Shoutbox 0 nowych PW 


47 Stron V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Toyota Camry 2018+, Ktos posiada?
Snara
post Sat, 28 Nov 2020 - 12:34
Post #1


Frequent User
Dołączył: Sat, 13 February 2016
Skąd: BI





Hej,
Jestem przed kupnem takiego auta, oglądałem już kilka recenzji ale chętnie posłucham opinii właścicieli albo osób które jeździły tym modelem.



--------------------
Na codzień - Camry 2020' Corolla 2020'
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sat, 28 Nov 2020 - 12:34
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
MadeInPoland
post Sat, 28 Nov 2020 - 21:14
Post #2


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





Myslalem nabyc wzialem z ASO na jazde probna i odpuscilem. Klimatyzacja mrozi nogi co najbardziej uderza. Marna ergonomia. A najbardziej zdziwil halas w kabinie - bylem w ASO swoim e500 2005 rok z przelotem 400k i ta camry halasuje prawie jak corolla e11. 15 letni mero e500 to niedoscigniony dla takiej nowiutkiej camry wzor komfortu . Bylem lekko w szoku. Polecam jednak lexa z tej druzyny


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kylo
post Sat, 28 Nov 2020 - 22:05
Post #3


Super User
Dołączył: Tue, 11 June 2013





Ja też myślałem o takiej z rok temu. Od razu mówie że tylko na jeździe próbnej byłem więc mocno pobieżne wrażenia. Na miasto fajna nawet. Dajesz gazu od razu jedzie, a nie myśli co zrobić jak choćby dsg. Na trasie wkurzało mnie to że co tylko więcej gazu dałem to od razu silnik wyje. Tryb sportowy tylko pogarszał sprawe wycia. Małe spalanie. Chyba najmniejsze ze wszystkiego co wtedy oglądałem nawet od diesli. W środku niby taka dziadkowa, ale mi się podobało. Hałas przy szybszej jeździe owszem występuje, ale konkurencja lepsza nie jest. No superb z klejonymi szybami mniej szumiał. W sumie to i tak nie kupiłem bo stwierdziłem że jeszcze pojeżdże e61 bo te nowe wozy poza tym że nowe to nie koniecznie bardzo lepsze.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A d a m
post Sat, 28 Nov 2020 - 22:24
Post #4


Super User
Dołączył: Sat, 26 November 2016
Skąd: Poznan





MadeInPoland z Mercedesami już tak jest że ciężko znaleźć coś lepszego. Merce nie są idealne ale mają dużo rozwiązań, których inne marki nie wprowadzą nigdy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Aval
post Sat, 28 Nov 2020 - 23:22
Post #5


Forum Killer
Dołączył: Fri, 16 September 2011
Skąd: Warszawa





Przejechałem jakieś 200km (miasto i autostrada). Bardzo nijaki i przeciętny samochód IMO, zarówno design, silnik, jak i prowadzenie. Hybrydowy Auris przy Camry to charakterny wariat. To w sumie może być zaleta jak i wada, zależy czego szukasz wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Sun, 29 Nov 2020 - 00:26
Post #6


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





Z kolei ja paczalem camry w firmie 218km czy 211? Diszedlem do osiagow i stwierdzilem ze wole kupic pare stow tansza octavie w dieslu albo superba...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kylo
post Sun, 29 Nov 2020 - 10:52
Post #7


Super User
Dołączył: Tue, 11 June 2013





Na miasto wolałbym camry od superba czy octavii. To cvt w takim użytkowaniu się sprawdza. Z kolei w trasie raczej skoda z w opcji dzwiękoszczelnymi szybami.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Snara
post Sun, 29 Nov 2020 - 21:42
Post #8


Frequent User
Dołączył: Sat, 13 February 2016
Skąd: BI





Kurde dziwne, to jak oni te pomiary zrobili huh.gif


--------------------
Na codzień - Camry 2020' Corolla 2020'
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Sun, 29 Nov 2020 - 21:50
Post #9


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





Zrobili jak zrobili. Mam sonometr, ale nie chciało mi się tego nawet mierzyć. Mierzyłeś kiedyś sonometrem? Bardzo istotny jest punkt pomiaru w kabinie oraz odległość ucha od sonometru i od dachu/drzwi/słupka, temat rzeka. W praktyce takie pomiar wykonuje się bardzo trudno tak, żeby dawał powtarzalne wyniki. Do tego dochodzi zakres częstotliwości, niektóre męczą bardziej inne mniej. Jako użytkownik LS430 powinieneś znać trochę temat. Dla mnie subiektywnie pod tym względem było zniesmaczenie.
Ty jeździłeś tą camry?
Ja byłem w sumie mocno przypalony, ale jazda wyleczyła mnie.
Ten samochód nie prezentuje żadnych zalet. Co do zużycia paliwa to mierzyłem przy 110kmg oraz 160kmg stała prędkość przez dłuższy odcinek i spalała odpowiednio 5,5 oraz 7,5 litra i to chyba jedyny pozytyw tego samochodu.
Do tego ta klima tandetna mrożąca nogi w trybie auto jak w jakimś nissanie smile.gif Jeździłem camry w lecie i skończyło się na uchylonym oknie.
W LS430 tego nie zaznasz.


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Frolik
post Mon, 30 Nov 2020 - 08:33
Post #10


Forum Homee
Dołączył: Wed, 05 September 2012
Skąd: Warszawa





Przecież te nowe Camry to taki nowszy Avensis, tyle że nieco wieksze opakowanie, hybryda i nazwa mityczna, doskonale kojarząca się dla starszych użytkowników. To ma zagwarantować sukces komercyjny tego auta. Bo samo w sobie prezentuje się jakoś słabo. A na pewno nie jak godne uwagi nowoczesne auto klasy E. To maksymalnie klasa D i to wcale nie czołówka w dzisiejszych czasach.
Nie ma co porównywac z jakimkolwiek Lexusem, a już na pewno nie LS. To kilka klas nizej.

Ja przymierzyłem się do Camry jako następcy leciwego peugeota 607. I Camry w wiekszosci porównan jest gorsze. Głosniejsze, gorsze prowadzenie, gorsze siedzenia, gorsze materiały we wnętrzu, mniejsza wygoda.
Jedyne co w Camry jest na prawdę lepsze niż w starszych autach klasy E to zużycie paliwa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek1234
post Mon, 30 Nov 2020 - 14:02
Post #11


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





Przed nabyciem tego Camry, proponuję nocną przejażdżkę. W RAV4 i Hiluxie wszystkie zielone kontrolki (światła, tryb elektryczny) oraz panel multimediów i klimy jest tak intensywnie podświetlony, że ciężko wytrzymać dłuższą podróż. W RAV4 dochodzi do tego dziwaczna regulacja natężenia oświetlenia (oczywiście kontrolki cały czas świecą na maksa), bo osobno reguluje się liczniki, a osobno multimedia. W Hiluxie guzików od multimediów w ogóle nie da się ściemnić. Nie wiem, jak jest w Camry, ale skoro to jest Toyota, to warto się upewnić, jak wygląda nocna jazda.


--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Snara
post Tue, 19 Jan 2021 - 18:17
Post #12


Frequent User
Dołączył: Sat, 13 February 2016
Skąd: BI





Auto kupione zrobiłem 4000km.
Porównanie z A6 C7 3.0 Bitdi 313km na pneumatyce i LS430 lift:

Powiem tak, jeśli chodzi o porównanie hałasu do LS430 to fakt w LS430 jest ciszej. Natomiast jeśli chodzi o e60 czy a6 c7 to jest podobnie. Niczym nie odbiega przy żadnej prędkości, uszczelki nie gwiżdżą. W srodku na mrozie nic nie skrzypi i nie trzeszczy.

Porównanie komfortu: mimo zwykłego zawieszenia tłumienie według mnie jest petarda bardziej mięsiste wybieranie bez walenia jak to jest w przypadku C7 na pneumatyce która jest po prostu twarda. LS430 moim zdaniem zauważalnie gorzej tłumi nierówności - fakt jest 215 tys km na blacie ale jak było 139tys to tez nie było zachwytu.

Osiągi: Samo ruszanie z miejsca w Camry jest dynamiczniejsze niz w C7, ot tiptronic po wklepaniu potrzebuje 1.5s żeby auto nabrało mocy i to nie jedyna sztuka tak się zachowywała. S tronic pewnie rusza znacznie lepiej. Camry podobnie jak Lexus - od samego naciśnięcia pedału rwie do przodu. Reakcja na gaz bdb. W trasie dynamika fajna do prędkości maksymalnej czyli 194km/h.

Spalanie: trasa średnia prędkość 125km/h w 4 osoby (tempomat na 145-150) Niemcy 6.2, Polska 7.2. Audi na tempomacie na 160 paliło 8l Lexus 10.5-11.
W Monachium (zima, wszystkimi autami podobnie jeżdżę do ograniczeń zawsze dokładam +10/15 km/h) średnie spalanie Camry 5.7l, Audi 7.9l, Lexus 14l


Jeśli chodzi o wady w Camry. Brakuje mi w środku Ambiente, dociągania drzwi, elektrycznej klapy, możliwości bezprzewodowego połączenia ze smartfonem i używania Google Maps, subwoofera. Dociągi i elektrykę klapy można samemu łatwo zamontować, suba w tylna półkę tez da się bo jest fabryczne miejsce dla wersji JBL.
Reasumując to świetne auto w którym są drobne niedociągnięcia, oczywiście to tylko moja ocena.


--------------------
Na codzień - Camry 2020' Corolla 2020'
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Snara
post Tue, 19 Jan 2021 - 18:38
Post #13


Frequent User
Dołączył: Sat, 13 February 2016
Skąd: BI





CYTAT(Frolik @ Mon, 30 Nov 2020 - 08:33) *
Przecież te nowe Camry to taki nowszy Avensis, tyle że nieco wieksze opakowanie, hybryda i nazwa mityczna, doskonale kojarząca się dla starszych użytkowników. To ma zagwarantować sukces komercyjny tego auta. Bo samo w sobie prezentuje się jakoś słabo. A na pewno nie jak godne uwagi nowoczesne auto klasy E. To maksymalnie klasa D i to wcale nie czołówka w dzisiejszych czasach.
Nie ma co porównywac z jakimkolwiek Lexusem, a już na pewno nie LS. To kilka klas nizej.

Ja przymierzyłem się do Camry jako następcy leciwego peugeota 607. I Camry w wiekszosci porównan jest gorsze. Głosniejsze, gorsze prowadzenie, gorsze siedzenia, gorsze materiały we wnętrzu, mniejsza wygoda.
Jedyne co w Camry jest na prawdę lepsze niż w starszych autach klasy E to zużycie paliwa.


Nie jeździłem 607 ale jeździłem Citroenem C5 Mk3 to dla mnie totalna porażka i najbardziej trzeszczące wnętrze jakie kiedykolwiek zrobili, o awaryjności i problemach nie wspomnę. Podobne odczucia mialem w Peugeocie 206 z 99r laugh.gif
Camry prowadzi sie bdb, fotele spoo tylko brakuje mi ciut podparcia ud na dlugosci.

CYTAT(Maciek1234 @ Mon, 30 Nov 2020 - 14:02) *
Przed nabyciem tego Camry, proponuję nocną przejażdżkę. W RAV4 i Hiluxie wszystkie zielone kontrolki (światła, tryb elektryczny) oraz panel multimediów i klimy jest tak intensywnie podświetlony, że ciężko wytrzymać dłuższą podróż. W RAV4 dochodzi do tego dziwaczna regulacja natężenia oświetlenia (oczywiście kontrolki cały czas świecą na maksa), bo osobno reguluje się liczniki, a osobno multimedia. W Hiluxie guzików od multimediów w ogóle nie da się ściemnić. Nie wiem, jak jest w Camry, ale skoro to jest Toyota, to warto się upewnić, jak wygląda nocna jazda.


Niebieskie podswietlenie jest super, w nocy nawigacja i zegary same sie przyciemniaja. Ps, seryjna nawigacja bezproblemowo poprowadzila przez 1280km biggrin.gif


--------------------
Na codzień - Camry 2020' Corolla 2020'
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Wed, 20 Jan 2021 - 16:32
Post #14


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





Mega zainteresowałem się camry. Obecnie podstawowe kosztuje 120tys zł. Ogólnie chodzi mi o auto wakacyjne którym można zrobić 1000km jadąc 160km/h z sporym bagażnikiem dość ciche dla czterech dorosłych osób i w niskiej cenie. Camry wydaje się ideałem choć mnie po przysiadce do auta strasznie irytowały uchwyty na rękę nad oknem w które uderzałem głową i z przodu i z tyłu. Jakby tych uchwytów nie mogli odsunąć od głowy. Mimo to miejsca na nogi sporo choć na szerokość mogłoby być więcej. Bagażnik 524 wydaje się spory. Spalanie tak 7 litrów na autostradzie też jest ok. Wygląd moim zdaniem na plus. Mi się podoba. Drażni brak większej palety kolorów. Błękit tylko na stany. No kurde te pierdoły z wyższych postow ale sobie myślę czy tej klimy czy uchwytów nie da się jakoś domowymi patentami obejść. Jak asystenci linii i inne bzdety? Da się wyłączyć na stałe? Gdzieś oglądałem filmy że układ kierowniczy daje dużo czucia, więcej niż w superbie. Ogólnie z rodzinnych aut to superb ale diesla nie chce, 1,5t też nie chce więc odpada. Pasek to samo bo silniki te same. Mazda 6 jest mniejsza w środku. Nowego accorda nie da się kupić a nowa acura tlx 2021 (honda accord wygląda swietnie). Reszta albo się psuje albo droga. Tak na prawdę w kwotach 120-140tys nie ma za bardzo wyboru w autach segmentu d,e które bym chciał tzn nie generujących kosztow. Camry jest 100tys tańsza od lexa es a ma ten sam napęd i jest lżejsza bo nie ma tony dodatków i przez to nadwagi. Muszę się przejechać i zobaczyć czy camry jest ok czy tragedia bo chyba tak można jedynie ocenić czy coś to warte.
Co do kosztów serwisu to też jest nie za ciekawie. Cenią się skurwysy.y strasznie.
https://motoryzacyjnyblog.pl/porady/eksploa...y-camry-hybrid/


Mip weź coś powiedz o camry. Napalilem Się mocno na to auto jako auto rodzinne wypadowe i nie za drogie w eksploatacji. Na razie tylko po przysiadce do środka. Muszę zamówić jazdę testowa. Aż tak źle ci się jeździlo? Odnośnie klimy myślę czy nie da się wyłączyć nawiewu na nogi lub przysłonic kratki taśma klejąca? Mówisz że głośne jest? No ja póki co jeżdżę z dwójką dzieciaków mazda 3 wolnossące 2,0 170Km. Jest w miarę cicho, ale za mało miejsca na bagaż i na tylnej kanapie. Mimo to spalanie 8l przy palowaniu więc mega mało a auto nie jest zawalidroga (1200kg).
i jest bzobsługowe. I takie chciałbym następne też ale z większą ilością miejsca. Suwy vany odrzucam bo spalanie za wysokie za ciężkie za głosne przy wyższych prędkościach za drogie w eksploatacji przez nadmiar wagi oraz małe siedzonka z tyłu zazwyczaj.


--------------------
930kg+320KM+RWD+LSD+RaceTCS+lotus111r abs+semislick
1/4 2013r, 180KM: 13,806s
Tor Poznań 1m48,467s, Łódź 57,517s a052 przod, vr2 r7a(hl) tyl
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Snara
post Wed, 20 Jan 2021 - 17:51
Post #15


Frequent User
Dołączył: Sat, 13 February 2016
Skąd: BI





CYTAT(piwo @ Wed, 20 Jan 2021 - 16:32) *
Mega zainteresowałem się camry. Obecnie podstawowe kosztuje 120tys zł. Ogólnie chodzi mi o auto wakacyjne którym można zrobić 1000km jadąc 160km/h z sporym bagażnikiem dość ciche dla czterech dorosłych osób i w niskiej cenie. Camry wydaje się ideałem choć mnie po przysiadce do auta strasznie irytowały uchwyty na rękę nad oknem w które uderzałem głową i z przodu i z tyłu. Jakby tych uchwytów nie mogli odsunąć od głowy. Mimo to miejsca na nogi sporo choć na szerokość mogłoby być więcej. Bagażnik 524 wydaje się spory. Spalanie tak 7 litrów na autostradzie też jest ok. Wygląd moim zdaniem na plus. Mi się podoba. Drażni brak większej palety kolorów. Błękit tylko na stany. No kurde te pierdoły z wyższych postow ale sobie myślę czy tej klimy czy uchwytów nie da się jakoś domowymi patentami obejść. Jak asystenci linii i inne bzdety? Da się wyłączyć na stałe? Gdzieś oglądałem filmy że układ kierowniczy daje dużo czucia, więcej niż w superbie. Ogólnie z rodzinnych aut to superb ale diesla nie chce, 1,5t też nie chce więc odpada. Pasek to samo bo silniki te same. Mazda 6 jest mniejsza w środku. Nowego accorda nie da się kupić a nowa acura tlx 2021 (honda accord wygląda swietnie). Reszta albo się psuje albo droga. Tak na prawdę w kwotach 120-140tys nie ma za bardzo wyboru w autach segmentu d,e które bym chciał tzn nie generujących kosztow. Camry jest 100tys tańsza od lexa es a ma ten sam napęd i jest lżejsza bo nie ma tony dodatków i przez to nadwagi. Muszę się przejechać i zobaczyć czy camry jest ok czy tragedia bo chyba tak można jedynie ocenić czy coś to warte.
Co do kosztów serwisu to też jest nie za ciekawie. Cenią się skurwysy.y strasznie.
https://motoryzacyjnyblog.pl/porady/eksploa...y-camry-hybrid/


Mip weź coś powiedz o camry. Napalilem Się mocno na to auto jako auto rodzinne wypadowe i nie za drogie w eksploatacji. Na razie tylko po przysiadce do środka. Muszę zamówić jazdę testowa. Aż tak źle ci się jeździlo? Odnośnie klimy myślę czy nie da się wyłączyć nawiewu na nogi lub przysłonic kratki taśma klejąca? Mówisz że głośne jest? No ja póki co jeżdżę z dwójką dzieciaków mazda 3 wolnossące 2,0 170Km. Jest w miarę cicho, ale za mało miejsca na bagaż i na tylnej kanapie. Mimo to spalanie 8l przy palowaniu więc mega mało a auto nie jest zawalidroga (1200kg).
i jest bzobsługowe. I takie chciałbym następne też ale z większą ilością miejsca. Suwy vany odrzucam bo spalanie za wysokie za ciężkie za głosne przy wyższych prędkościach za drogie w eksploatacji przez nadmiar wagi oraz małe siedzonka z tyłu zazwyczaj.



Kurcze to ile Ty masz wzrostu biggrin.gif Nawet Zachar nie narzekał biggrin.gif ja mam 178cm i nie zauważyłem tego.
Bagażnik jest naprawdę spory, spakowaliśmy się we 4, fajnie ze kanapa tylna się składa bo jeszcze można upchać rzeczy za nią.
Co do klimy to się nie wypowiem, ja zawsze ustawiam 19-20 stopni.

Co do asystentów, wszystkie działają i wszystkie są spoko. Asystent linii sam koryguje linie i wydaje sygnał dźwiękowy ale za drugim razem krzyczy żeby położyć ręce na kierownicy biggrin.gif Ale ja wylaczylem bo wyje za każdym razem jak zmieniasz pas bez kierunków.
Radar działa bdb, na trasie 1300km nie stworzył niebezpiecznej sytuacji. W korku sam nie rusza, trzeba przyciskiem albo gazu lekko dodać.
Któryś tam system jak nie zwalniasz przed uderzeniem w przeszkodę ostrzega graficznie i jeśli nie reagujesz to sam wyhamuje auto, przy cofaniu tak samo - nie uderzysz w mur bo auto zahamuje.

Według mnie układ kierowniczy daje czucie w aucie i jest precyzyjny, na trasie prowadzi się świetnie. Pozycja za kierownica jest bdb, duzy zakres regulacji fotela i kierownicy - wszystko elektrycznie. Fotele ani kanapa nie meczą po 1300km.

Jeśli chodzi o serwis to bardzo milo ze jest co 15.000 a nie co 40.000 laugh.gif

Ogólnie na rynek amerykański auto jest zupełnie inne. Jest bardzo duzo wersji, najlepsza 3.5 301km 4x4. Pakiet TRD mega mi się podoba. Mozna mieć szyberdach, android auto albo apple carplay...


--------------------
Na codzień - Camry 2020' Corolla 2020'
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Wed, 20 Jan 2021 - 18:01
Post #16


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





183cm

11m30s do 12min
O tej klamce przy głowie mówiłem

A da się w korku jeździć lewy pas prawy tak z 50kilometrow szybciej niż auta jadące obok i tak na metr od zderzaków zmieniać pas czy system sam przyhamuje i spowoduje kolizje?

Szyberdachu to nie chce bo obniża jeszcze bardziej linie dachu co jest nie do przyjęcia. Jakby szyberdach montowali na dachu a nie pod dachem to może to by było ok.


--------------------
930kg+320KM+RWD+LSD+RaceTCS+lotus111r abs+semislick
1/4 2013r, 180KM: 13,806s
Tor Poznań 1m48,467s, Łódź 57,517s a052 przod, vr2 r7a(hl) tyl
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Snara
post Wed, 20 Jan 2021 - 18:27
Post #17


Frequent User
Dołączył: Sat, 13 February 2016
Skąd: BI





No jestem parę cm niższy i nie zauważyłem tego problemu.

Myślę ze każdy system przyhamuje jak jedziesz 50km/h szybciej od innych i siedzisz metr na zderzaku biggrin.gif ja nie wiem nie jeździłem tak hehe

Gosc z filmu musi być jakiś wysoki.
Ten ma 2 metry
https://youtu.be/J-NTfdc-aeU?t=678


--------------------
Na codzień - Camry 2020' Corolla 2020'
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Wed, 20 Jan 2021 - 18:39
Post #18


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





Wiesz można mieć dwa metry a długie nogi i krótki tułów i mieć miejsce nad głową a nie mieć na nogi lub 1m70cm i krótkie nogi i długi tułów i nie mieć miejsca nad głową a mieć na nogi. Wzrost nie wszystko tłumaczy a ja w klamkę uderzałem i nie rozumiem jak można ją tam było zamontowac. Lekki zakręt małe przeciążenie 1G i jeb głową w klamke. Zachara film oglądałem. Ale w jego filmie kamera jest od zewnątrz nie od wewnątrz więc nie widać czy jego głowa o nic nie uderza.
Co do dźwięku chyba tragedii nie ma


--------------------
930kg+320KM+RWD+LSD+RaceTCS+lotus111r abs+semislick
1/4 2013r, 180KM: 13,806s
Tor Poznań 1m48,467s, Łódź 57,517s a052 przod, vr2 r7a(hl) tyl
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Snara
post Wed, 20 Jan 2021 - 20:25
Post #19


Frequent User
Dołączył: Sat, 13 February 2016
Skąd: BI





Dźwiękowo i glosnosciowo jest dobrze, dźwięk jest przyjemny nie jak w starych Priusach. Auto tez żwawe.

Powinno być mało awaryjne + niska utrata wartości zachęca do kupna, ja z niemcow wyleczyłem się na dobre po C7. Na Facebooku na grupie codziennie kilka postów z awariami a najstarsze auta maja 9 lat, Skoda tak samo.
Lexus bezawaryjny a ma 17 lat, jeszcze mamy Toyote Corolle Verso z 2007r i tez tylko filtr paliwa zmieniałem bo się po prostu zapchał (dobra DPF tez wyciety laugh.gif ) . Wszystko sprawne, wszystko działa.


--------------------
Na codzień - Camry 2020' Corolla 2020'
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Thu, 21 Jan 2021 - 04:24
Post #20


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





no dlatego mowie zadnego turbo auta zadnego vaga bo to tylko wkurwia i od usterki do usterki. mamy flote skod octavi to wiem ile glupich awarii z silnikeim jest. to pekniety intercooler wodny to turbina to przegnita wiazka. w superbie siedzialem z tylu tylko w poprzedniej generacji to sie zalamalem bo miejsca na nogi od choelry a na szerokosc wogole. i sie siedzi oparty bokiem o drzwi a glowa zachaczajac o szybe boczna i schodzaca linie dachu. masakra jakas. moze nowszy jest ok ale co z tego jak silnika nie ma zadnego godnego. tak na prawde mozna przebierac autami i ciezko cos wybrac. bmw nie stac mnnie na serwis i zakup drogi. lexus to samo, conajmniej 100tys zl do zakupu i serwis autoryzowany kazdorazowo co rpzeglad plus 1500zl. merc roboczogodzina w serwisie 500zl. jakas masakra. wlassnie brakuje jakiegos taniej pojemnej duzej cichej z dobrym motorem limuzyny dla kowalskiego. toyota camry probuje sie w ta dziure wbic. moim zdaniem z niezlym skutkiem. mazda 6 wydaje sie w kazdym wzgledzie gorsza a cena jest wyzsza. hondy accord X generacji nie ma w europie (w stanach jezdzi sobie acura tlx )
ford mondeo? z silnikeim 1.0 turbo moze? no jakis zart. kolega pracuje w magazynie silnikow forda to tyle palet tam z silnikami turbo schodzi do serwisow ze glowa mala. volvo v70 v80? sporo pali. na pewno nie tyle co camry. i w serwisowaniu drozszy. wiec zostaja juz albo stare auta i kupno w budzecie do 60tys zl czegos 10 letniego i za zaoszczedzone pieniadze wkLadanie w czesci i paliwo (ale wiadomo ze to kasa przejedzona) albo kupno camry za 120tys i po trzech latach sprzedac za 80tys zl i lac tylko paliwo.


--------------------
930kg+320KM+RWD+LSD+RaceTCS+lotus111r abs+semislick
1/4 2013r, 180KM: 13,806s
Tor Poznań 1m48,467s, Łódź 57,517s a052 przod, vr2 r7a(hl) tyl
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Go to the top of the page
 
+Quote Post

47 Stron V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 10:23