Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Mitsubishi Eclipse 4G63 PromotoR - wykres!
pele
post Sun, 10 Oct 2004 - 22:50
Post #21


Super User
Dołączył: Mon, 19 July 2004
Skąd: WWA





taki automatyczny switch podczas proby. szprytne.
no dobra nie zauwazylem buzki... to co tak czyni cuda, co jak sie moge domyslic ktos tam trzyma w szpreju?? Bo jakby tak przed sprzedaza zrobic czary mary i motorek nowka sztuka
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 10 Oct 2004 - 22:50
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
kisielisodd
post Sun, 10 Oct 2004 - 23:02
Post #22


Forum Homee
Dołączył: Tue, 14 January 2003
Skąd: krakow





heheh jtjerry miał takie urządzenie zrobione z 2 zaworkuch akwariowych kilku metrów przewodów i mogł przelaczać sobie ciśnienia. Problem jednak u niego jest troche inny.
Z takim boostem, musiał by jechać na 0.5 bara na 1 0.5 bara na 2 i 0.5 bara na 3 biegi, potem zmienic na 1 bar na 4 i skonczyć 1/4 z takim samym czasem jak bez kombinowania z zaworkami. Jemu rzeczywiscie tylko AWD pomoże. No ale to juz OT


--------------------
Pozdrawiam
A.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Miniac
post Sun, 10 Oct 2004 - 23:22
Post #23


Forum Killer
Dołączył: Fri, 11 October 2002
Skąd: Warszawa





CYTAT("jtjerry":1d2xwawy)
Tajemnica 1 bara jest prozaiczna: trakcja............ stąd mam ciśnienie jeden bar i nie podkręcam na 1.5....


No widzisz - masz swoje powody, nie oceniam - przyjmuje je. U nas tez sa pewne zalozenia i tego sie trzymamy.



CYTAT
Moje turbo jak i twoje jest doskonałe ale do około 370 koni. Dalej dmucha już gorace powietrze i trza lać rajdową benzynę.


na tym samych stronach, ktorymi sie sugerujesz ludzie wyciagaja z evo3 pod 400KM na zwyklym paliwie. Ciezko jest polemizowac na forach co do doboru czesci, gdyz wrzucenie linku do sklepu oferujacego to czy tamto to banal - gorzej jest ze zdobyciem tego na "jak najszybciej", wtedy bierze sie to co mozna miec w tydzien/dwa... nie kilka miesiecy. Sam doskonale pewnie wiesz o co chodzi, gdyz wolales wziac od reki to co zostalo boosterowi i bylo na miejscu (zreszta lezalo dlugo u nas, wiec wiem co to bylo i ile kosztowalo) niz zamawiac rzeczy z ktorych dostepnoscia jest roznie i czasem czeka sie na paczke jak zbawienie. Tych ktorzy przez to nie przechodzili tylko przestrzegam przed modnym "in stock".. kiedy zamawia sie po 20elementow i nagle po tygodniu sie slyszy, ze cos jest niestety na "back order" - rece opadaja.

CYTAT
sorki za tamto haha, po prostu wydało mi się dziwne że goście którzy grzebią przy tym aucie nie wiedzą że nie ma w nim baro.


ze go fizycznie nie ma dowiedzialem sie od elektryka od razu, tyle ze z ciekawosci dzwonilem po ludziach obeznanych w temacie DSM i nawet byl grany telefon do stanow - NIGDZIE nie uslyszalem ze na 100% nie ma. Ciekawe ze turbotrix powiedzial "ze jak nie ma w ECU to nie ma" - czyli jednak byly modele z mapem.

CYTAT
względów estetycznych, nie wolno mu ufać, zamontuj najtańszy wskaźnik czy nawet manometr...


byl od pierwszego dnia, tyle ze w psi, a wlasciciel wolal w bar, na stanie byl elektryczny omori i takie.. ehhh

ps co do myjki.. [url:1d2xwawy]http://www.donserv.com.pl/elma.html[/url:1d2xwawy]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pele
post Mon, 11 Oct 2004 - 00:00
Post #24


Super User
Dołączył: Mon, 19 July 2004
Skąd: WWA





wow... pierwszy raz widze cos takiego...
Moze to i bedzie OT, ale przyblizylbys sposob dzialania tego urzadzonka??
chyba inni tez sa ciekawi na jakiej zasadzie to czaruje??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nevada
post Mon, 11 Oct 2004 - 08:49
Post #25


Forum Killer
Dołączył: Tue, 25 February 2003
Skąd: Gdańsk





No wkładasz do wanny z wodą blok silnika, mydło i 2 lub 3 wibratory... Voila!

Ultradźwięki powodują że brud przestaje się trzymać aluminium. Ja tak kiedyś wsadziłem do myjki gaźnik od malucha- w całości Potem trochę dysze były przytkane...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Allll
post Wed, 20 Oct 2004 - 21:18
Post #26


Frequent User
Dołączył: Tue, 23 March 2004
Skąd: Warszawa





działa to na zasadzie wytwarzania wibracji cieczy z częstotliwością około 30kHz , wibrująca ciecz wypłukuje brud ... piękna sprawa


--------------------
www.corsa-a.pl/forum
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Miniac
post Thu, 25 Nov 2004 - 21:48
Post #27


Forum Killer
Dołączył: Fri, 11 October 2002
Skąd: Warszawa





dopiero dzisiaj byla okazja ponownego shamowania auta, wiec oto i wykres

Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 19 April 2024 - 11:21