Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Co myślicie o tej 325 coupe...?
budyn
post Sun, 20 Mar 2005 - 12:14
Post #1


Forum Homee
Dołączył: Mon, 14 July 2003
Skąd: jestem?,nie pytaj...





Jeśli możecie to oceńcie to wizualnie jak Wam sie podoba i czy zauważyliście jakieś mankamenty,koło wtorku pojade to zobaczyć osobiście,cena nie mała i nie duża.3 lata temu dałem tyle samo za swoją 325 E30 ,a tu ceny pospadały na łeb i na szyje .Według mojego oka kielichy od MC personów się za bardzo świecą(mowa tutaj kiedys byla,ze powinny byc matowe) http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=45632823 Jechać oglądać?w sumie mam ze 400 km,a samochó wydaje się ładny.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 20 Mar 2005 - 12:14
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
_robi_
post Sun, 20 Mar 2005 - 12:53
Post #2


Super User
Dołączył: Sun, 06 March 2005
Skąd: B-stok





Ja bym sie na twoim miejscu przejechal, nie wyglada na zadne padlo, chociaz wczoraj z kumplem jezdzilismy do wawy ogladac czerwonego GT gdzies na pietkiwicza do komisu niedaleko wyscigow konnych, taka ruina ze szok, gosc mowi ze poocierana byla i trzeba bylo malowac ale to widac ze nie bylo malowane nadkole tylko caly bok, z przeciwnej strony szyba tak odstawala od reszty ze palec do samochodu wlozylem, na silniku wycieki, a na zdjeciach ladnie wygladalo, no i cena 27 tys za 93r podobno niestoptykana, dlatego ja bym sie zastanowil i najpierw zadzwonil i dokladnie wypytal.


--------------------
Zbieram wszystkie zabawki na wiosne...

Sprzedam:
E30 325ix Coupe 6500zl
Golf 4 1.8T 2002r ok 200KM -23000zl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
budyn
post Sun, 20 Mar 2005 - 13:25
Post #3


Forum Homee
Dołączył: Mon, 14 July 2003
Skąd: jestem?,nie pytaj...





Tylko,ze wiesz jak oni przez telefon gadają!Nie uderzone nie malowane.....wszystko oryginał!400 km to nie jest tak blisko,moze ktoś mieszka w okolicy tej wioski i by podjechał to zobaczyc?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Os_
post Sun, 20 Mar 2005 - 16:04
Post #4


Forum Homee
Dołączył: Fri, 01 November 2002
Skąd: Warszawa





tds'a sobie odpuściłeś?



A kielichy się świecą, bo pewnie świeżo przemyli silnik.


--------------------
E36 M3 3.0 Turbo - było 425KM/572Nm teraz jest więcej
E39 M5 - 400KM/500Nm
Impreza STi (bug) - 423KM/510Nm
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Torsen
post Sun, 20 Mar 2005 - 16:21
Post #5


Forum Homee
Dołączył: Sun, 06 July 2003
Skąd: Lux/Wawa





Po zdjeciach nic niepokojacego nie widac. Z wyjatkiem moze tego "tlustego" aspektu kolektora dolotowego oraz wnetrza drzwi.. czyzby przed samymi zdjeciami przelecial karsherem ? Na hama to wyglada.

Jaki przebieg ?


--------------------
Think different, think power ! <!-- s:) --><!-- s:) -->
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Dudek II
post Sun, 20 Mar 2005 - 17:04
Post #6


Frequent User
Dołączył: Wed, 16 February 2005
Skąd: Sochaczew





Moim zdaniem jest ok.Bez żadnych udziwnień.Cena też nie kosmiczna
Go to the top of the page
 
+Quote Post
budyn
post Sun, 20 Mar 2005 - 17:32
Post #7


Forum Homee
Dołączył: Mon, 14 July 2003
Skąd: jestem?,nie pytaj...





Dzwoniłem ale nikt nie odbiera......przebieg zapewne koło 160 tyś...ha ha ha...dzwonie,wysyłam meile a nikt nie odbiera...spróbuje jutro.. Os_ tds'y oglądam ale nic ciekawego nie ma,w Niemczech siedziałem 4 dni i też mi nic ciekawego nie wpadło... A tak coupejka jest za bardzo "wymleczkowana"Jak Torsen napisał nawet kolektor jest wypsikany "Plakiem"....
Go to the top of the page
 
+Quote Post
beemer
post Sun, 20 Mar 2005 - 18:01
Post #8


User
Dołączył: Tue, 01 March 2005
Skąd: Warszawa





ogolnie ladnie sie prezentuje tylko strasnie wypsikana w srodku i pod maska. osobiscie mnie to odraza... ale moze byc ok choc cena niska
Go to the top of the page
 
+Quote Post
daz
post Sun, 20 Mar 2005 - 19:47
Post #9


Frequent User
Dołączył: Sun, 04 January 2004
Skąd: Lublin





albo mi się wydaje albo przedni zderzak był wymieniany. na zdjęciach nie dokładnie widać ale wydaje mi się że listwy przedniego zderzaka są gładnie a tylnego chropowate. Ja tez mam coupe i jak szukałem prawej listwy do mojego to powiedziano mi że coupe miały chropowate listwy (nie wiem czy wszytskie czy tylko po którymś roku) ale jak z przodu będą inne a z tyłu inne to napewno tak nie wyjechał z fabryki.
Pozatym wydaje mi się że prawa nerka jest delikatnie wyżej niż lewa i tylny zderzak wydaje się być lakierowany cały a przedni tylko do połwy?? powinny być takie same, nawet jeśli oba są nie lakierowane to plastik powinien być w tym samym koloże a nie jeden czarny drugi szary
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wojtech 325
post Sun, 20 Mar 2005 - 21:40
Post #10


User
Dołączył: Sat, 27 December 2003
Skąd: Kielce





Witam
Na moje oko ladny egzemplaz jak na ten rocznik wypasiona jest fajnie spryskiwacze lamp pelny bord skora kubelki podlokietnik no i klima itd....
ale po zdjeciach naprawde jest ciezko ocenic autko jak sam nie zobczysz na wlasne oczy to nigdy nie bedziesz wiedzial co w nim siedzi mnie tylko nie podoba sie ze wypsikana cala komora silnika tak jak juz koledzy zauwazyli silnik wymyty blyszczacy ????????? hmmmm..... mozna sie nad tym glowic roznie moglo byc jedz zobacz i napisz co to warte!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
leszczo
post Sun, 20 Mar 2005 - 22:20
Post #11


Frequent User
Dołączył: Sun, 10 November 2002
Skąd: swidnik k/lublina





hmyyy? lewa strona raczej mlowana zobacz na uszczelke biegnaca przez bok ta od szyby troche pokancerowana . popros o dokladne zdjecia szczelin kielichow kazdej lampy z osobna nomerow szyb metek na pasach kierownicy... wytlumacz ze masz 400 kilosow i jak wszystko wyjdzie ze zdjec ok tak jak zachwalaja to na bank wezmiesz. kilkanascie zdjec to nie problem problem to sprzedac samochod. popros o dokladne zdjecia! ja dwa dni temu zrobilem tylko 200 kilosow w jedna stone i okazalo sie ze zamiast glowicy DOHC 16v koles pokazuje mi SOHC 16v i mowi TAK TO TA!! przeciez ma 16 wentyli?? niech ich...........a nie ciebie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JACEK
post Sun, 20 Mar 2005 - 22:33
Post #12


Forum Homee
Dołączył: Mon, 16 December 2002
Skąd: POZNAN





Ja mam firme w Czarnkowie.Jak chcesz moge ci to auto obadac.Bede we wtorek na miejscu bo jutro mam wyjazd.Jak chcesz wal na priva.


--------------------
Try tryt cos sie pali....chyba komputer.....nie on jest przeciez bezpieczyny w kondomie ..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sluger
post Sun, 20 Mar 2005 - 22:50
Post #13


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 01 March 2005
Skąd: Wrocław





CYTAT("budyn @ ,,,,":38676ump)
Dzwoniłem ale nikt nie odbiera......przebieg zapewne koło 160 tyś...ha ha ha...dzwonie,wysyłam meile a nikt nie odbiera...spróbuje jutro.. Os_ tds'y oglądam ale nic ciekawego nie ma,w Niemczech siedziałem 4 dni i też mi nic ciekawego nie wpadło... A tak coupejka jest za bardzo "wymleczkowana"Jak Torsen napisał nawet kolektor jest wypsikany "Plakiem"....


160 tys. przekręcone z pół miliona...!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hwojtek
post Sun, 20 Mar 2005 - 22:57
Post #14


test driver
Dołączył: Mon, 25 November 2002
Skąd: zewsząd





Przepraszam, że się tak wpier...m między wódkę a zakąskę, ale IMO przebieg i rocznik nie mają nic do rzeczy. Liczy się stan. A ocena stanu na podstawie zdjęć to wróżenie z fusów. Albo ogląda się na żywca, albo można najwyżej przypuszczać. Zdjęcia dają tylko sygnały co należy staranniej sprawdzić.
Znam auta z roczników wczesnych '90, z przebiegami po 250 czy 300kkm, których stan jest taki, że mógłbym z absolutnym spokojem wsiąść do nich, przejechać się do Władywostoku i z powrotem i mieć absolutną pewność, że nic nie walnie. Znam takie auta z przebiegiem po 40kkm, które sypną się za pierwszym zakrętem.


--------------------
Wojtek

"Rule the bends, bend the rules."

TP: 1:52.85 (180KM RWD), Hockenheim: 2:16.74 (140KM FWD), Adria: 1:51.20 (160KM RWD). 3. miejsce w Wyścigowym Pucharze Polski 2010 klasa Open.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Torsen
post Mon, 21 Mar 2005 - 00:53
Post #15


Forum Homee
Dołączył: Sun, 06 July 2003
Skąd: Lux/Wawa





CYTAT("hwojtek":3phmirwm)
Przepraszam, że się tak wpier...m między wódkę a zakąskę, ale IMO przebieg i rocznik nie mają nic do rzeczy. Liczy się stan. A ocena stanu na podstawie zdjęć to wróżenie z fusów. Albo ogląda się na żywca, albo można najwyżej przypuszczać. Zdjęcia dają tylko sygnały co należy staranniej sprawdzić.
Znam auta z roczników wczesnych '90, z przebiegami po 250 czy 300kkm, których stan jest taki, że mógłbym z absolutnym spokojem wsiąść do nich, przejechać się do Władywostoku i z powrotem i mieć absolutną pewność, że nic nie walnie. Znam takie auta z przebiegiem po 40kkm, które sypną się za pierwszym zakrętem.


Nic do rzeczy ? Co to za dziwna szkola myslenia ? Zgadzamy sie chyba z tym, ze dwa identycznie utrzymane samochody, dobrze czy zle (wszystko jedno, byle tak samo) beda i tak roznily sie stanem z powodu przebiegu i rocznika. Przekraczajac 300 tys km (lub oczywiscie wczesniej), silniki zaczynaja nadawac sie do mniejszego czy wiekszego remontu, a to akurat nie zawsze da sie wymacac przy ogladaniu na zywca. Pomijam bzedy jak prawdopodobienstwo ukrytej rdzy, zmeczenie wszelkich materialow oraz stan tego co widac golym okiem.. Czas i pogoda sa nieoblagane czynniki w stosunku do naszych samochodow a pozory ogladania na zywo moga grubo mylic.
Druga czesc paragrafu o przypadkach takich i takich troche bez sensu, bo jakby pobawic sie w statystyki to kazdego 300tysiaczniaka ktory jest w "dobrym stanie" ja znajde 1.000 40tysiaczniakow w lepszym. To sa wciaz tylko wyjatki.


--------------------
Think different, think power ! <!-- s:) --><!-- s:) -->
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DANIEL e28
post Mon, 21 Mar 2005 - 01:10
Post #16


Rookie
Dołączył: Thu, 03 March 2005





większosc BMW które przyjechały do nas z zagranicy są oddawane do czyszczenia a silniki są myte czyszczone w wszelaki sposób i plakowane wszystko po to by kupujący niemiał sie zbytnio czego trzepiać a fakt ze jest to troche denerwujące kiedyś ogladałem tak z ciekawosci e-34 535i silniczek tak wycackany jak lusterko i gość domnie z takim textem cytuje :'' PATRZ PAN JAKI SILNICZEK NIEMA SIE NAWET DO CZEGO DOTRZEPIC '' więc ciężko jest cokolwiek powiedzieć widząc go tylko z góry ..pozdro.


--------------------
only BMW!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
budyn
post Mon, 21 Mar 2005 - 19:59
Post #17


Forum Homee
Dołączył: Mon, 14 July 2003
Skąd: jestem?,nie pytaj...





Totalna olewka....dzwoniłem dziś 3 razy i koleś telefonu nie odbiera,na meile tez nikt nie odpisuje!Już nie wiem o co tym w kraju chodzi....albo sprzedał i się wstydzi powiedzieć przez telefon,albo sam już nie wiem.......ps.1 kwietnia juz nie dlugo-więc może jakieś jaja!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bandur
post Tue, 22 Mar 2005 - 15:13
Post #18


Frequent User
Dołączył: Fri, 07 February 2003
Skąd: Warszawa





Budyn, ojej to. Tego złomu najechało tyle, że jak się zakręcisz to sąsiad z przeciwka pewnie będzie miał na handel.
A tak poważnie to szkoda, żę nie M-Technic. Auto inaczej od razu wygląda. Bo to ma listewki na dzwiach jak jakiś Cienias.


--------------------
Bandur
Go to the top of the page
 
+Quote Post
budyn
post Tue, 22 Mar 2005 - 19:09
Post #19


Forum Homee
Dołączył: Mon, 14 July 2003
Skąd: jestem?,nie pytaj...





Zamknijcie ten temat,kolega z Naszego forum JACEK chciał podjechać i to zobaczyć,a ten pedał-właściciel nie odbiera telefonu!K......a co za kraj.Ps.dzięki JACEK za pomoc i dziękuje Wam za wyrażenie swoich opini.Closed...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sunday, 28 April 2024 - 21:44