Shoutbox 0 nowych PW 


14 Stron V  « < 5 6 7 8 9 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Evo X
gość_mat13por_*
post Wed, 31 Oct 2018 - 10:27
Post #121









I jakie turbo tu siedzi? Wałki?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 31 Oct 2018 - 10:27
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Wojtek
post Wed, 31 Oct 2018 - 10:52
Post #122


Forum Homee
Dołączył: Wed, 25 January 2006
Skąd: Krosno





Wszystko masz na I stronie napisane.


--------------------
EVO X 590/740
Cooper S R56
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wojtek
post Fri, 02 Nov 2018 - 13:15
Post #123


Forum Homee
Dołączył: Wed, 25 January 2006
Skąd: Krosno







--------------------
EVO X 590/740
Cooper S R56
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pan. B
post Fri, 02 Nov 2018 - 20:57
Post #124


Forum Homee
Dołączył: Tue, 05 May 2009
Skąd: Nowa Huta





Oem ecu nie obrabia?


--------------------
BMW...freude am fahren...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bina
post Fri, 02 Nov 2018 - 21:25
Post #125


Frequent User
Dołączył: Wed, 01 October 2014





A pamiętam jak do swojego evo zakładałem EMU i był temat na evo.org.pl że ten komp nie ogarnia evo i dlatego poszedlem pod prąd i taki wybrałem. Poskładałem się jakiś czas temu 6.11 jestem umówiony w Wawie na strojenie i ciekaw jestem co tuner dokona. Jadę do NIUTONA.
Tobie Wojtek kto będzie stroił Mateusz B ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BeeMiX
post Sat, 03 Nov 2018 - 00:07
Post #126


Moderator
Dołączył: Sat, 23 July 2005
Skąd: Nowy Jork / Choszczno





CYTAT(bina @ Fri, 02 Nov 2018 - 21:25) *
A pamiętam jak do swojego evo zakładałem EMU i był temat na evo.org.pl że ten komp nie ogarnia evo i dlatego poszedlem pod prąd i taki wybrałem.


Myśle że jak wydali gruby hajs na Motec'a to bardzo chcą wierzyć że nie ogarnię wink.gif


--------------------
97 Ultra White SC300 + 2JZ VVTi + GT35R + 6 speed
98 Smaragd schwarz SL500
08 S500L
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Sat, 03 Nov 2018 - 07:29
Post #127


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





Ja też pamiętam jak stawiałem k20 na emu to właściciel marudził, ze niejaki Mateusz B się śmieje z emu. Ten sam właściciel już po kilku latach dzwonił i mówił, ze ten śmieszny typ 'już poznał emu i nie pier.... głupot. Evo będzie brykać nie gorzej niż na motec.


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wojtek
post Sat, 03 Nov 2018 - 07:55
Post #128


Forum Homee
Dołączył: Wed, 25 January 2006
Skąd: Krosno





Bina to nie ma znaczenia czy evo czy nie, tylko swego czasu jak pakowalo się emu nie dzialal komp od dyfrow i trzeba było pakowac osobnego.
Z emu black od jakiegoś czasu wspolpracuje, wiec jest znacznie taniej i prościej.
Rozniez mam nadzieje ze będzie smigac nie gorzej niż na jakims markowym kompie !
Montaz i strojenie Mateusz B.


--------------------
EVO X 590/740
Cooper S R56
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mis
post Sat, 03 Nov 2018 - 10:54
Post #129


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 07 January 2009
Skąd: Rzeszów





Bieniu wie co mówi.
Na jakim paliwie śmigasz, jaki CR dokładnie? Może warto przejść na etanol.


--------------------
RS3 8V2 nardo limo pl 540HP 680NM
109-Performance
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ledziu
post Sat, 03 Nov 2018 - 16:30
Post #130


Forum Homee
Dołączył: Sun, 16 October 2011





Co do emu i evo to temat dotyczył 9ki i konkretnej opcji która podczas zabawy mógł spowodować kabum. Zresztą w kilku autach spowodowała. Ja znam wink.gif jeden taki przypadek.
Wojtek co do strojenia to bym raczej zrobiłbym wywiad i nie nastawiał się na jedną osobę ... nie chcę ciągnąć tematu na forum żeby nie było ale uważałbym że nastąpiło u Ciebie w aucie szereg zmian które wymagają czegoś więcej niż gotowca powielanego w serii ze zrobionym wydechem wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wojtek
post Sat, 03 Nov 2018 - 17:13
Post #131


Forum Homee
Dołączył: Wed, 25 January 2006
Skąd: Krosno





Mis na racingu, cr 9:1 o etanolu pomyślimy ale najpierw zrobimy 5 z przodu na pb.
ledziu konkretnej opcji ? a co to za tajemna konkretna opcja ? W kilku spowodowala ale znasz jeden hmm no ok, myslem ze kilka...
Wywiad to można zrobić w radio albo jak chcesz to jeszcze Mame na emeryturze poproszę to może zrobi. Skoro 2h na hamowi wgrywał gotowca to naprawdę musial mieć niezłego kaca i kable pogubić...
Do tego emu rozumiem ze tez dostane gotowca skopiowanego z ori kompa ?
Ratajczyk w evo IX tez ma gotowca skopiowanego z ori kompa ? Dlatego w tym roku zdobyl tytul mistrzowski w gorach ?


--------------------
EVO X 590/740
Cooper S R56
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ledziu
post Sat, 03 Nov 2018 - 19:40
Post #132


Forum Homee
Dołączył: Sun, 16 October 2011





CYTAT(Wojtek @ Sat, 03 Nov 2018 - 17:13) *
ledziu konkretnej opcji ? a co to za tajemna konkretna opcja ? W kilku spowodowala ale znasz jeden hmm no ok, myslem ze kilka...


Nie jest to żadna tajemnicza funkcja tylko zwykły als z rolki/rollstart (różnie to nazywają) powinieneś już o tym myśleć skoro nastawiasz się wyniki na 100-200.

CYTAT(Wojtek @ Sat, 03 Nov 2018 - 17:13) *
.
Wywiad to można zrobić w radio albo jak chcesz to jeszcze Mame na emeryturze poproszę to może zrobi.


Po co tak się denerwujesz na razie chłoniesz wiedzę jak gąbka... ja to już wszystko słyszałem milion razy o takich i innych autach, o zawodnikach, o liście aem-a profi strojeniowców na której jest ziutek z waldkiem a lista jest w usa... biggrin.gif a pamiętaj to Ty płacisz i to jest twoja kasa więc chyba logiczne że słyszysz to a nie co innego. Nawet jak coś ktoś zwali to i tak usłyszysz tą samą gadkę tylko inny zestaw. Nie będę Ci pisał jakie to będą tłumaczenia bo jest ich sporo biggrin.gif

Do tego nie potrzebnie się tak puszysz i wyliczasz bo wyraźnie napisałem znam jeden potwierdzony przypadek w 100% oraz rozmawiałem z wł. drugiego auta które straciło silnik dokładnie przy tym samym modzie ... a wiem że były jeszcze inne przypadki. Ale problem polega na tym ze nikt do niczego się nie przyzna...bo tuning, bo podrobione kute korby, bo panewki bo ... to tamto i sramto. Przypadek ten na 100% miał serie korby a ten drugi kute ale podobno coś było z nimi nie halo.
A chyba przyznasz że smród się ciągnął...za emu i evo?

Do tego był problem ze sterowaniem dyfrów który był sztucznie wyolbrzymiany bo wiesz Ci super wieszcze z profi sceny tunigowej co mieli mówić ??? Tak jesteśmy uczciwi wystroimy Ci emu z podłączeniem za 6k czy woleli zapodać pectela za 15k ??? Gdzie laik rozróżni jazdę na pectelu vs emu na fakturze zakupu bo chyba nie na prostej spod świateł.



CYTAT(Wojtek @ Sat, 03 Nov 2018 - 17:13) *
. Skoro 2h na hamowi wgrywał gotowca to naprawdę musial mieć niezłego kaca i kable pogubić...
Do tego emu rozumiem ze tez dostane gotowca skopiowanego z ori kompa ?
Ratajczyk w evo IX tez ma gotowca skopiowanego z ori kompa ? Dlatego w tym roku zdobyl tytul mistrzowski w gorach ?


Patrz no Ty to ja znam jeden przypadek że pogubił no i pewnie kaca miał... a na dokładkę bardzo optymistyczną hamownie... no ale wiesz te inne hamownie one są źle skalibrowane no i temperatura otocznia jest inna dlatego wyniki nagle chudną... a może dlatego chudną bo ktoś wpisał gotowca nie uwzględniając że w detalach bo detalach ale każde evo może się różnić od siebie chociażby o stan techniczny. więc po co kogoś niepokoić np. problemem z regulatorami zaworów które odchudza wynik jak wynik można dorobić do oczekiwań i tego co daje zdrowa seria. Wtedy wszyscy są zadowoleni prawda?

I żeby nie było używamy emu w 10esięciu opcjach evo od oem turbawki po przez takie opcje jak Twoja kończąc na e9 z 2xtt + ALS i uważam że za tą kasę nie ma lepszego SA .
Chociaż rollstartu troszku się boję taka tam mini trauma tongue.gif

CYTAT(MadeInPoland @ Sat, 03 Nov 2018 - 07:29) *
Ja też pamiętam jak stawiałem k20 na emu to właściciel marudził, ze niejaki Mateusz B się śmieje z emu. Ten sam właściciel już po kilku latach dzwonił i mówił, ze ten śmieszny typ 'już poznał emu i nie pier.... głupot. Evo będzie brykać nie gorzej niż na motec.


No i właśnie u mnie było dokładnie to samo robiłem 2jzgte i jak powiedziałem o emu (gdzieś tam) to łojej jaki śmiech bo emu nie obskoczy oem automatu 2jzetowego. I było bierz AEMa prosto z usa, tam wszystko wiedzą, pociągnie każda skrzynkę. Kupiłem AEMa który wyszedł x2 co EMU potem go dałem do strojenia u profi aemowca... i co się okazało że jednak ten aem średnio ogarnia skrzynkę a do tego jest masa poprawek których strojeniowiec nie zauważył ale ładnie dostosował program do wyniku tylko nie do jazdy.

Wojtek i nie ciągnij mnie za język co można zwalić przy strojeniu najbardziej rozpracowanego silnika w świecie tuningu (sorki miłośnicy 1,8t wink.gif ) oraz kto to zwalił...

Po prostu troszku pokory i rozglądania się po temacie ... wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wojtek
post Sat, 03 Nov 2018 - 20:12
Post #133


Forum Homee
Dołączył: Wed, 25 January 2006
Skąd: Krosno





I co ten magiczny als z emu zrobione u Mateusza rozwali mi silnik ? smile.gif)
Nic nie musze chłonąć, a tym bardziej wiedzy, każdy swoje auto stroi gdzie chce, a jak ktoś sugeruje się opiniami na forum jego sprawa.
Wystarczy popatrzeć jakich ma klientów i jakie auta robi, a nie napinac się na forum jaki to tuner zly.
A może motory się rozpadly by ktoś je kiepsko poskladal ?? Skad masz pewność ze to wina tunera ??
Nie wiem o jakim smrodzie evo i emu mówisz, za bardzo nie jaram się plotami wiec nie wiem ocb.
Mówisz o sztuczym wyolbrzymianiu problemu ? wystarczy poczytać temat o emu i wszystko jasne ze dyfry na początku nie dzialaly.
Nie slyszalem od tunera żeby miały nie dzialac na emu dyfry czy cos wiec nie wiem tez do czego pijesz z tym pectelem.

Czyli te wykresy co sa z hamowni stw na ich fb to fake ? we współpracy z stw ?

Czy umie stroic 1.8t to nie wiem i mnie nie interesuje, wiem jak stroi evo, auta jezdz, maja wyniki, wiec w czym problem ?



--------------------
EVO X 590/740
Cooper S R56
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ledziu
post Sat, 03 Nov 2018 - 20:34
Post #134


Forum Homee
Dołączył: Sun, 16 October 2011





CYTAT(Wojtek @ Sat, 03 Nov 2018 - 20:12) *
I co ten magiczny als z emu zrobione u Mateusza rozwali mi silnik ? smile.gif)
Nic nie musze chłonąć, a tym bardziej wiedzy, każdy swoje auto stroi gdzie chce, a jak ktoś sugeruje się opiniami na forum jego sprawa.
Wystarczy popatrzeć jakich ma klientów i jakie auta robi, a nie napinac się na forum jaki to tuner zly.
A może motory się rozpadly by ktoś je kiepsko poskladal ?? Skad masz pewność ze to wina tunera ??
Nie wiem o jakim smrodzie evo i emu mówisz, za bardzo nie jaram się plotami wiec nie wiem ocb.
Mówisz o sztuczym wyolbrzymianiu problemu ? wystarczy poczytać temat o emu i wszystko jasne ze dyfry na początku nie dzialaly.
Nie slyszalem od tunera żeby miały nie dzialac na emu dyfry czy cos wiec nie wiem tez do czego pijesz z tym pectelem.

Czyli te wykresy co sa z hamowni stw na ich fb to fake ? we współpracy z stw ?

Czy umie stroic 1.8t to nie wiem i mnie nie interesuje, wiem jak stroi evo, auta jezdz, maja wyniki, wiec w czym problem ?



Twoje reakcje są przedziwne... ja tylko potwierdziłem że problem emu + e9 (nawet nie e10) zaistniał nic więcej.
Zachowaj więcej dystansu bo z 1,8t to był żart gdyż nazwałem 2jz najbardziej rozkminionym silnikiem a golfowcy twierdzą że takim jest 1,8t kumasz??? biggrin.gif

I nie rozumiesz o co biega z pectelem ???
Więc przeczytaj jeszcze raz.

No i czekamy na te wyniki oczywiście w/g RL.

Powodzonka laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wojtek
post Sat, 03 Nov 2018 - 21:16
Post #135


Forum Homee
Dołączył: Wed, 25 January 2006
Skąd: Krosno





Lubie takie merytoryczne posty. Jak masz cos konkretnie do napisania to wyrzuc to z siebie.
Mysle ze Mat wystroił więcej utytułowanych aut niż miałeś okazje na oczy widzieć. Tyle z mojej strony.


--------------------
EVO X 590/740
Cooper S R56
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ledziu
post Sat, 03 Nov 2018 - 21:45
Post #136


Forum Homee
Dołączył: Sun, 16 October 2011





CYTAT(Wojtek @ Sat, 03 Nov 2018 - 21:16) *
Mysle ze Mat wystroił więcej utytułowanych aut niż miałeś okazje na oczy widzieć. Tyle z mojej strony.


ohmy.gif

Czekamy na wyniki.

Pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wojtek
post Sat, 03 Nov 2018 - 22:49
Post #137


Forum Homee
Dołączył: Wed, 25 January 2006
Skąd: Krosno





Również się nie mogę doczekać, dychne chwile finansowo i montujemy.
A jak widzisz o samego początku tematu, nie ma nic do ukrycia smile.gif na pewno się pochwale.
Pozdrawiam.


--------------------
EVO X 590/740
Cooper S R56
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wojtek
post Fri, 11 Jan 2019 - 10:25
Post #138


Forum Homee
Dołączył: Wed, 25 January 2006
Skąd: Krosno





Wtorek montujemy emu sonde 4.9 i zawor mac.
Emu będzie zamontowane z wykorzystaniem zlacza i obudowy ori ecu. Tak aby zawsze można było wpiąć ori kompa lub innego SA który jest p&p.
Mam nadzieje ze wszystko się uda, zobaczymy co emu zmieni.


--------------------
EVO X 590/740
Cooper S R56
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bina
post Fri, 11 Jan 2019 - 16:12
Post #139


Frequent User
Dołączył: Wed, 01 October 2014





Kto będzie podłączał EMU i stroił ? Mateusz B ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wojtek
post Fri, 11 Jan 2019 - 17:17
Post #140


Forum Homee
Dołączył: Wed, 25 January 2006
Skąd: Krosno





Tak


--------------------
EVO X 590/740
Cooper S R56
Go to the top of the page
 
+Quote Post

14 Stron V  « < 5 6 7 8 9 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 19 April 2024 - 03:39