Shoutbox 0 nowych PW 


19 Stron V  < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> Zakaz sprzedazy aut spalinowych od 2035
Tommo
post Thu, 16 Feb 2023 - 09:27
Post #21


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





https://m.youtube.com/watch?v=TUJCjs1REA4
Trochę długie ale jak kogoś interesuje...


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 16 Feb 2023 - 09:27
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
prnit
post Thu, 16 Feb 2023 - 09:47
Post #22


Forum Homee
Dołączył: Fri, 18 October 2002
Skąd: Warszawa i okolice





użytkownicy forum tak jak ogólnie polacy są mądrzejsi od naukowców którzy dokładnie opisują efekty co2 na ziemi, gorące lata, temperatury w indiach po 60 stopni gdzie kiedys było po 45, burze, tornada, dziwne zjawiska pogodowe, według takiego piwo to bzdury, nie ma tego i chcą mu przez to zabrać przyjemnosc z jazdy jego spalinowym autem, zgodnie z polityką naszej władzy ekologia to bzdury a wszystkiego winny do tego jest trzaskowski który zgodnie z polityką dziesiątek innych miast zakazuje ruchu spalinowego aby troche poprawić jakośc powietrza...jak sie to czyta to jest to straszne ale zrozumiałe bo jesteśmy po prostu głupim narodem który nie dorósł jeszcze do bycia na etapie europy zachodniej..mysle ze musi minąc jedno pokolenie zeby sie to zmieniło..na razie jest jak jest.


--------------------
Męczennik od elektryków :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flapjck1
post Thu, 16 Feb 2023 - 09:57
Post #23


Forum Homee
Dołączył: Tue, 14 November 2006





Hej, Europa zadba o powietrze a wspomniane przez Ciebie Indie i jeszcze Chiny i USA będą miały to dbanie w dupie. Finał będzie taki ze w EU transport indywidualny będzie kur..o drogi i niewydajny a syf na świecie jak był tak będzie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek1234
post Thu, 16 Feb 2023 - 10:13
Post #24


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





CYTAT(prnit @ Thu, 16 Feb 2023 - 10:47) *
użytkownicy forum tak jak ogólnie polacy są mądrzejsi od naukowców którzy dokładnie opisują efekty co2 na ziemi

dokładnie. Wystarczy wpisać w google "paleoklimatologia" i wiemy, jak wielki kit nam wciskają media.


Szacunkowy pomiar temperatury, stężenie CO2 i ilość pyłu z ostatnich 420 tys. lat określona na podstawie rdzenia lodowego ze stacji antarktycznej Wostok na Antarktydzie.

Na temperaturę panującą na Ziemi bardziej wpływa odległość Układu Słonecznego od centrum galaktyki, czy kąt nachylenia Ziemi względem Słońca niż jakieś mróweczki zapylące swoimi samochodzikami atmosferę. Wiedzą to bardzo dobrze włodarze tego świata, bo Chińczycy, Amerykanie, Niemcy, Japończycy czy Australijczycy tylko zwiększają emisję CO2 ze swoich fabryk laugh.gif Jakieś tam zmniejszenie emisji CO2 w Europie, czy w USA wynikają z tego, że bardzo dużo fabryk została przeniesiona do Chin, czy Indii. Ogólny bilans emisji CO2 ma tendencję rosnącą.


CYTAT(yotomeczek @ Thu, 16 Feb 2023 - 09:33) *
Loty na wakacje też ukrócą - raz na dwa lata).
o ile z całą twoją wypowiedzią się zgadzam, o tyle tutaj już nie do końca. Właścicieli linii lotniczych na świecie jest mało, a zwykle są to bogate osoby. Z tego względu, takie lobby lotnicze potrafi zadbać o swoje interesy. I o ile my, szare żuczki, będziemy poruszać się jakimiś śmiesznymi elektrykami, "no bo CO2", to na wakacje na spokojnie polecimy samolotem napędzanym paliwem lotniczym, albo będziemy mogli się udać w malowniczy rejs po Morzu Śródziemnym promem, napędzanym mazutem. A do naszych supermarketów, ekologiczne jedzenie, będzie dowożone wielkimi ciężarówkami, napędzanymi silnikiem diesla laugh.gif Bogaci zawsze znajdą/załatwią sobie furtkę, żeby móc robić interesy.

W końcu ludzie wyjdą z widłami na ulicę i nastąpi rewolucja. Wystarczy spojrzeć na historię, jak i dlaczego kończyły się wielkie mocarstwa światowe.



--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Thu, 16 Feb 2023 - 10:13
Post #25


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





Finał będzie taki jak to z historii znamy. Rzym dla przykładu był wielki i też ludziom już odbierało rozumy. Najechali barbarzyńcy i koniec wygłupów.
Albo wybiera się mądrych ludzi i daje im rządzić, albo przyjdą z rzadami inni.

Widzę covid też się tutaj przewija i co? Pisałem Wam od razu, że z perspektywy medycyny nie dzieje się nic nadzwyczajnego jeździjcie, jedzcie, pijcie i popuszczajcie pasa to się zebrała jakaś ekipa dyletantów oraz frustratów i wylewali żale na klawiaturach.
Dyletanci przejmują kontrolę nawet w zdawałoby się fachowych dziedzinach życia. Ilu to nawoływało, że 2+2 od 2020 równa się 5 i należy blokować komarom dostęp do świata siatkami ogrodzeniowymi?

We included 12 trials (10 cluster‐RCTs) comparing medical/surgical masks versus no masks to prevent the spread of viral respiratory illness (two trials with healthcare workers and 10 in the community). Wearing masks in the community probably makes little or no difference to the outcome of influenza‐like illness (ILI)/COVID‐19 like illness compared to not wearing masks (risk ratio (RR) 0.95, 95% confidence interval (CI) 0.84 to 1.09; 9 trials, 276,917 participants; moderate‐certainty evidence. Wearing masks in the community probably makes little or no difference to the outcome of laboratory‐confirmed influenza/SARS‐CoV‐2 compared to not wearing masks (RR 1.01, 95% CI 0.72 to 1.42; 6 trials, 13,919 participants; moderate‐certainty evidence). Harms were rarely measured and poorly reported (very low‐certainty evidence).

źródło
https://www.cochranelibrary.com/cdsr/doi/10...06207.pub6/full

Skoro zatem tutaj każdy ma w d.. zdanie ludzi rozum, więdzę i naukę.
To dlaczego miałby się martwić tym czy taki albo taki będzie miał i mógł czymś sobie gdzieś pojeździć?
Skoro ludzie dali sobie narzucić szmaty na papy w imię zidiocenia no to czy istnieją jakieś granice?
Nie istnieją i to już wiedział Goebbels


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nomad66
post Thu, 16 Feb 2023 - 10:17
Post #26


Forum Killer
Dołączył: Tue, 17 March 2015





odnośnie globalnego ocieplenia? Jak długo naukowcy zajmują się tym tematem?
Jak myślicie w jakim miejscu krzywej wiedzy (Efekt Krugera-Dunninga) jesteśmy? Jeżeli porównamy kilka milionów lat historii ziemi do 80 lat kiedy badamy klimat?
Bo jak na razie słyszymy tylko, że za 100% zmian klimatycznych odpowiedzialni są ludzie. Co my wiemy o kosmosie i wpływie na ziemię? Przecież wg Milkanovica jest dużo zmiennych w ruchu ziemi - raczej samo to się nie dzieje tylko muszą te zmiany w ruchu powodować jakieś siły - przynajmniej wg zasad fizyki - skoro są w stanie ruszyć ziemię i zmienić jej orbitę jak wpływają na klimat?
Dlaczego pomimo globalnego ocieplenia w stanach są rekordy opadów śniegu - możemy porównać te zimy do tego co było u nas 30 lat temu - nie zdziwię się, jeżeli takie zimy zawitają u nas za 30-40 lat znowu - bo ziemia i magnetyzm na niej znowu ulegną jakiejś zmianie

Czy kiedykolwiek na ziemi przez 100 lat był taki sam klimat/pogoda? Jeżeli tak, to faktycznie człowiek ma wpływ - jeżeli nie to ówczesnych naukowców można porównać do kapłanów faraona - mają straszyć ciemny lud, żeby był posłuszny władzy i nie sprawiał problemów - kiedyś straszyli zgaszeniem słońca, teraz straszą, że słońca nie wyłączą i się spalimy biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prnit
post Thu, 16 Feb 2023 - 11:02
Post #27


Forum Homee
Dołączył: Fri, 18 October 2002
Skąd: Warszawa i okolice





Jak przejezdzałem zawsze przez zachodnie wioski w Austrii, Niemczech, Belgii czy UK to zawsze sie zastanawiałem jak to jest że tutaj jest taki porządek, wszyscy mają jednakowe czyste domy, ogrodzenia w tym samym kolorze, na ulicach nie ma reklam, pstrokatych rózowych domów czy syfu na podwórku, odpowiedz uzyskałem niedawno bo oglądałem sobie serial z Clarksonem jak to on działa na swojej farmie gdzieś w głębi Anglii, gosciu chciał postawić sobie na swojej ziemi restauracje, miał pieniądze miał pomysł itd. restauracji gdzie chciał nie postawił bo nie dostał zezwolenia z rady miasta, troche na złość ale troche z tego powodu ze ludzie uznali ze będzie tam za duzy ruch i nie, do tego musiał zmienić kolor dachu w swoim sklepie bo delikatnie kolor dachu nie pokrywał się z innymi budynkami...i teraz mam odpowiedz dlaczego tak wygląda Polska, dlaczego mamy taki syf na ulicach, reklamy, smieci, kolorowe budynki których kolor przechodzi od różowego do czasem sraczkowatego (nie wiem moze akurat była promocja na farbę i taką ktoś kupił), po prostu jesteśmy nadal kilkadziesiąt lat za zachodem, tam do takich wniosków ze dla ogółu nie ma znaczenia opinia jednostki i wszystko musi działać na korzyść społeczeństwa a nie jednego osobnika który sobie zdecydował ze będzie miał wielką reklamę media expert na podwórku za 800zł/miesięcznie i różowy domek z sraczkowatym dachem...w takiej UK dochodzili do tego setkami lat, ze ma być tak na dobro wszystkich i koniec, kropka, nie ma odwołania, znaczy jest odwołanie ale do Ministra które z kosztami sądowymi kosztowało 2MLN (!) zł, koniec. U nas jest jak jest bo taki Maciek ktory pewnie pracuje w sklepie, nie wiem moze jest informatykiem, moze handlowcem zna sie na wszystkim, zna sie na budowie czołgów, na ekonomii światowej, zna się tak samo dobrze na biologii i ogólnie na wszytkim jak tysiące naukowców którzy codziennie siedzą nad wynikami swoich prac, patrzą na topnienie sniegów, na rozpływanie się lodowców i przez dane naukowe publikują swoje ostrzeżenia że temperatura rosnie z roku na rok, że trzeba ją zatrzymać wszystkimi mozliwymi sposobami i że idzie to w złym kierunku, nie, Maciek z forum racingforum wie kurw*@* lepiej, on wie wszystko i z takim piwem sie podzielą swoim zdaniem ze to wszystko lipa, ze nie ma ocieplenia, covid to bajka i ogólnie to chcą nam zabrać wolność...no tak, prawda jest taka ze zyjemy w kraju po komunie i nadal mimo tych kilkudziesieciu lat w tej komunie wiekszosc mysli...na obrone PL napiszą że przeciez jestesmy biednym krajem, do UK nam daleko...ale czy tak naprawde jest? czy nie mozna zdjąc tych reklam ktore wszedzie rozpieprzają wyglad naszej PL? czy pomalowanie domu na jeden kolor w okolicy naprwade tyle kosztuje? czy posprzątanie podwórka i wyrzucenie smieci ktore leża najcześciej w tym samym miejscu na podwórku od dziesiątek lat to taki problem finansowy? no nie..chodzi o kulture..której w PL nie ma, bo jestesmy zacofanym krajem i mentalność ludzi jest nadal na etapie ja mam swojego golfa 6 w dieselku i mi pali 5l, ktos chce mnie zmusic do zmiany? NIE, przeciez to jest swietny samochód a ci idioci z EU chcą mi go zabrać...w skrócie, tak jak napisałem wczesniej..po tych wpisach widać ze jestesmy w głębokiej komunie i nic nie rozumiecie. szkoda. bo to nie dotknie juz was ale wasze dzieci i dzieci waszych dzieci...ale to pewno też macie w dupie, a co tam, ważny jest co dzisiaj a co tam będzie jutro...mam to w dup@*


--------------------
Męczennik od elektryków :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Thu, 16 Feb 2023 - 11:11
Post #28


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





to ze te wszystkie doktryny zakazu jedzenie miesa, jedzenia swierszczy czy nie kupowania ciuchow o samochodach bron cie boze, zycia na kredyt zuzycia co2 , zycia w kongromelacjach w ktorych nie masz nic do powiedzenia beda mialy wplyw na zycie naszych dzieci to ja wiem. mnie one zabola najmniej, najgorzej uceirpia nasze dzieci.
Ty i ekolodzy macie strasznie faszystkowskie poglady ( terror państwowy i solidaryzm społeczny) ze liczy sie spoleczenstwo a czlowiek sie wogole nie liczy.
a jest na odwrot. wszystko trzeba budowac tak by pojedynczy czlowiek mial dobrze ( z poszzanowaniem wszelkich praw czlowieka i jego wolnosci) ,a reszta pojdzie juz samo (tak budowano rzeczywistosc po drugiej wojnie swiatowej i to doprowadzilo spoleczenstwa do dobrobytu). jednostka zawsze bedzie najwazniejsza. nic nie zbudujesz dobrego jesli od tego sie nie wychodzi.


--------------------
930kg 320KM RWD Torsen RaceTCS lotus111r abs
1/4 2013r 180KM 13,806s
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Poznań 1m48,467s 2021; Łódź 57,517s 2023 a052 fr, vr2 r7a(hl) tyl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Driftman
post Thu, 16 Feb 2023 - 11:49
Post #29


Forum Homee
Dołączył: Mon, 29 January 2007
Skąd: Z Mercedesów i Hond





Prinit jesteś flustratem oślepionym bredniami. Poglądy że nie liczy się jednostka są punktem wyjścia do Faszyzmu. Są w jego podstawach.
Oczytaj się, sięgnij do historii. To najlepsza nauka.

Co do Covid coś Ci powiem. Pracuję dla ogromnego konsorcjum gdzie przewija mi się przed oczami setki osób w różnym wieku.
Od roku 2018 do dzisiaj 2023 wszyscy są w pracy. Nikt nie umarł.


--------------------
SONDA powstania działu Elektryka/Elektronika/Strojenie/Kodowanie/Logowanie/Diagnostyka
(Prosze wklejac link bez pierwszego znaku _)
_http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=155892&hl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prnit
post Thu, 16 Feb 2023 - 11:53
Post #30


Forum Homee
Dołączył: Fri, 18 October 2002
Skąd: Warszawa i okolice





i masz piwo odpowiedz, liczy sie pojedynczy czlowiek i jego zdanie a to ze jego zdanie jest inne niz wiekszosci nie ma znaczenia, chce miec burdel na podwórku? ok, przeciez to jego podworko, chce sobie truć dieslem okolice? ok niech truje przeciez to jego auto, chce sobie latać z covidem i rozpostrzeniać zaraze? no pewno, niech sie nie szczepi i zaraża innych, piwo smutne to bardzo i widac jak daleko jesteśmy za normalnością, szkoda ze tego nie widzisz. driftman u mnie zmarło z bliskich mi osób 3 ludzi ktorzy nigdy nie chorowali, ale płaskoziemcom nie wytlumaczysz.


--------------------
Męczennik od elektryków :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Thu, 16 Feb 2023 - 12:04
Post #31


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





prnti tracisz kontakt z rzeczywistością:

Art. 30.

Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych.

Art. 31.

1. Wolność człowieka podlega ochronie prawnej.
2. Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje.
3. Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

Art. 32.

1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

Właściwie trudno spodziewać się, żeby przepisy o zakazach spalinowców zostały uznane przez TK za zgodne z konstytucją


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prnit
post Thu, 16 Feb 2023 - 12:11
Post #32


Forum Homee
Dołączył: Fri, 18 October 2002
Skąd: Warszawa i okolice





TK? laugh.gif laugh.gif laugh.gif mowisz o tej smiesznej pisowskiej partyjnej zbieraninie debili? ja straciłem kontakt z rzeczywistoscia? laugh.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------
Męczennik od elektryków :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Thu, 16 Feb 2023 - 12:13
Post #33


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





Tak, wg polskiej konstytucji TK to partyjna zbieranina wybierana przez polityków partii, która aktualnie posiada większość w sejmie.
Ma takie uprawnienia, że jak stwierdzą, że trawa jest niebieska to wchodzi to do porządku prawnego wg konstytucji i nie podlega już dalszej dyskusji.
To są podstawy wiedzy o społeczeństwie.

P.S. Są różne ustroje i metody wyboru TK w państwach świata, ale prawie zawsze sprowadza się to do jakiejś prezentacji siły politycznej, która wybiera członków takiego gremium


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prnit
post Thu, 16 Feb 2023 - 12:22
Post #34


Forum Homee
Dołączył: Fri, 18 October 2002
Skąd: Warszawa i okolice





dlatego jestesmy w czarnej dupie, przez tą władze i ich mądrych wszystko wiedzących wyborców, a TK? nie ma czegos takiego, sądy są niezależne i takie miały być, twoja partia rozwaliła cały ten system i go już nie ma, poczytaj wiadomosci, chyba pieniędzy z KPO juz nigdy nie zobaczymy przez to działanie twoich kochanych polityków, no ale po co nam ta kasa..przeciez EU jest zła, covida nie ma, jednostka jest najwazniejsza zeby mozna smigać smierdzącym dieslem i miec wszystko w dupie, zachód jest zły, elektryki są złe, będe sobie smrodził bo tak lubie a mój rząd mi przeciez mowi w mojej ukochnej tvp ze mozna palić wszystkim bo jest kryzys...a dom to sobie pomaluje na różowo bo tak lubie i wywale smieci na podwórko bo nikt mi tego nie zabroni bo to moje smieci. Ok. wystarczy.


--------------------
Męczennik od elektryków :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Thu, 16 Feb 2023 - 12:26
Post #35


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





Nie jestem w żadnej partii chociaż czasem chciałbym być, ale nie ma dla mnie na obecnej scenie. Wszyscy do wymiany.
KPO to jakieś prezenty czy należne pieniądze?
Politycy tracą na braku KPO czy my?

P.S. Jak zaprosisz kogoś na zlot i przyjedzie furą spalinową, klepniecie wówczas jakieś tam KPO wszyscy współnie i jednogłoście i Ty jak i każdy inny widział, że koleś wpadł na zlot kopcącym dizlem, a on się z tym nawet nie krył bo wałił bąki na prawo i lewo o czym już dyskutujesz ze swoimi kolesiami od kilku lat.
To jak na drugi dzień powiesz, że kasa dla wszystkich tylko nie dla niego bo ma dizla to uważasz, że kto tutaj jest tak naprawdę ch&j.. ?


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Thu, 16 Feb 2023 - 12:26
Post #36


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





CYTAT(MadeInPoland @ Thu, 16 Feb 2023 - 12:04) *
prnti tracisz kontakt z rzeczywistością:

Art. 30.

Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych.

Art. 31.

1. Wolność człowieka podlega ochronie prawnej.
2. Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje.
3. Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

Art. 32.

1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

Właściwie trudno spodziewać się, żeby przepisy o zakazach spalinowców zostały uznane przez TK za zgodne z konstytucją

Gdzie ty się doczytałeś w konstytucji, że nie wolno zabronić produkować samochodów spalinowych? Pokażesz konkretny paragraf?


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Thu, 16 Feb 2023 - 12:32
Post #37


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





No napisałem Ci wprost konkretnie że konstytucja RP zabrania produkcji, dystrybucji, transportu, sprzedaży, rejestracji, prezentacji, nagrywania, prowadzenia i coś tam jeszcze sobie dopisz samochodów spalinowych.


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Thu, 16 Feb 2023 - 12:46
Post #38


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





.


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honada
post Thu, 16 Feb 2023 - 13:32
Post #39


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





CYTAT(prnit @ Thu, 16 Feb 2023 - 11:53) *
ok niech truje przeciez to jego auto, chce sobie latać z covidem i rozpostrzeniać zaraze? no pewno, niech sie nie szczepi i zaraża innych


Z bałaganem architektonicznym się w pełni zgadzam. Ale ...

Wpadłeś w pewną pułapkę. Zawierzyłeś tym "ekspertom" z mediów, którzy rzekomo, będąc profesorami siedzącymi nad książkami bądź próbówkami, wmówili ludziom, że szczepionka ogranicza transmisję wirusa. Faktycznie, tak mówili politycy, lekarze (np. Grzesiowski sprzedajna łachudra) i "profesorowie".

Sęk w tym, że Pfizer przyznał, że nigdy żadnych badań na temat transmisji wirusa po szczepionce nie zrobił bo ... nie musiał. I to jest kłamstwo powtarzane od lat. Więc może dobrze, że takie Maćki i Piwosze i reszta patrzy im na ręcę? Bo teraz media zamiatają pod dywan te teorie, jakie rzucali przed ekranami bez poparcia badaniami.

TVN:

"Pfizer nie badał transmisji, bo nie musiał - i tego nie ukrywał (kur*a, nie ukrywał? dobre)

Profesor Pyrć wyjaśnia również, że oryginalne badania kliniczne trzeciej fazy prowadzone przez Pfizera weryfikowały, czy szczepionka jest bezpieczna i czy chroni przed ciężkim przebiegiem choroby, natomiast badania dotyczące redukcji transmisji prowadzili naukowcy i medycy. Jednym z głównych powodów takiej sytuacji jest fakt, że dane o redukcji transmisyjności nie były wymagane przez międzynarodowe agencje przy uzyskiwaniu zgody na dopuszczenie szczepionki do obrotu na przełomie 2020 i 2021 roku. Najważniejsze były wyniki badań klinicznych o skuteczności ochrony przed ciężką chorobą i zgonem."

I do dziś nie ma wyników badań o transmisji wirusa. A to oznacza, że wykorzystali uczucia ludzi i zachęcali do szczepień, do bycia "odpowiedzialnym", żeby nie zarażać innych. A szczepienie nie chroniło wg ich wiedzy przed roznoszeniem wirusa. Ale wpoili ludziom to kłamstwo do głów.

W ostatnich 2 miesiącach byłem na 3 pogrzebach chłopaków do 41 roku życia. Zmarli nagle, we śnie. W tym 29 letni syn mojej znajomej oddziałowej w Konstancinie. Kobieta sama go namawiała do sczepień, dziś nadal nie łączy faktów i twierdzi, że takie czasy. Chłopak oficjalnie miał udar. Biorąc pod uwagę że grał w siatkę i był badany jako sportowiec regularnie, to "trochę" dziwne. Reszta zawał i też udar.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Thu, 16 Feb 2023 - 13:42
Post #40


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





Badania trzeciej fazy przecież nie zostały zakończone, chyba nawet zostały przerwane.
'Dziwne zgony młodych ludzi były zawsze, są i będą. Tyko w pewnym czasie na potrzeby polityczne były wykorzystywane perfidnie.
Faktycznie widać może na pierwszy rzut oka, że pojawiają się obecnie częściej i zazwyczaj, albo nawet zawsze u osób po szczepieniu, ale to druga strona medalu, że ktoś powie, że to powikłania po przebyciu covid smile.gif
Ogólnie nie ma rzetelnego podejścia medycznego do tego tematu od początku aż do dzisiaj bo nikt z decydentów nie ma po prostu w tym interesu.
Pamiętam jak Szumowski luty 2020 Profesor lekarza zapytany dlaczego ludzie noszą czy chcą nosić maseczki odpowiedział: nie wiem.
Był to wykształcony człowiek, który miał wiedzę i odpowiedział jak powinien. A po miesiącu zamawiał maseczki. Teraz ciekawe jaki ma na to wszystko pogląd, ale faktem jest, że decyzja o zakupie maseczek nie wynikała z medycznych przesłanek bo medycyna tak szybko się w miesiąc nie zmieniła.
Później leczenie wirusów lekami przeciwpierwotniakowymi czy też przeciwbakteryjnymi, albo też temat nowatorskich szczepionek, które nie wymagają badań przed dopuszczeniem do stosowania u ludzi


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post

19 Stron V  < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Monday, 29 April 2024 - 02:10