Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Jakie cześć do zawieszenia aby po miesiacu nie padły :(
saigon
post Tue, 22 Feb 2005 - 20:47
Post #1


Rookie
Dołączył: Tue, 22 February 2005





Witam posiadam bmw E-36, 316i jakieś 0,5 roku temu wymieniłem tuleje na przednich wahaczach i było pieknie przez 1 miesiąc potem koła zaczeły mi chodzić po 2 cm w przod i tył, na szarpakach okazało się, że tyleje (takie dwie rury jedna w drugiej połączone gumą) na wahaczach mają chyba za mięką gume gdyż ta poddaje sie pod naciskiem wahacza i koła latają jak chcą. Nie pamietam jakiej firmy były to tuleje dałem za nie 160złotych 2 sztuki. Jak możecie i łapiecie o jaką część mi chodzi to doradzcie jakiej firmy kupić te tuleje, jakie powinny miec oznaczenie itp. bo nie chce po raz kolejny byc rozczarowany i wywalić szmal. A przy okazji mam zamiar tez zmienic amortyzatory z przodu jakie polecacie ??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 22 Feb 2005 - 20:47
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
DRACK
post Tue, 22 Feb 2005 - 23:05
Post #2


Super User
Dołączył: Sun, 07 November 2004
Skąd: z kątowni





o ile sie nie myle to chodzi ci o ten element metalowo gumowy który przytwierdzony jest do podłurznicy i trzyma wachacz, jesli nie jest zerwana guma to on bedzie pracował o te 2cm tak jest skonstruowany,w m3 e30 ten element byl caly zalany guma,jesli jednak ci to przeszkadza t o nie kupuj nowych tylko poszukaj kogos kto wulkanizuje takie elementy zawiez mu go on zaleje całosc guma o twardosci jaka sobie wymarzysz


--------------------
NIE KUPIŁEM SZYBKIEJ FURY,JA JĄ SOBIE ZROBIŁEM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Torsen
post Tue, 22 Feb 2005 - 23:58
Post #3


Forum Homee
Dołączył: Sun, 06 July 2003
Skąd: Lux/Wawa





CYTAT("saigon":2unirh71)
doradzcie jakiej firmy kupić te tuleje, jakie powinny miec oznaczenie itp. bo nie chce po raz kolejny byc rozczarowany i wywalić szmal.


A myslales o oryginalnych czesciach ?

CYTAT
A przy okazji mam zamiar tez zmienic amortyzatory z przodu jakie polecacie ??


Jezeli z tylu nie zmieniasz i masz wciaz oryginalne to na przod tez takie polecam. Nie wiem od kiedy masz BMW, ale moze nie zorientowales sie jeszcze, ze ta marka ma dobre ori czesci i nie ma co sie bawic w jakies tanie podroby..

pozdr


--------------------
Think different, think power ! <!-- s:) --><!-- s:) -->
Go to the top of the page
 
+Quote Post
-=wasq=-
post Fri, 25 Feb 2005 - 23:56
Post #4


Frequent User
Dołączył: Sat, 17 April 2004
Skąd: Łódź





CYTAT("saigon":1fk03v0k)
Witam posiadam bmw E-36, 316i jakieś 0,5 roku temu wymieniłem tuleje na przednich wahaczach i było pieknie przez 1 miesiąc potem koła zaczeły mi chodzić po 2 cm w przod i tył, na szarpakach okazało się, że tyleje (takie dwie rury jedna w drugiej połączone gumą) na wahaczach mają chyba za mięką gume gdyż ta poddaje sie pod naciskiem wahacza i koła latają jak chcą. Nie pamietam jakiej firmy były to tuleje dałem za nie 160złotych 2 sztuki. Jak możecie i łapiecie o jaką część mi chodzi to doradzcie jakiej firmy kupić te tuleje, jakie powinny miec oznaczenie itp. bo nie chce po raz kolejny byc rozczarowany i wywalić szmal. A przy okazji mam zamiar tez zmienic amortyzatory z przodu jakie polecacie ??


witam tak sie wtrace a czy czasami mechanik nie zalozyl ich zle ???

tzn wiesz ze po zalozeniu tych tuleji docaignac sruby przy sankach dopiero wtedy gdy autko stoi o wlasnych silach

jak kola beda wisialy w dol dociganiesz na maxa pozniej postawisz wozek to guma pusci wiec to moze to


--------------------
Łódzki Związek Motorowy
_http://www.motosportklub.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
X_E_O_N
post Sat, 26 Feb 2005 - 10:00
Post #5


Frequent User
Dołączył: Tue, 17 February 2004
Skąd: KRAKOW





Jest dokaldnie tak jak moj przedmowca powiedzial .............. a druga zecz to ja robilem rok temu zawieszenie z przodu wszystko i do dzisiaj dnia nie mam z niczym problemu autko beton obnizone czerwone h&r i bilstain na 16" borbeta'ch 9" kopilem czesci najdrozsze z podrobek gosc w sklepie powiedzial mi ze te same czesci sa wsadzane do bmw jako oryginal tylko maja znaczek bmw wytloczony i dlatego sa drozsza jak bede na kanale tozobacza e jaka to firma i wam napisze bo naprawde warto pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lukasz505
post Fri, 11 Mar 2005 - 13:43
Post #6


User
Dołączył: Wed, 09 March 2005
Skąd: Warszawa





Troszkę wtopiłes z tymi tulejami. W serwisie za sztuke zapłaciłbyś 115zł. Może warto sie wybrać?!
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sunday, 28 April 2024 - 22:22