Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Sprawdzenie auta przed zakupem - Niemcy, niemieckie autotesto?
HMP_inc
post Thu, 04 Apr 2019 - 12:37
Post #1


Forum Killer
Dołączył: Sun, 11 June 2006
Skąd: LU





Czy na terenie Niemiec działa firma podobna do autotesto? Normalnie wpłacam online 100-200€, a ich pracownik zdalnie sprawdzi auto. Chodzi mi o wstępna weryfikację czy w ogóle warto się autem interesować. Fura stoi w komisie pod Stuttgartem dokładnie Rauenberg. Ew moze macie namiar na Polaka z tych rejonów który para się taką robotą? Mam dwa namiary ale z innych rejonów Niemiec. Odpada.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 04 Apr 2019 - 12:37
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
skrzatbz
post Fri, 05 Apr 2019 - 21:14
Post #2


Frequent User
Dołączył: Sun, 08 August 2010
Skąd: Busko Zdrój





Siema, jestem własnie w Lahr/Schwarzwald. Będę wracał w następną niedziele do PL, jeszcze nie wiem czy przez Stuttgart, ale gdybym wracał tamtędy to mogę sprawdzić. Będę dawał znać bliżej weekendu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HMP_inc
post Sat, 06 Apr 2019 - 14:28
Post #3


Forum Killer
Dołączył: Sun, 11 June 2006
Skąd: LU





Dzięki za propozycję, ale już sprzedane. Jednak pytanie z tematu aktualne..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
skrzatbz
post Sun, 07 Apr 2019 - 08:53
Post #4


Frequent User
Dołączył: Sun, 08 August 2010
Skąd: Busko Zdrój





jak będzie coś po drodze do Krakowa z Lahr to mogę sprawdzić smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Damzzii
post Sun, 07 Apr 2019 - 10:06
Post #5


Super User
Dołączył: Thu, 27 February 2014





Dekra na pewno sprawdza. W Polsce kosztuje to 500 czy 600 zł, masz pełny opis, ponad 100 zdjęć, pomiar miernikiem itd.
Niestety do końca bym temu nie ufał, "rzeczoznawcy" to często osoby przypadkowe i piszą głupoty, nic nie zastąpi osobistych oględzin.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
siwy_
post Wed, 10 Apr 2019 - 22:15
Post #6


User
Dołączył: Fri, 09 March 2007





Sprzedawałem ostatnio GTIka i pisał do mnie gość zy zgodzę się na oględziny przez rzeczoznawcę z autotesto. Oczywiście zgodziłem się bo nie miałem nic do ukrycia i byłem ciekawy jak wyglądają takie oględziny. Niestety kupujący nie podjął dalej tematu ale że byłem ciekawy jak to wygląda to poszukalem w necie materiałów z oględzin i tak jak kolega wyżej pisze - nie ufalbym im za bardzo. Takie to schematyczne i "fachowe" jakbym czytał rzeczoznawców z PZU...
Dużo jeżdżę po Niemczech- daj znać jakie miasta jeszcze Cię interesują to napiszę jeśli będę w pobliżu. No i jakie auto? Często z nudów zwiedzam przydrożne komisy- jak wpadnie mi w oko coś ciekawego to dam cyne.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 25 April 2024 - 04:23