Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> [S]BMW F20 118d, 2014 rok, 37k przebiegu, mój dupowóz
pawel934
post Sat, 17 Feb 2018 - 18:20
Post #1


Forum Homee
Dołączył: Fri, 10 November 2006
Skąd: Warszawa WN





Cześć,

Sprzedaję swój dupowóz. Cena 71900, gwarancja oraz darmowe przeglądy do 2019. Wszystko w otomoto, poniżej linka przeklejam też opis:

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-p...9-ID6zCaAv.html

Mam na sprzedaż bardzo ładne BMW serii 1 z dwulitrowym silnikiem diesla oraz świetną, 8-biegową automatyczną skrzynią biegów. Jestem osobą prywatną.

Auto pochodzi z polskiego salonu, kupiłem je rok temu od pierwszego właściciela. Samochód jest na gwarancji fabrycznej BMW do 2019 roku oraz posiada pakiet serwisowy (bezpłatne serwisy w ASO BMW), również do 2019 roku. Ostatni przegląd z wymianą oleju w ASO samochód przeszedł kilka dni temu (16.02.2018). Przebieg auta jest bardzo niski i wynosi 37 tys km (można oczywiście sprawdzić historię - od nowości do dzisiaj samochód regularnie serwisowany w ASO). BMW jest bezwypadkowe (nigdy żaden element nie był lakierowany, ani wymieniany). Stan auta jest świetny, wygląda oraz jeździ jak nowe. Nie ma żadnych niepokojących dzwięków, ani żadnych wycieków, co przy takim przebiegu jest oczywiste.

Opony zimowe są nowe, najwyższej klasy (Michelin Alpin 5), kupione w tym sezonie za ponad 1600 PLN, mają przejechane ok. 2-3 tys km. Opony letnie Pirelli są z 2016 roku (były wymieniane na nowe w 2016 roku w ramach reklamacji).

Z wyposażenia dodatkowego auto posiada m.in.:
-8-biegową automatyczną skrzynię biegów
-czujniki parkowania z przodu oraz z tyłu, wraz z wizualizacją na ekranie radia
-lepsze radio bmw professional z wyświetlaczem
-kierownicę obszytą skórą
-bezkluczykowe uruchamianie samochodu

W 2017 roku dołożyłem oryginalny, wypinany hak holowniczy Westfalia (2500 PLN), używałem go tylko do transportowania roweru (ostatnie zdjęcie). Po wypięciu haka nie ma po nim śladu, a robi się to w 10 sekund bez żadnych narzędzi.

O auto bardzo dbałem, samochód nie widział nigdy myjni automatycznej, zawsze wyłączałem system start-stop.

Auto sprawuje się świetnie, bardzo mało pali i nic się z nim nie dzieje. Jeździłbym nim na pewno jeszcze długo, ale dostałem samochód służbowy i dlatego sprzedaję.

Zapraszam na oględziny oraz jazdę próbną. Jest oczywiście możliwość sprawdzenia samochodu w serwisie przed zakupem.

Jeśli chodzi o mankamenty - tylny zderzak nosi ślady spotkania z murkiem, co widać na jednym ze zdjęć. Cena jest do rozsądnej negocjacji.

Jest to wyjątkowa okazja na rynku wtórnym: samochód na gwarancji, z darmowym serwisem, bardzo niskim przebiegiem i w świetnym stanie, za połowę ceny auta nowego.

Pozdrawiam i zapraszam do zakupu.


--------------------
"If in doubt, flat out" Colin McRae

Kilka aut wywołujących uśmiech na twarzy :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sat, 17 Feb 2018 - 18:20
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 14:56