Shoutbox 0 nowych PW 


3 Stron V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> 4x4 do 50k
Sebas01
post Fri, 09 Jun 2017 - 08:20
Post #41


User
Dołączył: Wed, 30 May 2012





W Subaru to poczucie przyczepności w zakręcie to nie tylko napęd ale też silnik, który leży płasko smile.gif Kupując Subaru doładowane trzeba mieć zawsze w skarbonce 10k na silnik, taki urok smile.gif
Natomiast nie odbiegając zbytnio, autor tematu nie szuka potwora 2.5T tylko wolnossące N/A. Czyli w tym przypadku kupuje 2.0 N/A 150 i do zwykłego przemieszczania wystarczy smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 09 Jun 2017 - 08:20
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Frolik
post Fri, 09 Jun 2017 - 11:22
Post #42


Forum Homee
Dołączył: Wed, 05 September 2012
Skąd: Warszawa





Mialem 3 uturbione Subaraki, w tym 2 sztuki 2.5T, najdluzej 5 lat jednego z nich, w sumie 100 tys km zrobiłem. Nigdy nie miałem ani UPG, ani panewki.
Ale moze ja dziwne samochody kupuje.
Aha, zaden nie był kuty, motany, wszystko seria.

Pomijając wszystko, to wlasnie do normalnej jazdy Foresterem 2.0 albo 2.5 wolnossak wystarczą i tyle. Tez zawalidrogą nie są. A ryzyko awarii duzo mniejsze, jesli nie zerowe.
Fajnym wyjsciem jest tez OUTBACK, mi takim lepiej sie jezdziło niż Forkiem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sebas01
post Fri, 09 Jun 2017 - 12:15
Post #43


User
Dołączył: Wed, 30 May 2012





Akurat to jest loteria z tymi 2.5T :/ wiadomo, że jak się dba o płyny ustrojowe, studzi i nie pałuje na zimnym to mniejsze ryzyko. Natomiast świadomość trzeba mieć, ze UPG może polecieć smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kinko
post Mon, 12 Jun 2017 - 23:05
Post #44


Forum Killer
Dołączył: Mon, 18 April 2011
Skąd: Gdańsk





Fura kupiona. Musieliśmy zrezygnować z poszukiwań forestera ze względu na mega niską podaż tych samochodów z silnikami benzynowymi wolnossącymi. Udało się znaleźć Hondę CRV 2009 rok, 2.0 benz 4x4 od pierwszego właściciela, niebitą, bez jadu, z małym przebiegiem i w fajnym stanie więc nawet się długo nie zastanawialiśmy. "Czołg" to na pewno nie jest, ale mam dwie takie w rodzinie i spisują się bezawaryjnie, więc mam nadzieję, że ta też posłuży. Dziękuje wszystkim za podpowiedzi! smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 20 April 2024 - 01:35