Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Seat Leon Top Sport 4x4 TDI
zetemte
post Thu, 16 Dec 2004 - 13:48
Post #21


Forum Killer
Dołączył: Thu, 28 November 2002
Skąd: Bukareszt - Rumunia





W tej chwili na hamowni wyszlo 210 KM (po zmianie turba). Co do Nm napisalem, ze nie jestem pewien.

250 nie wiem, czy jest mozliwe. Napisalem tylko, ze beda probowac. Nigdzie nie jest powiedziane, ze ma 250 Ale kazdy widzi co chce. to samo z:

OT

Dla tych, ktorzy mnie od idiotow wyzywaja: Nie z 150 KM, tylko z 180 KM, nie 250, tylko ~240 i nie samym softem. To tylko raz wyszlo. Normalnie 1.8 turbo po modach (nie tylko soft!) wychodzi okolo 220 KM. S3 jest napisane okolo po nigdy nie bylo na hamowni i nie wiedzieli ile moze miec.

Topic jest o Leonie TDI, i prosilbym o pisanie o tym samochodzie. Jak ktos ma jakies pytania do mnie/badz chce sie troche od idiotow powyzywac, zapraszam na priv. W tym temacie wiecej nie odpowiem na posty nie dotyczace tego Leona..

Pzdr,


--------------------
www.insomniaracing.org

Electric Orange Focus ST
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 16 Dec 2004 - 13:48
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
RUfi
post Thu, 16 Dec 2004 - 14:35
Post #22


Forum Clubber
Dołączył: Sat, 26 October 2002
Skąd: WWA





A ja nadal nie widze wykresu, a z tego co zauwazyłem na stronce Dimsportu w Ruminii to posiadają taka.

180KM w serii???? Strasznie duzo, pozatym nie wiem czy wiesz, ąle to ile samochód ma w serii ma niewielki wpływ ile będzie miał po modyfikacji, czesto samochody słabsze w serii po modzie osiągają wieksze wartosci niz te mocniejsze.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
zetemte
post Thu, 16 Dec 2004 - 15:09
Post #23


Forum Killer
Dołączył: Thu, 28 November 2002
Skąd: Bukareszt - Rumunia





Wykres postaram sie zalatwic.

Tutaj to sa dopiero POCZATKI. To jak Polska kilka lat temu! Dopiero raczkujemy, jezeli chodzi tuning

Ten Seat jest jednym z pierwszym "osiaginec". Moze to nie jest jeszcze poziom Polski, ale zawsze cos. Od czegos trzeba zaczac.

Kazda krytyke z checia przyjmie, bo pomoze na przylosc (chociaz ja nie mam nic do DimSportu, tzn nie pracuje tam etc). Byleby byla w normalnym tonie napisana.


--------------------
www.insomniaracing.org

Electric Orange Focus ST
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cavaas
post Thu, 16 Dec 2004 - 19:59
Post #24


Forum Killer
Dołączył: Sun, 31 August 2003
Skąd: Wrocław





Z. nie denerwuj się poprostu przyrosty jakie podajesz po samych programach są ciężkie do uwierzenia i tyle..


--------------------
AUQ k04-01 - było
: Kawasaki Z750s..- też było
teraz- STI bug
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tuesday, 16 April 2024 - 10:49