycznie tandeta.
Zobaczcie co się stało z hodowlą zwierząt. Kiedyś śwince dawali uparowane ziemniaki(najlepsze mięso) i resztki ze stołu. To zwierzętom służyło. Naturalne zborza i rośliny. Teraz jest zakaz trzymania a ci co mają pozwolenie muszą i mają karmić je paszami.
Wyobraź sobie co byś czuł musząc jeść całe życie jakieś chemiczne ściemnione gówno.
Kogo to obchodzi..

Teraz krowy hodowane dla wołowiny karmi się śrutą sojową bo szybko rosną a przez całe swoje życie potrafią nie widzieć źdźbła trawy sad.gif a ludzie konsumują bezmyślnie. Co z tego że na kilogram wołowiny trzeba 16000 litrów wody..kiedyś nawadniały się trawą.

Telewizja ze swoim repertuarem sięgneła DNA. Kiedyś oglądałem tylko o samochodach lub Discovery. Mogłem oglądać i oglądać tyle było ciekawych naukowych programów( jak ja to mówię-o czymś) Teraz Discovery nieda się oglądać. Program który był popularno naukowy pokazuje złomowisko albo inne bzdury.

Swoją droga zawodowo powiem Wam że jeżeli chodzi o stale/metal to z huty już często przyjeżdża towar który jest na granicy trzymania parametrów,a zdarza się, że ich nie trzyma.
Zmielony odpad.

W hydraulice siłowej stosuje się akumulatory ciśnienia. Jest to butla w której znajduje się balon ze specjalnej gumy wypełniony azotem. Stanowi on bufor ciśnienia dla pompy. Potrafie wyjąć takie 40 letnie.. a ilość cykli można liczyć chyba w milionach bo odświerzanie ciśnienia następuje co chwilę. Zgadnijcie jakiej jakości są te nowe.

Owoce i warzywa chemia. np ziemniaki polewa się jakimś skrajnym gównem. Wiem to od człowieka co pracował na składzie. Nikt się nie przejmuje okresem karencji. Liczy się masa i kasa


Pamiętam jak febi czy bosch to była dobra firma. teraz jest badziew

Nawet wódkę jakoś ściemniają.

Zobaczcie nawet na bajki. Kiedyś struś pędziwiatr, kaczor donald, kaczor daffi (polcam dzieciom), czip i dale, pies pluto czy jakiś sknerus mc kwak, smerfy. daimos, transformers
Dzisiaj komputerowe pedały z idealnie okrągłymi głowami sztucznie się poruszające ze skurwiałymi ruchami i gadające o niczym lub strzelające laserami bez sensu we wszystkich kierunkach i drące ryje. Zero przekazu.
Ja nie wiem o co w tych nowych bajkach chodzi. Jak zapytałem siostrzeńca o czym jest ta czy inna bajka to często mówi-"nie wiem"

Głupie gąbki do mycia momentalnie się kruszą i nie wiem nawet gdzie kupić normalne. Takie jak kiedyś. W pracy zmieniam co miesiąc.

Lektóry szkolne też(nie wszystkie) odszczelono. Zasąpiono "nowymi"

I tak nauczą młodzierz takiej tandety. Wirtualnego życia zamiast potu i umorusania na jednorazowym rowerze a plastik to coś normalnego niczym dzwięk silnika z głośników w lexusie LFA.

Ja tego nie łykam.
A co do samego koronusa to grubo się ta sytuacja ekologicznie odbije na naszej już i tak ćienkiej jak papier zdeptanej planecie. Sponiewieranej.
Teraz się liczy być trendy i sexi. Najlepiej już mając 15lat..

Nie wiem..chyba należałoby zacząć od pożądnej edukacji młodych ludzi, że niema co się bezmyślnie mnożyć i stale bezmyślnie konsumować macdonaldsa w galerii siędząc na smartfonie z sieczką w głowie.

Produkuje się mase do niczego nie potrzebnych gadżetów które potem gniją po strychach.
Ludzie nie mają pokory, niema systemu wartości.

Polecam dobry ambitny dokumentalny film Lucka Besona. Trwa dwie godziny. Wciągnijcie w oglądanie znajomych lub rodzine

HOME S.O.S Ziemia



LINK
https://m.youtube.com/watch?v=_DAr7A3cDV4


--------------------
SONDA powstania działu Elektryka/Elektronika/Strojenie/Kodowanie/Logowanie/Diagnostyka
(Prosze wklejac link bez pierwszego znaku _)
_http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=155892&hl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
maaaad
post Sun, 14 Jun 2020 - 00:25
Post #27


Forum Killer
Dołączył: Wed, 26 November 2008





Czy to jakieś forum w dziedzinie marketingu? biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bio
post Sun, 14 Jun 2020 - 07:37
Post #28


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2008
Skąd: Bratislava





CYTAT(Misior @ Sat, 13 Jun 2020 - 12:02) *
Jakby ludzie nie chcieli kupować ściemowydechów to producent bo ich nie robił bo nikt nie będzie chciał dopłacić za taką opcję.

to akurat ciekawe.
Rozmawiałem kiedyś z marketingowcami jednej z marek i im wyszło dość jasno. Ludzie w ogromnej większości nie chcą widzieć rur wydechowych. Bo źle im się kojarzy.


CYTAT(Driftman @ Sat, 13 Jun 2020 - 17:18) *
Psująca się elektronika np. poprzez zaprogramowane na cykle układy scalone.

u mnie chyba w sprzętach elektronicznych ciągle się psuje "chip do zepsucia sprzętu po x cyklach" :V


Ogólnie Driftman to ta całą litania brzmi jak typowe stetryczałe "kiedyś to było..."


--------------------
Blog Motoryzacyjny TorquedMad mind - tqmm.pl
FB: @torquedmadmind
Insta: @tqmmpl
Twitter: @tqmmpl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Driftman
post Sun, 14 Jun 2020 - 08:03
Post #29


Forum Homee
Dołączył: Mon, 29 January 2007
Skąd: Z Mercedesów i Hond





wiem biggrin.gif


--------------------
SONDA powstania działu Elektryka/Elektronika/Strojenie/Kodowanie/Logowanie/Diagnostyka
(Prosze wklejac link bez pierwszego znaku _)
_http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=155892&hl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misior
post Sun, 14 Jun 2020 - 11:22
Post #30


Forum Homee
Dołączył: Fri, 10 March 2006
Skąd: Małopolska





CYTAT(Bio @ Sun, 14 Jun 2020 - 07:37) *
to akurat ciekawe.
Rozmawiałem kiedyś z marketingowcami jednej z marek i im wyszło dość jasno. Ludzie w ogromnej większości nie chcą widzieć rur wydechowych. Bo źle im się kojarzy.


Może tak być jak mówisz. Może jacyś spece od sterowania podświadomością potrafią zaprogramować człowieka tak jak im pasuje. Oczywiście tego nie myślącego, czyli takiego jakich jest teraz większość.
Po co myśleć, skoro można łyknąć czyjeś przemyślenia z mediów i przyjąć za swoje.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nomad66
post Sun, 14 Jun 2020 - 20:11
Post #31


Forum Killer
Dołączył: Tue, 17 March 2015





Biorąc pod uwagę, że cały czas się rozwijamy, to dzisiejsze auta powinny robić 2x większy przebieg niż w124 bez remontu. A niektóre przy 20% tego przebiegu juz nie nadają się do niczego. Ja się zgadzam z Driftmanem, chociaż w dzisiejszej teorii to biadolenie (kiedyś to mogłaby być konstruktywna krytyka tongue.gif ), jednak powinno dawać do myślenia. Chociaż niektórym. Bo przez ostatnie 30 lat wszystko się rozwinęło bardzo mocno.
Napędzanie konsumpcjonizmu jest odpowiedzią na te wszystkie tezy. Najgorsze jest to, że nie ma w niektórych dziedzinach wyborów: albo kupujesz gówno albo nie kupisz nic, nawet za 2-3x więcej pieniędzy: przynajmniej z tej samej firmy/marki. Ciekawy jestem, jak wyglądałaby dziś sprzedaż stosunkowo dużej wolnossącej benzyny albo trwałego turbo diesla w stosunku nowoczesnych turbopierdziawek, gdyby tylko była taka możliwość: oczywiście w ramach jednej marki (np jak dla mnie mogłoby być BMW 530 jako wolnossąca 3.0l benzyna a 535i jako 2.0 turbo)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
As_
post Sun, 14 Jun 2020 - 23:35
Post #32


Forum Killer
Dołączył: Sun, 17 February 2008
Skąd: W-wa





myslę że jakby klienci oczekiwali tego że samochód będzie robił milion km bez remontu to producenci by takie auta produkowali. To nie jest tak że się nie da. Jechałem busikiem w Tajlandii, jakaś Toyota na tamten rynek. Na oko ze dwa lata, na liczniku miała 750tys. tylko nie pamiętam czy mil czy km. Także da się ...
W TIRach zresztą też nikt nie robi co dwa lata generalki.

Przeciętny kierowca osobówki nie chce dzisiaj 15 lat jeździć jednym samochodem. Z reguły ma gwarancję na 4 lata czasami więcej, w tym czasie zrobi 50-100tys.km a potem z chęcią wymieni na nowszy model z nowszymi bajerami których obecny nie ma.
Na to wszystko nakłada się jeszcze ekoterroryzm i płacenie przez producentów podatku od zużycia paliwa.

Osobiscie uważam że unia zamiast nakładać bezsensowne targety na redukcję zużycia paliwa czy prądu w elektronice czy sprzętach agd powinna się wziąć za karanie producentów za konstrukcję uniemożliwiające dokonywanie napraw lub wymiany pojedyńczych elementów. Jak się psuje elektroniczny nastawnik turbiny to producent powinien mieć obowiązek oferowania go jako część zamienną. Jak się wybijają tuleje w wahaczu to powinny być obowiązkowo dostępne jako część zamienna a wahacz powinien mieć taką konstrukcję żeby się je dało prosto wymienić.
To samo w RTV / AGD teraz nic sie nie da naprawić bo to nierozbieralne a tamto niedostępne.
Ciekawe jak ma się do ekologii wywalanie w 95 procentach dobrych części i produktów bo wady stanowiącej 5 procent nie można naprawić.
Kiedyś jak się zwalił TV to się oddawało do serwisu ktoś przelutował dwa kondensatory i działał.
Dzisiaj trzeba wymienić płytę główną za 1.5 tysia tylko się okazuje ze jest ich 16 modeli i akurat tej co potrzeba od roku już producent nie oferuje.
Żona miała kiedyś puga 206. Rozwalił jej się kierunkowskaz (nie odbijał) i trzeba było kupić zintegrowany zespół trzech manetek za 1,2 tys. bo producent tak to zaprojektował że na sztuki się nie da. Chociaż w modelu o dwa lata starszym kazdą wajchę kupowało się po 150zł.


--------------------
papierowe konie + oszukane 4x4
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Sun, 14 Jun 2020 - 23:54
Post #33


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





Dokładnie tak. A miarą niebywałego postępu jakiego jesteśmy świadkami niech będzie to zestawienie.
http://www.zeperfs.com/duel1778-6320.htm


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Driftman
post Mon, 15 Jun 2020 - 10:38
Post #34


Forum Homee
Dołączył: Mon, 29 January 2007
Skąd: Z Mercedesów i Hond





Pomijając to wszystko to nawet nazwa active sound jest pedalska. Dobra w gronie jakichś peadłów przed stosunkiem. Mam active sound ( noż kurła laugh.gif )


--------------------
SONDA powstania działu Elektryka/Elektronika/Strojenie/Kodowanie/Logowanie/Diagnostyka
(Prosze wklejac link bez pierwszego znaku _)
_http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=155892&hl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Stander_M
post Mon, 15 Jun 2020 - 11:02
Post #35


Frequent User
Dołączył: Wed, 27 January 2010
Skąd: Częstochowa





Mój 9 letni syn po obejrzeniu filmiku reklamującego taki zestaw sound booster active hyper mega zapytał dlaczego ktoś kupił GLE coupe z silnikiem diesla jak chciał mieć v8 ? No i co dziecku mam powiedzieć ? smile.gif


--------------------
RRS SDV6, Tesla M3LR, Tesla S 100D, Lexus GX460 offroad
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Mon, 15 Jun 2020 - 11:31
Post #36


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





CYTAT(Stander_M @ Mon, 15 Jun 2020 - 11:02) *
No i co dziecku mam powiedzieć ? smile.gif


Powiedz mu tak: Synku to jest to samo jak przyjdzie moment, że na urodziny zapragniesz coś takiego:


a ja zaproponuję ci takie coś smile.gif




--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pablo155
post Mon, 15 Jun 2020 - 20:02
Post #37


Frequent User
Dołączył: Sun, 27 July 2008
Skąd: mazowsze





CYTAT(Misior @ Sun, 14 Jun 2020 - 11:22) *
Może tak być jak mówisz. Może jacyś spece od sterowania podświadomością potrafią zaprogramować człowieka tak jak im pasuje. Oczywiście tego nie myślącego, czyli takiego jakich jest teraz większość.
Po co myśleć, skoro można łyknąć czyjeś przemyślenia z mediów i przyjąć za swoje.


To się doskonale wpisuje w poruszony wyżej temat bajek dla dzieci wink.gif
Oczywiście, że mają przekaz ... podprogowy huh.gif


--------------------
G27.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
matteusz
post Mon, 15 Jun 2020 - 20:24
Post #38


Forum Homee
Dołączył: Thu, 18 September 2008
Skąd: Tarnobrzeg/Warszawa





CYTAT(MadeInPoland @ Fri, 12 Jun 2020 - 23:14) *
Ale to jest jeszcze starsze i jeszcze głębsze. Ludzie noszą ozdoby kolczyki fryzury kolorowe szmaty. Od urodzenia mamy taki program, żeby zwracać na siebie uwagę co zwiększa szansę na udana prokreacje. Nawet jeśli ktoś zrobi coś idiotycznego to zwiększa to jego szanse w populacji. Co z tego że 90proc się z tego śmieje jak 10proc ukleknie i złapie za rozporek? Cel uświęca środki. Albo mówią najważniejsze pierwsze wrażenie. Co z tego że tlumaczysz kobiecie skąd wzięło się M3 na Twojej BMW na ropę kiedy lezycie razem w miłosnym uścisku? Niestety z perspektywy ewolucji nie zawsze liczy się tylko jakość smile.gif

MiP, moim zdaniem w punkt. W końcu po co jest ten cały tuning optyczny (czy to spoilery i zderzaki z giełdy w Słomczynie, lexus looki i "lamba doorsy" kiedyś, czy active sound, "popcorn", fake końcówki wydechów itd. teraz) jeśli nie w celu zwrócenia uwagi samic? wink.gif Przecież nie po to, żeby się inni faceci brandzlowali nad Twoim autem - no chyba, że ktoś woli facetów biggrin.gif


--------------------
'84 Opel Kadett V6 powered by Transplantz Best ET 14.975 VAG Racing 2014 - bo tak
'97 BMW 328i 233KM/282Nm by 109-Performance - na co dzień
'00 Honda Integra Type R W1 PROFI 248KM/215Nm by strojenia.pl - na tor
'05 Renault Megane RS225 274KM/383Nm powered by ECUmajster - na weekend
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Mon, 15 Jun 2020 - 20:58
Post #39


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





Popcorn to chyba jednak tylko na facetów działa tongue.gif i to takich co im w rurkach jajka juz znikneły... wszystkie popsy itd to jakas masakra... poprostu wstydził bym sie tym jeździć. Co innego jak wydech ladnie zabulgocze na redukcji i strzeli marchewa przy przepieciu na odcieciu a co innego jak h wie po co strzela caly czas... Moja żona też mówi że to tragedia... na nia dużo lepiej działaja fake końcówki i spoilery smile.gif samochód ma ladnie wygladac i nie ważne że ja wiem że ta bemka ma 2.0 w dieslu ale z zewnatrz na mpakiecie i juz kobiecie sie podoba smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nomad66
post Tue, 16 Jun 2020 - 09:16
Post #40


Forum Killer
Dołączył: Tue, 17 March 2015





Tommo, odnośnie osiągów, fakt 30 lat temu samochody były żółwiami i pokonywały milion km bez remontu. Inżynieria materiałowa, programy do projektowania i analizy wytrzymałościowej, technika i powtarzalność produkcji. To wszystko też było dużo mniej zaawansowane niż dziś. Więc wytłumacz mi gdzie jest ograniczenie, żeby wykonać zielone auto mające osiągi i spalanie dzisiejszego a jednocześnie zaprojektowane na milion km? Jak dla mnie tylko w zachłanności producenta.
Będzie się co chwilę przewijać głos, że fajnie jest wymienić auto co 3 lata na nowe. Pewnie, że fajnie, ale jaki procent społeczeństwa może sobie na to pozwolić? Kolejna sprawa to ekologia i produkowanie aut na te 3 lata. Wymień auto co 3 lata to będziesz ekologiczny: co jest sprzeczne z logiką.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stron V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tuesday, 23 April 2024 - 03:53